2015. gada jūlija numeroloģiskā prognoze

Mēneša prognozes pēc numeroloģijas

Katram cilvēkam ir savs skaitlis numeroloģijā, pēc kura aprēķina individuālo gada un mēnešu prognozi, un nosaka savu stāvokli šajā ciklā. Lai šo skaitli uzzinātu, jāsaskaita dzimšanas dienas datums un dzimšanas mēnesis. Ja summā ir divciparu skaitlis, tad skaita to atkal kopā, līdz iegūst viencipara skaitli. Iegūtais skaitlis ir jūsu Personīgais cipars, pēc kura jāskatās attiecīgā prognoze.

Piem. Ja cilvēks dzimis 26. augustā, tad skaita 2+6+0+8=16 1+6=7. Šajā gadījumā jāskatās cipars 7.

! Šis cipars vienmēr būs nemainīgs.

2015. gada jūlijs

Ciparam 1

Kur nu vēl vairāk lauzīt galvu un domāt. Tas mirklis ir klāt, kad liekas – teju visi jautājumi atbildēti, bet 5 jau ir vietā. Domas mijās ar eksistenciālām tēmām. Nevar saprast, kas dzen skumjās un rada neizprotamas garastāvokļa maiņas. Tas posms ir jāpieņem. Emocijas ātri aizmiglo acis, bet jūsu darbs ir censties aiz tā visa saredzēt realitāti, praktisku rīcību un tikai uz to reaģēt. Atrodiet sev laiku pārdomām vai vienkārši pabūt vienam. Tas ir labs laiks, kad sastrādāties ar savu zemapziņu un pārskatīt praktiskās dzīves notikumu virzību un jēgu. Jāpieņem lēmumi, kas ir tas, ko dzīvē vairs nevēlaties turpināt, un tuvākajos mēnešos darboties, lai to pārtrauktu, neņemot līdz uz nākamo gadu neko lieku. Šobrīd vairāk jāpiedomā pie dvēseliskām lietām, jāieklausās sirds dziļumos, atļaujoties noslēgties no ikdienas vairāk nekā citās reizēs. Krājiet spēkus, lolojiet domas un neieslīgstiet pārāk lielā pašanalīzē.

Ciparam 2

Ja gada sākumā esat cītīgi skatījies pēc jaunām lietām, uzsācis dažādus darbus, tad jau jūlija mēnesī var parādīties nelieli darba augļi. Tie var būt dažāda veida un paskata. Gan kā „paldies”, gan kā materiāls, gan kā nemateriāls novērtējums. Maza balva, kas pienākas par rūpīgu plānošanas periodu. Visums mīl ātrumu, tādēļ variet sagaidīt arī notikumus, kas nedaudz pārsteidz un ir pat neplānoti, tomēr nākotnei atnes labu pamatu. Esiet godīgi, aktīvi, atvērti un uzņemieties atbildību par to, ko darāt. Sevišķi, ja ir iesaistīti līdzcilvēki. Tas ir labs pamats labam rezultātam un novērtējumam. Skrienot tikai vienam uz panākumu virzienu, ne vienmēr rezultāts būs acīmredzams. Lai cik grūti ir iet uz sadarbību, atcerieties, ka tā atmaksāsies. Esiet organizatori, plānojiet aktīvas lietas. Skaitiet naudu, rēķiniet finanses, pārskatiet nekustamos īpašumus un veiciet citus finansiāli nozīmīgus darbus.

Ciparam 3

Ne vienmēr gada beigas ir kā noslēgums. Jums tieši šobrīd ir jāsaliek viss pa plauktiņiem, jāpārskata, kas ir tas, kas jāpabeidz. Galvenā tēma, kurā viss jāsakārto, ir jūsu attiecības, sadarbības, kontakti u.c., kas saistās ar vēl kādu cilvēku, nevis tikai ar jums. Var dzīvē kādas attiecības noslēgties, bet jāatceras, ka beidzas tikai tās attiecības, kurām nav bijis pamata turpinājumam, lai cik tas būtu nepatīkami. Tās ir izsmeltas. Ja tās mākslīgi „atdzīvina” tad tāpat nekas labs ilgtermiņā nesagaida. Var parādīties nogurums no straujās darbības, no tā, ka kāds no jums ko prasa, bet nerespektē jūsu viedokli. Šis gads ir vērsts vairāk uz sadarbību, tomēr jāatceras, ka ir lietas, kas nav ilgtermiņā. Ja arī paši jūtat, ka sāk kādas attiecības apgrūtināt, tad īstais laiks, lai ķertos pie sarunas un tās risinātu. Apskatieties uz savu dzīvi no malas, pavērtējiet, ko dažāda veida sadarbības jums dod un vai netērējat pārāk lielu enerģiju uz tām lietām, kur piepūlēties nemaz nevajadzētu.

Ciparam 4

Liekam jaunu bildi iekšā. Beidzot var sākties īstā aktivitāte. Daudz jauna, daudz komunikācijas, pasākumu, notikumu un maz miera. Slēdzam iekšā aktivitātes pogu un darbojamies uz pilnu jaudu. Ja vēl neesam paguvuši ko saplānot, tad īstais brīdis pa vidu aktivitātēm apsēsties un uzmest uz lapas plānus. Labi sevi prezentēt, reklamēt visu, ar ko nodarbojieties, runāt par sev aktuālāk lietām un tēmām. Var uzsākt jaunas lietas, jaunus darbus, doties ceļojumos. Galvenais pašiem pieņemt lēmumus par notiekošo. Ja vēlaties ko jaunu dzīvē, tad nesēdiet mājās, bet rīkojieties. Viss atkarīgs tikai no jums pašiem. Brīvie putni var atrast otras pusītes jeb iemīlēties, var saņemt vairāk uzmanības no pretēja dzimuma. Izbaudiet šo laiku, dzeniet prom slinkumu, kas var būt galvenais šķērslis jaunam sākumam, otrs ir bailes ko mainīt. Tādēļ ir tik svarīgi vēlēties ko jaunu un tieši tad tas arī notiks.

Ciparam 5

Bez kārtības un disciplīnas šobrīd neiztiksiet. Ja pats būsiet paviršs, aizrādījumus var saņemt caur partneriem. Viņi būs tieši tie, kas prasīt kādu skaidrību no jums, kārtību un visa pamatā drošības sajūtu. Labi ir sakārtot esošās attiecības, iet jaunā līmenī, ja tas saistās ar attiecību stabilizēšanu. Var likt pamatus arī ģimenes nekustamajiem īpašumiem, kārtot mājas jautājumus. Jokus pie malas, jo ne visi tos sapratīs. Sakārtojiet visu, kas ilgi ir palicis nesakārtots, plānojiet savus resursus un naudu, skatieties līdz arī izdevumiem. Ja jūtat, ka šaujat pār strīpu, lieciet stop zīmi. Ja vēlaties vairāk saprast praktiskās dabas jautājumus, ieklausieties citu cilvēku viedoklī. Spītīgi pastāvēt tikai uz savējo nav vēlams, jo varat saskaties ar pretējo viedokli, kas noteikti nesakritīs ar jūsu domām. Lai arī mēnesis nav no romantiskajiem, tomēr attiecību joma ir spilgti akcentēta un var parādīties neromantiskais mīļums no partnera, tāds vairāk praktiskas dabas. Cits nopirks kādu virtuves ierīci, cits palīdzēs pie dārza darbiem. Novērtējiet.

Ciparam 6

Ja nav miera, tad nav miera. Idejas, jaunrade, māksla, mīlestība, inovācijas, improvizēšana un vēl daudz citu rāmjos neieliekamu vārdu. Visam pieejam ar radošo domu, brīvu lidojumu un bez nekādiem rāmjiem. Idejas nāks un ies, labākais, ko var darīt, tās pierakstīt, jo realizēt varēs vēlāk. Ļoti labi reklamēties, pasniegt sevi, savus darbus. Ceļot kopā ar draugiem, piedalīties dažāda veida atrakcijās, pasākumos, ballītēs. Tas viss ir baudas laiks, kad mūsu domas lidinās, kā rezultātā otra pusīte var justies apdalīta. Ja tā jums ir svarīga, tad labākajā gadījumā, dariet visu kopā. Steiga un nepacietība, protams, liks aizmirst par ikdienas rūpēm, tomēr ja pie tā piedomāsiet, tad atcerēsieties, ka pēc šādiem aktīviem periodiem sekos mierīgāks laiks, kad viss būs jānogludina. Labi ļauties jūtām, mīlestībai. Var iemīlēties no jauna, satikt īstos cilvēkus vai arī iemīlēties kādā jaunā hobijā.

Ciparam 7

Darba jomās ļoti palīdzēs pacietība, disciplīna, atbildība un čaklums. To novērtēs pirmkārt. Pat, ja cilvēks ir radošs, cītīgs darbs būs iezadzies viņu ikdienā. Galvenās tēmas, kur jāstrādā, būs mājas, ģimene un visi darbi, kas ir praktiski. Var uzsākt mājas remontus, uzkopt piemājas dārziņus vai lauku teritorijas. Labi parūpēties par vecākiem, ģimeni, palīdzēt viņiem, cik vien iespējams. Tas pats attiecas arī uz tuvinieku veselību. Ignorēt nevajadzētu. Ir laiks, kad vairāk jāpiedomā par citiem, atliekot savas vēlmes, tad šobrīd ir pienācis tas laiks. Jo vairāk uzņemsieties atbildību un tiešām tam pasekosiet līdz, jo pēcāk par to būs balva kā novērtējums. Var nodarboties ar ģimenes mājām, nekustamajiem īpašumiem, naudas lietām. Var tieši pretēji, piestrādāt pie pavisam nelieliem darbiem, kas arī dod mājas dzīvei enerģiju, kā piemērām puķu podi vai dobes, piemājas sakņu dārziņš vai balkona ziedi. Visa pamatā praktiskie darbi jāliek pirmajā vietā. Labākais ir tos veikt kopā ar ģimeni.

Ciparam 8

Jau domas vien pēc iepriekšējā mēneša ir jūtīgas, kas gan ir ar mums pašiem. Maza radoša atelpa no eksistenciālām lietām. Te drīzāk parādīsies negaidītas lietas, pārsteigumi un neparedzamais. Tas, kas tas būs, paredzēt nevar, bet tieši mēneša beigās, atskatoties uz aizgājušo, jūs to sapratīsiet. Laiks dāvanām gan no sevis, gan no citiem, gan no visuma. Negaidīti izsisti no līdzsvara, pārāk liels jūtīgums, bet visa pamatā prieks. Sen neizjusta prieka dzirksts var pārņemt ikdienas vientulīgo noskaņu. Šeit praktiskās dabas jautājumi var būt attāli, sapņošana darbā gan var būt realitāte. Skaties, kurā virzienā skatās priekšniecība. Šajos jautājumos labāk būt piesardzīgiem, jo pārmaiņas var skart arī stabilo darba vidi. Ikvienu, kas darbojas savā sirdslietu jomā, šis jautājums neskars, bet ja ir šaubas par darbu, tad vētra var nebūt nemaz tik tālu. No jaunām atklāsmēm līdz neizprotamai rīcībai. Pamats zem kājām var pazust, tik nav paredzams, uz kuru pusi vēji jūs nesīs. Sapņojiet, bet esiet reāli darba jautājumos.

Ciparam 9

Ak, kā laiks paskrēja. No kreņķiem pie pārsteigumiem, no negaidītā pie gaidītā. Tagad neliela atelpa, kas izpaudīsies kā darbs. Lai cik interesanti tas neliktos, tad var būt arī periodi, kad darbošanās izliekas kā fantastiska atpūta pēc nemierīga un neprognozējama perioda. Noteikti sajutīsiet ģimenes siltumu, atbalstu un novērtējumu. Galvenais, esiet paši iecietīgi pret saviem tuviniekiem. Viņi jūs patiešām mīl, lai arī ne vienmēr par to jums paziņo vai dara zināmu. Labs laiks rušināties pa dārziņu, kārtot māju, būt kopā ar savējiem un ieviest kārtību ģimenes lietās. Sirdī par gribēsies vairāk situma, mājīguma un komforta. Gan mājās, gan darbā. Paplašiniet savas biznesa sfēras, dariet patīkamu arī saviem klientiem. Ja netiekat galā, piesaistiet kādus tuviniekus. Viņi palīdzēs jums, jūs varēsiet palīdzēt viņiem. Galvenais, novērtējiet savu ģimeni. Labi sakārtot praktiskas dabas jautājumus, var parādīties arī kādi stabilāki darba piedāvājumi. Nauda paliekt redzamāka. (bonusi, algas pielikumi, novērtējumi, atlaides utt)


Bookmark the permalink.