Vārda uz uzvārda piemērotība. Kā izvēlēties piemērotāko uzvārdu tā maiņas gadījumā? Noder ikvienam, kas vēlas zināt vai viņa vārds ir atbilstošs un ko izvēlēties, ja ir vēlme mainīt. Piemēram, precoties. Aprakstā ietilpst informācija par aprēķināšanu, norādes par labākajām izvēlēm, katras vārda un uzvārda rezultāta kombinācijas apraksts un personas būtisko dzimšanas datu, jeb dzīves ceļa (1-12) apraksti, kas jāņem vērā, kā arī piezīmes par niansēm. Ar materiāla palīdzību iespējams saprast gan savu, gan arī ģimenes locekļu vārda un uzvārda atbilstību.

Materiāls paredzēti, lai cilvēks pats var iemācīties izvēlēties apbilstošāko vārdu vai uzvārdu. Tas informācijas ziņā ir kā seminārs, kur visu izstāsta, tikai šeit aprakstīts pa punktiņiem. Un tas aizstāj arī individuālo konsultāciju par noteikto tēmu, iedodot bonusā ne tikai personai būtisko, kas viņam šajā momentā attiecas, bet arī pārējos variantus, kas var palīdzēt nākamajā reizē, kad paliek aktuāls līdzīgs jautājums.

E-instukcijas/materiāla maksa 45 eiro.
Iegādāties var rakstot vēlmes uz simboli@simboli.lv, kur attiecīgi saņemsiet norādes kas jādara tālāk un kur jāveic apmaksa!