2015. gada jūnija numeroloģiskā prognoze

Mēneša prognozes pēc numeroloģijas

Katram cilvēkam ir savs skaitlis numeroloģijā, pēc kura aprēķina individuālo gada un mēnešu prognozi, un nosaka savu stāvokli šajā ciklā. Lai šo skaitli uzzinātu, jāsaskaita dzimšanas dienas datums un dzimšanas mēnesis. Ja summā ir divciparu skaitlis, tad skaita to atkal kopā, līdz iegūst viencipara skaitli. Iegūtais skaitlis ir jūsu Personīgais cipars, pēc kura jāskatās attiecīgā prognoze.

Piem. Ja cilvēks dzimis 26. augustā, tad skaita 2+6+0+8=16 1+6=7. Šajā gadījumā jāskatās cipars 7.

! Šis cipars vienmēr būs nemainīgs.

2015. gada jūnijs

Ciparam 1

Laiks, kad var paplašināt redzesloku, bet vislabāk to darīt kopā ar savu ģimeni vai mīļoto. Labs laiks ceļojumam, lai iepazītu citu tautu kultūru, saziņu, komunikāciju un vērtības. Var nobaudīt kādus eksotiskus ēdienus, atrast jaunas baudas sajūtas. Vēlams sakārtot attiecības, kas ir ar nesaskaņām. Nogludināt nesmukumus, sakārtot parādsaistības – gan materiālās, gan garīgās. Ja ir strīdi ar kādu no ģimenes, tad īstais laiks to visu sakārtot, izrunāt. Padosies darbi, kur jāieved kārtība un jāsaliek viss pa plauktiņiem. Visi iepriekšējā mēnesī uzsāktie darbi var palikt stabilāki. Pie tiem var turpināt darboties, tomēr jāatceras, ka projekti ir labāki, ja tie nav pārāk ilgiem termiņiem. Trauksmainais laiks aizgājis, ir miera laiks, ko nevajag noslinkot, bet tieši pretēji, jācenšas pēc iespējas vairāk ko padarīt. Jāsakārto materiālās dabas jautājumi, lai jau jūlijā var atļauties vairāk pafilozofēt.

Ciparam 2

Iespēja iedziļināties dvēseles dziļumos, atrast tos resursus, kuri tur slēpjas un rast iesēju izmantot tos savā labā. Laiks, kad aktīvos, rutīnas un materiālos darbus varam atstāt otrā plānā un atrast laiku sev, dvēselei, prātam. Iespēja uzsākt kādas mācības vai projektus, kas paver iespējas jau daudz plašākā jomā, dot iespēju arī līdzcilvēkiem uzzināt par mūsu tuvajām lietām, sirdslietām. Var būt liela vēlme paslēpties no citiem, atrast mierinājumu pie dabas, pabūt vienkārši vienam. Vislabāk to darīt pie dabas – tā dos ārkārtīgi lielu enerģiju un iespēju sakārtot domas, kuras šobrīd var būt dažādas. Lai cik pa galvu šaudītos domas par darbiem, tos labāk atlikt. Steiga nesīs tikai kreņķus un nevēlamu rezultātu. Jūs varat būt pārsteigti, cik daudz var panākt ar mierīgām domām un relaksētu prātu. Labs laiks meditācijai, garīgās, ezotēriskās u.c. literatūras lasīšanai.

Ciparam 3

Var parādīties dažādas iespējas finanšu un materiālajā jomā, pateicoties jūsu partneriem, draugiem vai tuviem cilvēkiem. Var sakārtot līgumu jautājumus, atrast jaunus sadarbības partnerus un noslēgt veiksmīgus sadarbības līgumus. Šādi partneri var parādīties kā alga par to, ko esat ieguldījuši savā izaugsmes lauciņā. Esiet godīgi, atvērti, savākti un mērķtiecīgi. Tas ir trumpis jūsu rokās. Nemeklējiet jaunas iespējas, bet pārskatiet, kas ir tepat jums līdzās. Var iepazīties, satikt otru pusīti, kas pirms tam bijis arī sadarbības partneris vai arī, tieši pretēji, caur kuru nākotnē var izveidoties sadarbība. Nesēdiet rokas klēpī salikuši, tieši aktīva darbība un rīcība būs īstā laikā. Jo vairāk iepriekšējā mēnesī spēkus uzkrājāt, jo būs vairāk ko tērēt. Lai cik labi darbi nepadotos, atcerieties, ka šis periods vairāk parāda to kā rezultātu. Viss atkarīgs no tā, kas iepriekš ir veikts un ieguldīts.

Ciparam 4

Vieglprātību pie malas. Jāanalizē notiekošais. Nav ieteicams uzsākt jaunus darbus un projektus. Labāk pārskatīt iepriekšējos un pabeigt to, kas ir jāpabeidz. Viegli var atbrīvoties no nevēlamā, saprast to, kas ir lieks. Jāsaņemas un jānoved līdz galam viss, kas uzsākts. Noskaņojums var būt diezgan nenopietns, bet liegt izklaides nevajag. Var doties kādos braucienos, izbraukumos, teātru un kino apmeklējumos, kā arī veltīt laiku saviem draugiem. Iespējams paanalizēt draugus un saprast, kuri ir tiešām draugi. Var atbrīvoties no novecojušiem stereotipiem un domām. Uztveriet šo mēnesi kā savā ziņā attīrīšanās laiku, kad iespējams atbrīvoties no visa nevēlamā un jau jūlijā aktīvi, pilnu jaudu un svaru ķerties pie jauniem darbiem un izaicinājumiem. Labi atbrīvoties arī no liekā, var atdot labdarībai to, kas ilgstoši nav lietots. Atdošana atmaksāsies. No sirds uz sirdi.

Ciparam 5

Brīdis, kad pirmā vietā darbs un atbildība. Šajā mēnesī labi sākt kādus ilgtermiņa projektus, kas tieši saistīti ar jau esošo darbu, kā arī ar pilnīgi jaunu. Tas attiecas arī par profesijas maiņu, kā arī kvalifikācijas paaugstināšanu un stabilizēšanu. Lielākie palīgi būs organizētība, disciplīna, vēlme darboties un savā ziņā ielikt lielāko daļu enerģijas un pūles, lai pievērstos darbiem. Arī ģimene attiecīgi var būt kā darbs, tāpat ar ģimeni saistītie īpašumi, kurus arī var sakārtot. Var parādīties arī vairākas iespējas jauniem darbiem. Tomēr jārēķinās, ka darba var būt vairāk, bet novērtējuma mazāk. Viens no darbiem ir tāds, kad pašiem jāiemācās sevi motivēt un novērtēt. Atpūta var būt arī kā darbs, tādēļ nav vērts plānot ceļojumus ar atrakcijām, ballītēm. Neattaisnosies.

Ciparam 6

Ja notikumu virpulis ir sācies, tad tas var nedaudz pierimt, laiks ievilkt elpu un neļauties konfliktiem. Šis laiks ir diezgan duāls. No vienas puses, vēlme pēc mierīguma, bet no otras puses – apstākļi nerada šādas iespējas. Var sašūmēties attiecību jomas. Vienā ziņā jaunas vēsmas, romantika, braucieni, ceļojumi, bet no otras puses nekādas stabilitātes. Ja cilvēks gatavs izbaudīt šo posmu, tad būs tikai ieguvējs, ja cilvēks vēlas ieviest skaidrību, ko sakārtot, tad tas nebūs iespējams. Romantika var virmot gaisā arī nevietā. Jācenšas, lai tas netraucē darbu, kas, iespējams, būs palicis otrajā plānā. Tāpat romantika var uzrasties tajās attiecībās, kurās tā sen nav bijusi, kā arī izveidoties pilnīgi jaunas attiecības. Attiecību stiprināšanai labi ir kopēji pasākumi, ceļojumi, izklaides.

Ciparam 7

Lielisks laiks tikties, veidot komunikāciju, atrasties labās kompānijās, uzņemt ciemiņus, iet ciemos. Apvienojot ģimeni un savstarpējo komunikāciju, šis būs vērtīgs periods. Var piedomāt pie mājas dzīves uzlabošanas, pārmaiņām mājas iekārtošanā, sev un citiem dāvināt dāvanas, ieguldīt mākslas priekšmetos un interjera uzlabošanā. Radošs laiks, kas dod daudz pozitīvu emociju. Var uzsākt kādus jaunus hobijus, attīstīt talantus, pievērties radošām nodarbēm. Esiet atvērti, draudzīgi. Tieši šāda attieksme būs labs pamats jebkuru attiecību nostabilizēšanai. Var uzlabot saikni ar radiniekiem, veidot ģimenes salidojumus, kopējus izbraucienus, pārgājienus. Laiks, ko var pavadīt ar bērniem, doties kopējos pasākumos, parūpēties par kopā pavadīto laiku. Sirdīs brīvie var iemīlēties.

Ciparam 8

Ir jāietur pauze. Cik vien var un kur vien var. Nelielas cīņas laiks, kad vislielākā cīņa ir pašam ar sevi un savām emocijām. Laiks, kad sirds var būt pilna, liekas, ka daudzas lietas neattaisnojās, un viss, ko darām, nedod nedz rezultātu, nedz gandarījumu. Katra cilvēka dzīvē var būt periods, kad daudz darba, pienākumu, noslogojuma, trūkst laika sev. Šobrīd labi ir atrast mikli atelpai, labu draugu sarunai, sirds izkratīšanai. Ja vēl iepriekšējā mēnesī bija sajūtas, ka dvēsele lido, tad šobrīd liekas, ka ir uzlikts rāmītis. Ja rodas baiļu vai nedrošības sajūta, nekautrējieties prasīt palīdzību saviem tuviniekiem. Šis ir laiks, kad var atļauties, būs nedaudz vājākiem. Tie, kas uzsākuši dziļāku sevis izzināšanu, var veiksmīgi turpināt šos pētniecības darbus. Jebkurā gadījumā jācenšas saglabāt mieru un pozitīvas domas. Šis laiks rada spēku nākamiem periodiem.

Ciparam 9

Ikdiena kā viens liels atrakcijas parks. Te augšā, te atkal lejā. Virpulis, kas iedzen aizvien lielākā un neparedzamākā notikumu virknē. Labākais būt elastīgiem un ļauties notikumiem. Šis periods var nest izmaiņas cilvēka dzīvē, darbā. Noturēt ar varu nevienu nevar, bet paskatīties no malas, kas ir tas, kas aiziet. Sava veida šķirošanas laiks, kas izsijās graudus no pelavām. Tikai nevajag pieķerties pelavām, jo nav zināms, kas ir īstie graudi. To vairāk varēs saprast vēlākos periodos. Var būt interesanti izbraucieni, pasākumi, labs laiks reklāmām, informēt citus par saviem veikumiem, sasniegumiem, projektiem. Iemīlēšanās var būt negaidīta, gan vietā gan arī nevietā. Esiet brīvi, ņemiet atvaļinājumus un pielāgojieties ikvienam jaunam notikumam un iespaidam. Labi pavadīt laiku ar bērniem.


Bookmark the permalink.