Tradīcijas Pērtiķa gadu sagaidot. Sarkanās un Baltās lapas.

Tuvojoties Austrumu Jaunajam gadam, dodam Jums dažus padomus un rakstām par interesantām lietām. Gadu gaitā esam pārbaudījuši simboliskā Fen šui paražas un vēlamies savās zināšanās padalīties ar Jums, lai šis gads būtu Veiksmes un Ieceru pilns.

Tātad – pēdējā Vecā gada dienā – no 7. februāra pl.7:14 līdz 8. februāra 7:50 (29.mēness dienas ietvarā) attīrām māju un paši sevi no visa vecā, sliktā, nevajadzīgā (pāris piemēru, ko varam darīt lietas labā) :

 • Melnā miskastes maisā savācam 27 nederīgas lietas un izmetam ārā tur, kur tajā un nākamajā dienā vairs neiesim garām.
 • Mazgājam māju ar ūdeni, kam piejaukts nedaudz terpentīna vai sāls. Pēc mājas tīrīšanas izmetam ārā visas slotas un lupatas. (Tā var būt laba tradīcija vismaz reizi gadā nomainīt šīs lietas). Tīrot māju, atbrīvojas no visa vecā un liekā, kas pa gadiem ir sakrājies (ja to dara regulāri, tad no tā, kas ir sakrājies tikai iepriekšējā gadā), lai, sākoties jaunajam gadam, var mājā ielaist Jaunā gada laimi.
 • Iztīrām ledusskapi! Tas savā ziņā simbolizē labklājību.
 • Dedzinām sveces, kadiķus, skandinām zvaniņu. Sākam no mājas ārdurvīm un stūros no augšas uz leju.
 • Ieejam sāls vannā vai noskalojamies dušā.
 • Atrisinām strīdus un pārpratumus ar visiem – ģimeni, draugiem, radiem vai vienkārši paziņām. Protams, ja šādi pārpratumu vai strīdi ir.
 • Iztīrām maku no liekā.
 • Baltās lapas rakstīšana. Uz baltas lapas sarakstām visu, no kā gribam tikt vaļā un kas mūs iepriekšējā gadā traucējis: bailes, dusmas, kādas personīgās neveiksmes, citu cilvēku attieksme, nespēja organizēt savu laiku – jebko, no kā vēlamies tikt vaļā. Tad lēnām pārlasām, atvadāmies, aizmirstam, saplēšam, sadedzinām un noskalojam WC.

Vecais gads pavadīts – sākam gaidīt Jauno. Jaunā gada sākums ir 1.mēness dienas ietvarā: 8. februāris pl. 16:39 līdz 9. februāra pl. 8:19. Varam ieteikt: neiespringt uz konkrētu pulksteņa laiku. Svarīgs augošs mēness un maksimāla enerģija vēlmju piepildīšanai. Līdz tam svarīgāk ir paspēt vecā gadā vecos darbus! Uz gruvešiem māju neuzbūvēs…

! Ja nav veikta attīrīšana, pārējam nav nozīmes!

 • Tātad, jau iesākoties Jaunajam gadam, kārtīgi izvēdinām māju. Atveram visus mājas logus un durvis! Ielaižam jauno enerģiju.
 • Ievietojam ledusskapī šampanieti! (simbolizē labklājību). (Tie, kas to dara katru gadu, var iepriekšējo izdzert un vietā likt jaunu).
 • Vienu, īpaši svarīgu vēlēšanos uzrakstām uz pergamenta papīra, sadedzinām, pelnus ieberam glāzē ar šampanieti un izdzeram. (ļoti labi darbojas, ja ģimenē ir viena liela vēlme un to dara visi, kas iesaistīti un var)
 • Iekārtojam maku. Var uz to laiku iegādāties jaunu, la to iekārtotu.
 • Tā kā nauda mīl gaismu, tad visas darbības, kas saistās ar naudu, šogad varam paveikt 9. februāra agrā rītā, piemēram – ielikt makā 3 vienādas naudaszīmes vai to imitācijas no sarkana papīra, ielikt ledusskapī trīs vienādas monētas ar ģerboni uz augšu, palikt naudaszīmi zem virtuves galdauta, makā ielikt ķīniešu monētiņas, zvīņas utt.
 • Sarkanās lapas rakstīšana. Ņemam sarkanu lapu un mierīgā gaisotnē rakstām visas vēlmes, darbus, domas, ko vēlamies sasniegt nākamajā gadā (lapai tikai no vienas puses). Izdomājam kārtīgi un vērīgi apsveram. Visu, ko vēlamies, noformulējam precīzi, norādot arī, kāpēc mums tas ir vajadzīgs. Klāt pierakstām izpildes termiņus. Rakstām tagadnes formā. Esiet uzmanīgi, jo tas darbojas – ir pārbaudīts! Sarakstīto lapu salokām un noglabājam savas dzīves vietas Dienvidaustrumu sektorā. Tur arī var šajā laikā pielabināties ar monētiņām, naudas puķi u.c. sarkanīgiem un naudīgiem aksesuāriem.

Jaunā gada enerģijai piemīt liels spēks, tādēļ jābūt ļoti uzmanīgiem ar to, ko domā un saka. Sekojiet savām domām, darbiem, tāpat arī tam, ko jūs ēdat un ar ko komunicējat. Šeit arī radies maģiskais rituāls ar vēlmju rakstīšanu uz sarkanajām lapām.

Veiksmi Jums Jaunā gada sagaidīšanā!


Comments are closed.