Mājas attīrīšana pa sektoriem Austrumu Jauno gadu gaidot.

Tuvojoties Austrumu Jaunajam gadam, kas būs 2018. gadā 15.februārī pl. 23:05, svarīgākais ir pievērsties tam, lai atbrīvotos no vecā un dotu iespēju jaunajam! To var darīt arī pēc mājas sektoriem, kas skaitās tematiski. Meklējam kompasu! Vēl var paspēt pārskatīt.

Ziemeļu sektors, kas simbolizē karjeru ne tikai darbā, bet visās dzīves jomās.

Ziemeļi. Elements – Ūdens. Krāsa – melna, zila, debeszila.

Šajā sektorā parādās viss, kas saistīts ar jūsu darbu un izaugsmi. Pēc attīrīšanas tas var palīdzēt uzkāpt pa karjeras kāpnēm, palielināt algu, iegūt vēlamo darbu, izmainīt profesiju – viss atkarīgs tikai no jūsu mērķiem un centieniem. Jo vairāk šī tēma mums ir aktuāla, jo vairāk mums jārūpējas par mājas Ziemeļiem.

Paskatāmies, kas tur atrodas. Ja ir kādas nevajadzīgas vai vecas lietas, kā arī pārblīvēti plaukti, tad savu mērķu sasniegšanā būs jāpārcieš zināmas grūtības. Šeit svarīga ir enerģijas plūsma.

Ziemeļu Austrumu sektors, kas simbolizē gudrību un zināšanas.

Ziemeļaustrumi. Elements – Zeme. Krāsa – bēša un visi brūnie toņi.

Attīrīšanai svarīgs sektors, ja jums ģimenē ir skolnieki un studenti. Palīdz gūt sekmes un saglabāt iegūtās zināšanas. Šī sektora attīrīšana palīdzēs pilnveidoties – kļūt gudrākiem, daudzās lietās atrast risinājumus, kā arī pēkšņi saprast daudzu notikumu patieso būtību un jēgu.

Ja šajā sektorā ir aizsprostojumi, tad bieži mums ir problēmas arī ar atmiņu, nevedas darījumi un pieļaujam daudz kļūdu kādos nozīmīgos lēmumos!

Austrumu sektors, kas simbolizē ģimeni, tā ir dzimtas enerģija.

Austrumi. Elements – Koks. Krāsa – zaļa.

Ģimenes lietas, vecāku un bērnu, vecvecāku un mazbērnu savstarpējās attiecības – tas viss parādās šajā sektorā. Par to rūpējoties, jūs varat būtiski uzlabot klimatu ģimenē un pat palīdzēt gūt ģimenes pieaugumu! Šīs ir sava veida saknes, kas dod pamatus mūsu dzīvei. Mēs katrs esam radušies lielākā vai mazākā ģimenē. Nav nozīmes, vai tā ir jums līdzās vai nav. Pamati ir vērtība un ģimene ir viena no mūsu lielākām pamatvērtībām. Attīrot šo sektoru, mēs varam nostiprināt nākotni, celt savu ģimenes laimi. Kamēr pamati ir nestabili, tikmēr nevaram nekur augstu tikt. Rūpīgi pārskatām, vai mūsu pamatos nav krāmi un nevajadzīgas lietas.

Dienvidu Austrumu sektors, kas simbolizē bagātību un labklājību.

Dienvidaustrumi. Elements – Koks, Krāsa – zaļa, violeta.

Šis sektors atbild par bagātību, uzplaukumu un visu, kas ar to saistīts, tai skaitā arī varu. Tas ir nosacīti, jo nauda dod varu, brīvību un neatkarību. Rūpējoties par šo sektoru, iespējams iegūt visu, ko vēlaties. Jo pārpilnība un uzplaukums var izpausties dažādos veidos, ne tikai naudas izteiksmē! Šis ir viens no cilvēku mīlētākiem un pieminētākiem sektoriem. Noteikti nepieciešams par to rūpēties un kopt ne tikai gadu mijā, bet katra mēneša 29. mēness dienā pēc mēness kalendāra. Mūsdienās daudz kas ir atkarīgs no finansēm. Nevaram mēs gribēt kaut nelielu stabilitāti, ja šajā zonā valda nekārtība un disharmonija. Noteikti rūpīgi izanalizējam, ko glabāt šajā vietā. Viss, kas tur ir, savā ziņā vairojās… Arī negatīvais…

Dienvidu sektors, kas simbolizē slavu ikvienā dzīves jomā.

Dienvidi. Elements – Uguns. Krāsa – sarkana.

Slavas sektors (tāds ir oficiālais nosaukums, taču dotais sektors atbild arī par veiksmi dzīvē, popularitātes sasniegšanu un kāpšanu augšup pa karjeras kāpnēm) palīdzēs jums apmierināt savu godkārību. Šis mājas sektors jūs atbalsta kā personību, palīdz gūt panākumus un atzinību sabiedrībā. Jūs varat ne tikai nostiprināt savu reputāciju darbā, bet arī gūt popularitāti un pat slavu visā savā darba laukā (ja pēc tās tiecaties).

Biznesam palīdz laba reputācija, tādēļ pievērsiet uzmanību slavas sektoram. Turklāt var notikt arī citas izmaiņas: bizness paplašināsies, kas automātiski ienesīs vairāk naudas; jums radīsies spēki uzsākt darbu, kas jūs saista, bet līdz šim nezin kāpēc to darīt baidījāties; jūs sāksiet saņemt atbalstu no tiem, kas agrāk jums neuzticējās. Sastrēgumi šajā sektorā var radīt sajūtu, ka par jums nerunā to labāko, atsauksmes vai nu nav vai ir negatīvas, kā arī var rasties nepiemēroti cilvēki jums apkārt.

Dienvidu Rietuma sektors, kas simbolizē mīlestību, attiecības un laulības.

Dienvidrietumi. Elements – Zeme. Krāsa – visas zemes nokrāsas. Aktivizējas ar sarkano.

Otra populārākā tēma, kas cilvēkiem mūsdienās ir aktuāla. Dienvidrietumu sektors glabā sevī varenu potenciālu, kas spējīgs nozīmīgi uzlabot jūsu mīlestības, seksuālās un sociālās attiecības ar cilvēkiem. Šīs zonas attīrīšana un aktivizācija palīdzēs atdzimt laulāto attiecībām, piesaistīt jaunus draugus, atrast ceļabiedru dzīvei. Tādēļ jūsu mājvietas dienvidrietumu sektoram jākļūst par īstu Mīlestības saliņu, kas runā par mīlestību, izsaka mīlestību un piesaista mīlestību. Tad tas palīdzēs jums realizēt savus sapņus par mīlestību un laimi dzīvē. Jebkuri krāmi un liekas lietas šajā zonā var graut mūsu jau esošās attiecības un arī radīt problēmas jaunu, veiksmīgu attiecību izveidošanai.

Rietumu sektors, kas simbolizē bērnus, kā arī jebkuru citu jaunradi.

Rietumi. Elements – Metāls. Krāsa – balta, metāliska, zelta un sudraba.

Šajā sektorā parādās viss, kam ir kāda saistība ar bērniem (jūsu, svešiem, nākamajiem vai esošajiem). Tādēļ šī sektora attīrīšanai jāpievērš liela uzmanība. Turklāt, nedrīkst aizmirst, ka šī zona atbild arī par radīšanu.

Tādēļ, ja jūs esat cilvēks ar radošu profesiju, ja sevī nēsājat kādu radošu projektu vai tiecaties pēc artistiskas pašizpausmes, tad šis sektors ir vajadzīgs arī jums. Tieši šajā rietumu sektorā jūs varat nodarboties ar jebkura veida radīšanu. Ja šo zonu atstājam novārtā, tad varam ieslīgt rutīnā, kā arī tas var traucēt mūsu attiecībām ar bērniem. Bērni ir dārgākais, kas mums ir. Runājam mēs par to vai nē, bet katra māte sirdī saprot, ka nekā dārgāka nav par viņas bērnu. Pat negribot mēs varam sabojāt attiecības, iekšēji to nevēloties. Ārēji radīti šķēršļi ir neizskaidrojami un šķēršļi Rietumu sektorā var būt viens no rādītājiem.

Ziemeļu Rietumu sektors, kas simbolizē mūsu palīgus, autoritātes un veiksmīgus ceļojumus.

Ziemeļrietumi. Elements – Metāls. Krāsa – balta, metāliska, zelta un sudraba.

Tas ir mājas saimnieka sektors, tādēļ vairāk ietekmē tieši saimnieku. Šis sektors tāpat saistās ar cilvēkiem, kas jums dzīves ceļā sniedz savu palīdzību: autoritātēm, kolēģiem, vadītājiem. Pareizi aktivizējot, sektors par palīdzēt labvēlīgi noskaņot jums svarīgus cilvēkus, kā arī sniegt palīdzību no visnegaidītākajiem avotiem. Šis mājas sektors atbild arī par ceļojumiem. Tādēļ cilvēkiem, kuri sapņo doties kruīzā, iesaku šim sektoram pievērst īpašu uzmanību. Problēmas šajā vietā var noturēt mūs 4 sienās un neļaut paplašināt redzesloku. Un pat tajos gadījumos, kad esam nolēmuši kur doties, var rasties šķēršļi vai brauciens nenest gandarījumu. Ilgstoši atstājot novārtā Ziemeļu Rietumu sektoru, no mums var novērties tie, kas mums svarīgi, lai mēs saņemtu īstos norādījumus īstajā vietā un laikā.

Ir vēl būtiski pārskatīt:

Noteikti ķeramies pie ledusskapja un naudas puķes.

Kad esam cītīgi izgājuši cauri visiem mājas sektoriem, tad ķeramies klāt dažām nozīmīgām lietām.

Ledusskapis zināmā mērā simbolizē mūsu labklājību. Svarīgi ir to iztīrīt gan no iekšpuses, gan ārpuses. Atkausēšana saldētavai ar būtu vēlama. Noteikti izmetam ārā visus produktus, kas bojāti, kā arī tos, ko zinām, ka neēdīsim. Pārskatām termiņus, lai tiešām atbrīvotos no liekā. Iztīrām visu cītīgi, bet der atcerēties, ka tieši tīrīšana ar prieku palīdz atbrīvoties no sastrēgumiem naudas lietās. Regulāra ledusskapja tīrīšana palīdz attīrīt materiālo enerģiju.

Naudas puķe: tie var būt gan gumijkoki, gan mazās naudas puķes, kuru lapas ir apaļas un biezas. Ja puķe nīkuļo, tā diemžēl ir jāmet ārā. Un iesākoties jaunajam gadam, varam dot mājienu draugiem, lai uzdāvina jaunu. Tieši dāvināta, ir tā, kas labākā. Ja puķe ir laba un augoša, tad noteikti notīrām tās lapas un arī pašu podu, kurā tā atrodas. Samīļojam un aprunājamies. Šī nav tikai puķe, bet rezultāts. Izturieties tā, it kā jau būtu saņemts rezultāts un katra jauna izdīgusi lapa atnesīs jaunas iespējas…

Nākamais ķeramies pie drēbju skapja un pagultēm, veļas kastēm.

Drēbju skapis: kamēr neesam atbrīvojušās no vecajām drēbēm, tikmēr netiekam pie jaunām. Jo vairāk atbrīvosimies no drēbēm, ko tāpat nevelkam, jo dosim iespēju atnākt jaunām. Tas pats arī attiecas uz drēbēm, ko taupām nebaltām dienām vai, ja nu atkal notievēsim, paliksim apaļāki utt… (par nebaltām dienām lieki piebilst, ka tas, kam mēs krājam, tas arī pienāks… padomājam, vai ir tā vērts…). Paveramies ar kritisku aci! Vai tiešām visas tās drēbes mums vajag? Atceramies, ka ir cilvēki, kam tiešām nav ko vilkt… (Šeit ir viena iespēja: Facebook Labdarības lapa)

Kad esam atbrīvojušies no liekā, noteikti sakārtojam visu! Atceramies par apaviem – tos neieteiktu glabāt augstākos plauktos par jostas vietu, jo tas rada neuzticību.

Pagultes un veļas kastes: Noteikti atbrīvojamies no liekā. Šeit var glabāt tikai tīrās gultas veļas un segas, spilvenus, kas nepieciešami miegam. Jebkuras citas lietas traucē miega kvalitāti.

Beigās pārskatām vēl visu!

Atceramies rakstīt balto lapu! Pēc labi paveiktas fiziskās vides tīrīšanas veiksmīgi varam sakārtot arī garīgo un materiālo plānu!

Zonu aktivizēšana veicama iesākoties Jaunajam Gadam!

Aktivizē tikai tās zonas, kas ir aktuālas! Nedrīkst pārspīlēt! Nav jēga aktivizēt, ja zona nav iztīrīta! Esiet uzmanīgi un ticiet!

Jūsu Simboli.lv


Comments are closed.