Oktobra īpašais piedāvājums – Laiks ģimenei!

Oktobrī piedāvājam ieklausīties un ieskatīties jūsu ģimenes numeroloģiskajā aprakstā. Ģimene ir viena no mūsu lielākajām vērtībām. Bieži ikdienā iezogas rutīna un ir tik grūti saprast, kas ir tas nozīmīgākais. Izzinot otru cilvēku, mēs varam to iepazīt no jauna. Tas palīdz saprasties, uzlabot attiecības, kā arī ietver tēmas, par kurām vērts ir piedomāt. Cilvēki un to vēlmes ir dažādas. Atbalstot otru tam, kas viņam dzīvē vairāk paredzēts, mēs arī pretim saņemsim labāku attieksmi. Novērtējam to, kas mums ir!

Šajā piedāvājumā iegūsiet:

  • Katra ģimenes locekļa aprakstu pēc dzimšanas datiem.
  • To, kā ietekmē uzvārds katru no jums
  • Plus Jūsu dzīves vietas izvērtēšanu pēc valsts, pilsētas un adreses.

Cilvēka dzimšanas dati, vārda un uzvārda kombinācija ietver sevī ļoti daudz informācijas. Tā parāda cilvēka labās īpašības, trūkumus, jūtas, intereses un pārdzīvojumus. Aprēķinot un savienojot visu, rodas numeroloģiskā portreta skaitļi, pēc kuru kombinācijām mēs varam iedziļināties personības dzīvē un raksturā.

Akcijas cenas darbojas visu oktobra mēnesi.

Ģimenei, kas ir pāris – cena 30 eiro

Ģimenei 3 cilvēki – 40 eiro

Ģimenei 4 cilvēki – 50 eiro

Ģimenei 5 cilvēki 60 eiro utt.

Tiem, kam vēl nav nākamā gada numeroloģiskā prognoze, var pievienot pasūtījumam par 10 eiro.

Nepieciešamie dati: dzimšanas datums, mēnesis, gads, vispirms vārds, uzvārds, ja mainīti, arī iepriekšējie varianti, ar visām garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm. Ja jautājumi ir saistīti ar partneri, tad arī otras personas dzimšanas datus.

Sūti pieteikumu uz simboli@simboli.lv

! Konsultācijas ir konfidenciālas un nekas netiek izpausts trešajām personām!