Novembra īpašais piedāvājums “Vārda un uzvārda atbilstība dzimšanas datiem”

Vārds un uzvārds parāda, kādas cilvēkam dotas iespējas dzīvē, kā ietekmējas no notikumiem, vai izdodas vai neizdos sevi realizēt utt. Tas savā ziņā ir kā Liktenis, kas parāda, vai cilvēkam dzīvē ir viegli sevi realizēt vai nē. Mainot vārdu vai uzvārdu, mēs mainām likteni. Citreiz labāk paturēt savu iepriekšējo uzvārdu, citreiz labāk mainīt uz otras puses un citreiz likt abus kopā. Tā teikt, var būt labāks, var būt neitrāls un var būt arī nepiemērots. 

Numeroloģija ir tas instruments, ar kura palīdzību var pateikt, kāds vārds un uzvārds no esošajiem, vēlamajiem vai citiem ir cilvēkam piemērotāks, lai varētu sevi īstenot atbilstoši dzimšanas datiem un sasniegt daudz vairāk.

Vispareizākais ir kopējs skatījums ar dzimšanas datiem, to mijiedarbība un nozīme. Katrs cipars ietver noteiktu vēstījumu, kas noteiktā situācijā un savienojoties ar citiem nozīmīgiem cipariem parādīs pamatus, aktualitātes un citu nozīmīgu informāciju. 

Izvēlies e-konsultāciju sevis izzināšanai un iegūsti svarīgu informāciju, ko tev dod tavi dzimšanas dati un piešķirtais vārds un uzvārds. 

Tajā ietilpst:

  • Skaidrojumu, vai pašreizējais vārds un uzvārds atbilst, ko tas dod.
  • Ja ir iepriekšējie vai potenciālais – tad skaidrojumu, kurš variants būtu labāks dzīvē.
  • Negatīvas situācijas variantā ieteikumu, ko darīt un kādus ciparus meklēt, lai uzlabotu savu dzīvi. (varbūt ir iespēja mainīt uz citu, vecāku pirmslaulību, dzimtas utt uzvārdu)

Vārda un uzvārda aprēķināšana 18 eiro (standarta cena 30 eiro) 
Pasūtot kopā ar 2022. gada/mēnešu prognozi – 35 eiro (standarta cena 51 eiro)
Pasūtot kopā ar “sevis izzināšanu” un 2022. gada/mēnešu prognozi, jeb papildus apraksti par dzimšanas datiem 45 eiro (standartā 60 eiro)

Interesenti pieteikties var rakstot – simboli@simboli.lv

ℹ️ Konsultē: Dita Blūma – Balinska, sertificēta numeroloģe, projekta www.simboli.lv autore, viena no Latvijas Numerologu biedrības dibinātājām, žurnāla Citādā Pasaule un citu laikrakstu regulāru publikāciju autore.