2015.gada septembra numeroloģiskā prognoze

Mēneša prognozes pēc numeroloģijas

Katram cilvēkam ir savs skaitlis numeroloģijā, pēc kura aprēķina individuālo gada un mēnešu prognozi, un nosaka savu stāvokli šajā ciklā. Lai šo skaitli uzzinātu, jāsaskaita dzimšanas dienas datums un dzimšanas mēnesis. Ja summā ir divciparu skaitlis, tad skaita to atkal kopā, līdz iegūst viencipara skaitli. Iegūtais skaitlis ir jūsu Personīgais cipars, pēc kura jāskatās attiecīgā prognoze.

Piem. Ja cilvēks dzimis 26. augustā, tad skaita 2+6+0+8=16 1+6=7. Šajā gadījumā jāskatās cipars 7.

! Šis cipars vienmēr būs nemainīgs.

2015.gada septembris

 Ciparam 1

Lielais kopsavilkums par šo gadu un iepriekšējiem 9 gadiem. Mēnesis, kad noslēdzam visu, ko vien var noslēgt, pabeidzam visu iesākto, sakārtojam darbus un attiecības. Galvenais atlikt visu, kas ir jauns un ko vajadzētu sākt. Lielākoties tam tāpat nebūs ilglaicīgs rezultāts. Šobrīd labi var atmest sliktus ieradumus, nevajadzīgas domas, pielikt punktu kādām attiecībām, kas traucē iet uz priekšu. Pirms pieņemt kādu lēmumu, pārdomāt, vai tas ir tas, ko vajag. Vēlams izvairīties no liekiem strīdiem, bet visu korekti un pamazām pabeigt. Tā kā tuvojas jauns cikls tad, kā ierasts, ir divi varianti. Vai nu cilvēks jūtas bezspēcīgs un nezina, ko iesākt, nedaudz slīgstot depresijā, vai arī sāk parādīties vēlmes pēc kaut kā jauna. Šajā gadījumā nevajadzētu būt pārsteidzīgiem, bet atstāt to visu domu līmenī, lai pie tā ķertos klāt tuvākajā periodā. No enerģijas viedokļa vilinājums var būt liels, bet rezultāts pa lielākai daļai neattaisnosies. Jaunus lēmumus noteikti vajag atlikt un pievērsties pie visa, ko vien var noslēgt, pabeigt un saņemt rezultātu.

Ciparam 2

Lielais zvaigžņu brīdis ir klāt. Laiks idejām, jauninājumiem, domām un jaunu lietu sākšanai. Šomēnes ļoti rūpīgi jāpiestrādā pie plāniem, sapņiem, mērķiem un idejām. Tieši šomēnes ieliktais pat nākamos 9 gadus, ne tikai tuvākos mēnešus, būs visvieglāk realizējams un attīstāms. Labi uzsākt kādus lielus un nopietnus projektus. Jauns darbs, projekts, sava firma, jauna izglītības iestāde, apmācības utt. Viss, kas nenes uzreiz rezultātu, bet ilgtermiņā var dot iespējas, uz kā pamata var veidot sevis attīstību. Enerģijas ir daudz, aktivitāte īstajā vietā. Jāuzmanās no tā, lai nenoslinkotu šo periodu. Vislabāk šo savienot ar maģiskajām plānošanas dienām, kas ir žurnālā. Grūti nosēdēt uz vietas, var būt arī nemiers un satraukums, tomēr, sevi motivējot, darbi, kas skaitās ar ko jaunu, ies no rokas. Tikai nevajag no kaut kā gaidīt rezultātu. Tas ir kā sējas laiks, kad iesējam visu to, ko vēlamies izaudzināt. Sadarbība un partnerība var palikt otrā plānā, romantikai vietas var nebūt. Esam tomēr saudzīgi pret saviem mīļajiem, vienojoties, ka vairāk laika tiem būs jau oktobrī.

 Ciparam 3

Maigums, mīlestība, saticība, attiecības u.c. ir šī mēneša skaistākā puse. Lai cik tas skaisti nebūtu, viens solis ir arī līdz konfliktiem, strīdiem, neskaidrībām un pārpratumiem. Attiecības var prasīt daudz darba, jo šobrīd ir liela aktualitāte. Tās ir vai nav, šeit nav nozīmes, aktuālas tās var palikt jebkurā variantā. Te nozīmīgas ir gan mīļoto attiecības, gan darba attiecības, gan arī dažādu sadarbības partneru. Nevienu sadarbību nevar ignorēt un atstāt novārtā. Klausāmies citos, izzinām citus viedokļus un analizējam visu to, ko esam dzirdējuši. Labi ir turpināt iesākto, vākt informāciju par to, ko darām, slēgt sadarbības līgumus, tikties ar citiem, runāties, izzināt. Pārāk lielas aktīvas darbības labāk atstāt vēlākam laikam. Lielu spēku un enerģiju var iegūt tieši no partnerības, tomēr, ja attiecības nav sakārtotas, tās var ieslīgt lielos kašķos un neizlēmībā. Daudz laika var veltīt romantikai un maigumam.

Ciparam 4

Priekam un skaistumam ir vērts veltīt vairāk laika. Šobrīd ir fantastisks laiks, lai var radoši darboties. Ja vēl ir kas aizmirsies attiecībā uz jaunajām lietām, tad ir īstais brīdis visu pārskatīt un pieņemt lēmums par jaunu un interesantu lietu ieviešanu dzīvē. Atrast savu prieka avotu un censties to iegūt pēc iespējas vairāk. Var pievērsties sevis reklamēšanai, slavēšanai, prezentēšanai. Sevišķi, ja ir vēlme pēc kāda jauna darba, projekta. Var parādīties pie apvāršņa jaunas attiecības, kas gan esošajās, gan neesošās attiecībām neatstās vienaldzīgu. Ja esošās ir nestabilas, tas, protams, var apdraudēt to, kas jau ir. Tāpat arī var parādīties jauni hobiji, iemīlēšanās uz kādu nodarbi. Galvenais visu uztvert vienkārši, nepiespiesti un brīvi. Vairāk optimisma un prieka. Labi pavadīt laiku ar draugiem, iet uz kino, teātri, apmeklēt kādus kursus un seminārus, domubiedru tikšanās, jebko, kas rada prieku un labu garastāvokli. Nevajag censties neko noturēt, bet gan tieši pretēji, sēt domas, idejas un darbus, ko pēcāk varēs stabilizēt un domāt, kā to realizēt. Dzīve var būt skaista, bet pašam jārada tādi apstākļi, lai tā arī būtu. Kā saka, katrs savas ballītes veidotājs. Negaidiet neko no citiem, bet rīkojaties.

Ciparam 5

Dubults darbs, likumi un atbildība. Darbu var būt vairāk, nekā vajag, bet tieši tas ir labākais, ko šajā mēnesī var darīt. Otrs, būtiskākais, kam jāpievērš uzmanība, ir veselības profilakse. Atrodiet laiku atpūtai, lai atjaunotu spēkus. Savā ziņā tā ir kā neiespējamā misija, kad jāsavieno daudz darba ar maksimālu atpūtu. Svarīgākais saprast, ka viss labais, ko darāt, ir liela vērtība, un visi labie darbi pēcāk atmaksāsies. Šomēnes novērtējums var būt mazāks, dēļ kā nevajadzētu sakreņķēties. Liekam pamatus it visā, darbojamies ar iesāktiem un iepriekš ieplānotajiem darbiem. Esiet pacietīgi, visu dariet labāk lēnāk, bet lai stabili var virzīties uz priekšu. Labs laiks tieši plāniem, struktūrām un disciplīnai. Ar tuviniekiem esiet saudzīgi, izvairieties no strīdiem un konfliktiem. Var kārtot jautājumus, kas saistās ar nekustamo īpašumu, sevišķi, ja runa par to jau ir bijusi iepriekš. Jaunus un aktīvus plānus, darbus labāk atlikt, bet maksimāli pievērsties ikdienas darbam, veselībai un sevis motivēšanai.

 Ciparam 6

Ja kaut kad var kas apgriezties kājām gaisā, tad šobrīd tad ir diezgan tipiski. Dumpīgs, riskants, pārmaiņu laiks, kas dod iespējas tikai aktīvai cilvēku rīcībai un aktīviem notikumiem. Viss, ko vēlamies noturēt un saglabāt, var tikt atņemts ļoti ātri. Tādēļ labāk baudīt mirkļus un notikumos, kas ir uz doto brīdi. Koncentrēties var būt grūti, sevišķi uz darbu un kādām nopietnām tēmām. Laiku labāk paredzēt dažādiem pasākumiem, koncertiem, izbraucieniem, draugiem un jaunām iespējām. Var būt kāda iemīlēšanās, kas traucēs vēl vairāk koncentrēties. Viss var būt negaidīts, kā arī īslaicīgs, ja to mēģināsim saglabāt un ielikt kādā rāmī. Esošajās attiecībās var parādīties kas lieks – gan cilvēks, gan hobijs, gan aizdomīgums un greizsirdība. Ja mirkļa iespaidā atļaujamies vairāk riskēt, jāatceras, ka šis periods paies un būs par saviem darbiem jāatbild. Baudīt vajag, bet jāatceras, kā tas ietekmēs turpmāko. Labs laiks reklāmai un prezentācijām.

 Ciparam 7

Laiks ģimenei un tuviniekiem. Jo vairāk rūpēsimies par tiem, kas mums svarīgi, jo vairāk tas atmaksāsies nākotnē. Apkārt valda vairāk līdzsvara, harmonijas un taisnīguma. Ģimeniskās attiecības var uzlaboties, ja tur ir pamats uz kā. Ja attiecības ir bet pamata, tad var parādīties dažādi faktori, kas šīs attiecības tomēr šķir. Ja ir vēlme nestabilas attiecības glābt, tad tām ir jāpievērš īpaša uzmanība, bet vairāk nevis no sava, bet gan otra cilvēka viedokļa. Dodam otram to, ko vēlamies, lai kāds dod mums. Sevišķi mājas sajūtu, rūpes, mīlestību un atbalstu. Uzklausām otru, palīdzam ikdienas darbos, atgādinām, ka mīlam. Labs laiks piestrādāt pie mājām, kārtot nekustamo īpašumu jautājumus, bet vairāk tādus, kas paredzēti ģimenei, nevis komercijai. Var veikt kādus uzlabošanas darbus mājās, remontus, pārkārtošanu un labiekārtošanu. Parādās aktuālāka māksla, sevis realizēšana, kā arī vēlme pēc skaistām un vērtībām lietām. Ja finanses atļauj, vajag ļaut vaļu un sevi palutināt, sevišķi, ja tas uzlabo omu arī pārējiem mājas iemītniekiem.

Ciparam 8

Dvēsele dzied un raud. Veiksme garīgās lietās, darbos, kas saistās ar sevis pilnveidošanu un izaugsmi. Materiālās lietas šomēnes jācenšas atstāt otrā plānā jeb darīt tikai pašu nepieciešamāko. Cerēt uz kādu praktisku vai materiālu lietu jautājumu sakārtošanos ir diezgan lieki. Labāk pievērsties visam, kas svarīgs dvēselei. Mūzika, mākslā, kursi, semināri, joga, meditācija, dažādas grāmatas utt. Viss, kas patīk, kas rada miera sajūtas un dod spēku. Savā ziņā, jādara tas, kas rada spēku un enerģiju. Ļoti svarīgi ir izvairīties no alkohola lietošanas. Laiks, kad labi pabūt vienam, aizbraukt uz kādām svētvietām, vēsturiskām vietām vai vienkārši pabūt pie dabas. Sevišķi vienam, nedomājot par sadzīviskām lietām un problēmām. Ja parādās eksistenciāli jautājumi par dzīves jēgu utt, ar kuriem viens nespējiet tikt galā, tad labāk laicīgi meklēt kādu, kas var palīdzēt un dot spēku. Nevajag ļauties depresijai un ieslīgt skumjās domās.

Ciparam 9

Viss atkarīgs no mums pašiem un mūsu rīcības. Savā ziņā šis ir algas saņemšanas laiks, bet nekāda ieguvuma nebūs no tā, ja sēdēs rokas klēpī salicis un neko nedarīs. Labākais nāk tieši no darbošanās un nevis sēdēšanas. Gaidīt varam, bet labums no tā būs daudz mazāks. Labs laiks, lai piedomātu pie biznesa jautājumu sakārtošanas, iespējamiem sasniegumiem un rīcības plāniem. Tieši pabeigt līdz galam iesākto ir labs radītājs, ka mūsu vēlme ir saņemt rezultātu. Nav nozīmes darīt darīšanas pēc, nejūtot pat nekādu vēlmi to darīt, vai nemaz nedomājot par rezultātu. Var parādīties jauni projekti, darbi, līdzcilvēki un iespējas. Visam var atrast lietderīgu risinājumu. Panākumi radīsies no darbiem, nevis nedarbiem. Sabiedriskā dzīve var prasīt vairāk laika nekā privātā, ar ko jāsamierinās līdzcilvēkam. Galvenais atcerēties, ka vienīgie sasniegumi nav tikai nauda un finanses. Katram ir savs laiks un rezultāts. Izvērtējiet visu atbilstoši sev un savai pašreizējai situācijai.


Bookmark the permalink.