2015.gada marta numeroloģiskā prognoze

Mēneša prognozes pēc numeroloģijas

Katram cilvēkam ir savs skaitlis numeroloģijā, pēc kura aprēķina individuālo gada un mēnešu prognozi, un nosaka savu stāvokli šajā ciklā. Lai šo skaitli uzzinātu, jāsaskaita dzimšanas dienas datums un dzimšanas mēnesis. Ja summā ir divciparu skaitlis, tad skaita to atkal kopā, līdz iegūst viencipara skaitli. Iegūtais skaitlis ir jūsu Personīgais cipars, pēc kura jāskatās attiecīgā prognoze.

Piem. Ja cilvēks dzimis 26. augustā, tad skaita 2+6+0+8=16 1+6=7. Šajā gadījumā jāskatās cipars 7.

2015. gada marts

Ciparam 1

Radošs, interesantu notikumu un dažādu aktīvu darbu mēnesis. Netiecies uz ārkārtīgi lieliem un ilgtermiņa darbiem, bet jebkuri īstermiņa darbi, to uzsākšana, būs tieši laikā. Labs laiks dažādiem piedzīvojumiem un izklaidei. Māksla, mūzika, interesantas sacensības. Var startēt dažādos konkursos. Vieglāk var padoties dažāda veida sarunas. Tieši sirsnīgums un dabiskums būs tie, kas palīdzēs. Veiksmīgi var uzsākt dažāda veida apmācības, kuras ir ar interesantām tēmām un nav ilgākas par kādu pus gadu. Ja rodas iespējas piedalīties kādās prezentācijās vai pasākumos, tad vislabāk to darīt ar interesi un prieku. Nedarīt neko pieklājības pēc.

Ciparam 2

Ja februāra mēnesī iesākāt kādus nozīmīgus darbus, tad tagad tos pildiet, cītīgi sekojot norādījumiem un instrukcijām. Nav nozīmes pārgalvīgiem pieņēmumiem un nepārdomātai rīcībai. Var būt darbu vairāk nekā laika, kad tos paveikt. Ja liekas, ka esiet uzņēmušies par daudz, paanalizējiet, cik ir optimālais darbu daudzums, ko varat padarīt. Ja darbu daudz un liekas, ka citi nenovērtē, iemācieties paši sev pateikt paldies un kādā veidā palutināt. Ja iepriekš ir uzsāktas pārrunas par idejām, jauniem darbiem, tad tagad pēdējais laiks ķerties pie darba. Labi uzsākt veselības profilakses un nostiprināšanas kūres. Var padomāt par nekustamā īpašuma sakārtošanas jautājumiem. Iespējams nostiprināt dažāda veida attiecības.

Ciparam 3

Attiecības šurp, attiecības turp. Šomēnes miera nav un nebūs. Ja vēlaties sēdēt mājās, gaidiet aprīli, bet šobrīd pareizākais būs priecāties, ballēties, izmantot dažāda veida piedāvājumus, iet uz randiņiem, braukt kādos braucienos un galvenais, vislabāk to darīt ar kādu kopā! Ja nav – dariet viens vai ar draugiem un, iespējams, tieši satiksiet kādu, ar ko nākamo mēnesi mierīgi laiskoties pa māju. Ja pats necentīsieties kaut ko darīt, neradīsiet prieku, tad atradīsies kādi no malas, kas sajauks galvu tāpat. Radīsies nesaprotamas vai pārprotamas situācijas, uzradīsies riskanti cilvēki un notikumi. Izvērtējiet visu jauno, kas ienāk jūsu dzīvē. Visa informācija, ko jaunu uzzināsiet, iespējams, būs zīmīga nākotnei un radīs iespēju kaut ko mainīt esošajā situācijā. Esiet aktīvi, draudzējieties, un atcerieties par romantiku – ja nav, kas rada jums, radiet paši.

Ciparam 4

Kad vētra pierimusi, labs laiks ķerties pie mājas sakārtošanas un izdaiļošanas. Šomēnes savas radošās un oriģinālās idejas variet izmantot mājokļa iekārtošanai. Var mainīt interjera dizainu. Šomēnes atcerieties par savu ģimeni vairāk, varbūt aizejiet kopā uz kādu pasākumu, teātri, koncertu, mākslas izstādi. Var doties arī kādā mazā atvaļinājumā. Parūpējieties par organizatoriskiem jautājumiem. Ja otra pusīte nav blakus, ir labs laiks doties ārpus mājas, lai kādu satiktu un, iespējams, iemīlētos. Tiem, kas jau mīl, var rasties vēlme nostiprināt attiecības arī juridiskajā plānā. Tiecieties pēc harmonijas, prieka un optimisma. Tomēr, labākais, ja to var darīt kopā ar partneri, ņemot vērā arī partnera vēlmes un viedokli. Padariet praktiskos darbus un sakārtojiet naudas jautājumus. Nesoliet neko tādu, ko tuvākā laikā nevarēsiet padarīt.

Ciparam 5

Ne vienmēr laiks jāatrod citiem, jādarbojas aktīvi vai kaut kas jāsasniedz. Ir brīži dzīvē, kad labāk vairāk pabaudīt vientulību, nedaudz noslēgties. Vislabāk šomēnes būtu atrasties pie dabas, klusumā un mierā, lai var atjaunot savus garīgos un fiziskos spēkus. Ja ir vēlme palikt vienam, tad tā arī dariet. Lieli pasākumi, vizītes pieklājības pēc var dzīt izmisumā un pēcāk radīt tikai vilšanos. Jautājumu būs daudz, atbilžu – maz. Var parādīties vairāk šaubu, nepārliecinātības. Tādēļ labāk šomēnes pataupīt spēkus, palasīt kādu filozofiska vai garīga rakstura literatūru, mēģināt nesatraukties par lietām, ko nemaz nevariet mainīt. Jo mazāk aktīvas rīcības, jo pašiem būs vieglāk. Klusums radīs daudzas atbildes, un tas būs vērtīgs solis pretim sevis pilnveidošanai. Var būt labs laiks arī dažādu meditāciju, jogu utt uzsākšanai.

Ciparam 6

Ja uz mirkli jums likās, ka pārmaiņas aizkavējušās tikai domās, tad šobrīd aktivitāšu var būt vairāk. Dažādas pārmaiņas, iespējams, arī uzlabojumi finansiālajā sfērā, sabiedriskajā dzīvē. Var būt daudz un dažādas tikšanās, pasākumi, jauni cilvēki un notikumi. Ja liekas, ka viss paliek par strauju, var izvērtēt, kas ir tas, ko vēlaties dzīvē mainīt. Jo jau aprīlī to būs vieglāk sakārtot. Panākumi no rīcības. Ja sēdēsiet un gaisīsiet, ka pārmaiņas notiks ar jums, tad tās notiks, tik ne vienmēr tādas, kā vēlaties. Tāpēc nedomājiet daudz, bet rīkojieties. Nav ieteicams censties iegūt kādus ilgtermiņa noturīgus pamatus, sakārtot to, ko nav iespējams sakārtot. Ļaujoties plūsmai un iespējām, garastāvoklis uzlabosies. Prieks rada prieku, darbs – darbu un nauda – naudu.

Ciparam 7

Savediet kārtībā visus jautājumus, kas saistās ar ģimeni, mājām un ar tiem, par ko jūtaties atbildīgi. Ja vēlaties ar kādu noslēgt jeb pabeigt attiecības, tad šomēnes to var daudz vieglāk izdarīt. Izvērtējiet attiecības, kas jums ir. Vai tās ir tādas, par kurām ir vērts nākotnē cīnīties, veidot un turpināt. Var pieķerties arī ilgi nepadarītiem darbiem pie mājas, remontiem, iekārtošanas. Daudz vieglāk darbi raisīsies uz priekšu un būs vieglāk tos pabeigt. Ja vēlaties pārdot kādu ģimenei piederošu īpašumu, var to darīt, iespējami labi piedāvājumi. Nav ieteicams šomēnes sākt kādas jaunas lietas, ja zināt, ka tuvākajā laikā tās nebūs iespējams pabeigt. Naudas jautājumos esiet apdomīgi un izvērtējiet savus tēriņus. Ģimene var prasīt lielākus izdevumus, nekā varat to atļauties. Apdomājiet lielos pirkumus. Naudu būs viegli izdot.

Ciparam 8

Attīstības ceļu uzsākšana. Viens no labākajiem laikiem uzsākt kādu nozīmīgu garīgās attīstības virzību, mācības, ceļojumus, izzināšanas procesus. Veiksies viss, kas saistās ar garīgo izaugsmi. Materiālās vērtības un darbus, kas prasa lielu sevis ieguldīšanu, labāk atlikt. Naudas jautājumi var nerisināties, tomēr jūsu zināšanās ieguldītais atmaksāsies ar uzviju. Labs laiks mācīties, pilnveidoties, izzināt, analizēt un censties saprast dažāda veida likumsakarības. Var būt vēlme palikt vienam, padomāt. Labi, ja var izbraukt, būt pie dabas, meditēt, ieklausīties klusumā un sevī. Ja attiecības rada diskomfortu, tad labākais ir izrunāt, ka ir brīži, kad vēlaties pabūt vieni. Neļaujieties nomāktam garastāvoklim ietekmēt jūsu ikdienu. Mirklis klusuma, miera un sevis.

Ciparam 9

Dibinām kontaktus, organizējam tikšanās, pārskatām līgumus un visus finanšu darījumus, kas skar mūsu ikdienu. Varam noslēgt veiksmīgus darījumus, līgumus, projektus. Dažādas iepazīšanās var atnes ne tikai draudzīgas attiecības, bet arī nopietnāku ieguldījumu pašreizējai darbībai. Ja esat aktīvā darba tirgū, tad ievāciet informāciju, klausieties padomos un pieņemiet lēmumus uz sadarbību. Kompromiss un iesaistīšanās radīs produktīvu pamatu. Var būt arī, ka darba vidē kādu iepazīsiet, bet pēcāk darba attiecības var pāraugt privātās attiecībās. Darbojieties, tikai iepriekš visu mierīgi, prātīgi apdomājiet. Galvenais – ieklausīties padomos un saprast, ka ir līdzcilvēki, kam arī ir savs viedoklis.

Prognoze tapusi sadarbībā ar žurnālu Citādā Pasaule


Bookmark the permalink.