2015. gada augusta numeroloģiskā prognoze

Mēneša prognozes pēc numeroloģijas

Katram cilvēkam ir savs skaitlis numeroloģijā, pēc kura aprēķina individuālo gada un mēnešu prognozi, un nosaka savu stāvokli šajā ciklā. Lai šo skaitli uzzinātu, jāsaskaita dzimšanas dienas datums un dzimšanas mēnesis. Ja summā ir divciparu skaitlis, tad skaita to atkal kopā, līdz iegūst viencipara skaitli. Iegūtais skaitlis ir jūsu Personīgais cipars, pēc kura jāskatās attiecīgā prognoze.

Piem. Ja cilvēks dzimis 26. augustā, tad skaita 2+6+0+8=16 1+6=7. Šajā gadījumā jāskatās cipars 7.

! Šis cipars vienmēr būs nemainīgs.

2015. gada augusts

Ciparam 1

Sava veida galu savilkšana un secinājumu izdarīšana. Var saņemt kādus novērtējumus, balvas, uzslavas. Tas nedod jaunas iespējas, bet vairāk parāda, ka ir novērtējums. Emocijas var likt pie malas, pārdomas var būt mazākas, bet lielāka vēlme ko darīt materiālajā plānā. Var izanalizēt finanšu situāciju, naudas darījumus. Jaunas lietas maz var būt klāt, bet vairāk parādīties tieši darījumi no pagātnes. Secinājumu izdarīšana materiālajā plānā. Naudas izdevumi var būt lieli, bet pārdomāti. Uzmanīgi ar vieglprātīgiem un neapdomātiem pirkumiem. Attiecību joma var palikt otrajā plānā – ja kaut kas nav kārtībā, tad piespiesties uz sadarbību, kas ietver sevī romantiku, var būt grūti. Labāk palikt neitrālā stāvoklī un censties izvairīties no dziļām diskusijām par jūtu pasauli. Esiet mierīgi, pārdomājiet rīcību, izvairieties no augstprātības, egoisma, lielības un atbalstiet arī tos, kas mēģina kaut ko sasniegt.

Ciparam 2

Maza pauzīte pirms lielo darbu uzsākšanas. Var paanalizēt iesāktos darbus, padomāt, kas ir tas, ko vēlaties darīt nākamos 9 gadus, jo jau drīz būs viens no spēcīgākajiem plānošanas posmiem. Attīriet ceļu nākotnei, notīriet ceļus un tiltus. Laiks, kas ļauj daudzas lietas vieglāk sakārtot un vieglāk attiekties no kādiem kaitīgiem ieradumiem, niķiem un stiķiem. Var pārtraukt kādas neveiksmīgas sadarbības, atbrīvoties no lietām, pārdot kaut ko. Ja kaut kas traucē virzīties uz priekšu, tad tas ir jāpārtrauc ar steigu. Jāatbrīvo vieta jaunajam un izaugsmei. Tas ir augusta labākais veikums nākotnes ieguldījumam. Galvenais ir pārskatīt tās tēmas, kuras ir plānots attīstīt. Var veikt tādu kā dzīves un ikdienas analīzi, inventarizāciju – savilkt plusus un mīnusus esošajām darbībām.

Ciparam 3

Jauni lēmumi, idejas sadarbībai, ieguvumi no partneriem. Laiks, kad savā attīstības posmā varam uzņemt apgriezienus un padarboties aktīvāk. Labs laiks attiecību uzsākšanai. Partnerattiecības var būt kā viena no galvenajām tēmām, kas nomoka prātu. Šeit paredzamas ne tikai romantiskās attiecības, bet arī dažāda veida sadarbības. Savā ziņā tas ir arī biznesa un kontaktu dibināšanai paredzētais laiks. Daudz dažādu lēmumu, noteikumu, informācijas. Svarīgi ir izzināt visas nianses, jo tas palīdzēs attīstīt nākotnes perspektīvas. Var būt jautājumi, kuros jāsper solis pretim kolēģiem, draugiem vai tuviem cilvēkiem. Šobrīd labāk nekā citreiz var iekustināt vai uzsākt kādas lietas, kas ieilgušas. Tomēr ir svarīgi apskatīt visas nianses no abu pušu redzesloka. Jebkuri jautājumi, kas tiek izvirzīti diskusijai, var uzņemt apgriezienus.

Ciparam 4

Mazliet miera vai neliela atelpa. Daudziem jautājumiem un darbiem varam saskatīt pilnīgi citu nozīmi. Jebkuram jautājumam var rasties pretim 2 citi jautājumi vai vairāki citi varianti, uz kuriem atbildēt. Viena varianta var vairs nebūt. Jebkura lieta, kas likās noteikta, konkrēta un jau iesākta, var parādīties jaunā gaismā, ar jaunu nozīmi un variantiem. Protams, var likties, ka parādījušies traucēkļi, kas nedaudz nomāc aktivitāti. Šomēnes labāk tomēr klausīties citos, nevis pirmajam izteikt savu viedokli. Labs laiks kādu jaunu kursu, semināru, lekciju apmeklēšanai. Tieši tēmas, kas ir par saskarsmi, komunikāciju, psiholoģiju var būt visinteresantākās un saistošākās. Var parādīties jauni partneri, jaunas iepazīšanās, kā arī dažādu romantisko attiecību uzsākšana. Esošajās attiecībās, ja parādās konflikti, jāuzņemas miera nesēja loma un tās jāgludina.

Ciparam 5

Ikdienā, kurā pēdējos mēnešos ir ielavījusies rutīna, var parādīties tāda kā atelpa, nedaudz vairāk notikumu virzības. Labi doties atvaļinājumā, aizbraukt pie dabas, būt kopā ar draugiem, ģimeni. Tieši atpūta ir tā, kas uzlabos noskaņojumu un nomāks pesimismu, kas brīžiem, sevišķi saistībā ar darbu, var parādīties ikdienā. Jāuzkrāj spēki, kas palīdzēs nākamo mēnesi vairāk saprast darba jautājumus un izdarīt visu plānoto, kā arī uzdoto. Darbu var būt vairāk nekā citas reizes. Darba jautājumos var parādīties jaunas idejas, jauni un dažādi palīgi, kas visu atvieglos. Nevajadzētu visu uztvert nopietni, bet tieši atrast to vieglumu, optimismu ikdienas sīkumos, kas palīdz uzturēt smaidu. Izvairieties no dažādām pretrunām, baumām un sagrozītas informācijas. Visu labāk pārbaudīt 2 reizes nekā sākt pārdzīvot par to, kas notiek. Atsakieties no visa, kas tērē spēkus un dod sagurumu.

Ciparam 6

Ne vienmēr spriedze un ātrums dod rezultātus. Lai kādā karuselī liktos, ka esat iekļuvuši, šobrīd tam visam ir neliels mirklis atelpai. No idejām pie darbiem, bet tie darbi var parādīties pilnīgi citi, nevis izlolotie, idejiskie un nejauši saprastie. Plānotās lietas var tikt atliktas un uzrasties tādas lietas, kas atstātas novārtā. Jo cītīgāk tās padarīsiet, jo pēcāk radošāka būs ikdiena un notikumu virkne. Galvenais ir nebēgt no darba, sevišķi no tāda, kas ir apsolīts. Labs darbiņš, kas padarīts, un slinkums, kurš pārvarēts. Var likties, ka parādās kādi ierobežojumi jūsu vēlmēm, bet nestrebiet karstu, tas tomēr ir tikai mirklis pirms lielās vētras. Attiecību jomā romantika var palikt otrā plānā, vairāk ikdienišķu rūpju par partneriem, pat ja partneris ir tikai tikko ieradies jūsu dzīvē. Var parādīties aktuāli jautājumi par sadzīvi un māju, iespējamas vēlmes par dzīvēs vietas maiņu.

Ciparam 7

Ģimeniskā idillē jaunas vēsmas. Var parādīties tāda kā nelīdzsvarotība starp tuviniekiem un ģimenes locekļiem. Vairāk neskaidrību, vairāk ideju, vairāk rosības. Ikdienas miera noskaņu un harmoniju izjauks notikumu virkne, kas nav nedz plānota, nedz gaidīta un, iespējams, arī gribēta. Mierīgās ģimenes attiecībās var parādīties arī lieki cilvēki, kas attiecības var padarīt vēl vairāk uzvilktas. Tai pašā laikā tie var būt jauni hobiji, kas aizņems pārāk daudz ikdienas mierīgās dzīves un ģimenei laika var nebūt tik daudz. Lai vairāk noturētos ģimenes lokā, šajā laikā labākais, ko var darīt, ir dažādi izbraucieni, pasākumi un ballītes visiem kopā. Aiciniet draugus, paziņas, radus uz piknikiem, dārza svētkiem, brauciet paši ciemos pie radiem, draugiem. Tiem, kam ir ģimenes uzņēmumi, šis ir arī labs laiks reklāmai un radošām darbībām.

Ciparam 8

Gads kopumā ir veltāms sevis izziņai. Tomēr šajā mēnesī papildus tam var parādīties lielākas rūpes arī par apkārtējiem, ģimeni un materiālajiem jautājumiem. Uzmanīgi ar pārsteidzīgiem lēmumiem saistībā ar finansēm. Sevišķi kredītu jautājumi var būt ārkārtīgi jūtīgi. Ieteicams aicināt savus līdzcilvēkus uz kādiem izziņas procesiem, mācībām, izbraukumiem pie dabas. Var veidot kopā ko māksliniecisku, zīmēt mandalas, gleznot uz zīda vai kādas citas līdzīgas nodarbes, kas nomierina, bet tai pašā laikā dod enerģiju. Var parādīties interese par sabiedrības jautājumiem, bet vairāk tā kā no malas, sava redzesloka. Tāds kā sabiedrības izziņas laiks, kurā tiek mēģināts savienot garīgo un materiālo pasauli, kas nemaz nav viegls jautājums. Ja ir sāktas kādas mācības jeb pilnveide, kas šim gadam ir ļoti svarīga, tad šis ir laiks, kad var pāriet uz praktiskiem darbiem, nostiprināt zināšanas praksē. Tai skaitā arī visas tam piederošās kļūdas un neizdošanās. Tā ir pieredze, kas rodas tikai darot.

Ciparam 9

Mistika un jautājumi bez atbildēm. Ikdienas aizņemtajā laikā pēkšņi parādās kādi neatbildami jautājumi un nesaprotamas domas. Vairāk vēlmes ir pēc izziņas, noskaidrošanas, kā arī savā ziņā dzīves jēgas meklēšanas. Tas viss diezgan palēnina ikdienas ritmu. Katrā notikumā jāatrod pozitīvais. Šo periodu mēģinām pavadīt radoši, vienkārši. Lai kā gribētos visu sarežģīt, tomēr labākā atslēga uz panākumiem būs tieši vienkāršība. Emocionālais stāvoklis var būt diezgan jūtīgs, tādēļ labākais ir piebremzēt un tikt skaidrībā ar savām sajūtām. Naudas jautājumos jāņem pauze. Jo vairāk par to raizēsieties, jo vairāk tas sagādās problēmas. Šis ir kā pārbaudes laiks, kad jāsaprot, kur ir kļūdas notikumu virknē. Var atrast tos „caurumus”, kas pēc tam var radīt lielākas problēmas. Ja notikumus ignorēs, tie pēcāk liks par sevi manīt. Labi, ja ikdienā ienāk kādas garīgas zinātnes, ezotēriski jautājumi un eksistenciālas tēmas. Apmeklējiet kādu semināru vai nometni saistībā ar sevis pilnveidošanu, krājiet spēku septembrim un tā notikumu virknei.


Bookmark the permalink.