2015. gada maija numeroloģiskā prognoze

Mēneša prognozes pēc numeroloģijas

Katram cilvēkam ir savs skaitlis numeroloģijā, pēc kura aprēķina individuālo gada un mēnešu prognozi, un nosaka savu stāvokli šajā ciklā. Lai šo skaitli uzzinātu, jāsaskaita dzimšanas dienas datums un dzimšanas mēnesis. Ja summā ir divciparu skaitlis, tad skaita to atkal kopā, līdz iegūst viencipara skaitli. Iegūtais skaitlis ir jūsu Personīgais cipars, pēc kura jāskatās attiecīgā prognoze.

Piem. Ja cilvēks dzimis 26. augustā, tad skaita 2+6+0+8=16 1+6=7. Šajā gadījumā jāskatās cipars 7.

2015. gada maijs

Ciparam 1

Nav iespējams uz vietas noturēt to, kas nav pielīmēts. Mēnesis, kad piemērotākais ir būt kustībā. Labi interesēties par visu un visiem, aizrauties, priecāties, baudīt dažādus notikumus, braucienus, ceļojumus, bet ar vienu nopietni aspektu – nepieķerties domasi ka tas varētu būt uz ilgtermiņu. Labāk visi plāni tādi, kas realizējami šī mēneša, maksimums gada laikā. Uztvert visu vienkārši, censties nesarežģīt, kā arī neizpūst no mušas ziloni. Var pievērsties reklāmai, radošām nodarbēm, nepiedzīvotām lietām. Atrast laiku kādam hobijiem, kaut kam tādam, kas līdz šim nav piedzīvots. Labs laiks atvaļinājumam, ko var tiešām baudīt no sirds, nevis kārtējās brīvās dienas, kad cenšamies padarīt visu, kas vēl nav uzspēts. Meklējiet piepildījumu ikdienai, apzināti skatieties pēc visa, kas var dot prieku un smaidu sejā.

Ciparam 2

Ja līdz šim uz brīdi ģimene bija palikusi otrā plānā, tad šobrīd tā pati nāks soli pretim. Nesteidzieties, pēc iepriekšējā mēneša aktīvās darbības šobrīd vajadzētu nelielu atelpu, kad var lieliski veltīt laiku saviem tuvajiem, ģimenei, bērniem, vecākiem. Var ieviest arī pārmaiņas mājas dzīvē, kā arī radīt jaunu noskaņu mājvietā. Te var līdzēt kādi labiekārtošanas darbi, jaunas mēbeles vai interjera priekšmeti. Ja esat domājuši par mājdzīvnieku, tad ir īstais brīdis, lai tas ienāktu ģimenē. Var piedomāt arī par ģimenes sastāva maiņu, statusa maiņu vai arī satikt cilvēku, kas nākotnē kļūs potenciāls ģimenes loceklis. Vētrai ikdienā vietas nav, visu prātīgi, pārdomāti un ar praktiskām niansēm. Ķerieties arī pie darbiem, kas prasa piespiešanos un nedaudz rutīnas, iesaistiet šajos procesos savējos.

Ciparam 3

Prāts paliek aktīvāks un liekas, ka strādā ar pilnīgi citu jaudu. Arī domāšana kļūst daudz dziļāka un analītiskāka. Var rasties ļoti liela vēlme izanalizēt savas attiecības ar draugiem, partneriem, mīļotajiem. Tomēr esiet uzmanīgi, jo, sākot domāt, ar vienu kāju tomēr vajadzētu palikt uz zemes. Neļaujieties negatīviem secinājumiem bez pamata. Pārāk liela iedziļināšanās var sabojāt attiecības. Neļaujieties arī aizdomām un greizsirdībai, pat ja liekas, ka pēkšņi ir uzradies pamats. Labāk pavadiet laiku ar domubiedriem, dvēseles draugiem dažādās sarunās par dzīves eksistenciālām vērtībām, klausieties lekcijas par tēmām, kas liek aizdomāties, lasiet grāmatas par mistiku, dzīves neredzamo pusi, centieties atrast pilnīgi jaunus, līdzīgi domājošus cilvēkus. Ļaujieties vairāk dvēseliskām lietām, jo jau jūnijā būs jāķeras atkal pie praktiskiem darbiem.

Ciparam 4

Ja ko darāt, tad ar lielu enerģijas atdevi. Spēks ir tik, cik tas ir, un var daudz vairāk ko noderīgāku paveikt, ja to pareizi sadala pa pozīcijām. Šomēnes tam cītīgi jāpaseko līdz. Darbs dara darīšanu. Un labākais ir tas, ka to visu sāks pamazām novērtēt. Varat saņemt negaidītu balvu, novērtējumu un skaisto „paldies”, kas ir pelnīts. Var pievērsties dažādu reklāmu pasākumiem, aizsākt jaunas lietas, veikt nostabilizēšanas pasākumus. Te var pārskatīt jautājumus, kas saistās ar nekustamajiem un kustamajiem īpašumiem, dārgām lietām, ekstrām. Var atļauties vairāk patērēt to, kas bijis iekrāts kādam labam mērķim. Daudz veiksmīgāk iespējams padomāt par savas karjeras virzieniem. Ja ir sajūta, ka kaut kas jāmaina, tad šis ir laiks, kad var kļūt skaidrs, ko vēlamies mainīt. Apmeklējiet informatīvas nodarbības, dažādus pasākumus, kur ir iespējams ko iegūt informatīvā laukā. Esiet aktīvi un radoši.

Ciparam 5

Jo praktiskā, jo labāk. Pienācis laiks visam pielikt punktu un ieviest lielo revīziju. Galvenais ir pabeigt tos darbus, kas ir iesākti un apsolīti. Sakārtot dažādas saistības pret citiem cilvēkiem. Šeit var pieķerties pat tādām sīkām lietām, kas ikdienā nebūt nav prioritāte. Sakārtojam biroja galdam atvilktnes, trauku skapi, sezonālās un nesezonālās kurpes, vannas istabās sakrātos „dārgumus” un visus citus pakšķus un kaktus. Uztraukties, ka kārtojot ko palaidīsiet garām, ir lieki, šomēnes jebkuras uzsāktas jaunas lietas var būt bez seguma vai vēlamā ilgtermiņa rezultāta. Jo vairāk pieviesīsieties šīm ar rutīnu saistītām nodarbēm, jo pēcāk būs labāks pamats jaunai enerģijai. Darbi var iet lēni, bet tos iespējams veiksmīgi pabeigt, mierīgi un nesteidzoties. Nekas nepazudīs. To, ko vēlaties pēc tam turpināt, var atstāt nepabeigtā stāvoklī un ķerties klāt nākamajā mēnesī ar jaunu enerģijas devu.

Ciparam 6

Ballīte var sākties tā pa nopietnam. Gads, kas nes sevī pārmaiņas, tieši šobrīd sāksies visspēcīgāk. Šis ir laiks, kad iespējami dažādi notikumi, kuri izsitīs no ikdienas līdzsvara, turklāt tie var parādīties pēkšņi, negaidīti un neprognozējami. Cik tie būs lieli un kā jūs ietekmēs, būs atkarīgs no tā, cik cītīgi esat ielikuši pamatus iepriekšējos ciklos. Labākais ir ļauties notikumiem, baudīt to, ko dod, un necensties neko ielikt rāmjos. Mēģinot dabūt stabilitāti, var dabūt gluži pretējo! Šis ir ideju laiks, vajag plānot, radoši improvizēt, aizsākt jaunas lietas, tikties ar dažādiem cilvēkiem, braukt ceļojumos un priecāties. Ikviens jauns notikums var iedot jaunu prieka devu, emocijas. Var iepazīties ar jauniem partneriem, draugiem. Iespējams negaidīti satikt otru pusīti un iemīlēties tā, ka atkal sāksies sen neizjustais „rozā briļļu” periods. To vajag izbaudīt un ļauties. Uz darbu var būt grūti saņemties, koncentrēties. Rutīna būs lielākais bieds.

Ciparam 7

Soli solī ar taktiskumu, mierīgumu un kompromisiem. Esiet ar saviem tuvajiem. Ja attiecībās radušās neskaidrības, tad šis ir īstais laiks tās izrunāt, sakārtot un piestrādāt pie tām. Jebkuras attiecības ir darbs, un šis ir tas darbs, kam ir jārada prieks. Tiklīdz tas vairs nerada prieku, ir jāpārskata, vai tas ir īstais darbs. Cilvēks dzīvo šeit un tagad, jādzīvo ar mīlestību. Šomēnes tieši tā arī notiek – viss izdodas, kam pievēršas ar maigumu un mīlestību. Nežēlojiet spēkus un laiku savai ģimenei, vecākiem, radiniekiem. Pacentieties pavadīt kopā vismaz brīvdienas, braukt pie dabas, iet uz teātri vai kādiem citiem sabiedriskiem pasākamiem. Ģimeniskie brīvie cilvēki var satikt tikpat ģimeniskas otrās pusītes. Šobrīd izveidotās jūtas var būt ilgstošas, skaistas un romantiskas. Var domāt arī par attiecību nostabilizēšanu.

Ciparam 8

Pēc lielām pārdomām nāk atklāsmes. Ja sajūtas nepieviļ un doma skaidra, var par to pavēstīt visiem tuvajiem. Daudzi jūsu teiktajā ieklausīsies, tas būs saturisks un ar pietiekami lielu nozīmi. Tomēr tukšas pļāpas atstās ilgu vilšanos. Tā kā šis ir pārdomu laiks, tad jebkuras jaunas atklāsmes var nest noderīgu pieredzi nākotnē. Labs mēnesis dažādai literārai darbībai un rakstīšanai. Pat tad, ja nekad nav bijusi pieredze to darīt, ir iespēja pamēģināt, ja ne citiem, tad vismaz sev, atmiņai. Var atrast radošu pieeju kādām problēmām, kas sakrājušās. Atrisināt dažādus pārpratumus un neskaidrības. Iespējams labi pavadīt laiku dažādos kursos, semināros, lekcijās, teātra izrādēs un citos pasākumos, bet ar noteiktumu, ka tie nav saistībā ar darbu, bet ar to, kas tuvāks dvēselei. Rutīnas darbam var būt grūti pieķerties. Var baudīt romantiku, vērot zvaigznes un darīt tādas lietas, ko ikdienā neiedomājamies.

Ciparam 9

Jābeidz lidināties un fantazēt. Ja ir darbi, kas jādara, tad tie ir jādara. Labs darbiņš, kas padarīts. Cītīgi jāpiestrādā pie visa, kas iepriekš uzsākts, var būt sajūta, ka darba pēkšņi ir vairāk, bet novērtējuma mazāk. Labākais ir cītīgi strādāt un censties pašam sevi novērtēt, iedot kādu balvu, kas var būt kā kāds patīkams pirkums, praktiska lieta. Ilūzijām nav vietas, dažādi plānotie izpriecu pasākumi var neradīt nekādu prieka sajūtu. Enerģija ir, spēks ir, darbi jāatrod. Bezdarbība var traucēt, tāpēc slinkumu pie malas. Šis laiks, ja to pavada cītīgam darbam, var dot ievērojamu rezultātu nākotnē. Var radīt arī ko stabilu un ilgstošu, sakārtot lietas, kas saistās ar nekustamajiem īpašumiem, finanšu ieguldījumiem. Attiecības, kas sākušās šajā periodā, bieži vien balstās uz aprēķinu. Tādēļ labāk šomēnes pievērsties lietišķajām attiecībām, līgumiem, papīriem un sadarbībai, kas balstītas uz materiālajām lietām.


Bookmark the permalink.