Iepriekšējās Saules dienas

Saules dienas: 23.decembris – 29.decembris

23.decembris 8. Saules diena 8:58-15:47 – Dieva svētības un augstākās harizmas diena. Diena, kad nevar dzīvot pēc iepriekš izstrādāta plāna vai grafika – iespējams, ka tādā gadījumā viss sanāks diametrāli pretēji iecerētajam. Jebkuri jauni darbi vai risinājumi – lieliski! Var visu sākt no nulles, no baltas lapas. Ir jābūt gatavam pārsteigumiem. Piemērots laiks attīrīšanās procedūrām, pirtij, nagu un matu griešanai, operācijām. Laba diena zīlēšanai un nākotnes pareģošanai. Laimīgie skaitļi – 64, 8, 75. Krāsas – raibas 3-4 dažādos toņos. Sievietēm jāizvairās no brūnajiem un sarkanbrūnajiem toņiem. Uzturs – viss, ko gribas, un pēc iespējas daudzveidīgāk. Tikai nevajag ēst, ja tiešām negribas.

24.decembris 9. Saules diena 8:58-15:48 – Svētās uguns diena. Cīņas diena, kad nedrīkst daudz gulēt un vajag ēst, bet nedrīkst pārēsties. Var dedzināt visu lieko, taču tā, lai nerastos dūmi (tāpēc var dedzināt sausus priekšmetus, bet jāatturas no mitru lietu dedzināšanas). Ir jāstrādā – labi sākt fiziski smagus darbus. Laba diena ceļojumiem, tāliem braucieniem, svētvietu apmeklēšanai, lūgšanu skaitīšanai. Nedrīkst slinkot un iesaistīties avantūrās. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 81. Krāsas – visas mirdzošās krāsas tumši sarkanā, brūnā un dzeltenā gammā. Nav ieteicami aukstie toņi, jo īpaši tumši zilais. Uzturs – jebkuri produkti. Galvenais, lai tie ir daudzveidīgi un karsti, kā arī tādi, kurus organisms ātri asimilē – šokolāde, maize u.c. Nav ieteicama smaga barība – sēnes, gaļa utt. Vēlams ievērot gavēni.

25.decembris 10. Saules diena 8:58-15:48 – Ūdens diena. Labi nodoties filozofiskām pārdomām, sapņot. Drīkst ilgāk pagulēt, ieteicams atrasties pie dabas. Vajag mazāk strādāt un runāt. Nav ieteicams lieki traucēt ūdens garus – iet pirtī, peldēties, mazgāt veļu, lietot zāles. Labs laiks ūdens vārdošanai – saulrieta laikā tekošam ūdenim var izstāstīt visu, no kā vēlies atbrīvoties. Laimīgie skaitļi – 20, 41. Krāsas – piesātināti un caurspīdīgi zilās gammas toņi, kā arī vienkārši tumši pelēks ar zaļganu nokrāsu. Nav ieteicami spilgti toņi, īpaši sarkans. Uzturs – piena produkti, biezsulas (bez skābuma), sakņaugi, jo īpaši ieteicami ir pienā vārīti rāceņi (ja kāds tādus spēj ieēst). Tāpat labi lietot zivis, jūraszāles u.c. jūras veltes. Labāk lietot mazāk šķidruma, atteikties no zupām, ķīseļiem, alkohola un smagi sagremojamas pārtikas. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

26.decembris 11. Saules diena 8:58-15:49 – Saules rituma diena. Galvenais ieteikums – viss jādara ātri. Krīzes situāciju un asu problēmu risināšanas diena, uz visu jāreaģē zibenīgi. Nedrīkst vilcināties, slinkot, gulēt, īdēt. Labi pavadīt šo dienu kopā ar bērniem – rotaļāties, iepriecināt un apdāvināt. Var sākt jebkurus mācību procesus, uzņemt viesus, tāpat arī šūt un labot apģērbu, uzpost māju. Nav ieteicami dārza darbi – sētais un stādītais izdegs. Nedrīkst badoties. Var vilkt lozes. Nedrīkst atteikt, ja bērni ko lūdz, šajā dienā viņiem jādāvina dāvanas. Laimīgie skaitļi – 34, 79. Krāsas – spilgti dzelteni un oranži toņi, kā arī balta krāsa. Nav ieteicamas tumšas krāsas – melna, zila un visu toņu zaļā. Uzturs – sēkliņas, rieksti, eļļas, miežu alus. Labi ēst sāļus ēdienus, zivis. Nedrīkst ēst saldumus un gaļu. Var gatavot apaļus ēdienus – raušus, bezrauga, biezpiena pankūkas u.c.

27.decembris 12. Saules diena 9:01-15:47 – Mēness dievietes diena. Diena laba dārgumu meklēšanai, noslēpumu risināšanai, senu draugu apmeklējumam, konfliktu noregulēšanai. Nav ieteicams pārpūlēties, savukārt izklaidēties vislabāk ģimenes lokā. Ieteicams veltīt dienu lūgšanām un meditācijām, var veikt piedošanas un atlaišanas rituālus. Šodien ūdens apveltīts ar īpašu spēku, tāpēc labi iet peldēties, veikt pirts rituālus, smelt no avota dzīvo ūdeni. Labi iegādāties dārglietas. Sekss vēlams tikai ar mērķi ieņemt bērnu. Mēness pārvalda arī ļaunos garus – izrādot cieņu, var izlūgties viņu labvēlību. Laimīgie skaitļi – 32 sievietēm, 71 vīriešiem. Krāsas – balta krāsa uz tumšzila fona, jāizvairās no dzelteniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicams dzert daudz šķidruma, kā arī ēst šķidrus ēdienus, zupas, ķīseļus, želejas. Turklāt ķīselim jābūt biezam. Nedrīkst ēst medu, riekstus, grūti sagremojamus ēdienus un vistas gaļu. Var dzert baltvīnu. Veiksmīga Saules diena.

28.decembris 13. Saules diena 9:01-15:48 – Lietu dāvājošā debesu jātnieka diena. Nopietna diena, kad visi tumšie spēki to vien gaida, ka cilvēks kļūdīsies. Piemērota diena svarīgu līgumu slēgšanai, lielu darījumu veikšanai, intelektuālajam darbam. Vienīgā diena, kad drīkst spēlēt visu veidu azartspēles un kad var rasties iespēja izkļūt no ikdienas labirinta. Jābūt piesardzīgam ar melno maģiju – jāseko teiktajiem vārdiem un domātajām domām, jo jebkura ļauna doma var piepildīties septiņkārtīgi. Var veikt attīrīšanās procedūras, atbrīvoties no lāstiem un nobūrumiem. Labi uzsākt svaru regulējošas diētas. Nav ieteicams griezt nagus un matus. Laimīgie skaitļi – 5, 13, 33, 55, 128, 555, 1024. Krāsas – cēli sarkana, ceriņu, visi baltie toņi. Nav ieteicami blāvi dzeltenie, brūnganie un zaļie toņi. Uzturs – vajadzētu ēst pēc iespējas mazāk, nedrīkst lietot dzīvnieku valsts produktus. Labākais ēdiens – bezrauga maize un plāceņi. Vispār ēšanas jomā šīs dienas moto ir “maize, sāls un ūdens”. Sarežģīta Saules diena.

29.decembris 14. Saules diena 8:59-15:52 – Dzīvnieku aizbildņa un pārpilnības diena. Diena, kas saistīta ar atpūtu un strīdnieku samierināšanu. Labi apsekot savus īpašumus, rūpēties par materiālajiem labumiem, sākt celtniecību, kārtot finanšu darījumus, iepirkties. Nedrīkst darīt pāri dzīvniekiem, var tos iegādāties, sākt dresūru. Nav ieteicams badoties, piemēslot apkārtni, pieņemt svarīgus lēmumus. Laimīgie skaitļi – 4, 24, 83. Krāsas – visi maigie, nomierinošie toņi, tāpat arī aizsargkrāsas – haki, zaļi dzeltenie un brūnie toņi. Nav ieteicamas krāsas, kas atgādina asinis, arī zilās asinis ne. Šajā dienā labāk nelietot ādas un kažokādu izstrādājumus. Uzturs – visa veida piena produkti, maize, putras. Rituālais ēdiens – maize, kas vispirms iemērkta medū, pēc tam – pienā. Ieteicami rieksti, sēklas. Jāatturas no liellopu, cūkas, aitas un kazas gaļas, var ēst vistas gaļu. Nedrīkst ēst pirms pašas došanās gulēt, bet dienas laikā gan vajadzētu ik pa brīdim kaut ko apēst.


Saules dienas: 16.decembris – 22.decembris

16.decembris 1. Saules diena 8:53-15:45 – Pasaules radītāja diena. Visu lietu sākšana, radošums, iniciatīva. Ieteicams būt cēlsirdīgam un dāsnam it visā. Var doties ceļā. Labi slēgt laulības, kas pamatojas uz mīlestību. Ieteicams sākt spēka vingrinājumus. Laba diena skaistumkopšanas procedūrām. Pēc saulrieta vērtīgi iet pirtī. Laimīgie skaitļi – 21, 72. Krāsas – ugunīga, zeltaina, balta. Jāatturas no melnajiem un pelēkajiem toņiem apģērbā. Uzturs – cep maizi, pankūkas, pīrāgus, lieto istabas temperatūras sarkanvīnu ar medu. Veiksmīga Saules diena.

17.decembris 2. Saules diena 8:54-15:45 – Dievišķā vārda diena. Liels spēks vārdam. Labi sākt apgūt kaut ko jaunu – valodas, profesiju. Labvēlīga diena sarunām, kontaktiem, informācijas vākšanai. Var iepirkties, tirgoties, veikt naudas darījumus. Piemērots laiks zīlēšanai. Labi vilkt jaunas drēbes. Nedrīkst atteikt ziedojumu, ja to lūdz. Nav ieteicams saskarties ar uguni. Nevajag uzņemt viesus, tīrīt māju, mazgāt veļu. Laimīgie skaitļi – 17, 31, 48. Krāsas – dzeltenā, zilganzaļā, gaiši zilā. Uzturs – viegli ēdieni, sviestmaizes, salāti, uzkodas. Nedrīkst lietot alkoholu.

18.decembris 3. Saules diena 8:55-15:45 – Uguns diena. Viena no labākajām dienām lūgšanām, rituālu veikšanai. Uguns godināšana – vislabāk no rīta. Labi sākt celtniecību, tiesas procesus. Nav vēlams plānot tālus ceļojumus un medicīniskas operācijas. Viegli pārvarēt profesionālos šķēršļus un grūti risināmus jautājumus. Šis laiks jāvelta ģimenei, mājai. Jābūt pateicīgam par visu. Laimīgie skaitļi – 16, 62, 73. Krāsas – tumši, piesātināti sarkanie toņi – karmīnsarkans, ķiršu krāsas, kā arī tumši zils. Uzturs – vislabāk paša gatavots, ieteicami pīrāgi, plātsmaizes, pankūkas. Nav ieteicama gaļa un vīns. Ieteicams ievērot gavēni.

19.decembris 4. Saules diena 8:58-15:42 – Debesu kareivju diena. Viena no kritiskākajām Saules dienām. Šodien jābūt gana uzmanīgam, nedrīkst zāģēt, cirst un kaut ko iznīcināt. Diena aktīvai rīcībai, taču tikai drosmīgiem cilvēkiem – var cīnīties par savu taisnību, aizstāvēt vājākos, asināt instrumentus. Ieteicams daudz staigāt kājām. Labāk nenodoties rakstu darbiem. Nedrīkst spēlēt azartspēles un iesaistīties strīdos. Laba diena sporta sacensībām, kaujas mākslai. Laimīgie skaitļi – 15, 39. Krāsas – rubīnsarkans, rozā un pienbalti toņi. Nav vēlami nekādas nokrāsas zaļie toņi. Uzturs – nav ieteicams ēst dzīvnieku valsts produktus, labi lietot asus garšaugus – ķiplokus, sīpolus, piparus. Ieteicams dzert daudz šķidruma. Sarežģīta Saules diena.

20.decembris 5. Saules diena 8:56-15:46 – Sievišķā pirmsākuma un labdarības diena. Šodien ir labi ar kādu izlīgt un nekādā gadījumā nedrīkst ķildoties. Ieteicama saskarsme ar koku, ar koka lietām. Ieteicams veikt darbus ar rokām, tostarp rakt zemi, stādīt, sēt, dēstīt, rūpēties par dzīvniekiem. Laba diena bērna ieņemšanai. Var slēgt ilgtermiņa līgumus. Nedrīkst veikt lielus pirkumus, pieņemt dāvanas un doties tālos braucienos. Laimīgie skaitļi – 5, 24, 29, 60. Krāsas – piesātināti dzeltena, balti rožaina, visi pasteļtoņi. Labi valkāt vara rotas. Jāizvairās no spilgtiem toņiem. Uzturs – visu veidu putras, graudaugu ēdieni, rieksti, kartupeļi, rāceņi, bietes. Gaļai, jo īpaši truša gaļai, labāk nepieskarties. Nav ieteicams sākt badošanos.

21.decembris 6. Saules diena 8:57-15:46 – Veseluma un veselības diena. Simboliska palīdzības diena, kad jāmeklē ceļš uz otra cilvēka sirdi. Labvēlīga diena seksuālām attiecībām. Šodien īpaša uzmanība veltāma ūdenim – vēsam, nevis karstam. Labi tajā mazgāties, veikt veselības rituālus, rakt un tīrīt akas, dīķus, remontēt. Ieteicams pievērst uzmanību bērniem, aprunāties ar viņiem. Laimīgie skaitļi – 6, 20, 51. Krāsas – dažādi sudrabainie un gaišzilie toņi. Nav ieteicami melnie un izteikti spilgti toņi. Uzturs – ieteicams pēc iespējas vairāk dzert un lietot daudz šķidra ēdiena, jālieto vairāk svaigu, sulīgu augļu un mazāk – žāvētu augļu. Drīkst dzert baltvīnu, no sarkanas krāsas dzērieniem jāizvairās. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

22.decembris 7. Saules diena 8:57-15:47 – Nemirstības diena. Dzīves apliecinājuma un prieka diena. Labi sākt nopietnus, iepriekš izplānotus darbus, doties ceļojumos, tālos braucienos, nostiprināt fizisko veselību, uzsākt attiecības un ieņemt bērnu. Piemērots laiks stādīt un pārstādīt augus un kokus. Nedrīkst postīt dabu! Ieteicams koncentrēties uz iekšējo siltumu, kas silda, baudīt karstu vannu, iet pirtī. Nav ieteicams vienatnē sēdēt mājās. Laimīgie skaitļi – 7, 13, 56. Krāsas – balta, dzeltena, zeltaina. Nav vēlami tumšie toņi, jo īpaši brūnie. Ieteicams pēc iespējas vieglāks un gaisīgāks apģērbs, nedrīkst tuntulēties. Uzturs – visa veida graudaugi, jo īpaši mieži un kvieši, putras (tikai bez piena), kā arī augu valsts pārtika – salāti ar eļļu, augļi, sēklas, rieksti. Var lietot vīnu, dažādus kokteiļus, vēlams karstus.


Saules dienas: 09.decembris – 15.decembris

09.decembris 24. Saules diena 8:46-15:46 – Attīrīšanās diena. Smaga, kritiska diena, kad nedrīkst ļauties provokācijām, teikt rupjības. Ieteicams klusēt un neiesaistīties kompānijās. Labi nodoties lūgšanām un gavēnim. Jāuzturas gaismā vai gaišā vietā un savās mājās, nevajag doties ceļojumos. Var attīrīt organismu, tīrīt māju, remontēt vai restaurēt. Laba diena pašam smagākajam un netīrākajam darbam. Var indēt mušas un citus insektus. Veiksme visiem roku darbiem, bet nedrīkst darboties ar zemi. Lai nepiesaistītu tumsas spēkus, uz nakti jāaizver logi. Laimīgie skaitļi – 24, 79, 86. Krāsas – sarkanās un melnās kombinācija, spilgti dzeltenzaļš. Jāatsakās no pelēkiem, brūniem un violetiem toņiem. Uzturs – nav ieteicams ēst no dienas vidus līdz saulrietam. Pārējā laikā – biezpiens, krējums, piens, rupjmaize. Dienas rituālais ēdiens – sālīts biezpiens ar riekstiem, brinza. Sarežģīta Saules diena, ieteicams gavēnis.

10.decembris 25. Saules diena 8:47-15:45 – Patiesības valstības diena. Šajā dienā ne uz vienu nedrīkst dusmoties, un, ja kāds ko lūdz, tad ieteicams to dot. Ieteicams atpūsties mājās, ģimenes lokā, nevajadzētu doties ceļojumos. Diena, kas jāvelta bērniem, jāpavada ar viņiem kopā. Var rīkot ģimenes svētkus, jābūt saudzīgam pret dabu, jāizrāda cieņa dzīvniekiem. Ļoti slikti sākt kaut kādus jaunus darbus vai iesaistīties avantūrās. Šī ir skolotāja un tradīciju izvēles diena. Ja kāds pasaka rupjību, uz to ieteicams atbildēt ar smaidu un komplimentu. Var veikt rituālus naudas piesaistīšanai. Nedrīkst mānīties. Laimīgie skaitļi – 27, 34, 75. Krāsas – balta, dzeltena, rozā. Jāizvairās no melnas, zilas un brūnas krāsas. Uzturs – ieteicama viegla barība, jo īpaši putras no jauktiem graudiem – kvieši ar rīsiem, grūbas ar auzām – un ar sviestu, tāpat vēlami piena produkti, medus. Nedrīkst lietot gaļu un gaļas produktus.

11.decembris 26. Saules diena 8:48-15:45 – Mantisko labumu diena. Šajā dienā ieteicams iepirkties – var pirkt visu, ko vien ierauga un kas iepatīkas. Šodien var nevairīties ne no kādiem priekiem. Vajag uzvilkt to, kas ilgi stāvējis skapī, gaidot savu reizi – uzposties. Vīriešiem vajag savām sievām dāvināt dāvanas – kaut vai mazas, bet vajadzīgas un iepriecinošas. Var kārtot visu veidu naudas darījumus, parakstīt dokumentus, organizēt nopietnus pasākumus. Labi ārstēt zobus, veikt kosmētiskās procedūras, attīrīt organismu un ādu. Ja šajā dienā uzreiz nevar iedarbināt mašīnu, labāk ar to nebraukt. Laimīgie skaitļi – 26, 62, 93. Krāsas – balta, zelta, sarkana. Nav ieteicami melnie, zilie un ceriņkrāsas toņi. Svarīgi uzvilkt kādu jaunu apģērbu un bagātīgi rotāties. Uzturs – drīkst ēst visu, kas garšo, galdam jābūt bagātīgi un daudzveidīgi klātam. Par rituāliem ēdieniem var uzskatīt piena produktus un biezpienu ar žāvētiem augļiem.

12.decembris 27. Saules diena 8:52-15:42 – Sargeņģeļa diena. Šajā dienā itin kā atveras debesu vārti, un visi svētie nolūkojas, kas notiek uz zemes. Nedrīkst melot, krāpt dzīvesbiedru, vajag atbrīvoties no nevajadzīgām lietām – atdot citiem vai izmest. Laba diena maiņai – samainīt ar kādu to, kas jums nav vajadzīgs, pret to, kas šķiet noderīgs. Ieteicams pēc iespējas mazāk atrasties savās mājās, bet doties brīvā dabā. Jāievēro savstarpējās pieklājības normas un jābūt viesmīlīgam. Ieteicams tikties ar draugiem, daudz runāt, apmainīties ar pieredzi. Laba diena ceļojumiem (tikai ne pa ūdeni!), naudas darījumiem, kontaktiem. Šī ir savādu nejaušību diena – ja gadās neparastas sakritības, tās norāda uz pārmaiņām dzīvē. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 89. Krāsas – visi gaiši zilie, zilie un zeltainie toņi. Nav ieteicami zaļi un brūni toņi. Uzturs – ieteicami daudzveidīgi, viegli, šķidri ēdieni. Nekādā gadījumā nedrīkst pārēsties – vajadzētu justies nedaudz izsalkušam. Rituālie ēdieni šajā dienā ir kefīrs un paniņas. Veiksmīga Saules diena.

13.decembris 28. Saules diena 8:50-15:42 – Pazemes valstības diena. Vissmagākā no Saules dienām, tiek pielīdzināta Mēness kalendāra sātaniskajām dienām. Nevajag tikties ar nepatīkamiem cilvēkiem. Nav ieteicams griezt matus, lietot daudz medikamentu, uzsākt ārstēšanās kursu, veikt operācijas. Ieteicami zemes darbi – var rakt, likt pamatus, stādīt augus, pieminēt mirušos. Ja dodas kaut kur ciemos, jāņem līdzi pašam savs cienasts un jāēd tikai tas. Nav ieteicams skaļi smieties. Laimīgie skaitļi – 28, 82, 93. Krāsas – melna, tumši zila, brūna, jāizvairās no dzeltenas, sarkanas un rozā krāsas. Uzturs – var ēst visu, izņemot siltasiņu dzīvnieku produktus un svarīgi nejaukt pārtiku – ēst atsevišķi piena produktus, dārzeņus un citus. Ja lieto biezpienu, no citas pārtikas jāatturas. Laba ir maize. Sarežģīta Saules diena.

14.decembris 29. Saules diena 8:51-15:42 – Dievišķo lūgšanu diena. Diena, kad nedrīkst atteikties no laulāto pienākumiem. Ieteicams lāpīt, šūt, pirkt jaunu apģērbu. Ieteicams uzklausīt citus, kontaktēties ar cilvēkiem, taču pēc iespējas mazāk runāt pašam par sevi – nekādu “Es”! Var nodarboties ar remontdarbiem, iet pirtī, bet nevajadzētu lietot smaržas un kosmētikas līdzekļus – šajā dienā visam jābūt dabiskam. Labi visu dienu strādāt kādu vieglu, patīkamu darbu. Nepiemērota diena ceļošanai, bet var sākt apgūt jaunas zināšanas. Pēc saulrieta nevajadzētu palikt vienam. Laimīgie skaitļi – 29, 43, 56, 65. Krāsas – spilgti, mirdzoši toņi, zelta un violeta krāsa. Labi iegādāties un vilkt jaunas drēbes un bižutēriju. Uzturs – viegls, vislabāk dārzeņi (salāti, burkāni, kāposti), pīrāgi ar kāpostiem un sēnēm. Nedrīkst ēst gaļu. Var iedzert vīnu, miežu alu. Ieteicams gavēnis.

15.decembris 30. Saules diena 8:55-15:42 – Svētā Gara diena. Saules mēnesis iesākas ar Radītājam veltītu dienu un beidzas ar Svētajam Garam veltītu. Jāpabeidz iesāktie darbi un nav jāsāk jauni. Ieteicams kontrolēt domas un  neko neplānot. Šajā dienā labāk atrasties tuvinieku lokā un izvairīties no svešiem cilvēkiem. Vislabāk turēties savu māju tuvumā un lieki nerunāt. Ieteicams atbrīvoties no vecām lietām, iznesot tās ārā no mājas. Nedrīkst mazgāt veļu, tīrīt māju, gatavot ēst. Labi gavēt. Lūgšanu un mirušo piemiņas diena. Laimīgie skaitļi – 40, 85. Krāsas – visas, izņemot melnu. Uzturs – piena, jo īpaši skābpiena produkti, maize, rozīnes, augļi. Nedrīkst lietot alkoholu.


Saules dienas: 02.decembris – 08.decembris

2.septembris 16. Saules diena 6:28-20:18 – Likuma un taisnīguma diena. Diena, kas saistīta ar attiecību skaidrošanu, var kārtot rēķinus, izlīgt mieru, jāievēro iepriekš noslēgtās vienošanās. Labi sākt tiesas procesus, ja ir pārliecība par savu taisnību, bet ļoti jāseko līdzi teiktajiem vārdiem. Var slēgt līgumus, risināt svarīgas pārrunas, sākt darbu jaunā darba vietā. Ieteicams atzīt savas kļūdas un veikt rituālus, lai tās izlabotu un vērstu par labu. Piedošanas diena. Pats galvenais – strādāt, strādāt un strādāt. Var celt sētu, likt nožogojumus, jaunas durvis, aizmūrēt caurumus, laba diena signalizācijas ierīkošanai. Diena grūta priekšniekiem un avantūristiem. Nedrīkst mānīties, zinot, ka nevarēs izpildīt, tomēr dot solījumus. Laimīgie skaitļi – 16, 35, 51. Krāsas – zilā un indigo zilā, nav ieteicami dzeltenie un zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot maz šķidruma, pārsvarā tīru ūdeni, bet no ēdiena – maizi. Var ēst asus ēdienus, sīpolus, mārrutkus, piparus, sālītus produktus, zivis, sēnes, konservus, riekstus. Ieteicams gavēnis.

3.septembris 17. Saules diena 6:31-20:15 – Veļu valstības aizbildņa diena. Viena no kritiskajām, smagajām dienām. Labi piecelties pirms saullēkta, pastāvēt vējā. Vajadzētu viscaur nomazgāties, īpašu uzmanību pievēršot galvai. Diena ir saistīta arī ar zinību apguvi – labi uzsākt kādu mācību ciklu. Ieteicami īsi braucieni un viss, ko var nokārtot ātri. Neko nevajag plānot, īpaši kādu vienu lietu, un jābūt gatavam saņemt dažādus pārsteigumus. Diennakts tumšajā laikā labi iedegt gaismu un atstāt to uz visu nakti. Īpaši jāuzmana bērni, jāskaita lūgšanas par viņiem. Naktī nav vēlams atvērt logus. Nedrīkst lietot alkoholu, rīkot ballītes, slēgt laulību līgumus. Laimīgie skaitļi – 17, 23, 59, 84. Krāsas – tumši sarkana, oranža, balta, dzeltena. Nav ieteicama melnā krāsa, kā arī pelēkie un zilie toņi. Vēlams uzvilkt jaunu, tīru apģērbu. Uzturs – ļoti ieteicamas ir visu veidu pankūkas – biezās, plānās, pildītās, pildījumam izmantojot medu, biezpienu, ievārījumu. Nav ieteicams ēst sēnes, zaļumus. Ēdiens jāsagatavo iepriekšējā dienā. Sarežģīta Saules diena.

4.septembris 18. Saules diena 6:33-20:12 – Taisnīguma diena. Šajā dienā ar mēru jāstrādā, jāatpūšas, jāpriecājas, var ar mēru iedzert kādu alkoholisku dzērienu. Nav vēlams būt vienam, skumt un sērot. Nav ieteicama liela iepirkšanās, došanās tālā ceļā un laulību slēgšana – uzskata, ka savienība nebūs ilgstoša. Laimīgie skaitļi – 18, 36. Krāsas – ieturēti, tumši toņi, melni zaļa, tumši pelēka, tumši zila, tumši brūna krāsa, jāizvairās no gaiša apģērba. Uzturs – viegla barība, piena produkti. Ieteicams ēst nedaudz, bet bieži – vismaz piecas-septiņas reizes, tikai ne smagu un rupju pārtiku. No gaļas labāk atteikties, var lietot buljonu. Šai dienā nav piemēroti saldumi. Veiksmīga Saules diena.

5.septembris 19. Saules diena 6:34-20:10 – Senču dvēseļu diena. Piemērota diena, lai sāktu ilglaicīgu veselības uzlabošanu, ārstēšanos. Labi atrasties kalnos vai kādā augstākā vietā, valkāt talismanus. Ieteicams godināt senčus, kārtot pagātnes lietas, piedot tuviniekiem, pavadīt dienu ģimenes lokā, darboties pa māju. Nav ieteicams rīkot jautrus pasākumus un dot jebkādus solījumus. Laimīgie skaitļi – 19, 26, 61. Krāsas – visi zaļie toņi, jāizvairās no melnas, oranžas un kritušu lapu krāsas. Uzturs – lieto sēru mielastiem paredzētu, spēcīgu barību. Labi ēst vairāk dārzeņu un zaļumu. Var nedaudz iemalkot kādu stipro alkoholisko dzērienu, pieminot sev tuvos aizgājušos cilvēkus.

6.septembris 20. Saules diena 6:36-20:07 – Uzvaru un kritušo varoņu diena. Nav ieteicamas ūdens procedūras, matu griešana. Veiksies darbs ar metālu. Var aktīvi rīkoties, sākt celtniecību, mērīt robežas, atdot parādus, cīnīties par taisnību, pieņemt lēmumus un sākt realizāciju. Nav labvēlīga diena apaļīgiem cilvēkiem. Nedrīkst baidīties, daudz ēst un gulēt! Laba diena spēka vingrinājumiem. Var nodot asinis, izdzīt parazītus visos līmeņos. Laimīgie skaitļi – 20, 27, 68. Krāsas – koši sarkana un kanārijputniņu dzeltena. Nav ieteicama balta krāsa un gaišie toņi. Uzturs – rudzu plāceņi, sēnes, visi sakņaugi, gaļa, izņemot cūkgaļu, daudz garšaugu – sīpoli, ķiploki, mārrutki. Nedrīkst ēst saldumus un lietot alkoholu.

7.septembris 21. Saules diena 6:39-20:04 – Labklājības un bagātības diena. Šī ir lozēšanas diena – ja vēlies sākt ko darīt, ieteicams iziet ārā, nostāties nama priekšā un mest gaisā monētu, ģerboņa puse būs “jā”, otra puse – “nē”. Tā var jautāt ne vairāk par trim jautājumiem, turklāt attiecībā uz šo dienu vai arī uz tuvākajām šī mēneša dienām. Vislabāk to darīt saullēktā vai dienas vidū. Diena, kad ir ļoti jākoncentrējas, lai paveiktu ko nozīmīgu. Tā ir enerģētiskās dziedināšanas diena, kad šāds spēks ir ugunij (var veikt kādu rituālu ar svecēm). Rūpīgi jāsakopj mati – tie jāsavāc kopā un nedrīkst staigāt ar vaļējiem. Materiālās labklājības diena – visas ar uzkrāšanu saistītās finanšu operācijas jāveic tieši šodien. Labs laiks kolektīvam darbam, kāzām, pārbraucieniem, var pāriet uz jaunu darbu. Ja šajā dienā niez acis, cilvēks kaut ko nepareizi redz. Laimīgie skaitļi – 30, 59. Krāsas – tumši zili, sarkanbrūni, terakotas un zemes krāsas toņi. Apģērbā nav vēlami gaiši zili toņi un raibas krāsas. Uzturs – gaļu labāk neēst, ieteicami mežloki, sakņaugi, lapiņu sēnes, zivis. Rituālais ēdiens labklājības veicināšanai – cepti kastaņi.

8.septembris 22. Saules diena 6:41-20:01 – Vēju rozes diena. Šajā dienā ieteicams tikt skaidrībā par sevi un izdarīt izvēli, pa kādu ceļu turpmāk doties. Var notikt viss, arī tas, kas nepavisam nenāk prātā. Šī ir neparedzamu notikumu diena, kad neko nedrīkst plānot, bet ieteicams kaut ko krasi mainīt dzīvē. Piemēram, pēkšņi pāriet uz citu darbu vai dzīvesvietu, bet tas nedrīkst būt iepriekš plānots. Pirts diena var griezt matus un nagus. Jācenšas pēc iespējas mazāk uzturēties zem savas mājas jumta. Jāklausa intuīcija, jāatrodas plūsmā, nevajag vairīties no atrašanās kompānijā. Laimīgie skaitļi – 22, 39, 53, 86. Krāsas – visi pasteļtoņi, jāizvairās no košiem, īpaši sarkaniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicama veģetāra pārtika, drīkst ēst daudz, bet vieglu ēdienu – salātus, zaļumus, dārzeņus un augļus, dažādas sēklas, riekstus, rozīnes, pupas un zirņus. Labi dzert daudz tējas. Nedrīkst ēst gaļu, īpaši tādu, kas satur skrimšļus un kaulus. Kā rituālo ēdienu var pagatavot miežu plāceņus ar kanēļa un ingvera piedevu. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.


Saules dienas: 25.novembris – 01.decembris

25.novembris 10. Saules diena 8:25-15:55 – Ūdens diena. Labi nodoties filozofiskām pārdomām, sapņot. Drīkst ilgāk pagulēt, ieteicams atrasties pie dabas. Vajag mazāk strādāt un runāt. Nav ieteicams lieki traucēt ūdens garus – iet pirtī, peldēties, mazgāt veļu, lietot zāles. Labs laiks ūdens vārdošanai – saulrieta laikā tekošam ūdenim var izstāstīt visu, no kā vēlies atbrīvoties. Laimīgie skaitļi – 20, 41. Krāsas – piesātināti un caurspīdīgi zilās gammas toņi, kā arī vienkārši tumši pelēks ar zaļganu nokrāsu. Nav ieteicami spilgti toņi, īpaši sarkans. Uzturs – piena produkti, biezsulas (bez skābuma), sakņaugi, jo īpaši ieteicami ir pienā vārīti rāceņi (ja kāds tādus spēj ieēst). Tāpat labi lietot zivis, jūraszāles u.c. jūras veltes. Labāk lietot mazāk šķidruma, atteikties no zupām, ķīseļiem, alkohola un smagi sagremojamas pārtikas. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

26.novembris 11. Saules diena 8:25-15:55 – Saules rituma diena. Galvenais ieteikums – viss jādara ātri. Krīzes situāciju un asu problēmu risināšanas diena, uz visu jāreaģē zibenīgi. Nedrīkst vilcināties, slinkot, gulēt, īdēt. Labi pavadīt šo dienu kopā ar bērniem – rotaļāties, iepriecināt un apdāvināt. Var sākt jebkurus mācību procesus, uzņemt viesus, tāpat arī šūt un labot apģērbu, uzpost māju. Nav ieteicami dārza darbi – sētais un stādītais izdegs. Nedrīkst badoties. Var vilkt lozes. Nedrīkst atteikt, ja bērni ko lūdz, šajā dienā viņiem jādāvina dāvanas. Laimīgie skaitļi – 34, 79. Krāsas – spilgti dzelteni un oranži toņi, kā arī balta krāsa. Nav ieteicamas tumšas krāsas – melna, zila un visu toņu zaļā. Uzturs – sēkliņas, rieksti, eļļas, miežu alus. Labi ēst sāļus ēdienus, zivis. Nedrīkst ēst saldumus un gaļu. Var gatavot apaļus ēdienus – raušus, bezrauga, biezpiena pankūkas u.c.

27.novembris 12. Saules diena 8:27-15:55 – Mēness dievietes diena. Diena laba dārgumu meklēšanai, noslēpumu risināšanai, senu draugu apmeklējumam, konfliktu noregulēšanai. Nav ieteicams pārpūlēties, savukārt izklaidēties vislabāk ģimenes lokā. Ieteicams veltīt dienu lūgšanām un meditācijām, var veikt piedošanas un atlaišanas rituālus. Šodien ūdens apveltīts ar īpašu spēku, tāpēc labi iet peldēties, veikt pirts rituālus, smelt no avota dzīvo ūdeni. Labi iegādāties dārglietas. Sekss vēlams tikai ar mērķi ieņemt bērnu. Mēness pārvalda arī ļaunos garus – izrādot cieņu, var izlūgties viņu labvēlību. Laimīgie skaitļi – 32 sievietēm, 71 vīriešiem. Krāsas – balta krāsa uz tumšzila fona, jāizvairās no dzelteniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicams dzert daudz šķidruma, kā arī ēst šķidrus ēdienus, zupas, ķīseļus, želejas. Turklāt ķīselim jābūt biezam. Nedrīkst ēst medu, riekstus, grūti sagremojamus ēdienus un vistas gaļu. Var dzert baltvīnu. Veiksmīga Saules diena.

28.novembris 13. Saules diena 8:31-15:53 – Lietu dāvājošā debesu jātnieka diena. Nopietna diena, kad visi tumšie spēki to vien gaida, ka cilvēks kļūdīsies. Piemērota diena svarīgu līgumu slēgšanai, lielu darījumu veikšanai, intelektuālajam darbam. Vienīgā diena, kad drīkst spēlēt visu veidu azartspēles un kad var rasties iespēja izkļūt no ikdienas labirinta. Jābūt piesardzīgam ar melno maģiju – jāseko teiktajiem vārdiem un domātajām domām, jo jebkura ļauna doma var piepildīties septiņkārtīgi. Var veikt attīrīšanās procedūras, atbrīvoties no lāstiem un nobūrumiem. Labi uzsākt svaru regulējošas diētas. Nav ieteicams griezt nagus un matus. Laimīgie skaitļi – 5, 13, 33, 55, 128, 555, 1024. Krāsas – cēli sarkana, ceriņu, visi baltie toņi. Nav ieteicami blāvi dzeltenie, brūnganie un zaļie toņi. Uzturs – vajadzētu ēst pēc iespējas mazāk, nedrīkst lietot dzīvnieku valsts produktus. Labākais ēdiens – bezrauga maize un plāceņi. Vispār ēšanas jomā šīs dienas moto ir “maize, sāls un ūdens”. Sarežģīta Saules diena.

29.novembris 14. Saules diena 8:30-15:53 – Dzīvnieku aizbildņa un pārpilnības diena. Diena, kas saistīta ar atpūtu un strīdnieku samierināšanu. Labi apsekot savus īpašumus, rūpēties par materiālajiem labumiem, sākt celtniecību, kārtot finanšu darījumus, iepirkties. Nedrīkst darīt pāri dzīvniekiem, var tos iegādāties, sākt dresūru. Nav ieteicams badoties, piemēslot apkārtni, pieņemt svarīgus lēmumus. Laimīgie skaitļi – 4, 24, 83. Krāsas – visi maigie, nomierinošie toņi, tāpat arī aizsargkrāsas – haki, zaļi dzeltenie un brūnie toņi. Nav ieteicamas krāsas, kas atgādina asinis, arī zilās asinis ne. Šajā dienā labāk nelietot ādas un kažokādu izstrādājumus. Uzturs – visa veida piena produkti, maize, putras. Rituālais ēdiens – maize, kas vispirms iemērkta medū, pēc tam – pienā. Ieteicami rieksti, sēklas. Jāatturas no liellopu, cūkas, aitas un kazas gaļas, var ēst vistas gaļu. Nedrīkst ēst pirms pašas došanās gulēt, bet dienas laikā gan vajadzētu ik pa brīdim kaut ko apēst.

30.novembris 15. Saules diena 8:32-15:52 – Auglības un debess ūdeņu valdnieces diena. Labvēlīga diena kāzām un citu savienību slēgšanai. Ļoti spēcīga mīlestības un laimes enerģijas diena. Labi uzkopt māju, sētu, dārzu, rūpēties par dzīvniekiem. Piemērots laiks skaistumkopšanas un pirts rituāliem. Var griezt matus un nagus. Diena, kad ieteicams dabisks dzīvesveids, nav ieteicams piepūlēties, celt smagumus. Darbu, kas nepatīk, labāk nedarīt, bet pievērsties hobijiem. Laimīgie skaitļi – 15, 27, 74, 81. Krāsas – oranžie, pērļu krāsas un sudrabainie toņi. Nav ieteicami spilgti zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot sulas un augļus, sukādes, medu un saldumus. Nedrīkst dzert vīnu, bet ieteicams spiest vīnogu sulu vīnam, gatavot dažādus uzlējumus. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

31.decembris 16. Saules diena 8:36-15:48 – Likuma un taisnīguma diena. Diena, kas saistīta ar attiecību skaidrošanu, var kārtot rēķinus, izlīgt mieru, jāievēro iepriekš noslēgtās vienošanās. Labi sākt tiesas procesus, ja ir pārliecība par savu taisnību, bet ļoti jāseko līdzi teiktajiem vārdiem. Var slēgt līgumus, risināt svarīgas pārrunas, sākt darbu jaunā darba vietā. Ieteicams atzīt savas kļūdas un veikt rituālus, lai tās izlabotu un vērstu par labu. Piedošanas diena. Pats galvenais – strādāt, strādāt un strādāt. Var celt sētu, likt nožogojumus, jaunas durvis, aizmūrēt caurumus, laba diena signalizācijas ierīkošanai. Diena grūta priekšniekiem un avantūristiem. Nedrīkst mānīties, zinot, ka nevarēs izpildīt, tomēr dot solījumus. Laimīgie skaitļi – 16, 35, 51. Krāsas – zilā un indigo zilā, nav ieteicami dzeltenie un zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot maz šķidruma, pārsvarā tīru ūdeni, bet no ēdiena – maizi. Var ēst asus ēdienus, sīpolus, mārrutkus, piparus, sālītus produktus, zivis, sēnes, konservus, riekstus. Ieteicams gavēnis.


Saules dienas: 18.nvembris – 24.novembris

18.novembris 3. Saules diena 8:11-16:06 – Uguns diena. Viena no labākajām dienām lūgšanām, rituālu veikšanai. Uguns godināšana – vislabāk no rīta. Labi sākt celtniecību, tiesas procesus. Nav vēlams plānot tālus ceļojumus un medicīniskas operācijas. Viegli pārvarēt profesionālos šķēršļus un grūti risināmus jautājumus. Šis laiks jāvelta ģimenei, mājai. Jābūt pateicīgam par visu. Laimīgie skaitļi – 16, 62, 73. Krāsas – tumši, piesātināti sarkanie toņi – karmīnsarkans, ķiršu krāsas, kā arī tumši zils. Uzturs – vislabāk paša gatavots, ieteicami pīrāgi, plātsmaizes, pankūkas. Nav ieteicama gaļa un vīns. Ieteicams ievērot gavēni.

19.novembris 4. Saules diena 8:11-16:06 – Debesu kareivju diena. Viena no kritiskākajām Saules dienām. Šodien jābūt gana uzmanīgam, nedrīkst zāģēt, cirst un kaut ko iznīcināt. Diena aktīvai rīcībai, taču tikai drosmīgiem cilvēkiem – var cīnīties par savu taisnību, aizstāvēt vājākos, asināt instrumentus. Ieteicams daudz staigāt kājām. Labāk nenodoties rakstu darbiem. Nedrīkst spēlēt azartspēles un iesaistīties strīdos. Laba diena sporta sacensībām, kaujas mākslai. Laimīgie skaitļi – 15, 39. Krāsas – rubīnsarkans, rozā un pienbalti toņi. Nav vēlami nekādas nokrāsas zaļie toņi. Uzturs – nav ieteicams ēst dzīvnieku valsts produktus, labi lietot asus garšaugus – ķiplokus, sīpolus, piparus. Ieteicams dzert daudz šķidruma. Sarežģīta Saules diena.

20.novembris 5. Saules diena 8:13-16:05 – Sievišķā pirmsākuma un labdarības diena. Šodien ir labi ar kādu izlīgt un nekādā gadījumā nedrīkst ķildoties. Ieteicama saskarsme ar koku, ar koka lietām. Ieteicams veikt darbus ar rokām, tostarp rakt zemi, stādīt, sēt, dēstīt, rūpēties par dzīvniekiem. Laba diena bērna ieņemšanai. Var slēgt ilgtermiņa līgumus. Nedrīkst veikt lielus pirkumus, pieņemt dāvanas un doties tālos braucienos. Laimīgie skaitļi – 5, 24, 29, 60. Krāsas – piesātināti dzeltena, balti rožaina, visi pasteļtoņi. Labi valkāt vara rotas. Jāizvairās no spilgtiem toņiem. Uzturs – visu veidu putras, graudaugu ēdieni, rieksti, kartupeļi, rāceņi, bietes. Gaļai, jo īpaši truša gaļai, labāk nepieskarties. Nav ieteicams sākt badošanos.

21.novembris 6. Saules diena 8:15-16:03 – Veseluma un veselības diena. Simboliska palīdzības diena, kad jāmeklē ceļš uz otra cilvēka sirdi. Labvēlīga diena seksuālām attiecībām. Šodien īpaša uzmanība veltāma ūdenim – vēsam, nevis karstam. Labi tajā mazgāties, veikt veselības rituālus, rakt un tīrīt akas, dīķus, remontēt. Ieteicams pievērst uzmanību bērniem, aprunāties ar viņiem. Laimīgie skaitļi – 6, 20, 51. Krāsas – dažādi sudrabainie un gaišzilie toņi. Nav ieteicami melnie un izteikti spilgti toņi. Uzturs – ieteicams pēc iespējas vairāk dzert un lietot daudz šķidra ēdiena, jālieto vairāk svaigu, sulīgu augļu un mazāk – žāvētu augļu. Drīkst dzert baltvīnu, no sarkanas krāsas dzērieniem jāizvairās. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

22.novembris 7. Saules diena 8:17-16:02 – Nemirstības diena. Dzīves apliecinājuma un prieka diena. Labi sākt nopietnus, iepriekš izplānotus darbus, doties ceļojumos, tālos braucienos, nostiprināt fizisko veselību, uzsākt attiecības un ieņemt bērnu. Piemērots laiks stādīt un pārstādīt augus un kokus. Nedrīkst postīt dabu! Ieteicams koncentrēties uz iekšējo siltumu, kas silda, baudīt karstu vannu, iet pirtī. Nav ieteicams vienatnē sēdēt mājās. Laimīgie skaitļi – 7, 13, 56. Krāsas – balta, dzeltena, zeltaina. Nav vēlami tumšie toņi, jo īpaši brūnie. Ieteicams pēc iespējas vieglāks un gaisīgāks apģērbs, nedrīkst tuntulēties. Uzturs – visa veida graudaugi, jo īpaši mieži un kvieši, putras (tikai bez piena), kā arī augu valsts pārtika – salāti ar eļļu, augļi, sēklas, rieksti. Var lietot vīnu, dažādus kokteiļus, vēlams karstus.

23.novembris 8. Saules diena 8:19-16:00 – Dieva svētības un augstākās harizmas diena. Diena, kad nevar dzīvot pēc iepriekš izstrādāta plāna vai grafika – iespējams, ka tādā gadījumā viss sanāks diametrāli pretēji iecerētajam. Jebkuri jauni darbi vai risinājumi – lieliski! Var visu sākt no nulles, no baltas lapas. Ir jābūt gatavam pārsteigumiem. Piemērots laiks attīrīšanās procedūrām, pirtij, nagu un matu griešanai, operācijām. Laba diena zīlēšanai un nākotnes pareģošanai. Laimīgie skaitļi – 64, 8, 75. Krāsas – raibas 3-4 dažādos toņos. Sievietēm jāizvairās no brūnajiem un sarkanbrūnajiem toņiem. Uzturs – viss, ko gribas, un pēc iespējas daudzveidīgāk. Tikai nevajag ēst, ja tiešām negribas.

24.novembris 9. Saules diena 8:21-15:59 – Svētās uguns diena. Cīņas diena, kad nedrīkst daudz gulēt un vajag ēst, bet nedrīkst pārēsties. Var dedzināt visu lieko, taču tā, lai nerastos dūmi (tāpēc var dedzināt sausus priekšmetus, bet jāatturas no mitru lietu dedzināšanas). Ir jāstrādā – labi sākt fiziski smagus darbus. Laba diena ceļojumiem, tāliem braucieniem, svētvietu apmeklēšanai, lūgšanu skaitīšanai. Nedrīkst slinkot un iesaistīties avantūrās. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 81. Krāsas – visas mirdzošās krāsas tumši sarkanā, brūnā un dzeltenā gammā. Nav ieteicami aukstie toņi, jo īpaši tumši zilais. Uzturs – jebkuri produkti. Galvenais, lai tie ir daudzveidīgi un karsti, kā arī tādi, kurus organisms ātri asimilē – šokolāde, maize u.c. Nav ieteicama smaga barība – sēnes, gaļa utt. Vēlams ievērot gavēni.


Saules dienas: 11.nvembris – 17.novembris

11.novembris 26. Saules diena 7:54-16:20 – Mantisko labumu diena. Šajā dienā ieteicams iepirkties – var pirkt visu, ko vien ierauga un kas iepatīkas. Šodien var nevairīties ne no kādiem priekiem. Vajag uzvilkt to, kas ilgi stāvējis skapī, gaidot savu reizi – uzposties. Vīriešiem vajag savām sievām dāvināt dāvanas – kaut vai mazas, bet vajadzīgas un iepriecinošas. Var kārtot visu veidu naudas darījumus, parakstīt dokumentus, organizēt nopietnus pasākumus. Labi ārstēt zobus, veikt kosmētiskās procedūras, attīrīt organismu un ādu. Ja šajā dienā uzreiz nevar iedarbināt mašīnu, labāk ar to nebraukt. Laimīgie skaitļi – 26, 62, 93. Krāsas – balta, zelta, sarkana. Nav ieteicami melnie, zilie un ceriņkrāsas toņi. Svarīgi uzvilkt kādu jaunu apģērbu un bagātīgi rotāties. Uzturs – drīkst ēst visu, kas garšo, galdam jābūt bagātīgi un daudzveidīgi klātam. Par rituāliem ēdieniem var uzskatīt piena produktus un biezpienu ar žāvētiem augļiem.

12.novembris 27. Saules diena 7:56-16:19 – Sargeņģeļa diena. Šajā dienā itin kā atveras debesu vārti, un visi svētie nolūkojas, kas notiek uz zemes. Nedrīkst melot, krāpt dzīvesbiedru, vajag atbrīvoties no nevajadzīgām lietām – atdot citiem vai izmest. Laba diena maiņai – samainīt ar kādu to, kas jums nav vajadzīgs, pret to, kas šķiet noderīgs. Ieteicams pēc iespējas mazāk atrasties savās mājās, bet doties brīvā dabā. Jāievēro savstarpējās pieklājības normas un jābūt viesmīlīgam. Ieteicams tikties ar draugiem, daudz runāt, apmainīties ar pieredzi. Laba diena ceļojumiem (tikai ne pa ūdeni!), naudas darījumiem, kontaktiem. Šī ir savādu nejaušību diena – ja gadās neparastas sakritības, tās norāda uz pārmaiņām dzīvē. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 89. Krāsas – visi gaiši zilie, zilie un zeltainie toņi. Nav ieteicami zaļi un brūni toņi. Uzturs – ieteicami daudzveidīgi, viegli, šķidri ēdieni. Nekādā gadījumā nedrīkst pārēsties – vajadzētu justies nedaudz izsalkušam. Rituālie ēdieni šajā dienā ir kefīrs un paniņas. Veiksmīga Saules diena.

13.novembris 28. Saules diena 7:58-16:17 – Pazemes valstības diena. Vissmagākā no Saules dienām, tiek pielīdzināta Mēness kalendāra sātaniskajām dienām. Nevajag tikties ar nepatīkamiem cilvēkiem. Nav ieteicams griezt matus, lietot daudz medikamentu, uzsākt ārstēšanās kursu, veikt operācijas. Ieteicami zemes darbi – var rakt, likt pamatus, stādīt augus, pieminēt mirušos. Ja dodas kaut kur ciemos, jāņem līdzi pašam savs cienasts un jāēd tikai tas. Nav ieteicams skaļi smieties. Laimīgie skaitļi – 28, 82, 93. Krāsas – melna, tumši zila, brūna, jāizvairās no dzeltenas, sarkanas un rozā krāsas. Uzturs – var ēst visu, izņemot siltasiņu dzīvnieku produktus un svarīgi nejaukt pārtiku – ēst atsevišķi piena produktus, dārzeņus un citus. Ja lieto biezpienu, no citas pārtikas jāatturas. Laba ir maize. Sarežģīta Saules diena.

14.novembris 29. Saules diena 8:02-16:13 – Dievišķo lūgšanu diena. Diena, kad nedrīkst atteikties no laulāto pienākumiem. Ieteicams lāpīt, šūt, pirkt jaunu apģērbu. Ieteicams uzklausīt citus, kontaktēties ar cilvēkiem, taču pēc iespējas mazāk runāt pašam par sevi – nekādu “Es”! Var nodarboties ar remontdarbiem, iet pirtī, bet nevajadzētu lietot smaržas un kosmētikas līdzekļus – šajā dienā visam jābūt dabiskam. Labi visu dienu strādāt kādu vieglu, patīkamu darbu. Nepiemērota diena ceļošanai, bet var sākt apgūt jaunas zināšanas. Pēc saulrieta nevajadzētu palikt vienam. Laimīgie skaitļi – 29, 43, 56, 65. Krāsas – spilgti, mirdzoši toņi, zelta un violeta krāsa. Labi iegādāties un vilkt jaunas drēbes un bižutēriju. Uzturs – viegls, vislabāk dārzeņi (salāti, burkāni, kāposti), pīrāgi ar kāpostiem un sēnēm. Nedrīkst ēst gaļu. Var iedzert vīnu, miežu alu. Ieteicams gavēnis.

15.novembris 30. Saules diena 8:04-16:11 – Svētā Gara diena. Saules mēnesis iesākas ar Radītājam veltītu dienu un beidzas ar Svētajam Garam veltītu. Jāpabeidz iesāktie darbi un nav jāsāk jauni. Ieteicams kontrolēt domas un neko neplānot. Šajā dienā labāk atrasties tuvinieku lokā un izvairīties no svešiem cilvēkiem. Vislabāk turēties savu māju tuvumā un lieki nerunāt. Ieteicams atbrīvoties no vecām lietām, iznesot tās ārā no mājas. Nedrīkst mazgāt veļu, tīrīt māju, gatavot ēst. Labi gavēt. Lūgšanu un mirušo piemiņas diena. Laimīgie skaitļi – 40, 85. Krāsas – visas, izņemot melnu. Uzturs – piena, jo īpaši skābpiena produkti, maize, rozīnes, augļi. Nedrīkst lietot alkoholu.

16.novembris 1. Saules diena 8:06-16:09 – Pasaules radītāja diena. Visu lietu sākšana, radošums, iniciatīva. Ieteicams būt cēlsirdīgam un dāsnam it visā. Var doties ceļā. Labi slēgt laulības, kas pamatojas uz mīlestību. Ieteicams sākt spēka vingrinājumus. Laba diena skaistumkopšanas procedūrām. Pēc saulrieta vērtīgi iet pirtī. Laimīgie skaitļi – 21, 72. Krāsas – ugunīga, zeltaina, balta. Jāatturas no melnajiem un pelēkajiem toņiem apģērbā. Uzturs – cep maizi, pankūkas, pīrāgus, lieto istabas temperatūras sarkanvīnu ar medu. Veiksmīga Saules diena.

17.novembris 2. Saules diena 8:07-16:10 – Dievišķā vārda diena. Liels spēks vārdam. Labi sākt apgūt kaut ko jaunu – valodas, profesiju. Labvēlīga diena sarunām, kontaktiem, informācijas vākšanai. Var iepirkties, tirgoties, veikt naudas darījumus. Piemērots laiks zīlēšanai. Labi vilkt jaunas drēbes. Nedrīkst atteikt ziedojumu, ja to lūdz. Nav ieteicams saskarties ar uguni. Nevajag uzņemt viesus, tīrīt māju, mazgāt veļu. Laimīgie skaitļi – 17, 31, 48. Krāsas – dzeltenā, zilganzaļā, gaiši zilā. Uzturs – viegli ēdieni, sviestmaizes, salāti, uzkodas. Nedrīkst lietot alkoholu.


Saules dienas: 04.nvembris – 10.novembris

04.novembris 19. Saules diena 7:39-16:35 – Senču dvēseļu diena. Piemērota diena, lai sāktu ilglaicīgu veselības uzlabošanu, ārstēšanos. Labi atrasties kalnos vai kādā augstākā vietā, valkāt talismanus. Ieteicams godināt senčus, kārtot pagātnes lietas, piedot tuviniekiem, pavadīt dienu ģimenes lokā, darboties pa māju. Nav ieteicams rīkot jautrus pasākumus un dot jebkādus solījumus. Laimīgie skaitļi – 19, 26, 61. Krāsas – visi zaļie toņi, jāizvairās no melnas, oranžas un kritušu lapu krāsas. Uzturs – lieto sēru mielastiem paredzētu, spēcīgu barību. Labi ēst vairāk dārzeņu un zaļumu. Var nedaudz iemalkot kādu stipro alkoholisko dzērienu, pieminot sev tuvos aizgājušos cilvēkus.

05.novembris 20. Saules diena 7:42-16:31 – Uzvaru un kritušo varoņu diena. Nav ieteicamas ūdens procedūras, matu griešana. Veiksies darbs ar metālu. Var aktīvi rīkoties, sākt celtniecību, mērīt robežas, atdot parādus, cīnīties par taisnību, pieņemt lēmumus un sākt realizāciju. Nav labvēlīga diena apaļīgiem cilvēkiem. Nedrīkst baidīties, daudz ēst un gulēt! Laba diena spēka vingrinājumiem. Var nodot asinis, izdzīt parazītus visos līmeņos. Laimīgie skaitļi – 20, 27, 68. Krāsas – koši sarkana un kanārijputniņu dzeltena. Nav ieteicama balta krāsa un gaišie toņi. Uzturs – rudzu plāceņi, sēnes, visi sakņaugi, gaļa, izņemot cūkgaļu, daudz garšaugu – sīpoli, ķiploki, mārrutki. Nedrīkst ēst saldumus un lietot alkoholu.

06.novembris 21. Saules diena 7:43-16:30 – Labklājības un bagātības diena. Šī ir lozēšanas diena – ja vēlies sākt ko darīt, ieteicams iziet ārā, nostāties nama priekšā un mest gaisā monētu, ģerboņa puse būs “jā”, otra puse – “nē”. Tā var jautāt ne vairāk par trim jautājumiem, turklāt attiecībā uz šo dienu vai arī uz tuvākajām šī mēneša dienām. Vislabāk to darīt saullēktā vai dienas vidū. Diena, kad ir ļoti jākoncentrējas, lai paveiktu ko nozīmīgu. Tā ir enerģētiskās dziedināšanas diena, kad šāds spēks ir ugunij (var veikt kādu rituālu ar svecēm). Rūpīgi jāsakopj mati – tie jāsavāc kopā un nedrīkst staigāt ar vaļējiem. Materiālās labklājības diena – visas ar uzkrāšanu saistītās finanšu operācijas jāveic tieši šodien. Labs laiks kolektīvam darbam, kāzām, braucieniem, var pāriet uz jaunu darbu. Ja šajā dienā niez acis, cilvēks kaut ko nepareizi redz. Laimīgie skaitļi – 30, 59. Krāsas – tumši zili, sarkanbrūni, terakotas un zemes krāsas toņi. Apģērbā nav vēlami gaiši zili toņi un raibas krāsas. Uzturs – gaļu labāk neēst, ieteicami mežloki, sakņaugi, lapiņu sēnes, zivis. Rituālais ēdiens labklājības veicināšanai – cepti kastaņi.

07.novembris 22. Saules diena 7:46-16:28 – Vēju rozes diena. Šajā dienā ieteicams tikt skaidrībā par sevi un izdarīt izvēli, pa kādu ceļu turpmāk doties. Var notikt viss, arī tas, kas nepavisam nenāk prātā. Šī ir neparedzamu notikumu diena, kad neko nedrīkst plānot, bet ieteicams kaut ko krasi mainīt dzīvē. Piemēram, pēkšņi pāriet uz citu darbu vai dzīvesvietu, bet tas nedrīkst būt iepriekš plānots. Pirts diena, var griezt matus un nagus. Jācenšas pēc iespējas mazāk uzturēties zem savas mājas jumta. Jāklausa intuīcija, jāatrodas plūsmā, nevajag vairīties no atrašanās kompānijā. Laimīgie skaitļi – 22, 39, 53, 86. Krāsas – visi pasteļtoņi, jāizvairās no košiem, īpaši sarkaniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicama veģetāra pārtika, drīkst ēst daudz, bet vieglu ēdienu – salātus, zaļumus, dārzeņus un augļus, dažādas sēklas, riekstus, rozīnes, pupas un zirņus. Labi dzert daudz tējas. Nedrīkst ēst gaļu, īpaši tādu, kas satur skrimšļus un kaulus. Kā rituālo ēdienu var pagatavot miežu plāceņus ar kanēļa un ingvera piedevu. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

08.novembris 23. Saules diena 7:48-16:26 – Pirmatnējā tukšuma diena. Šajā dienā ceļ sētas, maina durvju atslēgas, ierīko signalizāciju. Laba diena sabiedriskiem pasākumiem, līgumu noformēšanai un juridisku lietu kārtošanai. Nevajag pirkt neko jaunu – ātri nolietosies, taču ieteicams uzvilkt jaunu apģērbu vai apavus, kas iegādāti iepriekš. Ieteicams izgulēties, mazgāties, griezt matus, nagus. Vēlams staigāt bez galvassegas. Nevajag sevi ierobežot un turēties pie reglamentiem. Var precēties, bet nav ieteicams šķirties. Laimīgie skaitļi – 22, 44. Krāsas – visi pelēkie toņi, haki krāsa. Apģērbā nevajadzētu izmantot ne spilgtus toņus, ne melnbaltu salikumu. Uzturs – līdz pusdienām labāk atturēties no ēšanas, jālieto viegli ēdieni, uzkodas, augļi, dārzeņi, ieteicami skābi produkti vai ēdieni ar izteiktu smaržu. Nedrīkst ēst un dzert neko, kas ir sarkanā krāsā vai atgādina asinis. Veiksmīga Saules diena.

09.novembris 24. Saules diena 7:50-16:24 – Attīrīšanās diena. Smaga, kritiska diena, kad nedrīkst ļauties provokācijām, teikt rupjības. Ieteicams klusēt un neiesaistīties kompānijās. Labi nodoties lūgšanām un gavēnim. Jāuzturas gaismā vai gaišā vietā un savās mājās, nevajag doties ceļojumos. Var attīrīt organismu, tīrīt māju, remontēt vai restaurēt. Laba diena pašam smagākajam un netīrākajam darbam. Var indēt mušas un citus insektus. Veiksme visiem roku darbiem, bet nedrīkst darboties ar zemi. Lai nepiesaistītu tumsas spēkus, uz nakti jāaizver logi. Laimīgie skaitļi – 24, 79, 86. Krāsas – sarkanās un melnās kombinācija, spilgti dzeltenzaļš. Jāatsakās no pelēkiem, brūniem un violetiem toņiem. Uzturs – nav ieteicams ēst no dienas vidus līdz saulrietam. Pārējā laikā – biezpiens, krējums, piens, rupjmaize. Dienas rituālais ēdiens – sālīts biezpiens ar riekstiem, brinza. Sarežģīta Saules diena, ieteicams gavēnis.

10.novembris 25. Saules diena 7:52-16:22 – Patiesības valstības diena. Šajā dienā ne uz vienu nedrīkst dusmoties, un, ja kāds ko lūdz, tad ieteicams to dot. Ieteicams atpūsties mājās, ģimenes lokā, nevajadzētu doties ceļojumos. Diena, kas jāvelta bērniem, jāpavada ar viņiem kopā. Var rīkot ģimenes svētkus, jābūt saudzīgam pret dabu, jāizrāda cieņa dzīvniekiem. Ļoti slikti sākt kaut kādus jaunus darbus vai iesaistīties avantūrās. Šī ir skolotāja un tradīciju izvēles diena. Ja kāds pasaka rupjību, uz to ieteicams atbildēt ar smaidu un komplimentu. Var veikt rituālus naudas piesaistīšanai. Nedrīkst mānīties. Laimīgie skaitļi – 27, 34, 75. Krāsas – balta, dzeltena, rozā. Jāizvairās no melnas, zilas un brūnas krāsas. Uzturs – ieteicama viegla barība, jo īpaši putras no jauktiem graudiem – kvieši ar rīsiem, grūbas ar auzām – un ar sviestu, tāpat vēlami piena produkti, medus. Nedrīkst lietot gaļu un gaļas produktus.


Saules dienas: 28.oktobris – 03.novembris

28.oktobris 12. Saules diena 7:24-16:50 – Mēness dievietes diena. Diena laba dārgumu meklēšanai, noslēpumu risināšanai, senu draugu apmeklējumam, konfliktu noregulēšanai. Nav ieteicams pārpūlēties, savukārt izklaidēties vislabāk ģimenes lokā. Ieteicams veltīt dienu lūgšanām un meditācijām, var veikt piedošanas un atlaišanas rituālus. Šodien ūdens apveltīts ar īpašu spēku, tāpēc labi iet peldēties, veikt pirts rituālus, smelt no avota dzīvo ūdeni. Labi iegādāties dārglietas. Sekss vēlams tikai ar mērķi ieņemt bērnu. Mēness pārvalda arī ļaunos garus – izrādot cieņu, var izlūgties viņu labvēlību. Laimīgie skaitļi – 32 sievietēm, 71 vīriešiem. Krāsas – balta krāsa uz tumšzila fona, jāizvairās no dzelteniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicams dzert daudz šķidruma, kā arī ēst šķidrus ēdienus, zupas, ķīseļus, želejas. Turklāt ķīselim jābūt biezam. Nedrīkst ēst medu, riekstus, grūti sagremojamus ēdienus un vistas gaļu. Var dzert baltvīnu. Veiksmīga Saules diena.

29.oktobris 13. Saules diena 7:26-16:48 – Lietu dāvājošā debesu jātnieka diena. Nopietna diena, kad visi tumšie spēki to vien gaida, ka cilvēks kļūdīsies. Piemērota diena svarīgu līgumu slēgšanai, lielu darījumu veikšanai, intelektuālajam darbam. Vienīgā diena, kad drīkst spēlēt visu veidu azartspēles un kad var rasties iespēja izkļūt no ikdienas labirinta. Jābūt piesardzīgam ar melno maģiju – jāseko teiktajiem vārdiem un domātajām domām, jo jebkura ļauna doma var piepildīties septiņkārtīgi. Var veikt attīrīšanās procedūras, atbrīvoties no lāstiem un nobūrumiem. Labi uzsākt svaru regulējošas diētas. Nav ieteicams griezt nagus un matus. Laimīgie skaitļi – 5, 13, 33, 55, 128, 555, 1024. Krāsas – cēli sarkana, ceriņu, visi baltie toņi. Nav ieteicami blāvi dzeltenie, brūnganie un zaļie toņi. Uzturs – vajadzētu ēst pēc iespējas mazāk, nedrīkst lietot dzīvnieku valsts produktus. Labākais ēdiens – bezrauga maize un plāceņi. Vispār ēšanas jomā šīs dienas moto ir “maize, sāls un ūdens”. Sarežģīta Saules diena.

30.oktobris 14. Saules diena 7:28-16:46 – Dzīvnieku aizbildņa un pārpilnības diena. Diena, kas saistīta ar atpūtu un strīdnieku samierināšanu. Labi apsekot savus īpašumus, rūpēties par materiālajiem labumiem, sākt celtniecību, kārtot finanšu darījumus, iepirkties. Nedrīkst darīt pāri dzīvniekiem, var tos iegādāties, sākt dresūru. Nav ieteicams badoties, piemēslot apkārtni, pieņemt svarīgus lēmumus. Laimīgie skaitļi – 4, 24, 83. Krāsas – visi maigie, nomierinošie toņi, tāpat arī aizsargkrāsas – haki, zaļi dzeltenie un brūnie toņi. Nav ieteicamas krāsas, kas atgādina asinis, arī zilās asinis ne. Šajā dienā labāk nelietot ādas un kažokādu izstrādājumus. Uzturs – visa veida piena produkti, maize, putras. Rituālais ēdiens – maize, kas vispirms iemērkta medū, pēc tam – pienā. Ieteicami rieksti, sēklas. Jāatturas no liellopu, cūkas, aitas un kazas gaļas, var ēst vistas gaļu. Nedrīkst ēst pirms pašas došanās gulēt, bet dienas laikā gan vajadzētu ik pa brīdim kaut ko apēst.

31.oktobris 15. Saules diena 7:30-16:43 – Auglības un debess ūdeņu valdnieces diena. Labvēlīga diena kāzām un citu savienību slēgšanai. Ļoti spēcīga mīlestības un laimes enerģijas diena. Labi uzkopt māju, sētu, dārzu, rūpēties par dzīvniekiem. Piemērots laiks skaistumkopšanas un pirts rituāliem. Var griezt matus un nagus. Diena, kad ieteicams dabisks dzīvesveids, nav ieteicams piepūlēties, celt smagumus. Darbu, kas nepatīk, labāk nedarīt, bet pievērsties hobijiem. Laimīgie skaitļi – 15, 27, 74, 81. Krāsas – oranžie, pērļu krāsas un sudrabainie toņi. Nav ieteicami spilgti zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot sulas un augļus, sukādes, medu un saldumus. Nedrīkst dzert vīnu, bet ieteicams spiest vīnogu sulu vīnam, gatavot dažādus uzlējumus. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

01.novembris 16. Saules diena 7:32-16:41 – Likuma un taisnīguma diena. Diena, kas saistīta ar attiecību skaidrošanu, var kārtot rēķinus, izlīgt mieru, jāievēro iepriekš noslēgtās vienošanās. Labi sākt tiesas procesus, ja ir pārliecība par savu taisnību, bet ļoti jāseko līdzi teiktajiem vārdiem. Var slēgt līgumus, risināt svarīgas pārrunas, sākt darbu jaunā darba vietā. Ieteicams atzīt savas kļūdas un veikt rituālus, lai tās izlabotu un vērstu par labu. Piedošanas diena. Pats galvenais – strādāt, strādāt un strādāt. Var celt sētu, likt nožogojumus, jaunas durvis, aizmūrēt caurumus, laba diena signalizācijas ierīkošanai. Diena grūta priekšniekiem un avantūristiem. Nedrīkst mānīties, zinot, ka nevarēs izpildīt, tomēr dot solījumus. Laimīgie skaitļi – 16, 35, 51. Krāsas – zilā un indigo zilā, nav ieteicami dzeltenie un zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot maz šķidruma, pārsvarā tīru ūdeni, bet no ēdiena – maizi. Var ēst asus ēdienus, sīpolus, mārrutkus, piparus, sālītus produktus, zivis, sēnes, konservus, riekstus. Ieteicams gavēnis.

02.novembris 17. Saules diena 7:35-16:39 – Veļu valstības aizbildņa diena. Viena no kritiskajām, smagajām dienām. Labi piecelties pirms saullēkta, pastāvēt vējā. Vajadzētu viscaur nomazgāties, īpašu uzmanību pievēršot galvai. Diena ir saistīta arī ar zinību apguvi – labi uzsākt kādu mācību ciklu. Ieteicami īsi braucieni un viss, ko var nokārtot ātri. Neko nevajag plānot, īpaši kādu vienu lietu, un jābūt gatavam saņemt dažādus pārsteigumus. Diennakts tumšajā laikā labi iedegt gaismu un atstāt to uz visu nakti. Īpaši jāuzmana bērni, jāskaita lūgšanas par viņiem. Naktī nav vēlams atvērt logus. Nedrīkst lietot alkoholu, rīkot ballītes, slēgt laulību līgumus. Laimīgie skaitļi – 17, 23, 59, 84. Krāsas – tumši sarkana, oranža, balta, dzeltena. Nav ieteicama melnā krāsa, kā arī pelēkie un zilie toņi. Vēlams uzvilkt jaunu, tīru apģērbu. Uzturs – ļoti ieteicamas ir visu veidu pankūkas – biezās, plānās, pildītās, pildījumam izmantojot medu, biezpienu, ievārījumu. Nav ieteicams ēst sēnes, zaļumus. Ēdiens jāsagatavo iepriekšējā dienā. Sarežģīta Saules diena.

03.novembris 18. Saules diena 7:37-16:37 – Taisnīguma diena. Šajā dienā ar mēru jāstrādā, jāatpūšas, jāpriecājas, var ar mēru iedzert kādu alkoholisku dzērienu. Nav vēlams būt vienam, skumt un sērot. Nav ieteicama liela iepirkšanās, došanās tālā ceļā un laulību slēgšana – uzskata, ka savienība nebūs ilgstoša. Laimīgie skaitļi – 18, 36. Krāsas – ieturēti, tumši toņi, melni zaļa, tumši pelēka, tumši zila, tumši brūna krāsa, jāizvairās no gaiša apģērba. Uzturs – viegla barība, piena produkti. Ieteicams ēst nedaudz, bet bieži – vismaz piecas-septiņas reizes, tikai ne smagu un rupju pārtiku. No gaļas labāk atteikties, var lietot buljonu. Šai dienā nav piemēroti saldumi. Veiksmīga Saules diena.


Saules dienas: 21.oktobris – 27.oktobris

21.oktobris 5. Saules diena 8:09-18:07 – Sievišķā pirmsākuma un labdarības diena. Šodien ir labi ar kādu izlīgt un nekādā gadījumā nedrīkst ķildoties. Ieteicama saskarsme ar koku, ar koka lietām. Ieteicams veikt darbus ar rokām, tostarp rakt zemi, stādīt, sēt, dēstīt, rūpēties par dzīvniekiem. Laba diena bērna ieņemšanai. Var slēgt ilgtermiņa līgumus. Nedrīkst veikt lielus pirkumus, pieņemt dāvanas un doties tālos braucienos. Laimīgie skaitļi – 5, 24, 29, 60. Krāsas – piesātināti dzeltena, balti rožaina, visi pasteļtoņi. Labi valkāt vara rotas. Jāizvairās no spilgtiem toņiem. Uzturs – visu veidu putras, graudaugu ēdieni, rieksti, kartupeļi, rāceņi, bietes. Gaļai, jo īpaši truša gaļai, labāk nepieskarties. Nav ieteicams sākt badošanos.

22.oktobris 6. Saules diena 8:11-18:05 – Veseluma un veselības diena. Simboliska palīdzības diena, kad jāmeklē ceļš uz otra cilvēka sirdi. Labvēlīga diena seksuālām attiecībām. Šodien īpaša uzmanība veltāma ūdenim – vēsam, nevis karstam. Labi tajā mazgāties, veikt veselības rituālus, rakt un tīrīt akas, dīķus, remontēt. Ieteicams pievērst uzmanību bērniem, aprunāties ar viņiem. Laimīgie skaitļi – 6, 20, 51. Krāsas – dažādi sudrabainie un gaišzilie toņi. Nav ieteicami melnie un izteikti spilgti toņi. Uzturs – ieteicams pēc iespējas vairāk dzert un lietot daudz šķidra ēdiena, jālieto vairāk svaigu, sulīgu augļu un mazāk – žāvētu augļu. Drīkst dzert baltvīnu, no sarkanas krāsas dzērieniem jāizvairās. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

23.oktobris 7. Saules diena 8:13-18:02 – Nemirstības diena. Dzīves apliecinājuma un prieka diena. Labi sākt nopietnus, iepriekš izplānotus darbus, doties ceļojumos, tālos braucienos, nostiprināt fizisko veselību, uzsākt attiecības un ieņemt bērnu. Piemērots laiks stādīt un pārstādīt augus un kokus. Nedrīkst postīt dabu! Ieteicams koncentrēties uz iekšējo siltumu, kas silda, baudīt karstu vannu, iet pirtī. Nav ieteicams vienatnē sēdēt mājās. Laimīgie skaitļi – 7, 13, 56. Krāsas – balta, dzeltena, zeltaina. Nav vēlami tumšie toņi, jo īpaši brūnie. Ieteicams pēc iespējas vieglāks un gaisīgāks apģērbs, nedrīkst tuntulēties. Uzturs – visa veida graudaugi, jo īpaši mieži un kvieši, putras (tikai bez piena), kā arī augu valsts pārtika – salāti ar eļļu, augļi, sēklas, rieksti. Var lietot vīnu, dažādus kokteiļus, vēlams karstus.

24.oktobris 8. Saules diena 8:15-18:00 – Dieva svētības un augstākās harizmas diena. Diena, kad nevar dzīvot pēc iepriekš izstrādāta plāna vai grafika – iespējams, ka tādā gadījumā viss sanāks diametrāli pretēji iecerētajam. Jebkuri jauni darbi vai risinājumi – lieliski! Var visu sākt no nulles, no baltas lapas. Ir jābūt gatavam pārsteigumiem. Piemērots laiks attīrīšanās procedūrām, pirtij, nagu un matu griešanai, operācijām. Laba diena zīlēšanai un nākotnes pareģošanai. Laimīgie skaitļi – 64, 8, 75. Krāsas – raibas 3-4 dažādos toņos. Sievietēm jāizvairās no brūnajiem un sarkanbrūnajiem toņiem. Uzturs – viss, ko gribas, un pēc iespējas daudzveidīgāk. Tikai nevajag ēst, ja tiešām negribas.

25.oktobris 9. Saules diena 8:17-17:58 – Svētās uguns diena. Cīņas diena, kad nedrīkst daudz gulēt un vajag ēst, bet nedrīkst pārēsties. Var dedzināt visu lieko, taču tā, lai nerastos dūmi (tāpēc var dedzināt sausus priekšmetus, bet jāatturas no mitru lietu dedzināšanas). Ir jāstrādā – labi sākt fiziski smagus darbus. Laba diena ceļojumiem, tāliem braucieniem, svētvietu apmeklēšanai, lūgšanu skaitīšanai. Nedrīkst slinkot un iesaistīties avantūrās. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 81. Krāsas – visas mirdzošās krāsas tumši sarkanā, brūnā un dzeltenā gammā. Nav ieteicami aukstie toņi, jo īpaši tumši zilais. Uzturs – jebkuri produkti. Galvenais, lai tie ir daudzveidīgi un karsti, kā arī tādi, kurus organisms ātri asimilē – šokolāde, maize u.c. Nav ieteicama smaga barība – sēnes, gaļa utt. Vēlams ievērot gavēni.

26.oktobris 10. Saules diena 8:19-17:55 – Ūdens diena. Labi nodoties filozofiskām pārdomām, sapņot. Drīkst ilgāk pagulēt, ieteicams atrasties pie dabas. Vajag mazāk strādāt un runāt. Nav ieteicams lieki traucēt ūdens garus – iet pirtī, peldēties, mazgāt veļu, lietot zāles. Labs laiks ūdens vārdošanai – saulrieta laikā tekošam ūdenim var izstāstīt visu, no kā vēlies atbrīvoties. Laimīgie skaitļi – 20, 41. Krāsas – piesātināti un caurspīdīgi zilās gammas toņi, kā arī vienkārši tumši pelēks ar zaļganu nokrāsu. Nav ieteicami spilgti toņi, īpaši sarkans. Uzturs – piena produkti, biezsulas (bez skābuma), sakņaugi, jo īpaši ieteicami ir pienā vārīti rāceņi (ja kāds tādus spēj ieēst). Tāpat labi lietot zivis, jūraszāles u.c. jūras veltes. Labāk lietot mazāk šķidruma, atteikties no zupām, ķīseļiem, alkohola un smagi sagremojamas pārtikas. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

27.oktobris 11. Saules diena 7:23-16:51 – Saules rituma diena. Galvenais ieteikums – viss jādara ātri. Krīzes situāciju un asu problēmu risināšanas diena, uz visu jāreaģē zibenīgi. Nedrīkst vilcināties, slinkot, gulēt, īdēt. Labi pavadīt šo dienu kopā ar bērniem – rotaļāties, iepriecināt un apdāvināt. Var sākt jebkurus mācību procesus, uzņemt viesus, tāpat arī šūt un labot apģērbu, uzpost māju. Nav ieteicami dārza darbi – sētais un stādītais izdegs. Nedrīkst badoties. Var vilkt lozes. Nedrīkst atteikt, ja bērni ko lūdz, šajā dienā viņiem jādāvina dāvanas. Laimīgie skaitļi – 34, 79. Krāsas – spilgti dzelteni un oranži toņi, kā arī balta krāsa. Nav ieteicamas tumšas krāsas – melna, zila un visu toņu zaļā. Uzturs – sēkliņas, rieksti, eļļas, miežu alus. Labi ēst sāļus ēdienus, zivis. Nedrīkst ēst saldumus un gaļu. Var gatavot apaļus ēdienus – raušus, bezrauga, biezpiena pankūkas u.c.


Saules dienas: 14.oktobris – 20.oktobris

14.oktobris 28. Saules diena 7:54-18:25 – Pazemes valstības diena. Vissmagākā no Saules dienām, tiek pielīdzināta Mēness kalendāra sātaniskajām dienām. Nevajag tikties ar nepatīkamiem cilvēkiem. Nav ieteicams griezt matus, lietot daudz medikamentu, uzsākt ārstēšanās kursu, veikt operācijas. Ieteicami zemes darbi – var rakt, likt pamatus, stādīt augus, pieminēt mirušos. Ja dodas kaut kur ciemos, jāņem līdzi pašam savs cienasts un jāēd tikai tas. Nav ieteicams skaļi smieties. Laimīgie skaitļi – 28, 82, 93. Krāsas – melna, tumši zila, brūna, jāizvairās no dzeltenas, sarkanas un rozā krāsas. Uzturs – var ēst visu, izņemot siltasiņu dzīvnieku produktus un svarīgi nejaukt pārtiku – ēst atsevišķi piena produktus, dārzeņus un citus. Ja lieto biezpienu, no citas pārtikas jāatturas. Laba ir maize. Sarežģīta Saules diena.

15.oktobris 29. Saules diena 7:56-18:22 – Dievišķo lūgšanu diena. Diena, kad nedrīkst atteikties no laulāto pienākumiem. Ieteicams lāpīt, šūt, pirkt jaunu apģērbu. Ieteicams uzklausīt citus, kontaktēties ar cilvēkiem, taču pēc iespējas mazāk runāt pašam par sevi – nekādu “Es”! Var nodarboties ar remontdarbiem, iet pirtī, bet nevajadzētu lietot smaržas un kosmētikas līdzekļus – šajā dienā visam jābūt dabiskam. Labi visu dienu strādāt kādu vieglu, patīkamu darbu. Nepiemērota diena ceļošanai, bet var sākt apgūt jaunas zināšanas. Pēc saulrieta nevajadzētu palikt vienam. Laimīgie skaitļi – 29, 43, 56, 65. Krāsas – spilgti, mirdzoši toņi, zelta un violeta krāsa. Labi iegādāties un vilkt jaunas drēbes un bižutēriju. Uzturs – viegls, vislabāk dārzeņi (salāti, burkāni, kāposti), pīrāgi ar kāpostiem un sēnēm. Nedrīkst ēst gaļu. Var iedzert vīnu, miežu alu. Ieteicams gavēnis.

16.oktobris 30. Saules diena 7:58-18:20 – Svētā Gara diena. Saules mēnesis iesākas ar Radītājam veltītu dienu un beidzas ar Svētajam Garam veltītu. Jāpabeidz iesāktie darbi un nav jāsāk jauni. Ieteicams kontrolēt domas un neko neplānot. Šajā dienā labāk atrasties tuvinieku lokā un izvairīties no svešiem cilvēkiem. Vislabāk turēties savu māju tuvumā un lieki nerunāt. Ieteicams atbrīvoties no vecām lietām, iznesot tās ārā no mājas. Nedrīkst mazgāt veļu, tīrīt māju, gatavot ēst. Labi gavēt. Lūgšanu un mirušo piemiņas diena. Laimīgie skaitļi – 40, 85. Krāsas – visas, izņemot melnu. Uzturs – piena, jo īpaši skābpiena produkti, maize, rozīnes, augļi. Nedrīkst lietot alkoholu.

17.oktobris 1. Saules diena 8:00-18:17 – Pasaules radītāja diena. Visu lietu sākšana, radošums, iniciatīva. Ieteicams būt cēlsirdīgam un dāsnam it visā. Var doties ceļā. Labi slēgt laulības, kas pamatojas uz mīlestību. Ieteicams sākt spēka vingrinājumus. Laba diena skaistumkopšanas procedūrām. Pēc saulrieta vērtīgi iet pirtī. Laimīgie skaitļi – 21, 72. Krāsas – ugunīga, zeltaina, balta. Jāatturas no melnajiem un pelēkajiem toņiem apģērbā. Uzturs – cep maizi, pankūkas, pīrāgus, lieto istabas temperatūras sarkanvīnu ar medu. Veiksmīga Saules diena.

18.oktobris 2. Saules diena 8:02-18:15 – Dievišķā vārda diena. Liels spēks vārdam. Labi sākt apgūt kaut ko jaunu – valodas, profesiju. Labvēlīga diena sarunām, kontaktiem, informācijas vākšanai. Var iepirkties, tirgoties, veikt naudas darījumus. Piemērots laiks zīlēšanai. Labi vilkt jaunas drēbes. Nedrīkst atteikt ziedojumu, ja to lūdz. Nav ieteicams saskarties ar uguni. Nevajag uzņemt viesus, tīrīt māju, mazgāt veļu. Laimīgie skaitļi – 17, 31, 48. Krāsas – dzeltenā, zilganzaļā, gaiši zilā. Uzturs – viegli ēdieni, sviestmaizes, salāti, uzkodas. Nedrīkst lietot alkoholu.

19.oktobris 3. Saules diena 8:04-18:12 – Uguns diena. Viena no labākajām dienām lūgšanām, rituālu veikšanai. Uguns godināšana – vislabāk no rīta. Labi sākt celtniecību, tiesas procesus. Nav vēlams plānot tālus ceļojumus un medicīniskas operācijas. Viegli pārvarēt profesionālos šķēršļus un grūti risināmus jautājumus. Šis laiks jāvelta ģimenei, mājai. Jābūt pateicīgam par visu. Laimīgie skaitļi – 16, 62, 73. Krāsas – tumši, piesātināti sarkanie toņi – karmīnsarkans, ķiršu krāsas, kā arī tumši zils. Uzturs – vislabāk paša gatavots, ieteicami pīrāgi, plātsmaizes, pankūkas. Nav ieteicama gaļa un vīns. Ieteicams ievērot gavēni.

20.oktobris 4. Saules diena 8:06-18:10 – Debesu kareivju diena. Viena no kritiskākajām Saules dienām. Šodien jābūt gana uzmanīgam, nedrīkst zāģēt, cirst un kaut ko iznīcināt. Diena aktīvai rīcībai, taču tikai drosmīgiem cilvēkiem – var cīnīties par savu taisnību, aizstāvēt vājākos, asināt instrumentus. Ieteicams daudz staigāt kājām. Labāk nenodoties rakstu darbiem. Nedrīkst spēlēt azartspēles un iesaistīties strīdos. Laba diena sporta sacensībām, kaujas mākslai. Laimīgie skaitļi – 15, 39. Krāsas – rubīnsarkans, rozā un pienbalti toņi. Nav vēlami nekādas nokrāsas zaļie toņi. Uzturs – nav ieteicams ēst dzīvnieku valsts produktus, labi lietot asus garšaugus – ķiplokus, sīpolus, piparus. Ieteicams dzert daudz šķidruma. Sarežģīta Saules diena.


Saules dienas: 07.oktobris – 13.oktobris

07.oktobris 21. Saules diena 7:39-18:43 – Labklājības un bagātības diena. Šī ir lozēšanas diena – ja vēlies sākt ko darīt, ieteicams iziet ārā, nostāties nama priekšā un mest gaisā monētu, ģerboņa puse būs “jā”, otra puse – “nē”. Tā var jautāt ne vairāk par trim jautājumiem, turklāt attiecībā uz šo dienu vai arī uz tuvākajām šī mēneša dienām. Vislabāk to darīt saullēktā vai dienas vidū. Diena, kad ir ļoti jākoncentrējas, lai paveiktu ko nozīmīgu. Tā ir enerģētiskās dziedināšanas diena, kad šāds spēks ir ugunij (var veikt kādu rituālu ar svecēm). Rūpīgi jāsakopj mati – tie jāsavāc kopā un nedrīkst staigāt ar vaļējiem. Materiālās labklājības diena – visas ar uzkrāšanu saistītās finanšu operācijas jāveic tieši šodien. Labs laiks kolektīvam darbam, kāzām, pārbraucieniem, var pāriet uz jaunu darbu. Ja šajā dienā niez acis, cilvēks kaut ko nepareizi redz. Laimīgie skaitļi – 30, 59. Krāsas – tumši zili, sarkanbrūni, terakotas un zemes krāsas toņi. Apģērbā nav vēlami gaiši zili toņi un raibas krāsas. Uzturs – gaļu labāk neēst, ieteicami mežloki, sakņaugi, lapiņu sēnes, zivis. Rituālais ēdiens labklājības veicināšanai – cepti kastaņi.

08.oktobris 22. Saules diena 7:41-18:40 – Vēju rozes diena. Šajā dienā ieteicams tikt skaidrībā par sevi un izdarīt izvēli, pa kādu ceļu turpmāk doties. Var notikt viss, arī tas, kas nepavisam nenāk prātā. Šī ir neparedzamu notikumu diena, kad neko nedrīkst plānot, bet ieteicams kaut ko krasi mainīt dzīvē. Piemēram, pēkšņi pāriet uz citu darbu vai dzīvesvietu, bet tas nedrīkst būt iepriekš plānots. Pirts diena, var griezt matus un nagus. Jācenšas pēc iespējas mazāk uzturēties zem savas mājas jumta. Jāklausa intuīcija, jāatrodas plūsmā, nevajag vairīties no atrašanās kompānijā. Laimīgie skaitļi – 22, 39, 53, 86. Krāsas – visi pasteļtoņi, jāizvairās no košiem, īpaši sarkaniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicama veģetāra pārtika, drīkst ēst daudz, bet vieglu ēdienu – salātus, zaļumus, dārzeņus un augļus, dažādas sēklas, riekstus, rozīnes, pupas un zirņus. Labi dzert daudz tējas. Nedrīkst ēst gaļu, īpaši tādu, kas satur skrimšļus un kaulus. Kā rituālo ēdienu var pagatavot miežu plāceņus ar kanēļa un ingvera piedevu. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

09.oktobris 23. Saules diena 7:44-18:37 – Pirmatnējā tukšuma diena. Šajā dienā ceļ sētas, maina durvju atslēgas, ierīko signalizāciju. Laba diena sabiedriskiem pasākumiem, līgumu noformēšanai un juridisku lietu kārtošanai. Nevajag pirkt neko jaunu – ātri nolietosies, taču ieteicams uzvilkt jaunu apģērbu vai apavus, kas iegādāti iepriekš. Ieteicams izgulēties, mazgāties, griezt matus, nagus. Vēlams staigāt bez galvassegas. Nevajag sevi ierobežot un turēties pie reglamentiem. Var precēties, bet nav ieteicams šķirties. Laimīgie skaitļi – 22, 44. Krāsas – visi pelēkie toņi, haki krāsa. Apģērbā nevajadzētu izmantot ne spilgtus toņus, ne melnbaltu salikumu. Uzturs – līdz pusdienām labāk atturēties no ēšanas, jālieto viegli ēdieni, uzkodas, augļi, dārzeņi, ieteicami skābi produkti vai ēdieni ar izteiktu smaržu. Nedrīkst ēst un dzert neko, kas ir sarkanā krāsā vai atgādina asinis. Veiksmīga Saules diena.

10.oktobris 24. Saules diena 7:46-18:34 – Attīrīšanās diena. Smaga, kritiska diena, kad nedrīkst ļauties provokācijām, teikt rupjības. Ieteicams klusēt un neiesaistīties kompānijās. Labi nodoties lūgšanām un gavēnim. Jāuzturas gaismā vai gaišā vietā un savās mājās, nevajag doties ceļojumos. Var attīrīt organismu, tīrīt māju, remontēt vai restaurēt. Laba diena pašam smagākajam un netīrākajam darbam. Var indēt mušas un citus insektus. Veiksme visiem roku darbiem, bet nedrīkst darboties ar zemi. Lai nepiesaistītu tumsas spēkus, uz nakti jāaizver logi. Laimīgie skaitļi – 24, 79, 86. Krāsas – sarkanās un melnās kombinācija, spilgti dzeltenzaļš. Jāatsakās no pelēkiem, brūniem un violetiem toņiem. Uzturs – nav ieteicams ēst no dienas vidus līdz saulrietam. Pārējā laikā – biezpiens, krējums, piens, rupjmaize. Dienas rituālais ēdiens – sālīts biezpiens ar riekstiem, brinza. Sarežģīta Saules diena, ieteicams gavēnis.

11.oktobris 25. Saules diena 7:47-18:33 – Patiesības valstības diena. Šajā dienā ne uz vienu nedrīkst dusmoties, un, ja kāds ko lūdz, tad ieteicams to dot. Ieteicams atpūsties mājās, ģimenes lokā, nevajadzētu doties ceļojumos. Diena, kas jāvelta bērniem, jāpavada ar viņiem kopā. Var rīkot ģimenes svētkus, jābūt saudzīgam pret dabu, jāizrāda cieņa dzīvniekiem. Ļoti slikti sākt kaut kādus jaunus darbus vai iesaistīties avantūrās. Šī ir skolotāja un tradīciju izvēles diena. Ja kāds pasaka rupjību, uz to ieteicams atbildēt ar smaidu un komplimentu. Var veikt rituālus naudas piesaistīšanai. Nedrīkst mānīties. Laimīgie skaitļi – 27, 34, 75. Krāsas – balta, dzeltena, rozā. Jāizvairās no melnas, zilas un brūnas krāsas. Uzturs – ieteicama viegla barība, jo īpaši putras no jauktiem graudiem – kvieši ar rīsiem, grūbas ar auzām – un ar sviestu, tāpat vēlami piena produkti, medus. Nedrīkst lietot gaļu un gaļas produktus.

12.oktobris 26. Saules diena 7:50-18:29 – Mantisko labumu diena. Šajā dienā ieteicams iepirkties – var pirkt visu, ko vien ierauga un kas iepatīkas. Šodien var nevairīties ne no kādiem priekiem. Vajag uzvilkt to, kas ilgi stāvējis skapī, gaidot savu reizi – uzposties. Vīriešiem vajag savām sievām dāvināt dāvanas – kaut vai mazas, bet vajadzīgas un iepriecinošas. Var kārtot visu veidu naudas darījumus, parakstīt dokumentus, organizēt nopietnus pasākumus. Labi ārstēt zobus, veikt kosmētiskās procedūras, attīrīt organismu un ādu. Ja šajā dienā uzreiz nevar iedarbināt mašīnu, labāk ar to nebraukt. Laimīgie skaitļi – 26, 62, 93. Krāsas – balta, zelta, sarkana. Nav ieteicami melnie, zilie un ceriņkrāsas toņi. Svarīgi uzvilkt kādu jaunu apģērbu un bagātīgi rotāties. Uzturs – drīkst ēst visu, kas garšo, galdam jābūt bagātīgi un daudzveidīgi klātam. Par rituāliem ēdieniem var uzskatīt piena produktus un biezpienu ar žāvētiem augļiem.

13. oktobris 27. Saules diena 7:52-18:27 – Sargeņģeļa diena. Šajā dienā itin kā atveras debesu vārti, un visi svētie nolūkojas, kas notiek uz zemes. Nedrīkst melot, krāpt dzīvesbiedru, vajag atbrīvoties no nevajadzīgām lietām – atdot citiem vai izmest. Laba diena maiņai – samainīt ar kādu to, kas jums nav vajadzīgs, pret to, kas šķiet noderīgs. Ieteicams pēc iespējas mazāk atrasties savās mājās, bet doties brīvā dabā. Jāievēro savstarpējās pieklājības normas un jābūt viesmīlīgam. Ieteicams tikties ar draugiem, daudz runāt, apmainīties ar pieredzi. Laba diena ceļojumiem (tikai ne pa ūdeni!), naudas darījumiem, kontaktiem. Šī ir savādu nejaušību diena – ja gadās neparastas sakritības, tās norāda uz pārmaiņām dzīvē. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 89. Krāsas – visi gaiši zilie, zilie un zeltainie toņi. Nav ieteicami zaļi un brūni toņi. Uzturs – ieteicami daudzveidīgi, viegli, šķidri ēdieni. Nekādā gadījumā nedrīkst pārēsties – vajadzētu justies nedaudz izsalkušam. Rituālie ēdieni šajā dienā ir kefīrs un paniņas. Veiksmīga Saules diena.


Saules dienas: 30.septembris – 06.oktobris

30.septembris 14. Saules diena 7:25-19:02 – Dzīvnieku aizbildņa un pārpilnības diena. Diena, kas saistīta ar atpūtu un strīdnieku samierināšanu. Labi apsekot savus īpašumus, rūpēties par materiālajiem labumiem, sākt celtniecību, kārtot finanšu darījumus, iepirkties. Nedrīkst darīt pāri dzīvniekiem, var tos iegādāties, sākt dresūru. Nav ieteicams badoties, piemēslot apkārtni, pieņemt svarīgus lēmumus. Laimīgie skaitļi – 4, 24, 83. Krāsas – visi maigie, nomierinošie toņi, tāpat arī aizsargkrāsas – haki, zaļi dzeltenie un brūnie toņi. Nav ieteicamas krāsas, kas atgādina asinis, arī zilās asinis ne. Šajā dienā labāk nelietot ādas un kažokādu izstrādājumus. Uzturs – visa veida piena produkti, maize, putras. Rituālais ēdiens – maize, kas vispirms iemērkta medū, pēc tam – pienā. Ieteicami rieksti, sēklas. Jāatturas no liellopu, cūkas, aitas un kazas gaļas, var ēst vistas gaļu. Nedrīkst ēst pirms pašas došanās gulēt, bet dienas laikā gan vajadzētu ik pa brīdim kaut ko apēst.

01.oktobris 15. Saules diena 7:27-18:59 – Auglības un debess ūdeņu valdnieces diena. Labvēlīga diena kāzām un citu savienību slēgšanai. Ļoti spēcīga mīlestības un laimes enerģijas diena. Labi uzkopt māju, sētu, dārzu, rūpēties par dzīvniekiem. Piemērots laiks skaistumkopšanas un pirts rituāliem. Var griezt matus un nagus. Diena, kad ieteicams dabisks dzīvesveids, nav ieteicams piepūlēties, celt smagumus. Darbu, kas nepatīk, labāk nedarīt, bet pievērsties hobijiem. Laimīgie skaitļi – 15, 27, 74, 81. Krāsas – oranžie, pērļu krāsas un sudrabainie toņi. Nav ieteicami spilgti zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot sulas un augļus, sukādes, medu un saldumus. Nedrīkst dzert vīnu, bet ieteicams spiest vīnogu sulu vīnam, gatavot dažādus uzlējumus. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

02.oktobris 16. Saules diena 7:29-18:56 – Likuma un taisnīguma diena. Diena, kas saistīta ar attiecību skaidrošanu, var kārtot rēķinus, izlīgt mieru, jāievēro iepriekš noslēgtās vienošanās. Labi sākt tiesas procesus, ja ir pārliecība par savu taisnību, bet ļoti jāseko līdzi teiktajiem vārdiem. Var slēgt līgumus, risināt svarīgas pārrunas, sākt darbu jaunā darba vietā. Ieteicams atzīt savas kļūdas un veikt rituālus, lai tās izlabotu un vērstu par labu. Piedošanas diena. Pats galvenais – strādāt, strādāt un strādāt. Var celt sētu, likt nožogojumus, jaunas durvis, aizmūrēt caurumus, laba diena signalizācijas ierīkošanai. Diena grūta priekšniekiem un avantūristiem. Nedrīkst mānīties, zinot, ka nevarēs izpildīt, tomēr dot solījumus. Laimīgie skaitļi – 16, 35, 51. Krāsas – zilā un indigo zilā, nav ieteicami dzeltenie un zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot maz šķidruma, pārsvarā tīru ūdeni, bet no ēdiena – maizi. Var ēst asus ēdienus, sīpolus, mārrutkus, piparus, sālītus produktus, zivis, sēnes, konservus, riekstus. Ieteicams gavēnis.

03.oktobris 17. Saules diena 7:31-18:54 – Veļu valstības aizbildņa diena. Viena no kritiskajām, smagajām dienām. Labi piecelties pirms saullēkta, pastāvēt vējā. Vajadzētu viscaur nomazgāties, īpašu uzmanību pievēršot galvai. Diena ir saistīta arī ar zinību apguvi – labi uzsākt kādu mācību ciklu. Ieteicami īsi braucieni un viss, ko var nokārtot ātri. Neko nevajag plānot, īpaši kādu vienu lietu, un jābūt gatavam saņemt dažādus pārsteigumus. Diennakts tumšajā laikā labi iedegt gaismu un atstāt to uz visu nakti. Īpaši jāuzmana bērni, jāskaita lūgšanas par viņiem. Naktī nav vēlams atvērt logus. Nedrīkst lietot alkoholu, rīkot ballītes, slēgt laulību līgumus. Laimīgie skaitļi – 17, 23, 59, 84. Krāsas – tumši sarkana, oranža, balta, dzeltena. Nav ieteicama melnā krāsa, kā arī pelēkie un zilie toņi. Vēlams uzvilkt jaunu, tīru apģērbu. Uzturs – ļoti ieteicamas ir visu veidu pankūkas – biezās, plānās, pildītās, pildījumam izmantojot medu, biezpienu, ievārījumu. Nav ieteicams ēst sēnes, zaļumus. Ēdiens jāsagatavo iepriekšējā dienā. Sarežģīta Saules diena.

04.oktobris 18. Saules diena 7:33-18:51 – Taisnīguma diena. Šajā dienā ar mēru jāstrādā, jāatpūšas, jāpriecājas, var ar mēru iedzert kādu alkoholisku dzērienu. Nav vēlams būt vienam, skumt un sērot. Nav ieteicama liela iepirkšanās, došanās tālā ceļā un laulību slēgšana – uzskata, ka savienība nebūs ilgstoša. Laimīgie skaitļi – 18, 36. Krāsas – ieturēti, tumši toņi, melni zaļa, tumši pelēka, tumši zila, tumši brūna krāsa, jāizvairās no gaiša apģērba. Uzturs – viegla barība, piena produkti. Ieteicams ēst nedaudz, bet bieži – vismaz piecas-septiņas reizes, tikai ne smagu un rupju pārtiku. No gaļas labāk atteikties, var lietot buljonu. Šai dienā nav piemēroti saldumi. Veiksmīga Saules diena.

05.oktobris 19. Saules diena 7:35-18:48 – Senču dvēseļu diena. Piemērota diena, lai sāktu ilglaicīgu veselības uzlabošanu, ārstēšanos. Labi atrasties kalnos vai kādā augstākā vietā, valkāt talismanus. Ieteicams godināt senčus, kārtot pagātnes lietas, piedot tuviniekiem, pavadīt dienu ģimenes lokā, darboties pa māju. Nav ieteicams rīkot jautrus pasākumus un dot jebkādus solījumus. Laimīgie skaitļi – 19, 26, 61. Krāsas – visi zaļie toņi, jāizvairās no melnas, oranžas un kritušu lapu krāsas. Uzturs – lieto sēru mielastiem paredzētu, spēcīgu barību. Labi ēst vairāk dārzeņu un zaļumu. Var nedaudz iemalkot kādu stipro alkoholisko dzērienu, pieminot sev tuvos aizgājušos cilvēkus.

06.oktobris 20. Saules diena 7:37-18:45 – Uzvaru un kritušo varoņu diena. Nav ieteicamas ūdens procedūras, matu griešana. Veiksies darbs ar metālu. Var aktīvi rīkoties, sākt celtniecību, mērīt robežas, atdot parādus, cīnīties par taisnību, pieņemt lēmumus un sākt realizāciju. Nav labvēlīga diena apaļīgiem cilvēkiem. Nedrīkst baidīties, daudz ēst un gulēt! Laba diena spēka vingrinājumiem. Var nodot asinis, izdzīt parazītus visos līmeņos. Laimīgie skaitļi – 20, 27, 68. Krāsas – koši sarkana un kanārijputniņu dzeltena. Nav ieteicama balta krāsa un gaišie toņi. Uzturs – rudzu plāceņi, sēnes, visi sakņaugi, gaļa, izņemot cūkgaļu, daudz garšaugu – sīpoli, ķiploki, mārrutki. Nedrīkst ēst saldumus un lietot alkoholu.


Saules dienas: 23.septembris – 29.septembris

23.septembris 7. Saules diena 7:11-19:21 – Nemirstības diena. Dzīves apliecinājuma un prieka diena. Labi sākt nopietnus, iepriekš izplānotus darbus, doties ceļojumos, tālos braucienos, nostiprināt fizisko veselību, uzsākt attiecības un ieņemt bērnu. Piemērots laiks stādīt un pārstādīt augus un kokus. Nedrīkst postīt dabu! Ieteicams koncentrēties uz iekšējo siltumu, kas silda, baudīt karstu vannu, iet pirtī. Nav ieteicams vienatnē sēdēt mājās. Laimīgie skaitļi – 7, 13, 56. Krāsas – balta, dzeltena, zeltaina. Nav vēlami tumšie toņi, jo īpaši brūnie. Ieteicams pēc iespējas vieglāks un gaisīgāks apģērbs, nedrīkst tuntulēties. Uzturs – visa veida graudaugi, jo īpaši mieži un kvieši, putras (tikai bez piena), kā arī augu valsts pārtika – salāti ar eļļu, augļi, sēklas, rieksti. Var lietot vīnu, dažādus kokteiļus, vēlams karstus.

24.septembris 8. Saules diena 7:13-19:18 – Dieva svētības un augstākās harizmas diena. Diena, kad nevar dzīvot pēc iepriekš izstrādāta plāna vai grafika – iespējams, ka tādā gadījumā viss sanāks diametrāli pretēji iecerētajam. Jebkuri jauni darbi vai risinājumi – lieliski! Var visu sākt no nulles, no baltas lapas. Ir jābūt gatavam pārsteigumiem. Piemērots laiks attīrīšanās procedūrām, pirtij, nagu un matu griešanai, operācijām. Laba diena zīlēšanai un nākotnes pareģošanai. Laimīgie skaitļi – 64, 8, 75. Krāsas – raibas 3-4 dažādos toņos. Sievietēm jāizvairās no brūnajiem un sarkanbrūnajiem toņiem. Uzturs – viss, ko gribas, un pēc iespējas daudzveidīgāk. Tikai nevajag ēst, ja tiešām negribas.

25.septembris 9. Saules diena 7:15-19:15 – Svētās uguns diena. Cīņas diena, kad nedrīkst daudz gulēt un vajag ēst, bet nedrīkst pārēsties. Var dedzināt visu lieko, taču tā, lai nerastos dūmi (tāpēc var dedzināt sausus priekšmetus, bet jāatturas no mitru lietu dedzināšanas). Ir jāstrādā – labi sākt fiziski smagus darbus. Laba diena ceļojumiem, tāliem braucieniem, svētvietu apmeklēšanai, lūgšanu skaitīšanai. Nedrīkst slinkot un iesaistīties avantūrās. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 81. Krāsas – visas mirdzošās krāsas tumši sarkanā, brūnā un dzeltenā gammā. Nav ieteicami aukstie toņi, jo īpaši tumši zilais. Uzturs – jebkuri produkti. Galvenais, lai tie ir daudzveidīgi un karsti, kā arī tādi, kurus organisms ātri asimilē – šokolāde, maize u.c. Nav ieteicama smaga barība – sēnes, gaļa utt. Vēlams ievērot gavēni.

26.septembris 10. Saules diena 7:17-19:12 – Ūdens diena. Labi nodoties filozofiskām pārdomām, sapņot. Drīkst ilgāk pagulēt, ieteicams atrasties pie dabas. Vajag mazāk strādāt un runāt. Nav ieteicams lieki traucēt ūdens garus – iet pirtī, peldēties, mazgāt veļu, lietot zāles. Labs laiks ūdens vārdošanai – saulrieta laikā tekošam ūdenim var izstāstīt visu, no kā vēlies atbrīvoties. Laimīgie skaitļi – 20, 41. Krāsas – piesātināti un caurspīdīgi zilās gammas toņi, kā arī vienkārši tumši pelēks ar zaļganu nokrāsu. Nav ieteicami spilgti toņi, īpaši sarkans. Uzturs – piena produkti, biezsulas (bez skābuma), sakņaugi, jo īpaši ieteicami ir pienā vārīti rāceņi (ja kāds tādus spēj ieēst). Tāpat labi lietot zivis, jūraszāles u.c. jūras veltes. Labāk lietot mazāk šķidruma, atteikties no zupām, ķīseļiem, alkohola un smagi sagremojamas pārtikas. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

27.septembris 11. Saules diena 7:19-19:09 – Saules rituma diena. Galvenais ieteikums – viss jādara ātri. Krīzes situāciju un asu problēmu risināšanas diena, uz visu jāreaģē zibenīgi. Nedrīkst vilcināties, slinkot, gulēt, īdēt. Labi pavadīt šo dienu kopā ar bērniem – rotaļāties, iepriecināt un apdāvināt. Var sākt jebkurus mācību procesus, uzņemt viesus, tāpat arī šūt un labot apģērbu, uzpost māju. Nav ieteicami dārza darbi – sētais un stādītais izdegs. Nedrīkst badoties. Var vilkt lozes. Nedrīkst atteikt, ja bērni ko lūdz, šajā dienā viņiem jādāvina dāvanas. Laimīgie skaitļi – 34, 79. Krāsas – spilgti dzelteni un oranži toņi, kā arī balta krāsa. Nav ieteicamas tumšas krāsas – melna, zila un visu toņu zaļā. Uzturs – sēkliņas, rieksti, eļļas, miežu alus. Labi ēst sāļus ēdienus, zivis. Nedrīkst ēst saldumus un gaļu. Var gatavot apaļus ēdienus – raušus, bezrauga, biezpiena pankūkas u.c.

28septembris 12. Saules diena 7:21-19:07 – Mēness dievietes diena. Diena laba dārgumu meklēšanai, noslēpumu risināšanai, senu draugu apmeklējumam, konfliktu noregulēšanai. Nav ieteicams pārpūlēties, savukārt izklaidēties vislabāk ģimenes lokā. Ieteicams veltīt dienu lūgšanām un meditācijām, var veikt piedošanas un atlaišanas rituālus. Šodien ūdens apveltīts ar īpašu spēku, tāpēc labi iet peldēties, veikt pirts rituālus, smelt no avota dzīvo ūdeni. Labi iegādāties dārglietas. Sekss vēlams tikai ar mērķi ieņemt bērnu. Mēness pārvalda arī ļaunos garus – izrādot cieņu, var izlūgties viņu labvēlību. Laimīgie skaitļi – 32 sievietēm, 71 vīriešiem. Krāsas – balta krāsa uz tumšzila fona, jāizvairās no dzelteniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicams dzert daudz šķidruma, kā arī ēst šķidrus ēdienus, zupas, ķīseļus, želejas. Turklāt ķīselim jābūt biezam. Nedrīkst ēst medu, riekstus, grūti sagremojamus ēdienus un vistas gaļu. Var dzert baltvīnu. Veiksmīga Saules diena.

29.septembris 13. Saules diena 7:23-19:04 – Lietu dāvājošā debesu jātnieka diena. Nopietna diena, kad visi tumšie spēki to vien gaida, ka cilvēks kļūdīsies. Piemērota diena svarīgu līgumu slēgšanai, lielu darījumu veikšanai, intelektuālajam darbam. Vienīgā diena, kad drīkst spēlēt visu veidu azartspēles un kad var rasties iespēja izkļūt no ikdienas labirinta. Jābūt piesardzīgam ar melno maģiju – jāseko teiktajiem vārdiem un domātajām domām, jo jebkura ļauna doma var piepildīties septiņkārtīgi. Var veikt attīrīšanās procedūras, atbrīvoties no lāstiem un nobūrumiem. Labi uzsākt svaru regulējošas diētas. Nav ieteicams griezt nagus un matus. Laimīgie skaitļi – 5, 13, 33, 55, 128, 555, 1024. Krāsas – cēli sarkana, ceriņu, visi baltie toņi. Nav ieteicami blāvi dzeltenie, brūnganie un zaļie toņi. Uzturs – vajadzētu ēst pēc iespējas mazāk, nedrīkst lietot dzīvnieku valsts produktus. Labākais ēdiens – bezrauga maize un plāceņi. Vispār ēšanas jomā šīs dienas moto ir “maize, sāls un ūdens”. Sarežģīta Saules diena.


Saules dienas: 09.septembris – 15.septembris

09..septembris 23. Saules diena 6:43-19:59 – Pirmatnējā tukšuma diena. Šajā dienā ceļ sētas, maina durvju atslēgas, ierīko signalizāciju. Laba diena sabiedriskiem pasākumiem, līgumu noformēšanai un juridisku lietu kārtošanai. Nevajag pirkt neko jaunu – ātri nolietosies, taču ieteicams uzvilkt jaunu apģērbu vai apavus, kas iegādāti iepriekš. Ieteicams izgulēties, mazgāties, griezt matus, nagus. Vēlams staigāt bez galvassegas. Nevajag sevi ierobežot un turēties pie reglamentiem. Var precēties, bet nav ieteicams šķirties. Laimīgie skaitļi – 22, 44. Krāsas – visi pelēkie toņi, haki krāsa. Apģērbā nevajadzētu izmantot ne spilgtus toņus, ne melnbaltu salikumu. Uzturs – līdz pusdienām labāk atturēties no ēšanas, jālieto viegli ēdieni, uzkodas, augļi, dārzeņi, ieteicami skābi produkti vai ēdieni ar izteiktu smaržu. Nedrīkst ēst un dzert neko, kas ir sarkanā krāsā vai atgādina asinis. Veiksmīga Saules diena.

10.septembris 24. Saules diena 6:45-19:56 – Attīrīšanās diena. Smaga, kritiska diena, kad nedrīkst ļauties provokācijām, teikt rupjības. Ieteicams klusēt un neiesaistīties kompānijās. Labi nodoties lūgšanām un gavēnim. Jāuzturas gaismā vai gaišā vietā un savās mājās, nevajag doties ceļojumos. Var attīrīt organismu, tīrīt māju, remontēt vai restaurēt. Laba diena pašam smagākajam un netīrākajam darbam. Var indēt mušas un citus insektus. Veiksme visiem roku darbiem, bet nedrīkst darboties ar zemi. Lai nepiesaistītu tumsas spēkus, uz nakti jāaizver logi. Laimīgie skaitļi – 24, 79, 86. Krāsas – sarkanās un melnās kombinācija, spilgti dzeltenzaļš. Jāatsakās no pelēkiem, brūniem un violetiem toņiem. Uzturs – nav ieteicams ēst no dienas vidus līdz saulrietam. Pārējā laikā – biezpiens, krējums, piens, rupjmaize. Dienas rituālais ēdiens – sālīts biezpiens ar riekstiem, brinza. Sarežģīta Saules diena, ieteicams gavēnis.

11..septembris 25. Saules diena 6:47-19:53 – Patiesības valstības diena. Šajā dienā ne uz vienu nedrīkst dusmoties, un, ja kāds ko lūdz, tad ieteicams to dot. Ieteicams atpūsties mājās, ģimenes lokā, nevajadzētu doties ceļojumos. Diena, kas jāvelta bērniem, jāpavada ar viņiem kopā. Var rīkot ģimenes svētkus, jābūt saudzīgam pret dabu, jāizrāda cieņa dzīvniekiem. Ļoti slikti sākt kaut kādus jaunus darbus vai iesaistīties avantūrās. Šī ir skolotāja un tradīciju izvēles diena. Ja kāds pasaka rupjību, uz to ieteicams atbildēt ar smaidu un komplimentu. Var veikt rituālus naudas piesaistīšanai. Nedrīkst mānīties. Laimīgie skaitļi – 27, 34, 75. Krāsas – balta, dzeltena, rozā. Jāizvairās no melnas, zilas un brūnas krāsas. Uzturs – ieteicama viegla barība, jo īpaši putras no jauktiem graudiem – kvieši ar rīsiem, grūbas ar auzām – un ar sviestu, tāpat vēlami piena produkti, medus. Nedrīkst lietot gaļu un gaļas produktus.

12..septembris 26. Saules diena 6:49-19:50 – Mantisko labumu diena. Šajā dienā ieteicams iepirkties – var pirkt visu, ko vien ierauga un kas iepatīkas. Šodien var nevairīties ne no kādiem priekiem. Vajag uzvilkt to, kas ilgi stāvējis skapī, gaidot savu reizi – uzposties. Vīriešiem vajag savām sievām dāvināt dāvanas – kaut vai mazas, bet vajadzīgas un iepriecinošas. Var kārtot visu veidu naudas darījumus, parakstīt dokumentus, organizēt nopietnus pasākumus. Labi ārstēt zobus, veikt kosmētiskās procedūras, attīrīt organismu un ādu. Ja šajā dienā uzreiz nevar iedarbināt mašīnu, labāk ar to nebraukt. Laimīgie skaitļi – 26, 62, 93. Krāsas – balta, zelta, sarkana. Nav ieteicami melnie, zilie un ceriņkrāsas toņi. Svarīgi uzvilkt kādu jaunu apģērbu un bagātīgi rotāties. Uzturs – drīkst ēst visu, kas garšo, galdam jābūt bagātīgi un daudzveidīgi klātam. Par rituāliem ēdieniem var uzskatīt piena produktus un biezpienu ar žāvētiem augļiem.

13.septembris 27. Saules diena 6:51-19:48 – Sargeņģeļa diena. Šajā dienā itin kā atveras debesu vārti, un visi svētie nolūkojas, kas notiek uz zemes. Nedrīkst melot, krāpt dzīvesbiedru, vajag atbrīvoties no nevajadzīgām lietām – atdot citiem vai izmest. Laba diena maiņai – samainīt ar kādu to, kas jums nav vajadzīgs, pret to, kas šķiet noderīgs. Ieteicams pēc iespējas mazāk atrasties savās mājās, bet doties brīvā dabā. Jāievēro savstarpējās pieklājības normas un jābūt viesmīlīgam. Ieteicams tikties ar draugiem, daudz runāt, apmainīties ar pieredzi. Laba diena ceļojumiem (tikai ne pa ūdeni!), naudas darījumiem, kontaktiem. Šī ir savādu nejaušību diena – ja gadās neparastas sakritības, tās norāda uz pārmaiņām dzīvē. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 89. Krāsas – visi gaiši zilie, zilie un zeltainie toņi. Nav ieteicami zaļi un brūni toņi. Uzturs – ieteicami daudzveidīgi, viegli, šķidri ēdieni. Nekādā gadījumā nedrīkst pārēsties – vajadzētu justies nedaudz izsalkušam. Rituālie ēdieni šajā dienā ir kefīrs un paniņas. Veiksmīga Saules diena.

14.septembris 28. Saules diena 6:53-19:45 – Pazemes valstības diena. Vissmagākā no Saules dienām, tiek pielīdzināta Mēness kalendāra sātaniskajām dienām. Nevajag tikties ar nepatīkamiem cilvēkiem. Nav ieteicams griezt matus, lietot daudz medikamentu, uzsākt ārstēšanās kursu, veikt operācijas. Ieteicami zemes darbi – var rakt, likt pamatus, stādīt augus, pieminēt mirušos. Ja dodas kaut kur ciemos, jāņem līdzi pašam savs cienasts un jāēd tikai tas. Nav ieteicams skaļi smieties. Laimīgie skaitļi – 28, 82, 93. Krāsas – melna, tumši zila, brūna, jāizvairās no dzeltenas, sarkanas un rozā krāsas. Uzturs – var ēst visu, izņemot siltasiņu dzīvnieku produktus un svarīgi nejaukt pārtiku – ēst atsevišķi piena produktus, dārzeņus un citus. Ja lieto biezpienu, no citas pārtikas jāatturas. Laba ir maize. Sarežģīta Saules diena.

15.septembris 29. Saules diena 6:55-19:42 – Dievišķo lūgšanu diena. Diena, kad nedrīkst atteikties no laulāto pienākumiem. Ieteicams lāpīt, šūt, pirkt jaunu apģērbu. Ieteicams uzklausīt citus, kontaktēties ar cilvēkiem, taču pēc iespējas mazāk runāt pašam par sevi – nekādu “Es”! Var nodarboties ar remontdarbiem, iet pirtī, bet nevajadzētu lietot smaržas un kosmētikas līdzekļus – šajā dienā visam jābūt dabiskam. Labi visu dienu strādāt kādu vieglu, patīkamu darbu. Nepiemērota diena ceļošanai, bet var sākt apgūt jaunas zināšanas. Pēc saulrieta nevajadzētu palikt vienam. Laimīgie skaitļi – 29, 43, 56, 65. Krāsas – spilgti, mirdzoši toņi, zelta un violeta krāsa. Labi iegādāties un vilkt jaunas drēbes un bižutēriju. Uzturs – viegls, vislabāk dārzeņi (salāti, burkāni, kāposti), pīrāgi ar kāpostiem un sēnēm. Nedrīkst ēst gaļu. Var iedzert vīnu, miežu alu. Ieteicams gavēnis.


Saules dienas: 02.septembris – 08.septembris

2.septembris 16. Saules diena 6:28-20:18 – Likuma un taisnīguma diena. Diena, kas saistīta ar attiecību skaidrošanu, var kārtot rēķinus, izlīgt mieru, jāievēro iepriekš noslēgtās vienošanās. Labi sākt tiesas procesus, ja ir pārliecība par savu taisnību, bet ļoti jāseko līdzi teiktajiem vārdiem. Var slēgt līgumus, risināt svarīgas pārrunas, sākt darbu jaunā darba vietā. Ieteicams atzīt savas kļūdas un veikt rituālus, lai tās izlabotu un vērstu par labu. Piedošanas diena. Pats galvenais – strādāt, strādāt un strādāt. Var celt sētu, likt nožogojumus, jaunas durvis, aizmūrēt caurumus, laba diena signalizācijas ierīkošanai. Diena grūta priekšniekiem un avantūristiem. Nedrīkst mānīties, zinot, ka nevarēs izpildīt, tomēr dot solījumus. Laimīgie skaitļi – 16, 35, 51. Krāsas – zilā un indigo zilā, nav ieteicami dzeltenie un zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot maz šķidruma, pārsvarā tīru ūdeni, bet no ēdiena – maizi. Var ēst asus ēdienus, sīpolus, mārrutkus, piparus, sālītus produktus, zivis, sēnes, konservus, riekstus. Ieteicams gavēnis.

3.septembris 17. Saules diena 6:31-20:15 – Veļu valstības aizbildņa diena. Viena no kritiskajām, smagajām dienām. Labi piecelties pirms saullēkta, pastāvēt vējā. Vajadzētu viscaur nomazgāties, īpašu uzmanību pievēršot galvai. Diena ir saistīta arī ar zinību apguvi – labi uzsākt kādu mācību ciklu. Ieteicami īsi braucieni un viss, ko var nokārtot ātri. Neko nevajag plānot, īpaši kādu vienu lietu, un jābūt gatavam saņemt dažādus pārsteigumus. Diennakts tumšajā laikā labi iedegt gaismu un atstāt to uz visu nakti. Īpaši jāuzmana bērni, jāskaita lūgšanas par viņiem. Naktī nav vēlams atvērt logus. Nedrīkst lietot alkoholu, rīkot ballītes, slēgt laulību līgumus. Laimīgie skaitļi – 17, 23, 59, 84. Krāsas – tumši sarkana, oranža, balta, dzeltena. Nav ieteicama melnā krāsa, kā arī pelēkie un zilie toņi. Vēlams uzvilkt jaunu, tīru apģērbu. Uzturs – ļoti ieteicamas ir visu veidu pankūkas – biezās, plānās, pildītās, pildījumam izmantojot medu, biezpienu, ievārījumu. Nav ieteicams ēst sēnes, zaļumus. Ēdiens jāsagatavo iepriekšējā dienā. Sarežģīta Saules diena.

4.septembris 18. Saules diena 6:33-20:12 – Taisnīguma diena. Šajā dienā ar mēru jāstrādā, jāatpūšas, jāpriecājas, var ar mēru iedzert kādu alkoholisku dzērienu. Nav vēlams būt vienam, skumt un sērot. Nav ieteicama liela iepirkšanās, došanās tālā ceļā un laulību slēgšana – uzskata, ka savienība nebūs ilgstoša. Laimīgie skaitļi – 18, 36. Krāsas – ieturēti, tumši toņi, melni zaļa, tumši pelēka, tumši zila, tumši brūna krāsa, jāizvairās no gaiša apģērba. Uzturs – viegla barība, piena produkti. Ieteicams ēst nedaudz, bet bieži – vismaz piecas-septiņas reizes, tikai ne smagu un rupju pārtiku. No gaļas labāk atteikties, var lietot buljonu. Šai dienā nav piemēroti saldumi. Veiksmīga Saules diena.

5.septembris 19. Saules diena 6:34-20:10 – Senču dvēseļu diena. Piemērota diena, lai sāktu ilglaicīgu veselības uzlabošanu, ārstēšanos. Labi atrasties kalnos vai kādā augstākā vietā, valkāt talismanus. Ieteicams godināt senčus, kārtot pagātnes lietas, piedot tuviniekiem, pavadīt dienu ģimenes lokā, darboties pa māju. Nav ieteicams rīkot jautrus pasākumus un dot jebkādus solījumus. Laimīgie skaitļi – 19, 26, 61. Krāsas – visi zaļie toņi, jāizvairās no melnas, oranžas un kritušu lapu krāsas. Uzturs – lieto sēru mielastiem paredzētu, spēcīgu barību. Labi ēst vairāk dārzeņu un zaļumu. Var nedaudz iemalkot kādu stipro alkoholisko dzērienu, pieminot sev tuvos aizgājušos cilvēkus.

6.septembris 20. Saules diena 6:36-20:07 – Uzvaru un kritušo varoņu diena. Nav ieteicamas ūdens procedūras, matu griešana. Veiksies darbs ar metālu. Var aktīvi rīkoties, sākt celtniecību, mērīt robežas, atdot parādus, cīnīties par taisnību, pieņemt lēmumus un sākt realizāciju. Nav labvēlīga diena apaļīgiem cilvēkiem. Nedrīkst baidīties, daudz ēst un gulēt! Laba diena spēka vingrinājumiem. Var nodot asinis, izdzīt parazītus visos līmeņos. Laimīgie skaitļi – 20, 27, 68. Krāsas – koši sarkana un kanārijputniņu dzeltena. Nav ieteicama balta krāsa un gaišie toņi. Uzturs – rudzu plāceņi, sēnes, visi sakņaugi, gaļa, izņemot cūkgaļu, daudz garšaugu – sīpoli, ķiploki, mārrutki. Nedrīkst ēst saldumus un lietot alkoholu.

7.septembris 21. Saules diena 6:39-20:04 – Labklājības un bagātības diena. Šī ir lozēšanas diena – ja vēlies sākt ko darīt, ieteicams iziet ārā, nostāties nama priekšā un mest gaisā monētu, ģerboņa puse būs “jā”, otra puse – “nē”. Tā var jautāt ne vairāk par trim jautājumiem, turklāt attiecībā uz šo dienu vai arī uz tuvākajām šī mēneša dienām. Vislabāk to darīt saullēktā vai dienas vidū. Diena, kad ir ļoti jākoncentrējas, lai paveiktu ko nozīmīgu. Tā ir enerģētiskās dziedināšanas diena, kad šāds spēks ir ugunij (var veikt kādu rituālu ar svecēm). Rūpīgi jāsakopj mati – tie jāsavāc kopā un nedrīkst staigāt ar vaļējiem. Materiālās labklājības diena – visas ar uzkrāšanu saistītās finanšu operācijas jāveic tieši šodien. Labs laiks kolektīvam darbam, kāzām, pārbraucieniem, var pāriet uz jaunu darbu. Ja šajā dienā niez acis, cilvēks kaut ko nepareizi redz. Laimīgie skaitļi – 30, 59. Krāsas – tumši zili, sarkanbrūni, terakotas un zemes krāsas toņi. Apģērbā nav vēlami gaiši zili toņi un raibas krāsas. Uzturs – gaļu labāk neēst, ieteicami mežloki, sakņaugi, lapiņu sēnes, zivis. Rituālais ēdiens labklājības veicināšanai – cepti kastaņi.

8.septembris 22. Saules diena 6:41-20:01 – Vēju rozes diena. Šajā dienā ieteicams tikt skaidrībā par sevi un izdarīt izvēli, pa kādu ceļu turpmāk doties. Var notikt viss, arī tas, kas nepavisam nenāk prātā. Šī ir neparedzamu notikumu diena, kad neko nedrīkst plānot, bet ieteicams kaut ko krasi mainīt dzīvē. Piemēram, pēkšņi pāriet uz citu darbu vai dzīvesvietu, bet tas nedrīkst būt iepriekš plānots. Pirts diena, var griezt matus un nagus. Jācenšas pēc iespējas mazāk uzturēties zem savas mājas jumta. Jāklausa intuīcija, jāatrodas plūsmā, nevajag vairīties no atrašanās kompānijā. Laimīgie skaitļi – 22, 39, 53, 86. Krāsas – visi pasteļtoņi, jāizvairās no košiem, īpaši sarkaniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicama veģetāra pārtika, drīkst ēst daudz, bet vieglu ēdienu – salātus, zaļumus, dārzeņus un augļus, dažādas sēklas, riekstus, rozīnes, pupas un zirņus. Labi dzert daudz tējas. Nedrīkst ēst gaļu, īpaši tādu, kas satur skrimšļus un kaulus. Kā rituālo ēdienu var pagatavot miežu plāceņus ar kanēļa un ingvera piedevu. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.


Saules dienas: 26.augusts – 01.septembris

26.augusts 9. Saules diena 6:15-20:36 – Svētās uguns diena. Cīņas diena, kad nedrīkst daudz gulēt un vajag ēst, bet nedrīkst pārēsties. Var dedzināt visu lieko, taču tā, lai nerastos dūmi (tāpēc var dedzināt sausus priekšmetus, bet jāatturas no mitru lietu dedzināšanas). Ir jāstrādā – labi sākt fiziski smagus darbus. Laba diena ceļojumiem, tāliem braucieniem, svētvietu apmeklēšanai, lūgšanu skaitīšanai. Nedrīkst slinkot un iesaistīties avantūrās. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 81. Krāsas – visas mirdzošās krāsas tumši sarkanā, brūnā un dzeltenā gammā. Nav ieteicami aukstie toņi, jo īpaši tumši zilais. Uzturs – jebkuri produkti. Galvenais, lai tie ir daudzveidīgi un karsti, kā arī tādi, kurus organisms ātri asimilē – šokolāde, maize u.c. Nav ieteicama smaga barība – sēnes, gaļa utt. Vēlams ievērot gavēni.

27.augusts 10. Saules diena 6:15-20:34 – Ūdens diena. Labi nodoties filozofiskām pārdomām, sapņot. Drīkst ilgāk pagulēt, ieteicams atrasties pie dabas. Vajag mazāk strādāt un runāt. Nav ieteicams lieki traucēt ūdens garus – iet pirtī, peldēties, mazgāt veļu, lietot zāles. Labs laiks ūdens vārdošanai – saulrieta laikā tekošam ūdenim var izstāstīt visu, no kā vēlies atbrīvoties.Laimīgie skaitļi – 20, 41. Krāsas – piesātināti un caurspīdīgi zilās gammas toņi, kā arī vienkārši tumši pelēks ar zaļganu nokrāsu. Nav ieteicami spilgti toņi, īpaši sarkans. Uzturs – piena produkti, biezsulas (bez skābuma), sakņaugi, jo īpaši ieteicami ir pienā vārīti rāceņi (ja kāds tādus spēj ieēst). Tāpat labi lietot zivis, jūraszāles u.c. jūras veltes. Labāk lietot mazāk šķidruma, atteikties no zupām, ķīseļiem, alkohola un smagi sagremojamas pārtikas. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

28.augusts 11. Saules diena 6:19-20:30 – Saules rituma diena. Galvenais ieteikums – viss jādara ātri. Krīzes situāciju un asu problēmu risināšanas diena, uz visu jāreaģē zibenīgi. Nedrīkst vilcināties, slinkot, gulēt, īdēt. Labi pavadīt šo dienu kopā ar bērniem – rotaļāties, iepriecināt un apdāvināt. Var sākt jebkurus mācību procesus, uzņemt viesus, tāpat arī šūt un labot apģērbu, uzpost māju. Nav ieteicami dārza darbi – sētais un stādītais izdegs. Nedrīkst badoties. Var vilkt lozes. Nedrīkst atteikt, ja bērni ko lūdz, šajā dienā viņiem jādāvina dāvanas. Laimīgie skaitļi – 34, 79. Krāsas – spilgti dzelteni un oranži toņi, kā arī balta krāsa. Nav ieteicamas tumšas krāsas – melna, zila un visu toņu zaļā. Uzturs – sēkliņas, rieksti, eļļas, miežu alus. Labi ēst sāļus ēdienus, zivis. Nedrīkst ēst saldumus un gaļu. Var gatavot apaļus ēdienus – raušus, bezrauga, biezpiena pankūkas u.c.

29.augusts 12. Saules diena 6:21-20:28 – Mēness dievietes diena. Diena laba dārgumu meklēšanai, noslēpumu risināšanai, senu draugu apmeklējumam, konfliktu noregulēšanai. Nav ieteicams pārpūlēties, savukārt izklaidēties vislabāk ģimenes lokā. Ieteicams veltīt dienu lūgšanām un meditācijām, var veikt piedošanas un atlaišanas rituālus. Šodien ūdens apveltīts ar īpašu spēku, tāpēc labi iet peldēties, veikt pirts rituālus, smelt no avota dzīvo ūdeni. Labi iegādāties dārglietas. Sekss vēlams tikai ar mērķi ieņemt bērnu. Mēness pārvalda arī ļaunos garus – izrādot cieņu, var izlūgties viņu labvēlību. Laimīgie skaitļi – 32 sievietēm, 71 vīriešiem. Krāsas – balta krāsa uz tumšzila fona, jāizvairās no dzelteniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicams dzert daudz šķidruma, kā arī ēst šķidrus ēdienus, zupas, ķīseļus, želejas. Turklāt ķīselim jābūt biezam. Nedrīkst ēst medu, riekstus, grūti sagremojamus ēdienus un vistas gaļu. Var dzert baltvīnu. Veiksmīga Saules diena.

30.augusts 13. Saules diena 6:23-20:25 – Lietu dāvājošā debesu jātnieka diena. Nopietna diena, kad visi tumšie spēki to vien gaida, ka cilvēks kļūdīsies. Piemērota diena svarīgu līgumu slēgšanai, lielu darījumu veikšanai, intelektuālajam darbam. Vienīgā diena, kad drīkst spēlēt visu veidu azartspēles un kad var rasties iespēja izkļūt no ikdienas labirinta. Jābūt piesardzīgam ar melno maģiju – jāseko teiktajiem vārdiem un domātajām domām, jo jebkura ļauna doma var piepildīties septiņkārtīgi. Var veikt attīrīšanās procedūras, atbrīvoties no lāstiem un nobūrumiem. Labi uzsākt svaru regulējošas diētas. Nav ieteicams griezt nagus un matus. Laimīgie skaitļi – 5, 13, 33, 55, 128, 555, 1024. Krāsas – cēli sarkana, ceriņu, visi baltie toņi. Nav ieteicami blāvi dzeltenie, brūnganie un zaļie toņi. Uzturs – vajadzētu ēst pēc iespējas mazāk, nedrīkst lietot dzīvnieku valsts produktus. Labākais ēdiens – bezrauga maize un plāceņi. Vispār ēšanas jomā šīs dienas moto ir “maize, sāls un ūdens”. Sarežģīta Saules diena.

31.augusts 14. Saules diena 6:25-20:22 – Dzīvnieku aizbildņa un pārpilnības diena. Diena, kas saistīta ar atpūtu un strīdnieku samierināšanu. Labi apsekot savus īpašumus, rūpēties par materiālajiem labumiem, sākt celtniecību, kārtot finanšu darījumus, iepirkties. Nedrīkst darīt pāri dzīvniekiem, var tos iegādāties, sākt dresūru. Nav ieteicams badoties, piemēslot apkārtni, pieņemt svarīgus lēmumus. Laimīgie skaitļi – 4, 24, 83. Krāsas – visi maigie, nomierinošie toņi, tāpat arī aizsargkrāsas – haki, zaļi dzeltenie un brūnie toņi. Nav ieteicamas krāsas, kas atgādina asinis, arī zilās asinis ne. Šajā dienā labāk nelietot ādas un kažokādu izstrādājumus. Uzturs – visa veida piena produkti, maize, putras. Rituālais ēdiens – maize, kas vispirms iemērkta medū, pēc tam – pienā. Ieteicami rieksti, sēklas. Jāatturas no liellopu, cūkas, aitas un kazas gaļas, var ēst vistas gaļu. Nedrīkst ēst pirms pašas došanās gulēt, bet dienas laikā gan vajadzētu ik pa brīdim kaut ko apēst.

01.septembris 15. Saules diena 6:26-20:20 – Auglības un debess ūdeņu valdnieces diena. Labvēlīga diena kāzām un citu savienību slēgšanai. Ļoti spēcīga mīlestības un laimes enerģijas diena. Labi uzkopt māju, sētu, dārzu, rūpēties par dzīvniekiem. Piemērots laiks skaistumkopšanas un pirts rituāliem. Var griezt matus un nagus. Diena, kad ieteicams dabisks dzīvesveids, nav ieteicams piepūlēties, celt smagumus. Darbu, kas nepatīk, labāk nedarīt, bet pievērsties hobijiem. Laimīgie skaitļi – 15, 27, 74, 81. Krāsas – oranžie, pērļu krāsas un sudrabainie toņi. Nav ieteicami spilgti zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot sulas un augļus, sukādes, medu un saldumus. Nedrīkst dzert vīnu, bet ieteicams spiest vīnogu sulu vīnam, gatavot dažādus uzlējumus. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.


Saules dienas: 19.augusts – 25.augusts

19.augusts 2. Saules diena 5:59-20:54 – Dievišķā vārda diena. Liels spēks vārdam. Labi sākt apgūt kaut ko jaunu – valodas, profesiju. Labvēlīga diena sarunām, kontaktiem, informācijas vākšanai. Var iepirkties, tirgoties, veikt naudas darījumus. Piemērots laiks zīlēšanai. Labi vilkt jaunas drēbes. Nedrīkst atteikt ziedojumu, ja to lūdz. Nav ieteicams saskarties ar uguni. Nevajag uzņemt viesus, tīrīt māju, mazgāt veļu. Laimīgie skaitļi – 17, 31, 48. Krāsas – dzeltenā, zilganzaļā, gaiši zilā. Uzturs – viegli ēdieni, sviestmaizes, salāti, uzkodas. Nedrīkst lietot alkoholu.

20.augusts 3. Saules diena 6:03-20:51 – Uguns diena. Viena no labākajām dienām lūgšanām, rituālu veikšanai. Uguns godināšana – vislabāk no rīta. Labi sākt celtniecību, tiesas procesus. Nav vēlams plānot tālus ceļojumus un medicīniskas operācijas. Viegli pārvarēt profesionālos šķēršļus un grūti risināmus jautājumus. Šis laiks jāvelta ģimenei, mājai. Jābūt pateicīgam par visu. Laimīgie skaitļi – 16, 62, 73. Krāsas – tumši, piesātināti sarkanie toņi – karmīnsarkans, ķiršu krāsas, kā arī tumši zils. Uzturs – vislabāk paša gatavots, ieteicami pīrāgi, plātsmaizes, pankūkas. Nav ieteicama gaļa un vīns. Ieteicams ievērot gavēni.

21.augusts 4. Saules diena 6:03-20:49 – Debesu kareivju diena. Viena no kritiskākajām Saules dienām. Šodien jābūt gana uzmanīgam, nedrīkst zāģēt, cirst un kaut ko iznīcināt. Diena aktīvai rīcībai, taču tikai drosmīgiem cilvēkiem – var cīnīties par savu taisnību, aizstāvēt vājākos, asināt instrumentus. Ieteicams daudz staigāt kājām. Labāk nenodoties rakstu darbiem. Nedrīkst spēlēt azartspēles un iesaistīties strīdos. Laba diena sporta sacensībām, kaujas mākslai. Laimīgie skaitļi – 15, 39. Krāsas – rubīnsarkans, rozā un pienbalti toņi. Nav vēlami nekādas nokrāsas zaļie toņi. Uzturs – nav ieteicams ēst dzīvnieku valsts produktus, labi lietot asus garšaugus – ķiplokus, sīpolus, piparus. Ieteicams dzert daudz šķidruma. Sarežģīta Saules diena.

22.augusts 5. Saules diena 6:05-20:47 – Sievišķā pirmsākuma un labdarības diena. Šodien ir labi ar kādu izlīgt un nekādā gadījumā nedrīkst ķildoties. Ieteicama saskarsme ar koku, ar koka lietām. Ieteicams veikt darbus ar rokām, tostarp rakt zemi, stādīt, sēt, dēstīt, rūpēties par dzīvniekiem. Laba diena bērna ieņemšanai. Var slēgt ilgtermiņa līgumus. Nedrīkst veikt lielus pirkumus, pieņemt dāvanas un doties tālos braucienos. Laimīgie skaitļi – 5, 24, 29, 60. Krāsas – piesātināti dzeltena, balti rožaina, visi pasteļtoņi. Labi valkāt vara rotas. Jāizvairās no spilgtiem toņiem. Uzturs – visu veidu putras, graudaugu ēdieni, rieksti, kartupeļi, rāceņi, bietes. Gaļai, jo īpaši truša gaļai, labāk nepieskarties. Nav ieteicams sākt badošanos.

23.augusts 6. Saules diena 6:07-20:44 – Veseluma un veselības diena. Simboliska palīdzības diena, kad jāmeklē ceļš uz otra cilvēka sirdi. Labvēlīga diena seksuālām attiecībām. Šodien īpaša uzmanība veltāma ūdenim – vēsam, nevis karstam. Labi tajā mazgāties, veikt veselības rituālus, rakt un tīrīt akas, dīķus, remontēt. Ieteicams pievērst uzmanību bērniem, aprunāties ar viņiem. Laimīgie skaitļi – 6, 20, 51. Krāsas – dažādi sudrabainie un gaišzilie toņi. Nav ieteicami melnie un izteikti spilgti toņi. Uzturs – ieteicams pēc iespējas vairāk dzert un lietot daudz šķidra ēdiena, jālieto vairāk svaigu, sulīgu augļu un mazāk – žāvētu augļu. Drīkst dzert baltvīnu, no sarkanas krāsas dzērieniem jāizvairās. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

24.augusts 7. Saules diena 6:11-20:41 – Nemirstības diena. Dzīves apliecinājuma un prieka diena. Labi sākt nopietnus, iepriekš izplānotus darbus, doties ceļojumos, tālos braucienos, nostiprināt fizisko veselību, uzsākt attiecības un ieņemt bērnu. Piemērots laiks stādīt un pārstādīt augus un kokus. Nedrīkst postīt dabu! Ieteicams koncentrēties uz iekšējo siltumu, kas silda, baudīt karstu vannu, iet pirtī. Nav ieteicams vienatnē sēdēt mājās. Laimīgie skaitļi – 7, 13, 56. Krāsas – balta, dzeltena, zeltaina. Nav vēlami tumšie toņi, jo īpaši brūnie. Ieteicams pēc iespējas vieglāks un gaisīgāks apģērbs, nedrīkst tuntulēties. Uzturs – visa veida graudaugi, jo īpaši mieži un kvieši, putras (tikai bez piena), kā arī augu valsts pārtika – salāti ar eļļu, augļi, sēklas, rieksti. Var lietot vīnu, dažādus kokteiļus, vēlams karstus.

25.augusts 8. Saules diena 6:13-20:38 – Dieva svētības un augstākās harizmas diena. Diena, kad nevar dzīvot pēc iepriekš izstrādāta plāna vai grafika – iespējams, ka tādā gadījumā viss sanāks diametrāli pretēji iecerētajam. Jebkuri jauni darbi vai risinājumi – lieliski! Var visu sākt no nulles, no baltas lapas. Ir jābūt gatavam pārsteigumiem. Piemērots laiks attīrīšanās procedūrām, pirtij, nagu un matu griešanai, operācijām. Laba diena zīlēšanai un nākotnes pareģošanai. Laimīgie skaitļi – 64, 8, 75. Krāsas – raibas 3-4 dažādos toņos. Sievietēm jāizvairās no brūnajiem un sarkanbrūnajiem toņiem. Uzturs – viss, ko gribas, un pēc iespējas daudzveidīgāk. Tikai nevajag ēst, ja tiešām negribas.


Saules dienas: 12.augusts – 18.augusts

12.augusts 25. Saules diena 5:46-21:10 – Patiesības valstības diena. Šajā dienā ne uz vienu nedrīkst dusmoties, un, ja kāds ko lūdz, tad ieteicams to dot. Ieteicams atpūsties mājās, ģimenes lokā, nevajadzētu doties ceļojumos. Diena, kas jāvelta bērniem, jāpavada ar viņiem kopā. Var rīkot ģimenes svētkus, jābūt saudzīgam pret dabu, jāizrāda cieņa dzīvniekiem. Ļoti slikti sākt kaut kādus jaunus darbus vai iesaistīties avantūrās. Šī ir skolotāja un tradīciju izvēles diena. Ja kāds pasaka rupjību, uz to ieteicams atbildēt ar smaidu un komplimentu. Var veikt rituālus naudas piesaistīšanai. Nedrīkst mānīties. Laimīgie skaitļi – 27, 34, 75. Krāsas – balta, dzeltena, rozā. Jāizvairās no melnas, zilas un brūnas krāsas. Uzturs – ieteicama viegla barība, jo īpaši putras no jauktiem graudiem – kvieši ar rīsiem, grūbas ar auzām – un ar sviestu, tāpat vēlami piena produkti, medus. Nedrīkst lietot gaļu un gaļas produktus.

13.augusts 26. Saules diena 5:48-21:08 – Mantisko labumu diena. Šajā dienā ieteicams iepirkties – var pirkt visu, ko vien ierauga un kas iepatīkas. Šodien var nevairīties ne no kādiem priekiem. Vajag uzvilkt to, kas ilgi stāvējis skapī, gaidot savu reizi – uzposties. Vīriešiem vajag savām sievām dāvināt dāvanas – kaut vai mazas, bet vajadzīgas un iepriecinošas. Var kārtot visu veidu naudas darījumus, parakstīt dokumentus, organizēt nopietnus pasākumus. Labi ārstēt zobus, veikt kosmētiskās procedūras, attīrīt organismu un ādu. Ja šajā dienā uzreiz nevar iedarbināt mašīnu, labāk ar to nebraukt. Laimīgie skaitļi – 26, 62, 93. Krāsas – balta, zelta, sarkana. Nav ieteicami melnie, zilie un ceriņkrāsas toņi. Svarīgi uzvilkt kādu jaunu apģērbu un bagātīgi rotāties. Uzturs – drīkst ēst visu, kas garšo, galdam jābūt bagātīgi un daudzveidīgi klātam. Par rituāliem ēdieniem var uzskatīt piena produktus un biezpienu ar žāvētiem augļiem.

14.augusts 27. Saules diena 5:50-21:05 – Sargeņģeļa diena. Šajā dienā itin kā atveras debesu vārti, un visi svētie nolūkojas, kas notiek uz zemes. Nedrīkst melot, krāpt dzīvesbiedru, vajag atbrīvoties no nevajadzīgām lietām – atdot citiem vai izmest. Laba diena maiņai – samainīt ar kādu to, kas jums nav vajadzīgs, pret to, kas šķiet noderīgs. Ieteicams pēc iespējas mazāk atrasties savās mājās, bet doties brīvā dabā. Jāievēro savstarpējās pieklājības normas un jābūt viesmīlīgam. Ieteicams tikties ar draugiem, daudz runāt, apmainīties ar pieredzi. Laba diena ceļojumiem (tikai ne pa ūdeni!), naudas darījumiem, kontaktiem. Šī ir savādu nejaušību diena – ja gadās neparastas sakritības, tās norāda uz pārmaiņām dzīvē. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 89. Krāsas – visi gaiši zilie, zilie un zeltainie toņi. Nav ieteicami zaļi un brūni toņi. Uzturs – ieteicami daudzveidīgi, viegli, šķidri ēdieni. Nekādā gadījumā nedrīkst pārēsties – vajadzētu justies nedaudz izsalkušam. Rituālie ēdieni šajā dienā ir kefīrs un paniņas. Veiksmīga Saules diena.

15.augusts 28. Saules diena 5:52-21:03 – Pazemes valstības diena. Vissmagākā no Saules dienām, tiek pielīdzināta Mēness kalendāra sātaniskajām dienām. Nevajag tikties ar nepatīkamiem cilvēkiem. Nav ieteicams griezt matus, lietot daudz medikamentu, uzsākt ārstēšanās kursu, veikt operācijas. Ieteicami zemes darbi – var rakt, likt pamatus, stādīt augus, pieminēt mirušos. Ja dodas kaut kur ciemos, jāņem līdzi pašam savs cienasts un jāēd tikai tas. Nav ieteicams skaļi smieties. Laimīgie skaitļi – 28, 82, 93. Krāsas – melna, tumši zila, brūna, jāizvairās no dzeltenas, sarkanas un rozā krāsas. Uzturs – var ēst visu, izņemot siltasiņu dzīvnieku produktus un svarīgi nejaukt pārtiku – ēst atsevišķi piena produktus, dārzeņus un citus. Ja lieto biezpienu, no citas pārtikas jāatturas. Laba ir maize. Sarežģīta Saules diena.

16.augusts 29. Saules diena 5:54-21:01 – Dievišķo lūgšanu diena. Diena, kad nedrīkst atteikties no laulāto pienākumiem. Ieteicams lāpīt, šūt, pirkt jaunu apģērbu. Ieteicams uzklausīt citus, kontaktēties ar cilvēkiem, taču pēc iespējas mazāk runāt pašam par sevi – nekādu “Es”! Var nodarboties ar remontdarbiem, iet pirtī, bet nevajadzētu lietot smaržas un kosmētikas līdzekļus – šajā dienā visam jābūt dabiskam. Labi visu dienu strādāt kādu vieglu, patīkamu darbu. Nepiemērota diena ceļošanai, bet var sākt apgūt jaunas zināšanas. Pēc saulrieta nevajadzētu palikt vienam. Laimīgie skaitļi – 29, 43, 56, 65. Krāsas – spilgti, mirdzoši toņi, zelta un violeta krāsa. Labi iegādāties un vilkt jaunas drēbes un bižutēriju. Uzturs – viegls, vislabāk dārzeņi (salāti, burkāni, kāposti), pīrāgi ar kāpostiem un sēnēm. Nedrīkst ēst gaļu. Var iedzert vīnu, miežu alu. Ieteicams gavēnis.

17.augusts 30. Saules diena 5:56-20:58 – Svētā Gara diena. Saules mēnesis iesākas ar Radītājam veltītu dienu un beidzas ar Svētajam Garam veltītu. Jāpabeidz iesāktie darbi un nav jāsāk jauni. Ieteicams kontrolēt domas un neko neplānot. Šajā dienā labāk atrasties tuvinieku lokā un izvairīties no svešiem cilvēkiem. Vislabāk turēties savu māju tuvumā un lieki nerunāt. Ieteicams atbrīvoties no vecām lietām, iznesot tās ārā no mājas. Nedrīkst mazgāt veļu, tīrīt māju, gatavot ēst. Labi gavēt. Lūgšanu un mirušo piemiņas diena. Laimīgie skaitļi – 40, 85. Krāsas – visas, izņemot melnu. Uzturs – piena, jo īpaši skābpiena produkti, maize, rozīnes, augļi. Nedrīkst lietot alkoholu.

18.augusts 1. Saules diena 5:57-20:57 – Pasaules radītāja diena. Visu lietu sākšana, radošums, iniciatīva. Ieteicams būt cēlsirdīgam un dāsnam it visā. Var doties ceļā. Labi slēgt laulības, kas pamatojas uz mīlestību. Ieteicams sākt spēka vingrinājumus. Laba diena skaistumkopšanas procedūrām. Pēc saulrieta vērtīgi iet pirtī. Laimīgie skaitļi – 21, 72. Krāsas – ugunīga, zeltaina, balta. Jāatturas no melnajiem un pelēkajiem toņiem apģērbā. Uzturs – cep maizi, pankūkas, pīrāgus, lieto istabas temperatūras sarkanvīnu ar medu. Veiksmīga Saules diena.


Saules dienas: 05.augusts – 11.augusts

5.augusts 18. Saules diena 5:32-21:26 – Taisnīguma diena. Šajā dienā ar mēru jāstrādā, jāatpūšas, jāpriecājas, var ar mēru iedzert kādu alkoholisku dzērienu. Nav vēlams būt vienam, skumt un sērot. Nav ieteicama liela iepirkšanās, došanās tālā ceļā un laulību slēgšana – uzskata, ka savienība nebūs ilgstoša. Laimīgie skaitļi – 18, 36. Krāsas – ieturēti, tumši toņi, melni zaļa, tumši pelēka, tumši zila, tumši brūna krāsa, jāizvairās no gaiša apģērba. Uzturs – viegla barība, piena produkti. Ieteicams ēst nedaudz, bet bieži – vismaz piecas-septiņas reizes, tikai ne smagu un rupju pārtiku. No gaļas labāk atteikties, var lietot buljonu. Šai dienā nav piemēroti saldumi. Veiksmīga Saules diena.

6.augusts 19. Saules diena 5:34-21:24 – Senču dvēseļu diena. Piemērota diena, lai sāktu ilglaicīgu veselības uzlabošanu, ārstēšanos. Labi atrasties kalnos vai kādā augstākā vietā, valkāt talismanus. Ieteicams godināt senčus, kārtot pagātnes lietas, piedot tuviniekiem, pavadīt dienu ģimenes lokā, darboties pa māju. Nav ieteicams rīkot jautrus pasākumus un dot jebkādus solījumus. Laimīgie skaitļi – 19, 26, 61. Krāsas – visi zaļie toņi, jāizvairās no melnas, oranžas un kritušu lapu krāsas. Uzturs – lieto sēru mielastiem paredzētu, spēcīgu barību. Labi ēst vairāk dārzeņu un zaļumu. Var nedaudz iemalkot kādu stipro alkoholisko dzērienu, pieminot sev tuvos aizgājušos cilvēkus.

7.augusts 20. Saules diena 5:36-21:22 – Uzvaru un kritušo varoņu diena. Nav ieteicamas ūdens procedūras, matu griešana. Veiksies darbs ar metālu. Var aktīvi rīkoties, sākt celtniecību, mērīt robežas, atdot parādus, cīnīties par taisnību, pieņemt lēmumus un sākt realizāciju. Nav labvēlīga diena apaļīgiem cilvēkiem. Nedrīkst baidīties, daudz ēst un gulēt! Laba diena spēka vingrinājumiem. Var nodot asinis, izdzīt parazītus visos līmeņos. Laimīgie skaitļi – 20, 27, 68. Krāsas – koši sarkana un kanārijputniņu dzeltena. Nav ieteicama balta krāsa un gaišie toņi. Uzturs – rudzu plāceņi, sēnes, visi sakņaugi, gaļa, izņemot cūkgaļu, daudz garšaugu – sīpoli, ķiploki, mārrutki. Nedrīkst ēst saldumus un lietot alkoholu.

8.augusts 21. Saules diena 5:37-21:21 – Labklājības un bagātības diena.Šī ir lozēšanas diena – ja vēlies sākt ko darīt, ieteicams iziet ārā, nostāties nama priekšā un mest gaisā monētu, ģerboņa puse būs “jā”, otra puse – “nē”. Tā var jautāt ne vairāk par trim jautājumiem, turklāt attiecībā uz šo dienu vai arī uz tuvākajām šī mēneša dienām. Vislabāk to darīt saullēktā vai dienas vidū. Diena, kad ir ļoti jākoncentrējas, lai paveiktu ko nozīmīgu. Tā ir enerģētiskās dziedināšanas diena, kad šāds spēks ir ugunij (var veikt kādu rituālu ar svecēm). Rūpīgi jāsakopj mati – tie jāsavāc kopā un nedrīkst staigāt ar vaļējiem. Materiālās labklājības diena – visas ar uzkrāšanu saistītās finanšu operācijas jāveic tieši šodien. Labs laiks kolektīvam darbam, kāzām, pārbraucieniem, var pāriet uz jaunu darbu. Ja šajā dienā niez acis, cilvēks kaut ko nepareizi redz. Laimīgie skaitļi – 30, 59. Krāsas – tumši zili, sarkanbrūni, terakotas un zemes krāsas toņi. Apģērbā nav vēlami gaiši zili toņi un raibas krāsas. Uzturs – gaļu labāk neēst, ieteicami mežloki, sakņaugi, lapiņu sēnes, zivis. Rituālais ēdiens labklājības veicināšanai – cepti kastaņi.

9.augusts 22. Saules diena 5:40-21:17 – Vēju rozes diena. Šajā dienā ieteicams tikt skaidrībā par sevi un izdarīt izvēli, pa kādu ceļu turpmāk doties. Var notikt viss, arī tas, kas nepavisam nenāk prātā. Šī ir neparedzamu notikumu diena, kad neko nedrīkst plānot, bet ieteicams kaut ko krasi mainīt dzīvē. Piemēram, pēkšņi pāriet uz citu darbu vai dzīvesvietu, bet tas nedrīkst būt iepriekš plānots. Pirts diena, var griezt matus un nagus. Jācenšas pēc iespējas mazāk uzturēties zem savas mājas jumta. Jāklausa intuīcija, jāatrodas plūsmā, nevajag vairīties no atrašanās kompānijā. Laimīgie skaitļi – 22, 39, 53, 86. Krāsas – visi pasteļtoņi, jāizvairās no košiem, īpaši sarkaniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicama veģetāra pārtika, drīkst ēst daudz, bet vieglu ēdienu – salātus, zaļumus, dārzeņus un augļus, dažādas sēklas, riekstus, rozīnes, pupas un zirņus. Labi dzert daudz tējas. Nedrīkst ēst gaļu, īpaši tādu, kas satur skrimšļus un kaulus. Kā rituālo ēdienu var pagatavot miežu plāceņus ar kanēļa un ingvera piedevu. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

10.augusts 23. Saules diena 5:42-21:15 – Pirmatnējā tukšuma diena. Šajā dienā ceļ sētas, maina durvju atslēgas, ierīko signalizāciju. Laba diena sabiedriskiem pasākumiem, līgumu noformēšanai un juridisku lietu kārtošanai. Nevajag pirkt neko jaunu – ātri nolietosies, taču ieteicams uzvilkt jaunu apģērbu vai apavus, kas iegādāti iepriekš. Ieteicams izgulēties, mazgāties, griezt matus, nagus. Vēlams staigāt bez galvassegas. Nevajag sevi ierobežot un turēties pie reglamentiem. Var precēties, bet nav ieteicams šķirties. Laimīgie skaitļi – 22, 44. Krāsas – visi pelēkie toņi, haki krāsa. Apģērbā nevajadzētu izmantot ne spilgtus toņus, ne melnbaltu salikumu. Uzturs – līdz pusdienām labāk atturēties no ēšanas, jālieto viegli ēdieni, uzkodas, augļi, dārzeņi, ieteicami skābi produkti vai ēdieni ar izteiktu smaržu. Nedrīkst ēst un dzert neko, kas ir sarkanā krāsā vai atgādina asinis. Veiksmīga Saules diena.

11.augusts 24. Saules diena 5:44-21:13 – Attīrīšanās diena. Smaga, kritiska diena, kad nedrīkst ļauties provokācijām, teikt rupjības. Ieteicams klusēt un neiesaistīties kompānijās. Labi nodoties lūgšanām un gavēnim. Jāuzturas gaismā vai gaišā vietā un savās mājās, nevajag doties ceļojumos. Var attīrīt organismu, tīrīt māju, remontēt vai restaurēt. Laba diena pašam smagākajam un netīrākajam darbam. Var indēt mušas un citus insektus. Veiksme visiem roku darbiem, bet nedrīkst darboties ar zemi. Lai nepiesaistītu tumsas spēkus, uz nakti jāaizver logi. Laimīgie skaitļi – 24, 79, 86. Krāsas – sarkanās un melnās kombinācija, spilgti dzeltenzaļš. Jāatsakās no pelēkiem, brūniem un violetiem toņiem. Uzturs – nav ieteicams ēst no dienas vidus līdz saulrietam. Pārējā laikā – biezpiens, krējums, piens, rupjmaize. Dienas rituālais ēdiens – sālīts biezpiens ar riekstiem, brinza. Sarežģīta Saules diena, ieteicams gavēnis.


Saules dienas: 29.jūlijs – 04.augusts

29.jūlijs 11. Saules diena 5:19-21:41 – Saules rituma diena. Galvenais ieteikums – viss jādara ātri. Krīzes situāciju un asu problēmu risināšanas diena, uz visu jāreaģē zibenīgi. Nedrīkst vilcināties, slinkot, gulēt, īdēt. Labi pavadīt šo dienu kopā ar bērniem – rotaļāties, iepriecināt un apdāvināt. Var sākt jebkurus mācību procesus, uzņemt viesus, tāpat arī šūt un labot apģērbu, uzpost māju. Nav ieteicami dārza darbi – sētais un stādītais izdegs. Nedrīkst badoties. Var vilkt lozes. Nedrīkst atteikt, ja bērni ko lūdz, šajā dienā viņiem jādāvina dāvanas. Laimīgie skaitļi – 34, 79. Krāsas – spilgti dzelteni un oranži toņi, kā arī balta krāsa. Nav ieteicamas tumšas krāsas – melna, zila un visu toņu zaļā. Uzturs – sēkliņas, rieksti, eļļas, miežu alus. Labi ēst sāļus ēdienus, zivis. Nedrīkst ēst saldumus un gaļu. Var gatavot apaļus ēdienus – raušus, bezrauga, biezpiena pankūkas u.c.

30.jūlijs 12. Saules diena 5:21-21:39 – Mēness dievietes diena. Diena laba dārgumu meklēšanai, noslēpumu risināšanai, senu draugu apmeklējumam, konfliktu noregulēšanai. Nav ieteicams pārpūlēties, savukārt izklaidēties vislabāk ģimenes lokā. Ieteicams veltīt dienu lūgšanām un meditācijām, var veikt piedošanas un atlaišanas rituālus. Šodien ūdens apveltīts ar īpašu spēku, tāpēc labi iet peldēties, veikt pirts rituālus, smelt no avota dzīvo ūdeni. Labi iegādāties dārglietas. Sekss vēlams tikai ar mērķi ieņemt bērnu. Mēness pārvalda arī ļaunos garus – izrādot cieņu, var izlūgties viņu labvēlību. Laimīgie skaitļi – 32 sievietēm, 71 vīriešiem. Krāsas – balta krāsa uz tumšzila fona, jāizvairās no dzelteniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicams dzert daudz šķidruma, kā arī ēst šķidrus ēdienus, zupas, ķīseļus, želejas. Turklāt ķīselim jābūt biezam. Nedrīkst ēst medu, riekstus, grūti sagremojamus ēdienus un vistas gaļu. Var dzert baltvīnu. Veiksmīga Saules diena.

31.jūlijs 13. Saules diena 5:23-21:37 – Lietu dāvājošā debesu jātnieka diena. Nopietna diena, kad visi tumšie spēki to vien gaida, ka cilvēks kļūdīsies. Piemērota diena svarīgu līgumu slēgšanai, lielu darījumu veikšanai, intelektuālajam darbam. Vienīgā diena, kad drīkst spēlēt visu veidu azartspēles un kad var rasties iespēja izkļūt no ikdienas labirinta. Jābūt piesardzīgam ar melno maģiju – jāseko teiktajiem vārdiem un domātajām domām, jo jebkura ļauna doma var piepildīties septiņkārtīgi. Var veikt attīrīšanās procedūras, atbrīvoties no lāstiem un nobūrumiem. Labi uzsākt svaru regulējošas diētas. Nav ieteicams griezt nagus un matus. Laimīgie skaitļi – 5, 13, 33, 55, 128, 555, 1024. Krāsas – cēli sarkana, ceriņu, visi baltie toņi. Nav ieteicami blāvi dzeltenie, brūnganie un zaļie toņi. Uzturs – vajadzētu ēst pēc iespējas mazāk, nedrīkst lietot dzīvnieku valsts produktus. Labākais ēdiens – bezrauga maize un plāceņi. Vispār ēšanas jomā šīs dienas moto ir “maize, sāls un ūdens”. Sarežģīta Saules diena.

01.augusts 14. Saules diena 5:14-21:36 – Dzīvnieku aizbildņa un pārpilnības diena. Diena, kas saistīta ar atpūtu un strīdnieku samierināšanu. Labi apsekot savus īpašumus, rūpēties par materiālajiem labumiem, sākt celtniecību, kārtot finanšu darījumus, iepirkties. Nedrīkst darīt pāri dzīvniekiem, var tos iegādāties, sākt dresūru. Nav ieteicams badoties, piemēslot apkārtni, pieņemt svarīgus lēmumus. Laimīgie skaitļi – 4, 24, 83. Krāsas – visi maigie, nomierinošie toņi, tāpat arī aizsargkrāsas – haki, zaļi dzeltenie un brūnie toņi. Nav ieteicamas krāsas, kas atgādina asinis, arī zilās asinis ne. Šajā dienā labāk nelietot ādas un kažokādu izstrādājumus. Uzturs – visa veida piena produkti, maize, putras. Rituālais ēdiens – maize, kas vispirms iemērkta medū, pēc tam – pienā. Ieteicami rieksti, sēklas. Jāatturas no liellopu, cūkas, aitas un kazas gaļas, var ēst vistas gaļu. Nedrīkst ēst pirms pašas došanās gulēt, bet dienas laikā gan vajadzētu ik pa brīdim kaut ko apēst.

02.augusts 15. Saules diena 5:27-21:32 – Auglības un debess ūdeņu valdnieces diena. Labvēlīga diena kāzām un citu savienību slēgšanai. Ļoti spēcīga mīlestības un laimes enerģijas diena. Labi uzkopt māju, sētu, dārzu, rūpēties par dzīvniekiem. Piemērots laiks skaistumkopšanas un pirts rituāliem. Var griezt matus un nagus. Diena, kad ieteicams dabisks dzīvesveids, nav ieteicams piepūlēties, celt smagumus. Darbu, kas nepatīk, labāk nedarīt, bet pievērsties hobijiem. Laimīgie skaitļi – 15, 27, 74, 81. Krāsas – oranžie, pērļu krāsas un sudrabainie toņi. Nav ieteicami spilgti zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot sulas un augļus, sukādes, medu un saldumus. Nedrīkst dzert vīnu, bet ieteicams spiest vīnogu sulu vīnam, gatavot dažādus uzlējumus. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

03.augusts 16. Saules diena 5:29-21:30 – Likuma un taisnīguma diena. Diena, kas saistīta ar attiecību skaidrošanu, var kārtot rēķinus, izlīgt mieru, jāievēro iepriekš noslēgtās vienošanās. Labi sākt tiesas procesus, ja ir pārliecība par savu taisnību, bet ļoti jāseko līdzi teiktajiem vārdiem. Var slēgt līgumus, risināt svarīgas pārrunas, sākt darbu jaunā darba vietā. Ieteicams atzīt savas kļūdas un veikt rituālus, lai tās izlabotu un vērstu par labu. Piedošanas diena. Pats galvenais – strādāt, strādāt un strādāt. Var celt sētu, likt nožogojumus, jaunas durvis, aizmūrēt caurumus, laba diena signalizācijas ierīkošanai. Diena grūta priekšniekiem un avantūristiem. Nedrīkst mānīties, zinot, ka nevarēs izpildīt, tomēr dot solījumus. Laimīgie skaitļi – 16, 35, 51. Krāsas – zilā un indigo zilā, nav ieteicami dzeltenie un zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot maz šķidruma, pārsvarā tīru ūdeni, bet no ēdiena – maizi. Var ēst asus ēdienus, sīpolus, mārrutkus, piparus, sālītus produktus, zivis, sēnes, konservus, riekstus. Ieteicams gavēnis.

04.augusts 17. Saules diena 5:31-21:28 – Veļu valstības aizbildņa diena. Viena no kritiskajām, smagajām dienām. Labi piecelties pirms saullēkta, pastāvēt vējā. Vajadzētu viscaur nomazgāties, īpašu uzmanību pievēršot galvai. Diena ir saistīta arī ar zinību apguvi – labi uzsākt kādu mācību ciklu. Ieteicami īsi braucieni un viss, ko var nokārtot ātri. Neko nevajag plānot, īpaši kādu vienu lietu, un jābūt gatavam saņemt dažādus pārsteigumus. Diennakts tumšajā laikā labi iedegt gaismu un atstāt to uz visu nakti. Īpaši jāuzmana bērni, jāskaita lūgšanas par viņiem. Naktī nav vēlams atvērt logus. Nedrīkst lietot alkoholu, rīkot ballītes, slēgt laulību līgumus. Laimīgie skaitļi – 17, 23, 59, 84. Krāsas – tumši sarkana, oranža, balta, dzeltena. Nav ieteicama melnā krāsa, kā arī pelēkie un zilie toņi. Vēlams uzvilkt jaunu, tīru apģērbu. Uzturs – ļoti ieteicamas ir visu veidu pankūkas – biezās, plānās, pildītās, pildījumam izmantojot medu, biezpienu, ievārījumu. Nav ieteicams ēst sēnes, zaļumus. Ēdiens jāsagatavo iepriekšējā dienā. Sarežģīta Saules diena.


Saules dienas: 22.jūlijs – 28.jūlijs

22.jūlijs 4. Saules diena 5:04-21:554 – Debesu kareivju diena. Viena no kritiskākajām Saules dienām. Šodien jābūt gana uzmanīgam, nedrīkst zāģēt, cirst un kaut ko iznīcināt. Diena aktīvai rīcībai, taču tikai drosmīgiem cilvēkiem – var cīnīties par savu taisnību, aizstāvēt vājākos, asināt instrumentus. Ieteicams daudz staigāt kājām. Labāk nenodoties rakstu darbiem. Nedrīkst spēlēt azartspēles un iesaistīties strīdos. Laba diena sporta sacensībām, kaujas mākslai. Laimīgie skaitļi – 15, 39. Krāsas – rubīnsarkans, rozā un pienbalti toņi. Nav vēlami nekādas nokrāsas zaļie toņi. Uzturs – nav ieteicams ēst dzīvnieku valsts produktus, labi lietot asus garšaugus – ķiplokus, sīpolus, piparus. Ieteicams dzert daudz šķidruma. Sarežģīta Saules diena.

23.jūlijs 5. Saules diena 5:08-21:52 – Sievišķā pirmsākuma un labdarības diena. Šodien ir labi ar kādu izlīgt un nekādā gadījumā nedrīkst ķildoties. Ieteicama saskarsme ar koku, ar koka lietām. Ieteicams veikt darbus ar rokām, tostarp rakt zemi, stādīt, sēt, dēstīt, rūpēties par dzīvniekiem. Laba diena bērna ieņemšanai. Var slēgt ilgtermiņa līgumus. Nedrīkst veikt lielus pirkumus, pieņemt dāvanas un doties tālos braucienos. Laimīgie skaitļi – 5, 24, 29, 60. Krāsas – piesātināti dzeltena, balti rožaina, visi pasteļtoņi. Labi valkāt vara rotas. Jāizvairās no spilgtiem toņiem. Uzturs – visu veidu putras, graudaugu ēdieni, rieksti, kartupeļi, rāceņi, bietes. Gaļai, jo īpaši truša gaļai, labāk nepieskarties. Nav ieteicams sākt badošanos.

24.jūlijs 6. Saules diena 5:10-21:50 – Veseluma un veselības diena. Simboliska palīdzības diena, kad jāmeklē ceļš uz otra cilvēka sirdi. Labvēlīga diena seksuālām attiecībām. Šodien īpaša uzmanība veltāma ūdenim – vēsam, nevis karstam. Labi tajā mazgāties, veikt veselības rituālus, rakt un tīrīt akas, dīķus, remontēt. Ieteicams pievērst uzmanību bērniem, aprunāties ar viņiem. Laimīgie skaitļi – 6, 20, 51. Krāsas – dažādi sudrabainie un gaišzilie toņi. Nav ieteicami melnie un izteikti spilgti toņi. Uzturs – ieteicams pēc iespējas vairāk dzert un lietot daudz šķidra ēdiena, jālieto vairāk svaigu, sulīgu augļu un mazāk – žāvētu augļu. Drīkst dzert baltvīnu, no sarkanas krāsas dzērieniem jāizvairās. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

25.jūlijs 7. Saules diena 5:12-21:48 – Nemirstības diena. Dzīves apliecinājuma un prieka diena. Labi sākt nopietnus, iepriekš izplānotus darbus, doties ceļojumos, tālos braucienos, nostiprināt fizisko veselību, uzsākt attiecības un ieņemt bērnu. Piemērots laiks stādīt un pārstādīt augus un kokus. Nedrīkst postīt dabu! Ieteicams koncentrēties uz iekšējo siltumu, kas silda, baudīt karstu vannu, iet pirtī. Nav ieteicams vienatnē sēdēt mājās. Laimīgie skaitļi – 7, 13, 56. Krāsas – balta, dzeltena, zeltaina. Nav vēlami tumšie toņi, jo īpaši brūnie. Ieteicams pēc iespējas vieglāks un gaisīgāks apģērbs, nedrīkst tuntulēties. Uzturs – visa veida graudaugi, jo īpaši mieži un kvieši, putras (tikai bez piena), kā arī augu valsts pārtika – salāti ar eļļu, augļi, sēklas, rieksti. Var lietot vīnu, dažādus kokteiļus, vēlams karstus.

26.jūlijs 8. Saules diena 5:13-21:46 – Dieva svētības un augstākās harizmas diena. Diena, kad nevar dzīvot pēc iepriekš izstrādāta plāna vai grafika – iespējams, ka tādā gadījumā viss sanāks diametrāli pretēji iecerētajam. Jebkuri jauni darbi vai risinājumi – lieliski! Var visu sākt no nulles, no baltas lapas. Ir jābūt gatavam pārsteigumiem. Piemērots laiks attīrīšanās procedūrām, pirtij, nagu un matu griešanai, operācijām. Laba diena zīlēšanai un nākotnes pareģošanai. Laimīgie skaitļi – 64, 8, 75. Krāsas – raibas 3-4 dažādos toņos. Sievietēm jāizvairās no brūnajiem un sarkanbrūnajiem toņiem. Uzturs – viss, ko gribas, un pēc iespējas daudzveidīgāk. Tikai nevajag ēst, ja tiešām negribas.

27.jūlijs 9. Saules diena 5:13-21:46 – Svētās uguns diena. Cīņas diena, kad nedrīkst daudz gulēt un vajag ēst, bet nedrīkst pārēsties. Var dedzināt visu lieko, taču tā, lai nerastos dūmi (tāpēc var dedzināt sausus priekšmetus, bet jāatturas no mitru lietu dedzināšanas). Ir jāstrādā – labi sākt fiziski smagus darbus. Laba diena ceļojumiem, tāliem braucieniem, svētvietu apmeklēšanai, lūgšanu skaitīšanai. Nedrīkst slinkot un iesaistīties avantūrās. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 81. Krāsas – visas mirdzošās krāsas tumši sarkanā, brūnā un dzeltenā gammā. Nav ieteicami aukstie toņi, jo īpaši tumši zilais. Uzturs – jebkuri produkti. Galvenais, lai tie ir daudzveidīgi un karsti, kā arī tādi, kurus organisms ātri asimilē – šokolāde, maize u.c. Nav ieteicama smaga barība – sēnes, gaļa utt. Vēlams ievērot gavēni.

28. jūlijs 10. Saules diena 5:15-21:44 – Ūdens diena. Labi nodoties filozofiskām pārdomām, sapņot. Drīkst ilgāk pagulēt, ieteicams atrasties pie dabas. Vajag mazāk strādāt un runāt. Nav ieteicams lieki traucēt ūdens garus – iet pirtī, peldēties, mazgāt veļu, lietot zāles. Labs laiks ūdens vārdošanai – saulrieta laikā tekošam ūdenim var izstāstīt visu, no kā vēlies atbrīvoties.  Laimīgie skaitļi – 20, 41. Krāsas – piesātināti un caurspīdīgi zilās gammas toņi, kā arī vienkārši tumši pelēks ar zaļganu nokrāsu. Nav ieteicami spilgti toņi, īpaši sarkans. Uzturs – piena produkti, biezsulas (bez skābuma), sakņaugi, jo īpaši ieteicami ir pienā vārīti rāceņi (ja kāds tādus spēj ieēst). Tāpat labi lietot zivis, jūraszāles u.c. jūras veltes. Labāk lietot mazāk šķidruma, atteikties no zupām, ķīseļiem, alkohola un smagi sagremojamas pārtikas. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.


Saules dienas: 15.jūlijs – 21.jūlijs

15.jūlijs 27. Saules diena 4:55-22:04 – Sargeņģeļa diena. Šajā dienā itin kā atveras debesu vārti, un visi svētie nolūkojas, kas notiek uz zemes. Nedrīkst melot, krāpt dzīvesbiedru, vajag atbrīvoties no nevajadzīgām lietām – atdot citiem vai izmest. Laba diena maiņai – samainīt ar kādu to, kas jums nav vajadzīgs, pret to, kas šķiet noderīgs. Ieteicams pēc iespējas mazāk atrasties savās mājās, bet doties brīvā dabā. Jāievēro savstarpējās pieklājības normas un jābūt viesmīlīgam. Ieteicams tikties ar draugiem, daudz runāt, apmainīties ar pieredzi. Laba diena ceļojumiem (tikai ne pa ūdeni!), naudas darījumiem, kontaktiem. Šī ir savādu nejaušību diena – ja gadās neparastas sakritības, tās norāda uz pārmaiņām dzīvē. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 89. Krāsas – visi gaiši zilie, zilie un zeltainie toņi. Nav ieteicami zaļi un brūni toņi. Uzturs – ieteicami daudzveidīgi, viegli, šķidri ēdieni. Nekādā gadījumā nedrīkst pārēsties – vajadzētu justies nedaudz izsalkušam. Rituālie ēdieni šajā dienā ir kefīrs un paniņas. Veiksmīga Saules diena.

16.jūlijs 28. Saules diena 4:53-22:05 – Pazemes valstības diena. Vissmagākā no Saules dienām, tiek pielīdzināta Mēness kalendāra sātaniskajām dienām. Nevajag tikties ar nepatīkamiem cilvēkiem. Nav ieteicams griezt matus, lietot daudz medikamentu, uzsākt ārstēšanās kursu, veikt operācijas. Ieteicami zemes darbi – var rakt, likt pamatus, stādīt augus, pieminēt mirušos. Ja dodas kaut kur ciemos, jāņem līdzi pašam savs cienasts un jāēd tikai tas. Nav ieteicams skaļi smieties. Laimīgie skaitļi – 28, 82, 93. Krāsas – melna, tumši zila, brūna, jāizvairās no dzeltenas, sarkanas un rozā krāsas. Uzturs – var ēst visu, izņemot siltasiņu dzīvnieku produktus un svarīgi nejaukt pārtiku – ēst atsevišķi piena produktus, dārzeņus un citus. Ja lieto biezpienu, no citas pārtikas jāatturas. Laba ir maize. Sarežģīta Saules diena.

17.jūlijs 29. Saules diena 4:58-22:01 – Dievišķo lūgšanu diena. Diena, kad nedrīkst atteikties no laulāto pienākumiem. Ieteicams lāpīt, šūt, pirkt jaunu apģērbu. Ieteicams uzklausīt citus, kontaktēties ar cilvēkiem, taču pēc iespējas mazāk runāt pašam par sevi – nekādu “Es”! Var nodarboties ar remontdarbiem, iet pirtī, bet nevajadzētu lietot smaržas un kosmētikas līdzekļus – šajā dienā visam jābūt dabiskam. Labi visu dienu strādāt kādu vieglu, patīkamu darbu. Nepiemērota diena ceļošanai, bet var sākt apgūt jaunas zināšanas. Pēc saulrieta nevajadzētu palikt vienam. Laimīgie skaitļi – 29, 43, 56, 65. Krāsas – spilgti, mirdzoši toņi, zelta un violeta krāsa. Labi iegādāties un vilkt jaunas drēbes un bižutēriju. Uzturs – viegls, vislabāk dārzeņi (salāti, burkāni, kāposti), pīrāgi ar kāpostiem un sēnēm. Nedrīkst ēst gaļu. Var iedzert vīnu, miežu alu. Ieteicams gavēnis.

18.jūlijs 30. Saules diena 4:59-22:00 – Svētā Gara diena. Saules mēnesis iesākas ar Radītājam veltītu dienu un beidzas ar Svētajam Garam veltītu. Jāpabeidz iesāktie darbi un nav jāsāk jauni. Ieteicams kontrolēt domas un neko neplānot. Šajā dienā labāk atrasties tuvinieku lokā un izvairīties no svešiem cilvēkiem. Vislabāk turēties savu māju tuvumā un lieki nerunāt. Ieteicams atbrīvoties no vecām lietām, iznesot tās ārā no mājas. Nedrīkst mazgāt veļu, tīrīt māju, gatavot ēst. Labi gavēt. Lūgšanu un mirušo piemiņas diena. Laimīgie skaitļi – 40, 85. Krāsas – visas, izņemot melnu. Uzturs – piena, jo īpaši skābpiena produkti, maize, rozīnes, augļi. Nedrīkst lietot alkoholu.

19.jūlijs 1. Saules diena 5:01-21:58 – Pasaules radītāja diena. Visu lietu sākšana, radošums, iniciatīva. Ieteicams būt cēlsirdīgam un dāsnam it visā. Var doties ceļā. Labi slēgt laulības, kas pamatojas uz mīlestību. Ieteicams sākt spēka vingrinājumus. Laba diena skaistumkopšanas procedūrām. Pēc saulrieta vērtīgi iet pirtī. Laimīgie skaitļi – 21, 72. Krāsas – ugunīga, zeltaina, balta. Jāatturas no melnajiem un pelēkajiem toņiem apģērbā. Uzturs – cep maizi, pankūkas, pīrāgus, lieto istabas temperatūras sarkanvīnu ar medu. Veiksmīga Saules diena.

20.jūlijs 2. Saules diena 5:03-21:57 – Dievišķā vārda diena. Liels spēks vārdam. Labi sākt apgūt kaut ko jaunu – valodas, profesiju. Labvēlīga diena sarunām, kontaktiem, informācijas vākšanai. Var iepirkties, tirgoties, veikt naudas darījumus. Piemērots laiks zīlēšanai. Labi vilkt jaunas drēbes. Nedrīkst atteikt ziedojumu, ja to lūdz. Nav ieteicams saskarties ar uguni. Nevajag uzņemt viesus, tīrīt māju, mazgāt veļu. Laimīgie skaitļi – 17, 31, 48. Krāsas – dzeltenā, zilganzaļā, gaiši zilā. Uzturs – viegli ēdieni, sviestmaizes, salāti, uzkodas. Nedrīkst lietot alkoholu.

21.jūlijs 3. Saules diena 5:02-21:57 – Uguns diena. Viena no labākajām dienām lūgšanām, rituālu veikšanai. Uguns godināšana – vislabāk no rīta. Labi sākt celtniecību, tiesas procesus. Nav vēlams plānot tālus ceļojumus un medicīniskas operācijas. Viegli pārvarēt profesionālos šķēršļus un grūti risināmus jautājumus. Šis laiks jāvelta ģimenei, mājai. Jābūt pateicīgam par visu. Laimīgie skaitļi – 16, 62, 73. Krāsas – tumši, piesātināti sarkanie toņi – karmīnsarkans, ķiršu krāsas, kā arī tumši zils. Uzturs – vislabāk paša gatavots, ieteicami pīrāgi, plātsmaizes, pankūkas. Nav ieteicama gaļa un vīns. Ieteicams ievērot gavēni.


Saules dienas: 08.jūlijs – 14.jūlijs

8.jūlijs 20. saules diena 4:45-22:12 – Uzvaru un kritušo varoņu diena. Nav ieteicamas ūdens procedūras, matu griešana. Veiksies darbs ar metālu. Var aktīvi rīkoties, sākt celtniecību, mērīt robežas, atdot parādus, cīnīties par taisnību, pieņemt lēmumus un sākt realizāciju. Nav labvēlīga diena apaļīgiem cilvēkiem. Nedrīkst baidīties, daudz ēst un gulēt! Laba diena spēka vingrinājumiem. Var nodot asinis, izdzīt parazītus visos līmeņos. Laimīgie skaitļi – 20, 27, 68. Krāsas – koši sarkana un kanārijputniņu dzeltena. Nav ieteicama balta krāsa un gaišie toņi. Uzturs – rudzu plāceņi, sēnes, visi sakņaugi, gaļa, izņemot cūkgaļu, daudz garšaugu – sīpoli, ķiploki, mārrutki. Nedrīkst ēst saldumus un lietot alkoholu.

9.jūlijs 21. Saules diena 4:46-22:11 – Labklājības un bagātības diena. Šī ir lozēšanas diena – ja vēlies sākt ko darīt, ieteicams iziet ārā, nostāties nama priekšā un mest gaisā monētu, ģerboņa puse būs “jā”, otra puse – “nē”. Tā var jautāt ne vairāk par trim jautājumiem, turklāt attiecībā uz šo dienu vai arī uz tuvākajām šī mēneša dienām. Vislabāk to darīt saullēktā vai dienas vidū. Diena, kad ir ļoti jākoncentrējas, lai paveiktu ko nozīmīgu. Tā ir enerģētiskās dziedināšanas diena, kad šāds spēks ir ugunij (var veikt kādu rituālu ar svecēm). Rūpīgi jāsakopj mati – tie jāsavāc kopā un nedrīkst staigāt ar vaļējiem. Materiālās labklājības diena – visas ar uzkrāšanu saistītās finanšu operācijas jāveic tieši šodien. Labs laiks kolektīvam darbam, kāzām, pārbraucieniem, var pāriet uz jaunu darbu. Ja šajā dienā niez acis, cilvēks kaut ko nepareizi redz. Laimīgie skaitļi – 30, 59. Krāsas – tumši zili, sarkanbrūni, terakotas un zemes krāsas toņi. Apģērbā nav vēlami gaiši zili toņi un raibas krāsas. Uzturs – gaļu labāk neēst, ieteicami mežloki, sakņaugi, lapiņu sēnes, zivis. Rituālais ēdiens labklājības veicināšanai – cepti kastaņi.

10.jūlijs 22. Saules diena 4:47-22:10 – Vēju rozes diena. Šajā dienā ieteicams tikt skaidrībā par sevi un izdarīt izvēli, pa kādu ceļu turpmāk doties. Var notikt viss, arī tas, kas nepavisam nenāk prātā. Šī ir neparedzamu notikumu diena, kad neko nedrīkst plānot, bet ieteicams kaut ko krasi mainīt dzīvē. Piemēram, pēkšņi pāriet uz citu darbu vai dzīvesvietu, bet tas nedrīkst būt iepriekš plānots. Pirts diena, var griezt matus un nagus. Jācenšas pēc iespējas mazāk uzturēties zem savas mājas jumta. Jāklausa intuīcija, jāatrodas plūsmā, nevajag vairīties no atrašanās kompānijā. Laimīgie skaitļi – 22, 39, 53, 86. Krāsas – visi pasteļtoņi, jāizvairās no košiem, īpaši sarkaniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicama veģetāra pārtika, drīkst ēst daudz, bet vieglu ēdienu – salātus, zaļumus, dārzeņus un augļus, dažādas sēklas, riekstus, rozīnes, pupas un zirņus. Labi dzert daudz tējas. Nedrīkst ēst gaļu, īpaši tādu, kas satur skrimšļus un kaulus. Kā rituālo ēdienu var pagatavot miežu plāceņus ar kanēļa un ingvera piedevu. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

11.jūlijs 23. Saules diena 4:49-22:09 – Pirmatnējā tukšuma diena. Šajā dienā ceļ sētas, maina durvju atslēgas, ierīko signalizāciju. Laba diena sabiedriskiem pasākumiem, līgumu noformēšanai un juridisku lietu kārtošanai. Nevajag pirkt neko jaunu – ātri nolietosies, taču ieteicams uzvilkt jaunu apģērbu vai apavus, kas iegādāti iepriekš. Ieteicams izgulēties, mazgāties, griezt matus, nagus. Vēlams staigāt bez galvassegas. Nevajag sevi ierobežot un turēties pie reglamentiem. Var precēties, bet nav ieteicams šķirties. Laimīgie skaitļi – 22, 44. Krāsas – visi pelēkie toņi, haki krāsa. Apģērbā nevajadzētu izmantot ne spilgtus toņus, ne melnbaltu salikumu. Uzturs – līdz pusdienām labāk atturēties no ēšanas, jālieto viegli ēdieni, uzkodas, augļi, dārzeņi, ieteicami skābi produkti vai ēdieni ar izteiktu smaržu. Nedrīkst ēst un dzert neko, kas ir sarkanā krāsā vai atgādina asinis. Veiksmīga Saules diena.

12.jūlijs 24. Saules diena 4:50-22:08 – Attīrīšanās diena. Smaga, kritiska diena, kad nedrīkst ļauties provokācijām, teikt rupjības. Ieteicams klusēt un neiesaistīties kompānijās. Labi nodoties lūgšanām un gavēnim. Jāuzturas gaismā vai gaišā vietā un savās mājās, nevajag doties ceļojumos. Var attīrīt organismu, tīrīt māju, remontēt vai restaurēt. Laba diena pašam smagākajam un netīrākajam darbam. Var indēt mušas un citus insektus. Veiksme visiem roku darbiem, bet nedrīkst darboties ar zemi. Lai nepiesaistītu tumsas spēkus, uz nakti jāaizver logi. Laimīgie skaitļi – 24, 79, 86. Krāsas – sarkanās un melnās kombinācija, spilgti dzeltenzaļš. Jāatsakās no pelēkiem, brūniem un violetiem toņiem. Uzturs – nav ieteicams ēst no dienas vidus līdz saulrietam. Pārējā laikā – biezpiens, krējums, piens, rupjmaize. Dienas rituālais ēdiens – sālīts biezpiens ar riekstiem, brinza. Sarežģīta Saules diena, ieteicams gavēnis.

13.jūlijs 25. Saules diena 4:52-22:06 – Patiesības valstības diena. Šajā dienā ne uz vienu nedrīkst dusmoties, un, ja kāds ko lūdz, tad ieteicams to dot. Ieteicams atpūsties mājās, ģimenes lokā, nevajadzētu doties ceļojumos. Diena, kas jāvelta bērniem, jāpavada ar viņiem kopā. Var rīkot ģimenes svētkus, jābūt saudzīgam pret dabu, jāizrāda cieņa dzīvniekiem. Ļoti slikti sākt kaut kādus jaunus darbus vai iesaistīties avantūrās. Šī ir skolotāja un tradīciju izvēles diena. Ja kāds pasaka rupjību, uz to ieteicams atbildēt ar smaidu un komplimentu. Var veikt rituālus naudas piesaistīšanai. Nedrīkst mānīties. Laimīgie skaitļi – 27, 34, 75. Krāsas – balta, dzeltena, rozā. Jāizvairās no melnas, zilas un brūnas krāsas. Uzturs – ieteicama viegla barība, jo īpaši putras no jauktiem graudiem – kvieši ar rīsiem, grūbas ar auzām – un ar sviestu, tāpat vēlami piena produkti, medus. Nedrīkst lietot gaļu un gaļas produktus.

14.jūlijs 26. Saules diena 4:53-22:05 – Mantisko labumu diena. Šajā dienā ieteicams iepirkties – var pirkt visu, ko vien ierauga un kas iepatīkas. Šodien var nevairīties ne no kādiem priekiem. Vajag uzvilkt to, kas ilgi stāvējis skapī, gaidot savu reizi – uzposties. Vīriešiem vajag savām sievām dāvināt dāvanas – kaut vai mazas, bet vajadzīgas un iepriecinošas. Var kārtot visu veidu naudas darījumus, parakstīt dokumentus, organizēt nopietnus pasākumus. Labi ārstēt zobus, veikt kosmētiskās procedūras, attīrīt organismu un ādu. Ja šajā dienā uzreiz nevar iedarbināt mašīnu, labāk ar to nebraukt. Laimīgie skaitļi – 26, 62, 93. Krāsas – balta, zelta, sarkana. Nav ieteicami melnie, zilie un ceriņkrāsas toņi. Svarīgi uzvilkt kādu jaunu apģērbu un bagātīgi rotāties. Uzturs – drīkst ēst visu, kas garšo, galdam jābūt bagātīgi un daudzveidīgi klātam. Par rituāliem ēdieniem var uzskatīt piena produktus un biezpienu ar žāvētiem augļiem.


Saules dienas: 01.jūlijs – 07.jūlijs

1,jūlijs 13. Saules diena 4:37-22:17 – Lietu dāvājošā debesu jātnieka diena. Nopietna diena, kad visi tumšie spēki to vien gaida, ka cilvēks kļūdīsies. Piemērota diena svarīgu līgumu slēgšanai, lielu darījumu veikšanai, intelektuālajam darbam. Vienīgā diena, kad drīkst spēlēt visu veidu azartspēles un kad var rasties iespēja izkļūt no ikdienas labirinta. Jābūt piesardzīgam ar melno maģiju – jāseko teiktajiem vārdiem un domātajām domām, jo jebkura ļauna doma var piepildīties septiņkārtīgi. Var veikt attīrīšanās procedūras, atbrīvoties no lāstiem un nobūrumiem. Labi uzsākt svaru regulējošas diētas. Nav ieteicams griezt nagus un matus. Laimīgie skaitļi – 5, 13, 33, 55, 128, 555, 1024. Krāsas – cēli sarkana, ceriņu, visi baltie toņi. Nav ieteicami blāvi dzeltenie, brūnganie un zaļie toņi. Uzturs – vajadzētu ēst pēc iespējas mazāk, nedrīkst lietot dzīvnieku valsts produktus. Labākais ēdiens – bezrauga maize un plāceņi. Vispār ēšanas jomā šīs dienas moto ir “maize, sāls un ūdens”. Sarežģīta Saules diena.

2,jūlijs 14. Saules diena 4:38-22:16 – Dzīvnieku aizbildņa un pārpilnības diena. Diena, kas saistīta ar atpūtu un strīdnieku samierināšanu. Labi apsekot savus īpašumus, rūpēties par materiālajiem labumiem, sākt celtniecību, kārtot finanšu darījumus, iepirkties. Nedrīkst darīt pāri dzīvniekiem, var tos iegādāties, sākt dresūru. Nav ieteicams badoties, piesārņot apkārtni, pieņemt svarīgus lēmumus. Laimīgie skaitļi – 4, 24, 83. Krāsas – visi maigie, nomierinošie toņi, tāpat arī aizsargkrāsas – haki, zaļi dzeltenie un brūnie toņi. Nav ieteicamas krāsas, kas atgādina asinis, arī zilās asinis ne. Šajā dienā labāk nelietot ādas un kažokādu izstrādājumus. Uzturs – visa veida piena produkti, maize, putras. Rituālais ēdiens – maize, kas vispirms iemērkta medū, pēc tam – pienā. Ieteicami rieksti, sēklas. Jāatturas no liellopu, cūkas, aitas un kazas gaļas, var ēst vistas gaļu. Nedrīkst ēst pirms pašas došanās gulēt, bet dienas laikā gan vajadzētu ik pa brīdim kaut ko apēst.

3,jūlijs 15. Saules diena 4:39-22:16 – Auglības un debess ūdeņu valdnieces diena. Labvēlīga diena kāzām un citu savienību slēgšanai. Ļoti spēcīga mīlestības un laimes enerģijas diena. Labi uzkopt māju, sētu, dārzu, rūpēties par dzīvniekiem. Piemērots laiks skaistumkopšanas un pirts rituāliem. Var griezt matus un nagus. Diena, kad ieteicams dabisks dzīvesveids, nav ieteicams piepūlēties, celt smagumus. Darbu, kas nepatīk, labāk nedarīt, bet pievērsties hobijiem. Laimīgie skaitļi – 15, 27, 74, 81. Krāsas – oranžie, pērļu krāsas un sudrabainie toņi. Nav ieteicami spilgti zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot sulas un augļus, sukādes, medu un saldumus. Nedrīkst dzert vīnu, bet ieteicams spiest vīnogu sulu vīnam, gatavot dažādus uzlējumus. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

4,jūlijs 16. Saules diena 4:40-22:15 – Likuma un taisnīguma diena. Diena, kas saistīta ar attiecību skaidrošanu, var kārtot rēķinus, izlīgt mieru, jāievēro iepriekš noslēgtās vienošanās. Labi sākt tiesas procesus, ja ir pārliecība par savu taisnību, bet ļoti jāseko līdzi teiktajiem vārdiem. Var slēgt līgumus, risināt svarīgas pārrunas, sākt darbu jaunā darba vietā. Ieteicams atzīt savas kļūdas un veikt rituālus, lai tās izlabotu un vērstu par labu. Piedošanas diena. Pats galvenais – strādāt, strādāt un strādāt. Var celt sētu, likt nožogojumus, jaunas durvis, aizmūrēt caurumus, laba diena signalizācijas ierīkošanai. Diena grūta priekšniekiem un avantūristiem. Nedrīkst mānīties, zinot, ka nevarēs izpildīt, tomēr dot solījumus. Laimīgie skaitļi – 16, 35, 51. Krāsas – zilā un indigo zilā, nav ieteicami dzeltenie un zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot maz šķidruma, pārsvarā tīru ūdeni, bet no ēdiena – maizi. Var ēst asus ēdienus, sīpolus, mārrutkus, piparus, sālītus produktus, zivis, sēnes, konservus, riekstus. Ieteicams gavēnis.

5,jūlijs 17. Saules diena 4:41-22:14 – Veļu valstības aizbildņa diena. Viena no kritiskajām, smagajām dienām. Labi piecelties pirms saullēkta, pastāvēt vējā. Vajadzētu viscaur nomazgāties, īpašu uzmanību pievēršot galvai. Diena ir saistīta arī ar zinību apguvi – labi uzsākt kādu mācību ciklu. Ieteicami īsi braucieni un viss, ko var nokārtot ātri. Neko nevajag plānot, īpaši kādu vienu lietu, un jābūt gatavam saņemt dažādus pārsteigumus. Diennakts tumšajā laikā labi iedegt gaismu un atstāt to uz visu nakti. Īpaši jāuzmana bērni, jāskaita lūgšanas par viņiem. Naktī nav vēlams atvērt logus. Nedrīkst lietot alkoholu, rīkot ballītes, slēgt laulību līgumus. Laimīgie skaitļi – 17, 23, 59, 84. Krāsas – tumši sarkana, oranža, balta, dzeltena. Nav ieteicama melnā krāsa, kā arī pelēkie un zilie toņi. Vēlams uzvilkt jaunu, tīru apģērbu. Uzturs – ļoti ieteicamas ir visu veidu pankūkas – biezās, plānās, pildītās, pildījumam izmantojot medu, biezpienu, ievārījumu. Nav ieteicams ēst sēnes, zaļumus. Ēdiens jāsagatavo iepriekšējā dienā. Sarežģīta Saules diena.

6,jūlijs 18. Saules diena 4:42-22:14 – Taisnīguma diena. Šajā dienā ar mēru jāstrādā, jāatpūšas, jāpriecājas, var ar mēru iedzert kādu alkoholisku dzērienu. Nav vēlams būt vienam, skumt un sērot. Nav ieteicama liela iepirkšanās, došanās tālā ceļā un laulību slēgšana – uzskata, ka savienība nebūs ilgstoša. Laimīgie skaitļi – 18, 36. Krāsas – ieturēti, tumši toņi, melni zaļa, tumši pelēka, tumši zila, tumši brūna krāsa, jāizvairās no gaiša apģērba. Uzturs – viegla barība, piena produkti. Ieteicams ēst nedaudz, bet bieži – vismaz piecas-septiņas reizes, tikai ne smagu un rupju pārtiku. No gaļas labāk atteikties, var lietot buljonu. Šai dienā nav piemēroti saldumi. Veiksmīga Saules diena.

7. jūlijs 19. Saules diena 4:44-22:13 – Senču dvēseļu diena. Piemērota diena, lai sāktu ilglaicīgu veselības uzlabošanu, ārstēšanos. Labi atrasties kalnos vai kādā augstākā vietā, valkāt talismanus. Ieteicams godināt senčus, kārtot pagātnes lietas, piedot tuviniekiem, pavadīt dienu ģimenes lokā, darboties pa māju. Nav ieteicams rīkot jautrus pasākumus un dot jebkādus solījumus. Laimīgie skaitļi – 19, 26, 61. Krāsas – visi zaļie toņi, jāizvairās no melnas, oranžas un kritušu lapu krāsas. Uzturs – lieto sēru mielastiem paredzētu, spēcīgu barību. Labi ēst vairāk dārzeņu un zaļumu. Var nedaudz iemalkot kādu stipro alkoholisko dzērienu, pieminot sev tuvos aizgājušos cilvēkus.


Saules dienas: 24.jūnijs – 30.jūnijs

24.jūnijs 6. Saules diena 4:32-22:19 – Veseluma un veselības diena. Simboliska palīdzības diena, kad jāmeklē ceļš uz otra cilvēka sirdi. Labvēlīga diena seksuālām attiecībām. Šodien īpaša uzmanība veltāma ūdenim – vēsam, nevis karstam. Labi tajā mazgāties, veikt veselības rituālus, rakt un tīrīt akas, dīķus, remontēt. Ieteicams pievērst uzmanību bērniem, aprunāties ar viņiem. Laimīgie skaitļi – 6, 20, 51. Krāsas – dažādi sudrabainie un gaišzilie toņi. Nav ieteicami melnie un izteikti spilgti toņi. Uzturs – ieteicams pēc iespējas vairāk dzert un lietot daudz šķidra ēdiena, jālieto vairāk svaigu, sulīgu augļu un mazāk – žāvētu augļu. Drīkst dzert baltvīnu, no sarkanas krāsas dzērieniem jāizvairās. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

25.jūnijs 7. Saules diena 4:33-22:19 – Nemirstības diena. Dzīves apliecinājuma un prieka diena. Labi sākt nopietnus, iepriekš izplānotus darbus, doties ceļojumos, tālos braucienos, nostiprināt fizisko veselību, uzsākt attiecības un ieņemt bērnu. Piemērots laiks stādīt un pārstādīt augus un kokus. Nedrīkst postīt dabu! Ieteicams koncentrēties uz iekšējo siltumu, kas silda, baudīt karstu vannu, iet pirtī. Nav ieteicams vienatnē sēdēt mājās. Laimīgie skaitļi – 7, 13, 56. Krāsas – balta, dzeltena, zeltaina. Nav vēlami tumšie toņi, jo īpaši brūnie. Ieteicams pēc iespējas vieglāks un gaisīgāks apģērbs, nedrīkst tuntulēties. Uzturs – visa veida graudaugi, jo īpaši mieži un kvieši, putras (tikai bez piena), kā arī augu valsts pārtika – salāti ar eļļu, augļi, sēklas, rieksti. Var lietot vīnu, dažādus kokteiļus, vēlams karstus.

26.jūnijs 8. Saules diena 4:34-22:18 – Dieva svētības un augstākās harizmas diena. Diena, kad nevar dzīvot pēc iepriekš izstrādāta plāna vai grafika – iespējams, ka tādā gadījumā viss sanāks diametrāli pretēji iecerētajam. Jebkuri jauni darbi vai risinājumi – lieliski! Var visu sākt no nulles, no baltas lapas. Ir jābūt gatavam pārsteigumiem. Piemērots laiks attīrīšanās procedūrām, pirtij, nagu un matu griešanai, operācijām. Laba diena zīlēšanai un nākotnes pareģošanai. Laimīgie skaitļi – 64, 8, 75. Krāsas – raibas 3-4 dažādos toņos. Sievietēm jāizvairās no brūnajiem un sarkanbrūnajiem toņiem. Uzturs – viss, ko gribas, un pēc iespējas daudzveidīgāk. Tikai nevajag ēst, ja tiešām negribas.

27.jūnijs 9. Saules diena 4:34-22:18 – Svētās uguns diena. Cīņas diena, kad nedrīkst daudz gulēt un vajag ēst, bet nedrīkst pārēsties. Var dedzināt visu lieko, taču tā, lai nerastos dūmi (tāpēc var dedzināt sausus priekšmetus, bet jāatturas no mitru lietu dedzināšanas). Ir jāstrādā – labi sākt fiziski smagus darbus. Laba diena ceļojumiem, tāliem braucieniem, svētvietu apmeklēšanai, lūgšanu skaitīšanai. Nedrīkst slinkot un iesaistīties avantūrās. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 81. Krāsas – visas mirdzošās krāsas tumši sarkanā, brūnā un dzeltenā gammā. Nav ieteicami aukstie toņi, jo īpaši tumši zilais. Uzturs – jebkuri produkti. Galvenais, lai tie ir daudzveidīgi un karsti, kā arī tādi, kurus organisms ātri asimilē – šokolāde, maize u.c. Nav ieteicama smaga barība – sēnes, gaļa utt. Vēlams ievērot gavēni.

28.jūnijs 10. Saules diena 4:35-22:18 – Ūdens diena. Labi nodoties filozofiskām pārdomām, sapņot. Drīkst ilgāk pagulēt, ieteicams atrasties pie dabas. Vajag mazāk strādāt un runāt. Nav ieteicams lieki traucēt ūdens garus – iet pirtī, peldēties, mazgāt veļu, lietot zāles. Labs laiks ūdens vārdošanai – saulrieta laikā tekošam ūdenim var izstāstīt visu, no kā vēlies atbrīvoties.Laimīgie skaitļi – 20, 41. Krāsas – piesātināti un caurspīdīgi zilās gammas toņi, kā arī vienkārši tumši pelēks ar zaļganu nokrāsu. Nav ieteicami spilgti toņi, īpaši sarkans. Uzturs – piena produkti, biezsulas (bez skābuma), sakņaugi, jo īpaši ieteicami ir pienā vārīti rāceņi (ja kāds tādus spēj ieēst). Tāpat labi lietot zivis, jūraszāles u.c. jūras veltes. Labāk lietot mazāk šķidruma, atteikties no zupām, ķīseļiem, alkohola un smagi sagremojamas pārtikas. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

29.jūnijs 11. Saules diena 4:36-22:18 – Saules rituma diena. Galvenais ieteikums – viss jādara ātri. Krīzes situāciju un asu problēmu risināšanas diena, uz visu jāreaģē zibenīgi. Nedrīkst vilcināties, slinkot, gulēt, īdēt. Labi pavadīt šo dienu kopā ar bērniem – rotaļāties, iepriecināt un apdāvināt. Var sākt jebkurus mācību procesus, uzņemt viesus, tāpat arī šūt un labot apģērbu, uzpost māju. Nav ieteicami dārza darbi – sētais un stādītais izdegs. Nedrīkst badoties. Var vilkt lozes. Nedrīkst atteikt, ja bērni ko lūdz, šajā dienā viņiem jādāvina dāvanas. Laimīgie skaitļi – 34, 79. Krāsas – spilgti dzelteni un oranži toņi, kā arī balta krāsa. Nav ieteicamas tumšas krāsas – melna, zila un visu toņu zaļā. Uzturs – sēkliņas, rieksti, eļļas, miežu alus. Labi ēst sāļus ēdienus, zivis. Nedrīkst ēst saldumus un gaļu. Var gatavot apaļus ēdienus – raušus, bezrauga, biezpiena pankūkas u.c.

30.jūnijs 12. Saules diena 4:37-22:17 – Mēness dievietes diena. Diena laba dārgumu meklēšanai, noslēpumu risināšanai, senu draugu apmeklējumam, konfliktu noregulēšanai. Nav ieteicams pārpūlēties, savukārt izklaidēties vislabāk ģimenes lokā. Ieteicams veltīt dienu lūgšanām un meditācijām, var veikt piedošanas un atlaišanas rituālus. Šodien ūdens apveltīts ar īpašu spēku, tāpēc labi iet peldēties, veikt pirts rituālus, smelt no avota dzīvo ūdeni. Labi iegādāties dārglietas. Sekss vēlams tikai ar mērķi ieņemt bērnu. Mēness pārvalda arī ļaunos garus – izrādot cieņu, var izlūgties viņu labvēlību. Laimīgie skaitļi – 32 sievietēm, 71 vīriešiem. Krāsas – balta krāsa uz tumšzila fona, jāizvairās no dzelteniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicams dzert daudz šķidruma, kā arī ēst šķidrus ēdienus, zupas, ķīseļus, želejas. Turklāt ķīselim jābūt biezam. Nedrīkst ēst medu, riekstus, grūti sagremojamus ēdienus un vistas gaļu. Var dzert baltvīnu. Veiksmīga Saules diena.


Saules dienas: 17.jūnijs – 23.jūnijs

17.jūnijs 29. Saules diena 4:31-22:17 – Dievišķo lūgšanu diena. Diena, kad nedrīkst atteikties no laulāto pienākumiem. Ieteicams lāpīt, šūt, pirkt jaunu apģērbu. Ieteicams uzklausīt citus, kontaktēties ar cilvēkiem, taču pēc iespējas mazāk runāt pašam par sevi – nekādu “Es”! Var nodarboties ar remontdarbiem, iet pirtī, bet nevajadzētu lietot smaržas un kosmētikas līdzekļus – šajā dienā visam jābūt dabiskam. Labi visu dienu strādāt kādu vieglu, patīkamu darbu. Nepiemērota diena ceļošanai, bet var sākt apgūt jaunas zināšanas. Pēc saulrieta nevajadzētu palikt vienam. Laimīgie skaitļi – 29, 43, 56, 65. Krāsas – spilgti, mirdzoši toņi, zelta un violeta krāsa. Labi iegādāties un vilkt jaunas drēbes un bižutēriju. Uzturs – viegls, vislabāk dārzeņi (salāti, burkāni, kāposti), pīrāgi ar kāpostiem un sēnēm. Nedrīkst ēst gaļu. Var iedzert vīnu, miežu alu. Ieteicams gavēnis.

18.jūnijs 30. Saules diena 4:31-22:17 – Svētā Gara diena. Saules mēnesis iesākas ar Radītājam veltītu dienu un beidzas ar Svētajam Garam veltītu. Jāpabeidz iesāktie darbi un nav jāsāk jauni. Ieteicams kontrolēt domas un neko neplānot. Šajā dienā labāk atrasties tuvinieku lokā un izvairīties no svešiem cilvēkiem. Vislabāk turēties savu māju tuvumā un lieki nerunāt. Ieteicams atbrīvoties no vecām lietām, iznesot tās ārā no mājas. Nedrīkst mazgāt veļu, tīrīt māju, gatavot ēst. Labi gavēt. Lūgšanu un mirušo piemiņas diena. Laimīgie skaitļi – 40, 85. Krāsas – visas, izņemot melnu. Uzturs – piena, jo īpaši skābpiena produkti, maize, rozīnes, augļi. Nedrīkst lietot alkoholu.

19.jūnijs 1. Saules diena 4:32-22:18 – Pasaules radītāja diena. Visu lietu sākšana, radošums, iniciatīva. Ieteicams būt cēlsirdīgam un dāsnam it visā. Var doties ceļā. Labi slēgt laulības, kas pamatojas uz mīlestību. Ieteicams sākt spēka vingrinājumus. Laba diena skaistumkopšanas procedūrām. Pēc saulrieta vērtīgi iet pirtī. Laimīgie skaitļi – 21, 72. Krāsas – ugunīga, zeltaina, balta. Jāatturas no melnajiem un pelēkajiem toņiem apģērbā. Uzturs – cep maizi, pankūkas, pīrāgus, lieto istabas temperatūras sarkanvīnu ar medu. Veiksmīga Saules diena.

20.jūnijs 2. Saules diena 4:32-22:18 – Dievišķā vārda diena. Liels spēks vārdam. Labi sākt apgūt kaut ko jaunu – valodas, profesiju. Labvēlīga diena sarunām, kontaktiem, informācijas vākšanai. Var iepirkties, tirgoties, veikt naudas darījumus. Piemērots laiks zīlēšanai. Labi vilkt jaunas drēbes. Nedrīkst atteikt ziedojumu, ja to lūdz. Nav ieteicams saskarties ar uguni. Nevajag uzņemt viesus, tīrīt māju, mazgāt veļu. Laimīgie skaitļi – 17, 31, 48. Krāsas – dzeltenā, zilganzaļā, gaiši zilā. Uzturs – viegli ēdieni, sviestmaizes, salāti, uzkodas. Nedrīkst lietot alkoholu.

21.jūnijs 3. Saules diena 4:32-22:18 – Uguns diena. Viena no labākajām dienām lūgšanām, rituālu veikšanai. Uguns godināšana – vislabāk no rīta. Labi sākt celtniecību, tiesas procesus. Nav vēlams plānot tālus ceļojumus un medicīniskas operācijas. Viegli pārvarēt profesionālos šķēršļus un grūti risināmus jautājumus. Šis laiks jāvelta ģimenei, mājai. Jābūt pateicīgam par visu. Laimīgie skaitļi – 16, 62, 73. Krāsas – tumši, piesātināti sarkanie toņi – karmīnsarkans, ķiršu krāsas, kā arī tumši zils. Uzturs – vislabāk paša gatavots, ieteicami pīrāgi, plātsmaizes, pankūkas. Nav ieteicama gaļa un vīns. Ieteicams ievērot gavēni.

22.jūnijs 4. Saules diena 4:32-22:18 – Debesu kareivju diena. Viena no kritiskākajām Saules dienām. Šodien jābūt gana uzmanīgam, nedrīkst zāģēt, cirst un kaut ko iznīcināt. Diena aktīvai rīcībai, taču tikai drosmīgiem cilvēkiem – var cīnīties par savu taisnību, aizstāvēt vājākos, asināt instrumentus. Ieteicams daudz staigāt kājām. Labāk nenodoties rakstu darbiem. Nedrīkst spēlēt azartspēles un iesaistīties strīdos. Laba diena sporta sacensībām, kaujas mākslai. Laimīgie skaitļi – 15, 39. Krāsas – rubīnsarkans, rozā un pienbalti toņi. Nav vēlami nekādas nokrāsas zaļie toņi. Uzturs – nav ieteicams ēst dzīvnieku valsts produktus, labi lietot asus garšaugus – ķiplokus, sīpolus, piparus. Ieteicams dzert daudz šķidruma. Sarežģīta Saules diena.

23.jūnijs 5. Saules diena 4:32-22:19 – Sievišķā pirmsākuma un labdarības diena. Šodien ir labi ar kādu izlīgt un nekādā gadījumā nedrīkst ķildoties. Ieteicama saskarsme ar koku, ar koka lietām. Ieteicams veikt darbus ar rokām, tostarp rakt zemi, stādīt, sēt, dēstīt, rūpēties par dzīvniekiem. Laba diena bērna ieņemšanai. Var slēgt ilgtermiņa līgumus. Nedrīkst veikt lielus pirkumus, pieņemt dāvanas un doties tālos braucienos. Laimīgie skaitļi – 5, 24, 29, 60. Krāsas – piesātināti dzeltena, balti rožaina, visi pasteļtoņi. Labi valkāt vara rotas. Jāizvairās no spilgtiem toņiem. Uzturs – visu veidu putras, graudaugu ēdieni, rieksti, kartupeļi, rāceņi, bietes. Gaļai, jo īpaši truša gaļai, labāk nepieskarties. Nav ieteicams sākt badošanos.


Saules dienas: 10.jūnijs – 16.jūnijs

10,jūnijs 22. Saules diena 4:33-22:12 – Vēju rozes diena. Šajā dienā ieteicams tikt skaidrībā par sevi un izdarīt izvēli, pa kādu ceļu turpmāk doties. Var notikt viss, arī tas, kas nepavisam nenāk prātā. Šī ir neparedzamu notikumu diena, kad neko nedrīkst plānot, bet ieteicams kaut ko krasi mainīt dzīvē. Piemēram, pēkšņi pāriet uz citu darbu vai dzīvesvietu, bet tas nedrīkst būt iepriekš plānots. Pirts diena, var griezt matus un nagus. Jācenšas pēc iespējas mazāk uzturēties zem savas mājas jumta. Jāklausa intuīcija, jāatrodas plūsmā, nevajag vairīties no atrašanās kompānijā. Laimīgie skaitļi – 22, 39, 53, 86. Krāsas – visi pasteļtoņi, jāizvairās no košiem, īpaši sarkaniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicama veģetāra pārtika, drīkst ēst daudz, bet vieglu ēdienu – salātus, zaļumus, dārzeņus un augļus, dažādas sēklas, riekstus, rozīnes, pupas un zirņus. Labi dzert daudz tējas. Nedrīkst ēst gaļu, īpaši tādu, kas satur skrimšļus un kaulus. Kā rituālo ēdienu var pagatavot miežu plāceņus ar kanēļa un ingvera piedevu. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

11,jūnijs 23. Saules diena 4:33-22:13 – Pirmatnējā tukšuma diena. Šajā dienā ceļ sētas, maina durvju atslēgas, ierīko signalizāciju. Laba diena sabiedriskiem pasākumiem, līgumu noformēšanai un juridisku lietu kārtošanai. Nevajag pirkt neko jaunu – ātri nolietosies, taču ieteicams uzvilkt jaunu apģērbu vai apavus, kas iegādāti iepriekš. Ieteicams izgulēties, mazgāties, griezt matus, nagus. Vēlams staigāt bez galvassegas. Nevajag sevi ierobežot un turēties pie reglamentiem. Var precēties, bet nav ieteicams šķirties. Laimīgie skaitļi – 22, 44. Krāsas – visi pelēkie toņi, haki krāsa. Apģērbā nevajadzētu izmantot ne spilgtus toņus, ne melnbaltu salikumu. Uzturs – līdz pusdienām labāk atturēties no ēšanas, jālieto viegli ēdieni, uzkodas, augļi, dārzeņi, ieteicami skābi produkti vai ēdieni ar izteiktu smaržu. Nedrīkst ēst un dzert neko, kas ir sarkanā krāsā vai atgādina asinis. Veiksmīga Saules diena.

12,jūnijs 24. Saules diena 4:33-22:14 – Attīrīšanās diena. Smaga, kritiska diena, kad nedrīkst ļauties provokācijām, teikt rupjības. Ieteicams klusēt un neiesaistīties kompānijās. Labi nodoties lūgšanām un gavēnim. Jāuzturas gaismā vai gaišā vietā un savās mājās, nevajag doties ceļojumos. Var attīrīt organismu, tīrīt māju, remontēt vai restaurēt. Laba diena pašam smagākajam un netīrākajam darbam. Var indēt mušas un citus insektus. Veiksme visiem roku darbiem, bet nedrīkst darboties ar zemi. Lai nepiesaistītu tumsas spēkus, uz nakti jāaizver logi. Laimīgie skaitļi – 24, 79, 86. Krāsas – sarkanās un melnās kombinācija, spilgti dzeltenzaļš. Jāatsakās no pelēkiem, brūniem un violetiem toņiem. Uzturs – nav ieteicams ēst no dienas vidus līdz saulrietam. Pārējā laikā – biezpiens, krējums, piens, rupjmaize. Dienas rituālais ēdiens – sālīts biezpiens ar riekstiem, brinza. Sarežģīta Saules diena, ieteicams gavēnis.

13,jūnijs 25. Saules diena 4:32-22:14 – Patiesības valstības diena. Šajā dienā ne uz vienu nedrīkst dusmoties, un, ja kāds ko lūdz, tad ieteicams to dot. Ieteicams atpūsties mājās, ģimenes lokā, nevajadzētu doties ceļojumos. Diena, kas jāvelta bērniem, jāpavada ar viņiem kopā. Var rīkot ģimenes svētkus, jābūt saudzīgam pret dabu, jāizrāda cieņa dzīvniekiem. Ļoti slikti sākt kādus jaunus darbus vai iesaistīties avantūrās. Šī ir skolotāja un tradīciju izvēles diena. Ja kāds pasaka rupjību, uz to ieteicams atbildēt ar smaidu un komplimentu. Var veikt rituālus naudas piesaistīšanai. Nedrīkst mānīties. Laimīgie skaitļi – 27, 34, 75. Krāsas – balta, dzeltena, rozā. Jāizvairās no melnas, zilas un brūnas krāsas. Uzturs – ieteicama viegla barība, jo īpaši putras no jauktiem graudiem – kvieši ar rīsiem, grūbas ar auzām – un ar sviestu, tāpat vēlami piena produkti, medus. Nedrīkst lietot gaļu un gaļas produktus.

14,jūnijs 26. Saules diena 4:32-22:15 – Mantisko labumu diena. Šajā dienā ieteicams iepirkties – var pirkt visu, ko vien ierauga un kas iepatīkas. Šodien var nevairīties ne no kādiem priekiem. Vajag uzvilkt to, kas ilgi stāvējis skapī, gaidot savu reizi – uzposties. Vīriešiem vajag savām sievietēm dāvināt dāvanas – kaut vai mazas, bet vajadzīgas un iepriecinošas. Var kārtot visa veida naudas darījumus, parakstīt dokumentus, organizēt nopietnus pasākumus. Labi ārstēt zobus, veikt kosmētiskās procedūras, attīrīt organismu un ādu. Ja šajā dienā uzreiz nevar iedarbināt mašīnu, labāk ar to nebraukt. Laimīgie skaitļi – 26, 62, 93. Krāsas – balta, zelta, sarkana. Nav ieteicami melnie, zilie un ceriņkrāsas toņi. Svarīgi uzvilkt kādu jaunu apģērbu un bagātīgi rotāties. Uzturs – drīkst ēst visu, kas garšo, galdam jābūt bagātīgi un daudzveidīgi klātam. Par rituāliem ēdieniem var uzskatīt piena produktus un biezpienu ar žāvētiem augļiem.

15,jūnijs 27. Saules diena 4:32-22:16 – Sargeņģeļa diena. Šajā dienā itin kā atveras debesu vārti, un visi svētie nolūkojas, kas notiek uz zemes. Nedrīkst melot, krāpt dzīvesbiedru, vajag atbrīvoties no nevajadzīgām lietām – atdot citiem vai izmest. Laba diena maiņai – samainīt ar kādu to, kas jums nav vajadzīgs, pret to, kas šķiet noderīgs. Ieteicams pēc iespējas mazāk atrasties savās mājās, bet doties brīvā dabā. Jāievēro savstarpējās pieklājības normas un jābūt viesmīlīgam. Ieteicams tikties ar draugiem, daudz runāt, apmainīties ar pieredzi. Laba diena ceļojumiem (tikai ne pa ūdeni!), naudas darījumiem, kontaktiem. Šī ir savādu nejaušību diena – ja gadās neparastas sakritības, tās norāda uz pārmaiņām dzīvē. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 89. Krāsas – visi gaiši zilie, zilie un zeltainie toņi. Nav ieteicami zaļi un brūni toņi. Uzturs – ieteicami daudzveidīgi, viegli, šķidri ēdieni. Nekādā gadījumā nedrīkst pārēsties – vajadzētu justies nedaudz izsalkušam. Rituālie ēdieni šajā dienā ir kefīrs un paniņas. Veiksmīga Saules diena.

16,jūnijs 28. Saules diena 4:32-22:16 – Pazemes valstības diena. Vissmagākā no Saules dienām, tiek pielīdzināta Mēness kalendāra sātaniskajām dienām. Nevajag tikties ar nepatīkamiem cilvēkiem. Nav ieteicams griezt matus, lietot daudz medikamentu, uzsākt ārstēšanās kursu, veikt operācijas. Ieteicami zemes darbi – var rakt, likt pamatus, stādīt augus, pieminēt mirušos. Ja dodas kaut kur ciemos, jāņem līdzi pašam savs cienasts un jāēd tikai tas. Nav ieteicams skaļi smieties. Laimīgie skaitļi – 28, 82, 93. Krāsas – melna, tumši zila, brūna, jāizvairās no dzeltenas, sarkanas un rozā krāsas. Uzturs – var ēst visu, izņemot siltasiņu dzīvnieku produktus, un svarīgi nejaukt pārtiku – ēst atsevišķi piena produktus, dārzeņus un citus. Ja lieto biezpienu, no citas pārtikas jāatturas. Laba ir maize. Sarežģīta Saules diena.


Saules dienas: 03.jūnijs – 09.jūnijs

3,jūnijs 15. Saules diena 4:39-22:04 – Auglības un debess ūdeņu valdnieces diena. Labvēlīga diena kāzām un citu savienību slēgšanai. Ļoti spēcīga mīlestības un laimes enerģijas diena. Labi uzkopt māju, sētu, dārzu, rūpēties par dzīvniekiem. Piemērots laiks skaistumkopšanas un pirts rituāliem. Var griezt matus un nagus. Diena, kad ieteicams dabisks dzīvesveids, nav ieteicams piepūlēties, celt smagumus. Darbu, kas nepatīk, labāk nedarīt, bet pievērsties hobijiem. Laimīgie skaitļi – 15, 27, 74, 81. Krāsas – oranžie, pērļu krāsas un sudrabainie toņi. Nav ieteicami spilgti zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot sulas un augļus, sukādes, medu un saldumus. Nedrīkst dzert vīnu, bet ieteicams gatavot dažādus uzlējumus. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

4,jūnijs 16. Saules diena 4:38-22:06 – Likuma un taisnīguma diena. Diena, kas saistīta ar attiecību skaidrošanu, var kārtot rēķinus, izlīgt mieru, jāievēro iepriekš noslēgtās vienošanās. Labi sākt tiesas procesus, ja ir pārliecība par savu taisnību, bet ļoti jāseko līdzi teiktajiem vārdiem. Var slēgt līgumus, risināt svarīgas pārrunas, sākt darbu jaunā darba vietā. Ieteicams atzīt savas kļūdas un veikt rituālus, lai tās izlabotu un vērstu par labu. Piedošanas diena. Pats galvenais – strādāt, strādāt un strādāt. Var celt sētu, likt nožogojumus, jaunas durvis, aizmūrēt caurumus, laba diena signalizācijas ierīkošanai. Diena grūta priekšniekiem un avantūristiem. Nedrīkst mānīties, zinot, ka nevarēs izpildīt, tomēr dot solījumus. Laimīgie skaitļi – 16, 35, 51. Krāsas – zilā un indigo zilā, nav ieteicami dzeltenie un zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot maz šķidruma, pārsvarā tīru ūdeni, bet no ēdiena – maizi. Var ēst asus ēdienus, sīpolus, mārrutkus, piparus, sālītus produktus, zivis, sēnes, konservus, riekstus. Ieteicams gavēnis.

5,jūnijs 17. Saules diena 4:37-22:07 – Veļu valstības aizbildņa diena. Viena no kritiskajām, smagajām dienām. Labi piecelties pirms saullēkta, pastāvēt vējā. Vajadzētu viscaur nomazgāties, īpašu uzmanību pievēršot galvai. Diena ir saistīta arī ar zinību apguvi – labi uzsākt kādu mācību ciklu. Ieteicami īsi braucieni un viss, ko var nokārtot ātri. Neko nevajag plānot, īpaši kādu vienu lietu, un jābūt gatavam saņemt dažādus pārsteigumus. Diennakts tumšajā laikā labi iedegt gaismu un atstāt to uz visu nakti. Īpaši jāuzmana bērni, jāskaita lūgšanas par viņiem. Naktī nav vēlams atvērt logus. Nedrīkst lietot alkoholu, rīkot ballītes, slēgt laulību līgumus. Laimīgie skaitļi – 17, 23, 59, 84. Krāsas – tumši sarkana, oranža, balta, dzeltena. Nav ieteicama melnā krāsa, kā arī pelēkie un zilie toņi. Vēlams uzvilkt jaunu, tīru apģērbu. Uzturs – ļoti ieteicamas ir visu veidu pankūkas – biezās, plānās, pildītās, pildījumam izmantojot medu, biezpienu, ievārījumu. Nav ieteicams ēst sēnes, zaļumus. Ēdiens jāsagatavo iepriekšējā dienā. Sarežģīta Saules diena.

6,jūnijs 18. Saules diena 4:36-22:08 – Taisnīguma diena. Šajā dienā ar mēru jāstrādā, jāatpūšas, jāpriecājas, var ar mēru iedzert kādu alkoholisku dzērienu. Nav vēlams būt vienam, skumt un sērot. Nav ieteicama liela iepirkšanās, došanās tālā ceļā un laulību slēgšana – uzskata, ka tāda savienība nebūs ilgstoša. Laimīgie skaitļi – 18, 36. Krāsas – ieturēti, tumši toņi, melni zaļa, tumši pelēka, tumši zila, tumši brūna krāsa, jāizvairās no gaiša apģērba. Uzturs – viegla barība, piena produkti. Ieteicams ēst nedaudz, bet bieži – vismaz piecas-septiņas reizes, tikai ne smagu un rupju pārtiku. No gaļas labāk atteikties, var lietot buljonu. Šai dienā nav piemēroti saldumi. Veiksmīga Saules diena.

7,jūnijs 19. Saules diena 4:35-22:09 – Senču dvēseļu diena. Piemērota diena, lai sāktu ilglaicīgu veselības uzlabošanu, ārstēšanos. Labi atrasties kalnos vai kādā augstākā vietā, valkāt talismanus. Ieteicams godināt senčus, kārtot pagātnes lietas, piedot tuviniekiem, pavadīt dienu ģimenes lokā, darboties pa māju. Nav ieteicams rīkot jautrus pasākumus un dot jebkādus solījumus. Laimīgie skaitļi – 19, 26, 61. Krāsas – visi zaļie toņi, jāizvairās no melnas, oranžas un kritušu lapu krāsas. Uzturs – lieto sēru mielastiem paredzētu, spēcīgu barību. Labi ēst vairāk dārzeņu un zaļumu. Var nedaudz iemalkot kādu stipro alkoholisko dzērienu, pieminot sev tuvos aizgājušos cilvēkus.

8,jūnijs 20. Saules diena 4:35-22:10 – Uzvaru un kritušo varoņu diena. Nav ieteicamas ūdens procedūras, matu griešana. Veiksies darbs ar metālu. Var aktīvi rīkoties, sākt celtniecību, mērīt robežas, atdot parādus, cīnīties par taisnību, pieņemt lēmumus un sākt realizāciju. Nav labvēlīga diena apaļīgiem cilvēkiem. Nedrīkst baidīties, daudz ēst un gulēt! Laba diena spēka vingrinājumiem. Var nodot asinis, izdzīt parazītus visos līmeņos. Laimīgie skaitļi – 20, 27, 68. Krāsas – koši sarkana un kanārijputniņu dzeltena. Nav ieteicama balta krāsa un gaišie toņi. Uzturs – rudzu plāceņi, sēnes, visi sakņaugi, gaļa, izņemot cūkgaļu, daudz garšaugu – sīpoli, ķiploki, mārrutki. Nedrīkst ēst saldumus un lietot alkoholu.

9. jūnijs 21. Saules diena 4:34-22:11 – Labklājības un bagātības diena. Šī ir lozēšanas diena – ja vēlies sākt ko darīt, ieteicams iziet ārā, nostāties nama priekšā un mest gaisā monētu, ģerboņa puse būs “jā”, otra puse – “nē”. Tā var jautāt ne vairāk par trim jautājumiem, turklāt attiecībā uz šo dienu vai arī uz tuvākajām šī mēneša dienām. Vislabāk to darīt saullēktā vai dienas vidū. Diena, kad ir ļoti jākoncentrējas, lai paveiktu ko nozīmīgu. Tā ir enerģētiskās dziedināšanas diena, kad šāds spēks ir ugunij (var veikt kādu rituālu ar svecēm). Rūpīgi jāsakopj mati – tie jāsavāc kopā un nedrīkst staigāt ar vaļējiem. Materiālās labklājības diena – visas ar uzkrāšanu saistītās finanšu operācijas jāveic tieši šodien. Labs laiks kolektīvam darbam, kāzām, pārbraucieniem, var pāriet uz jaunu darbu. Ja šajā dienā niez acis, cilvēks kaut ko nepareizi redz. Laimīgie skaitļi – 30, 59. Krāsas – tumši zili, sarkanbrūni, terakotas un zemes krāsas toņi. Apģērbā nav vēlami gaiši zili toņi un raibas krāsas. Uzturs – gaļu labāk neēst, ieteicami mežloki, sakņaugi, lapiņu sēnes, zivis. Rituālais ēdiens labklājības veicināšanai – cepti kastaņi.


Saules dienas: 27.maijs – 02.jūnijs

27.maijs 8. Saules diena 4:47-21:54 – Dieva svētības un augstākās harizmas diena. Diena, kad nevar dzīvot pēc iepriekš izstrādāta plāna vai grafika – iespējams, ka tādā gadījumā viss sanāks diametrāli pretēji iecerētajam. Jebkuri jauni darbi vai risinājumi – lieliski! Var visu sākt no nulles, no baltas lapas. Ir jābūt gatavam pārsteigumiem. Piemērots laiks attīrīšanās procedūrām, pirtij, nagu un matu griešanai, operācijām. Laba diena zīlēšanai un nākotnes pareģošanai. Laimīgie skaitļi – 64, 8, 75. Krāsas – raibas 3-4 dažādos toņos. Sievietēm jāizvairās no brūnajiem un sarkanbrūnajiem toņiem. Uzturs – viss, ko gribas, un pēc iespējas daudzveidīgāk. Tikai nevajag ēst, ja tiešām negribas.

28.maijs 9. Saules diena 4:43-21:57 – Svētās uguns diena. Cīņas diena, kad nedrīkst daudz gulēt un vajag ēst, bet nedrīkst pārēsties. Var dedzināt visu lieko, taču tā, lai nerastos dūmi (tāpēc var dedzināt sausus priekšmetus, bet jāatturas no mitru lietu dedzināšanas). Ir jāstrādā – labi sākt fiziski smagus darbus. Laba diena ceļojumiem, tāliem braucieniem, svētvietu apmeklēšanai, lūgšanu skaitīšanai. Nedrīkst slinkot un iesaistīties avantūrās. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 81. Krāsas – visas mirdzošās krāsas tumši sarkanā, brūnā un dzeltenā gammā. Nav ieteicami aukstie toņi, jo īpaši tumši zilais. Uzturs – jebkuri produkti. Galvenais, lai tie ir daudzveidīgi un karsti, kā arī tādi, kurus organisms ātri asimilē – šokolāde, maize u.c. Nav ieteicama smaga barība – sēnes, gaļa utt. Vēlams ievērot gavēni.

29.maijs 10. Saules diena 4:44-21:58 – Ūdens diena. Labi nodoties filozofiskām pārdomām, sapņot. Drīkst ilgāk pagulēt, ieteicams atrasties pie dabas. Vajag mazāk strādāt un runāt. Nav ieteicams lieki traucēt ūdens garus – iet pirtī, peldēties, mazgāt veļu, lietot zāles. Labs laiks ūdens vārdošanai – saulrieta laikā tekošam ūdenim var izstāstīt visu, no kā vēlies atbrīvoties. Laimīgie skaitļi – 20, 41. Krāsas – piesātināti un caurspīdīgi zilās gammas toņi, kā arī vienkārši tumši pelēks ar zaļganu nokrāsu. Nav ieteicami spilgti toņi, īpaši sarkans. Uzturs – piena produkti, biezsulas (bez skābuma), sakņaugi, īpaši ieteicami ir pienā vārīti rāceņi (ja kāds tādus spēj ieēst). Tāpat labi lietot zivis, jūraszāles u.c. jūras veltes. Labāk lietot mazāk šķidruma, atteikties no zupām, ķīseļiem, alkohola un smagi sagremojamas pārtikas. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

30.maijs 11. Saules diena 4:43-21:59 – Saules rituma diena. Galvenais ieteikums – viss jādara ātri. Krīzes situāciju un asu problēmu risināšanas diena, uz visu jāreaģē zibenīgi. Nedrīkst vilcināties, slinkot, gulēt, īdēt. Labi pavadīt šo dienu kopā ar bērniem – rotaļāties, iepriecināt un apdāvināt. Var sākt jebkurus mācību procesus, uzņemt viesus, tāpat arī šūt un labot apģērbu, uzpost māju. Nav ieteicami dārza darbi – sētais un stādītais izdegs. Nedrīkst badoties. Var vilkt lozes. Nedrīkst atteikt, ja bērni ko lūdz, šajā dienā viņiem jādāvina dāvanas. Laimīgie skaitļi – 34, 79. Krāsas – spilgti dzelteni un oranži toņi, kā arī balta krāsa. Nav ieteicamas tumšas krāsas – melna, zila un visu toņu zaļā. Uzturs – sēkliņas, rieksti, eļļas, miežu alus. Labi ēst sāļus ēdienus, zivis. Nedrīkst ēst saldumus un gaļu. Var gatavot apaļus ēdienus – raušus, bezrauga, biezpiena pankūkas u.c.

31.maijs 12. Saules diena 4:42-22:00 – Mēness dievietes diena. Diena laba dārgumu meklēšanai, noslēpumu risināšanai, senu draugu apmeklējumam, konfliktu noregulēšanai. Nav ieteicams pārpūlēties, savukārt izklaidēties vislabāk ģimenes lokā. Ieteicams veltīt dienu lūgšanām un meditācijām, var veikt piedošanas un atlaišanas rituālus. Šodien ūdens apveltīts ar īpašu spēku, tāpēc labi iet peldēties, veikt pirts rituālus, smelt no avota dzīvo ūdeni. Labi iegādāties dārglietas. Sekss vēlams tikai ar mērķi ieņemt bērnu. Mēness pārvalda arī ļaunos garus – izrādot cieņu, var izlūgties viņu labvēlību. Laimīgie skaitļi – 32 sievietēm, 71 vīriešiem. Krāsas – balta krāsa uz tumšzila fona, jāizvairās no dzelteniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicams dzert daudz šķidruma, kā arī ēst šķidrus ēdienus, zupas, ķīseļus, želejas. Turklāt ķīselim jābūt biezam. Nedrīkst ēst medu, riekstus, grūti sagremojamus ēdienus un vistas gaļu. Var dzert baltvīnu. Veiksmīga Saules diena.

01.jūnijs 13. Saules diena 4:41-22:01 – Lietu dāvājošā debesu jātnieka diena. Nopietna diena, kad visi tumšie spēki to vien gaida, ka cilvēks kļūdīsies. Piemērota diena svarīgu līgumu slēgšanai, lielu darījumu veikšanai, intelektuālajam darbam. Vienīgā diena, kad drīkst spēlēt visu veidu azartspēles un kad var rasties iespēja izkļūt no ikdienas labirinta. Jābūt piesardzīgam ar melno maģiju – jāseko teiktajiem vārdiem un domātajām domām, jo jebkura ļauna doma var piepildīties septiņkārtīgi. Var veikt attīrīšanās procedūras, atbrīvoties no lāstiem un nobūrumiem. Labi uzsākt svaru regulējošas diētas. Nav ieteicams griezt nagus un matus. Laimīgie skaitļi – 5, 13, 33, 55, 128, 555, 1024. Krāsas – cēli sarkana, ceriņu, visi baltie toņi. Nav ieteicami blāvi dzeltenie, brūnganie un zaļie toņi. Uzturs – vajadzētu ēst pēc iespējas mazāk, nedrīkst lietot dzīvnieku valsts produktus. Labākais ēdiens – bezrauga maize un plāceņi. Vispār ēšanas jomā šīs dienas moto ir “maize, sāls un ūdens”. Sarežģīta Saules diena.

02.jūnijs 14. Saules diena 4:40-22:03 – Dzīvnieku aizbildņa un pārpilnības diena. Dienas, kas saistīta ar atpūtu un strīdnieku samierināšanu. Labi apsekot savus īpašumus, rūpēties par materiālajiem labumiem, sākt celtniecību, kārtot finanšu darījumus, iepirkties. Nedrīkst darīt pāri dzīvniekiem, var tos iegādāties, sākt dresūru. Nav ieteicams badoties, piemēslot apkārtni, pieņemt svarīgus lēmumus. Laimīgie skaitļi – 4, 24, 83. Krāsas – visi maigie, nomierinošie toņi, tāpat arī aizsargkrāsas – haki, zaļi dzeltenie un brūnie toņi. Nav ieteicamas krāsas, kas atgādina asinis, arī zilās asinis ne. Šajā dienā labāk nelietot ādas un kažokādu izstrādājumus. Uzturs – visa veida piena produkti, maize, putras. Rituālais ēdiens – maize, kas vispirms iemērkta medū, pēc tam – pienā. Ieteicami rieksti, sēklas. Jāatturas no liellopu, cūkas, aitas un kazas gaļas, var ēst vistas gaļu. Nedrīkst ēst pirms pašas došanās gulēt, bet dienas laikā gan vajadzētu ik pa brīdim kaut ko apēst.


Saules dienas: 20.maijs – 26.maijs

20.maijs 1. Saules diena 4:58-21:42 – Pasaules radītāja diena. Visu lietu sākšana, radošums, iniciatīva. Ieteicams būt cēlsirdīgam un dāsnam it visā. Var doties ceļā. Labi slēgt laulības, kas pamatojas uz mīlestību. Ieteicams sākt spēka vingrinājumus. Laba diena skaistumkopšanas procedūrām. Pēc saulrieta vērtīgi iet pirtī. Laimīgie skaitļi – 21, 72. Krāsas – ugunīga, zeltaina, balta. Jāatturas no melnajiem un pelēkajiem toņiem apģērbā. Uzturs – cep maizi, pankūkas, pīrāgus, lieto istabas temperatūras sarkanvīnu ar medu. Veiksmīga Saules diena.

21.maijs 2. Saules diena 4:56-21:44 – Dievišķā vārda diena. Liels spēks vārdam. Labi sākt apgūt kaut ko jaunu – valodas, profesiju. Labvēlīga diena sarunām, kontaktiem, informācijas vākšanai. Var iepirkties, tirgoties, veikt naudas darījumus. Piemērots laiks zīlēšanai. Labi vilkt jaunas drēbes. Nedrīkst atteikt ziedojumu, ja to lūdz. Nav ieteicams saskarties ar uguni. Nevajag uzņemt viesus, tīrīt māju, mazgāt veļu. Laimīgie skaitļi – 17, 31, 48. Krāsas – dzeltenā, zilganzaļā, gaiši zilā. Uzturs – viegli ēdieni, sviestmaizes, salāti, uzkodas. Nedrīkst lietot alkoholu.

22.maijs 3. Saules diena 4:54-21:46 – Uguns diena. Viena no labākajām dienām lūgšanām, rituālu veikšanai. Uguns godināšana – vislabāk no rīta. Labi sākt celtniecību, tiesas procesus. Nav vēlams plānot tālus ceļojumus un medicīniskas operācijas. Viegli pārvarēt profesionālos šķēršļus un grūti risināmus jautājumus. Šis laiks jāvelta ģimenei, mājai. Jābūt pateicīgam par visu. Laimīgie skaitļi – 16, 62, 73. Krāsas – tumši, piesātināti sarkanie toņi – karmīnsarkans, ķiršu krāsas, kā arī tumši zils. Uzturs – vislabāk paša gatavots, ieteicami pīrāgi, plātsmaizes, pankūkas. Nav ieteicama gaļa un vīns. Ieteicams ievērot gavēni.

23.maijs 4. Saules diena 4:53-21:47 – Debesu kareivju diena. Viena no kritiskākajām Saules dienām. Šodien jābūt gana uzmanīgam, nedrīkst zāģēt, cirst un kaut ko iznīcināt. Diena aktīvai rīcībai, taču tikai drosmīgiem cilvēkiem – var cīnīties par savu taisnību, aizstāvēt vājākos, asināt instrumentus. Ieteicams daudz staigāt kājām. Labāk nenodoties rakstu darbiem. Nedrīkst spēlēt azartspēles un iesaistīties strīdos. Laba diena sporta sacensībām, kaujas mākslai. Laimīgie skaitļi – 15, 39. Krāsas – rubīnsarkans, rozā un pienbalti toņi. Nav vēlami nekādas nokrāsas zaļie toņi. Uzturs – nav ieteicams ēst dzīvnieku valsts produktus, labi lietot asus garšaugus – ķiplokus, sīpolus, piparus. Ieteicams dzert daudz šķidruma. Sarežģīta Saules diena.

24.maijs 5. Saules diena 4:51-21:49 – Sievišķā pirmsākuma un labdarības diena. Šodien ir labi ar kādu izlīgt un nekādā gadījumā nedrīkst ķildoties. Ieteicama saskarsme ar koku, ar koka lietām. Ieteicams veikt darbus ar rokām, tostarp rakt zemi, stādīt, sēt, dēstīt, rūpēties par dzīvniekiem. Laba diena bērna ieņemšanai. Var slēgt ilgtermiņa līgumus. Nedrīkst veikt lielus pirkumus, pieņemt dāvanas un doties tālos braucienos. Laimīgie skaitļi – 5, 24, 29, 60. Krāsas – piesātināti dzeltena, balti rožaina, visi pasteļtoņi. Labi valkāt vara rotas. Jāizvairās no spilgtiem toņiem. Uzturs – visu veidu putras, graudaugu ēdieni, rieksti, kartupeļi, rāceņi, bietes. Gaļai, jo īpaši truša gaļai, labāk nepieskarties. Nav ieteicams sākt badošanos.

25.maijs 6. Saules diena 4:47-21:53 – Veseluma un veselības diena. Simboliska palīdzības diena, kad jāmeklē ceļš uz otra cilvēka sirdi. Labvēlīga diena seksuālām attiecībām. Šodien īpaša uzmanība veltāma ūdenim – vēsam, nevis karstam. Labi tajā mazgāties, veikt veselības rituālus, rakt un tīrīt akas, dīķus, remontēt. Ieteicams pievērst uzmanību bērniem, aprunāties ar viņiem. Laimīgie skaitļi – 6, 20, 51. Krāsas – dažādi sudrabainie un gaišzilie toņi. Nav ieteicami melnie un izteikti spilgti toņi. Uzturs – ieteicams pēc iespējas vairāk dzert un lietot daudz šķidra ēdiena, jālieto vairāk svaigu, sulīgu augļu un mazāk – žāvētu augļu. Drīkst dzert baltvīnu, no sarkanas krāsas dzērieniem jāizvairās. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

26.maijs 7. Saules diena 4:46-21:55 – Nemirstības diena. Dzīves apliecinājuma un prieka diena. Labi sākt nopietnus, iepriekš izplānotus darbus, doties ceļojumos, tālos braucienos, nostiprināt fizisko veselību, uzsākt attiecības un ieņemt bērnu. Piemērots laiks stādīt un pārstādīt augus un kokus. Nedrīkst postīt dabu! Ieteicams koncentrēties uz iekšējo siltumu, kas silda, baudīt karstu vannu, iet pirtī. Nav ieteicams vienatnē sēdēt mājās. Laimīgie skaitļi – 7, 13, 56. Krāsas – balta, dzeltena, zeltaina. Nav vēlami tumšie toņi, jo īpaši brūnie. Ieteicams pēc iespējas vieglāks un gaisīgāks apģērbs, nedrīkst tuntulēties. Uzturs – visa veida graudaugi, jo īpaši mieži un kvieši, putras (tikai bez piena), kā arī augu valsts pārtika – salāti ar eļļu, augļi, sēklas, rieksti. Var lietot vīnu, dažādus kokteiļus, vēlams karstus.


Saules dienas: 13.maijs – 19.maijs

13.maijs 24. saules diena 5:08-21:31 – Attīrīšanās diena. Smaga, kritiska diena, kad nedrīkst ļauties provokācijām, teikt rupjības. Ieteicams klusēt un neiesaistīties kompānijās. Labi nodoties lūgšanām un gavēnim. Jāuzturas gaismā vai gaišā vietā un savās mājās, nevajag doties ceļojumos. Var attīrīt organismu, tīrīt māju, remontēt vai restaurēt. Laba diena pašam smagākajam un netīrākajam darbam. Var indēt mušas un citus insektus. Veiksme visiem roku darbiem, bet nedrīkst darboties ar zemi. Lai nepiesaistītu tumsas spēkus, uz nakti jāaizver logi. Laimīgie skaitļi – 24, 79, 86. Krāsas – sarkanās un melnās kombinācija, spilgti dzeltenzaļš. Jāatsakās no pelēkiem, brūniem un violetiem toņiem. Uzturs – nav ieteicam ēst no dienas vidus līdz saulrietam. Pārējā laikā – biezpiens, krējums, piens, rupjmaize. Dienas rituālais ēdiens – sālīts biezpiens ar riekstiem, brinza. Sarežģīta Saules diena, ieteicams gavēnis.

14.maijs 25. Saules diena 5:08-21:31 – Patiesības valstības diena. Šajā dienā ne uz vienu nedrīkst dusmoties, un, ja kāds ko lūdz, tad ieteicams to dot. Ieteicams atpūsties mājās, ģimenes lokā, nevajadzētu doties ceļojumos. Diena, kas jāvelta bērniem, jāpavada ar viņiem kopā. Var rīkot ģimenes svētkus, jābūt saudzīgam pret dabu, jāizrāda cieņa dzīvniekiem. Ļoti slikti sākt kaut kādus jaunus darbus vai iesaistīties avantūrās. Šī ir skolotāja un tradīciju izvēles diena. Ja kāds pasaka rupjību, uz to ieteicams atbildēt ar smaidu un komplimentu. Var veikt rituālus naudas piesaistīšanai. Nedrīkst mānīties. Laimīgie skaitļi – 27, 34, 75. Krāsas – balta, dzeltena, rozā. Jāizvairās no melnas, zilas un brūnas krāsas. Uzturs – ieteicama viegla barība, jo īpaši putras no jauktiem graudiem – kvieši ar rīsiem, grūbas ar auzām – un ar sviestu, tāpat vēlami piena produkti, medus. Nedrīkst lietot gaļu un gaļas produktus.

15.maijs 26. Saules diena 5:07-21:33 – Mantisko labumu diena. Šajā dienā ieteicams iepirkties – var pirkt visu, ko vien ierauga un kas iepatīkas. Šodien var nevairīties ne no kādiem priekiem. Vajag uzvilkt to, kas ilgi stāvējis skapī, gaidot savu reizi – uzposties. Vīriešiem vajag savām sievām dāvināt dāvanas – kaut vai mazas, bet vajadzīgas un iepriecinošas. Var kārtot visu veidu naudas darījumus, parakstīt dokumentus, organizēt nopietnus pasākumus. Labi ārstēt zobus, veikt kosmētiskās procedūras, attīrīt organismu un ādu. Ja šajā dienā uzreiz nevar iedarbināt mašīnu, labāk ar to nebraukt. Laimīgie skaitļi – 26, 62, 93. Krāsas – balta, zelta, sarkana. Nav ieteicami melnie, zilie un ceriņkrāsas toņi. Svarīgi uzvilkt kādu jaunu apģērbu un bagātīgi rotāties. Uzturs – drīkst ēst visu, kas garšo, galdam jābūt bagātīgi un daudzveidīgi klātam. Par rituāliem ēdieniem var uzskatīt piena produktus un biezpienu ar žāvētiem augļiem.

16.maijs 27. Saules diena 5:05-21:34 – Sargeņģeļa diena. Šajā dienā itin kā atveras debesu vārti, un visi svētie nolūkojas, kas notiek uz zemes. Nedrīkst melot, krāpt dzīvesbiedru, vajag atbrīvoties no nevajadzīgām lietām – atdot citiem vai izmest. Laba diena maiņai – samainīt ar kādu to, kas jums nav vajadzīgs, pret to, kas šķiet noderīgs. Ieteicams pēc iespējas mazāk atrasties savās mājās, bet doties brīvā dabā. Jāievēro savstarpējās pieklājības normas un jābūt viesmīlīgam. Ieteicams tikties ar draugiem, daudz runāt, apmainīties ar pieredzi. Laba diena ceļojumiem (tikai ne pa ūdeni!), naudas darījumiem, kontaktiem. Šī ir savādu nejaušību diena – ja gadās neparastas sakritības, tās norāda uz pārmaiņām dzīvē. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 89. Krāsas – visi gaiši zilie, zilie un zeltainie toņi. Nav ieteicami zaļi un brūni toņi. Uzturs – ieteicami daudzveidīgi, viegli, šķidri ēdieni. Nekādā gadījumā nedrīkst pārēsties – vajadzētu justies nedaudz izsalkušam. Rituālie ēdieni šajā dienā ir kefīrs un paniņas. Veiksmīga Saules diena.

17.maijs 28. Saules diena 5:03-21:36 – Pazemes valstības diena. Vissmagākā no Saules dienām, tiek pielīdzināta Mēness kalendāra sātaniskajām dienām. Nevajag tikties ar nepatīkamiem cilvēkiem. Nav ieteicams griezt matus, lietot daudz medikamentu, uzsākt ārstēšanās kursu, veikt operācijas. Ieteicami zemes darbi – var rakt, likt pamatus, stādīt augus, pieminēt mirušos. Ja dodas kaut kur ciemos, jāņem līdzi pašam savs cienasts un jāēd tikai tas. Nav ieteicams skaļi smieties. Laimīgie skaitļi – 28, 82, 93. Krāsas – melna, tumši zila, brūna, jāizvairās no dzeltenas, sarkanas un rozā krāsas. Uzturs – var ēst visu, izņemot siltasiņu dzīvnieku produktus un svarīgi nejaukt pārtiku – ēst atsevišķi piena produktus, dārzeņus un citus. Ja lieto biezpienu, no citas pārtikas jāatturas. Laba ir maize. Sarežģīta Saules diena.

18.maijs 29. Saules diena 5:01-21:38 – Dievišķo lūgšanu diena. Diena, kad nedrīkst atteikties no laulāto pienākumiem. Ieteicams lāpīt, šūt, pirkt jaunu apģērbu. Ieteicams uzklausīt citus, kontaktēties ar cilvēkiem, taču pēc iespējas mazāk runāt pašam par sevi – nekādu “Es”! var nodarboties ar remontdarbiem, iet pirtī, bet nevajadzētu lietot smaržas un kosmētikas līdzekļus – šajā dienā visam jābūt dabiskam. Labi visu dienu strādāt kādu vieglu, patīkamu darbu. Nepiemērota diena ceļošanai, bet var sākt apgūt jaunas zināšanas. Pēc saulrieta nevajadzētu palikt vienam. Laimīgie skaitļi – 29, 43, 56, 65. Krāsas – spilgti, mirdzoši toņi, zelta un violeta krāsa. Labi iegādāties un vilkt jaunas drēbes un bižutēriju. Uzturs – viegls, vislabāk dārzeņi (salāti, burkāni, kāposti), pīrāgi ar kāpostiem un sēnēm. Nedrīkst ēst gaļu. Var iedzert vīnu, miežu alu. Ieteicams gavēnis.

19.maijs 30. Saules diena 4:57-21:42 – Svētā Gara diena. Saules mēnesis iesākas ar Radītājam veltītu dienu un beidzas ar Svētajam Garam veltītu. Jāpabeidz iesāktie darbi un nav jāsāk jauni. Ieteicams kontrolēt domas un neko neplānot. Šajā dienā labāk atrasties tuvinieku lokā un izvairīties no svešiem cilvēkiem. Vislabāk turēties savu māju tuvumā un lieki nerunāt. Ieteicams atbrīvoties no vecām lietām, iznesot tās ārā no mājas. Nedrīkst mazgāt veļu, tīrīt māju, gatavot ēst. Labi gavēt. Lūgšanu un mirušo piemiņas diena. Laimīgie skaitļi – 40, 85. Krāsas – visas, izņemot melnu. Uzturs – piena, jo īpaši skābpiena produkti, maize, rozīnes, augļi. Nedrīkst lietot alkoholu.


Saules dienas: 06.maijs – 12.maijs

6.maijs 17. saules diena 5:25-21:15 – Veļu valstības aizbildņa diena. Viena no kritiskajām, smagajām dienām. Labi piecelties pirms saullēkta, pastāvēt vējā. Vajadzētu viscaur nomazgāties, īpašu uzmanību pievēršot galvai. Diena ir saistīta arī ar zinību apguvi – labi uzsākt kādu mācību ciklu. Ieteicami īsi braucieni un viss, ko var nokārtot ātri. Neko nevajag plānot, īpaši kādu vienu lietu, un jābūt gatavam saņemt dažādus pārsteigumus. Diennakts tumšajā laikā labi iedegt gaismu un atstāt to uz visu nakti. Īpaši jāuzmana bērni, jāskaita lūgšanas par viņiem. Naktī nav vēlams atvērt logus. Nedrīkst lietot alkoholu, rīkot ballītes, slēgt laulību līgumus. Laimīgie skaitļi – 17, 23, 59, 84. Krāsas – tumši sarkana, oranža, balta, dzeltena. Nav ieteicama melnā krāsa, kā arī pelēkie un zilie toņi. Vēlam uzvilkt jaunu, tīru apģērbu. Uzturs – ļoti ieteicams ir visu veidu pankūkas – biezās, plānās, pildītās, pildījumam izmantojot medu, biezpienu, ievārījumu. Nav ieteicams ēst sēnes, zaļumus. Ēdiens jāsagatavo iepriekšējā dienā. Sarežģīta Saules diena.

7.maijs 18. Saules diena 5:23-21:17 – Taisnīguma diena. Šajā dienā ar mēru jāstrādā, jāatpūšas, jāpriecājas, var ar mēru iedzert kādu alkoholisku dzērienu. Nav vēlams būt vienam, skumt un sērot. Nav ieteicama liela iepirkšanās, došanās tālā ceļā un laulību slēgšana – uzskata, ka tāda savienība nebūs ilgstoša. Laimīgie skaitļi – 18, 36. Krāsas – ieturēti, tumši toņi, melni zaļa, tumši pelēka, tumši zila, tumši brūna krāsa, jāizvairās no gaiša apģērba. Uzturs – viegla barība, piena produkti. Ieteicams ēst nedaudz, bet bieži – vismaz piecas-septiņas reizes, tikai ne smagu un rupju pārtiku. No gaļas labāk atteikties, var lietot buljonu. Šai dienā nav piemēroti saldumi. Veiksmīga Saules diena.

8.maijs 19. Saules diena 5:21-21:19 – Senču dvēseļu diena. Piemērota diena, lai sāktu ilglaicīgu veselības uzlabošanu, ārstēšanos. Labi atrasties kalnos vai kādā augstākā vietā, valkāt talismanus. Ieteicams godināt senčus, kārtot pagātnes lietas, piedot tuviniekiem, pavadīt dienu ģimenes lokā, darboties pa māju. Nav ieteicams rīkot jautrus pasākumus un dot jebkādus solījumus. Laimīgie skaitļi – 19, 26, 61. Krāsas – visi zaļie toņi, jāizvairās no melnas, oranžas un kritušu lapu krāsas. Uzturs – lieto sēru mielastiem paredzētu, spēcīgu barību. Labi ēst vairāk dārzeņu un zaļumu. Var nedaudz iemalkot kādu stipro alkoholisko dzērienu, pieminot sev tuvos aizgājušos cilvēkus.

9.maijs 20. Saules diena 5:17-21:22 – Uzvaru un kritušo varoņu diena. Nav ieteicamas ūdens procedūras, matu griešana. Veiksies darbs ar metālu. Var aktīvi rīkoties, sākt celtniecību, mērīt robežas, atdot parādus, cīnīties par taisnību, pieņemt lēmumus un sākt realizāciju. Nav labvēlīga diena apaļīgiem cilvēkiem. Nedrīkst baidīties, daudz ēst un gulēt! Laba diena spēka vingrinājumiem. Var nodot asinis, izdzīt parazītus visos līmeņos. Laimīgie skaitļi – 20, 27, 68. Krāsas – koši sarkana un kanārijputniņu dzeltena. Nav ieteicama balta krāsa un gaišie toņi. Uzturs – rudzu plāceņi, sēnes, visi sakņaugi, gaļa, izņemot cūkgaļu, daudz garšaugu – sīpoli, ķiploki, mārrutki. Nedrīkst ēst saldumus un lietot alkoholu.

10.maijs 21. Saules diena 5:14-21:25 – Labklājības un bagātības diena.Šī ir lozēšanas diena – ja vēlies sākt ko darīt, ieteicams iziet ārā, nostāties nama lieveņa priekšā un mest gaisā monētu, ģerboņa puse būs “jā”, otra puse – “nē”. Tā var jautāt ne vairāk par trim jautājumiem, turklāt attiecībā uz šo dienu vai arī uz tuvākajām šī mēneša dienām. Vislabāk to darīt saullēktā vai dienas vidū. Diena, kad ir ļoti jākoncentrējas, lai paveiktu ko nozīmīgu. Tā ir enerģētiskās dziedināšanas diena, kad šāds spēks ir ugunij (var veikt kādu rituālu ar svecēm). Rūpīgi jāsakopj mati – tie jāsavāc kopā un nedrīkst staigāt ar vaļējiem. Materiālās labklājības diena – visas ar uzkrāšanu saistītās finanšu operācijas jāveic tieši šodien. Labs laiks kolektīvam darbam, kāzām, pārbraucieniem, var pāriet uz jaunu darbu. Ja šajā dienā niez acis, cilvēks kaut ko nepareizi redz. Laimīgie skaitļi – 30, 59. Krāsas – tumši zili, sarkanbrūni, terakotas un zemes krāsas toņi. Apģērbā nav vēlami gaiši zili toņi un raibas krāsas. Uzturs – gaļu labāk neēst, ieteicami mežloki, sakņaugi, lapiņu sēnes, zivis. Rituālais ēdiens labklājības veicināšanai – cepti kastaņi.

11.maijs 22. Saules diena 5:15-21:25 – Vēju rozes diena. Šajā dienā ieteicams tikt skaidrībā par sevi un izdarīt izvēli, pa kādu ceļu turpmāk doties. Var notikt viss, arī tas, kas nepavisam nenāk prātā. Šī ir neparedzamu notikumu diena, kad neko nedrīkst plānot, bet ieteicams kaut ko krasi mainīt dzīvē. Piemēram, pēkšņi pāriet uz citu darbu vai dzīvesvietu, bet tas nedrīkst būt iepriekš plānots. Pirts diena, var griezt matus un nagus. Jācenšas pēc iespējas mazāk uzturēties zem savas mājas jumta. Jāklausa intuīcija, jāatrodas plūsmā, nevajag vairīties no atrašanās kompānijā. Laimīgie skaitļi – 22, 39, 53, 86. Krāsas – visi pasteļtoņi, jāizvairās no košiem, īpaši sarkaniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicama veģetāra pārtika, drīkst ēst daudz, bet vieglu ēdienu – salātus, zaļumus, dārzeņus un augļus, dažādas sēklas, riekstus, rozīnes, pupas un zirņus. Labi dzert daudz tējas. Nedrīkst ēst gaļu, īpaši tādu, kas satur skrimšļus un kaulus. Kā rituālo ēdienu var pagatavot miežu plāceņus ar kanēļa un ingvera piedevu. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

12.maijs 23. Saules diena 5:10-21:29 – Pirmatnējā tukšuma diena. Šajā dienā ceļ sētas, maina durvju atslēgas, ierīko signalizāciju. Laba diena sabiedriskiem pasākumiem, līgumu noformēšanai un juridisku lietu kārtošanai. Nevajag pirkt neko jaunu – ātri nolietosies, taču ieteicams uzvilkt jaunu apģērbu vai apavus, kas iegādāti iepriekš. Ieteicams izgulēties, mazgāties, griezt matus, nagus. Vēlams staigāt bez galvassegas. Nevajag sevi ierobežot un turēties pie reglamentiem. Var precēties, bet nav ieteicams šķirties. Laimīgie skaitļi – 22, 44. Krāsas – visi pelēkie toņi, haki krāsa. Apģērbā nevajadzētu izmantot ne spilgtus toņus, ne melnbaltu salikumu. Uzturs – līdz pusdienām labāk atturēties no ēšanas, jālieto viegli ēdieni, uzkodas, augļi, dārzeņi, ieteicami skābi produkti vai ēdieni ar izteiktu smaržu. Nedrīkst ēst un dzert neko, kas ir sarkanā krāsā vai atgādina asinis. Veiksmīga Saules diena.


Saules dienas: 28.aprīlis – 5.maijs

29. aprīlis 10. saules diena 5:41-21:00 – Ūdens diena. Labi nodoties filozofiskām pārdomām, sapņot. Drīkst ilgāk pagulēt, ieteicams atrasties pie dabas. Vajag mazāk strādāt un runāt. Nav ieteicams lieki traucēt ūdens garus – iet pirtī, peldēties, mazgāt veļu, lietot zāles. Labs laiks ūdens vārdošanai – saulrieta laikā tekošam ūdenim var izstāstīt visu, no kā vēlies atbrīvoties.  Laimīgie skaitļi – 20, 41. Krāsas – piesātināti un caurspīdīgi zilās gammas toņi, kā arī vienkārši tumši pelēks ar zaļganu nokrāsu. Nav ieteicami spilgti toņi, īpaši sarkans. Uzturs – piena produkti, biezsulas (bez skābuma), sakņaugi, jo īpaši ieteicami ir pienā vārīti rāceņi (ja kāds tādus spēj ieēst). Tāpat labi lietot zivis, jūraszāles u.c. jūras veltes. Labāk lietot mazāk šķidruma, atteikties no zupām, ķīseļiem, alkohola un smagi sagremojamas pārtikas. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

30. aprīlis 11. Saules diena 5:39-21:02 – Saules rituma diena. Galvenais ieteikums – viss jādara ātri. Krīzes situāciju un asu problēmu risināšanas diena, uz visu jāreaģē zibenīgi. Nedrīkst vilcināties, slinkot, gulēt, īdēt. Labi pavadīt šo dienu kopā ar bērniem – rotaļāties, iepriecināt un apdāvināt. Var sākt jebkurus mācību procesus, uzņemt viesus, tāpat arī šūt un labot apģērbu, uzpost māju. Nav ieteicami dārza darbi – sētais un stādītais izdegs. Nedrīkst badoties. Var vilkt lozes. Nedrīkst atteikt, ja bērni ko lūdz, šajā dienā viņiem jādāvina dāvanas. Laimīgie skaitļi – 34, 79. Krāsas – spilgti dzelteni un oranži toņi, kā arī balta krāsa. Nav ieteicamas tumšas krāsas – melna, zila un visu toņu zaļā. Uzturs – sēkliņas, rieksti, eļļas, miežu alus. Labi ēst sāļus ēdienus, zivis. Nedrīkst ēst saldumus un gaļu. Var gatavot apaļus ēdienus – raušus, bezrauga, biezpiena pankūkas u.c.

1. maijs 12. Saules diena 5:35-21:06 – Mēness dievietes diena. Diena laba dārgumu meklēšanai, noslēpumu risināšanai, senu draugu apmeklējumam, konfliktu noregulēšanai. Nav ieteicams pārpūlēties, savukārt izklaidēties vislabāk ģimenes lokā. Ieteicams veltīt dienu lūgšanām un meditācijām, var veikt piedošanas un atlaišanas rituālus. Šodien ūdens apveltīts ar īpašu spēku, tāpēc labi iet peldēties, veikt pirts rituālus, smelt no avota dzīvo ūdeni. Labi iegādāties dārglietas. Sekss vēlams tikai ar mērķi ieņemt bērnu. Mēness pārvalda arī ļaunos garus – izrādot cieņu, var izlūgties viņu labvēlību. Laimīgie skaitļi – 32 sievietēm, 71 vīriešiem. Krāsas – balta krāsa uz tumšzila fona, jāizvairās no dzelteniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicams dzert daudz šķidruma, kā arī ēst šķidrus ēdienus, zupas, ķīseļus, želejas. Turklāt ķīselim jābūt biezam. Nedrīkst ēst medu, riekstus, grūti sagremojamus ēdienus un vistas gaļu. Var dzert baltvīnu.  Veiksmīga Saules diena.

2. maijs 13. Saules diena 5:34-21:06 – Lietu dāvājošā debesu jātnieka diena. Nopietna diena, kad visi tumšie spēki to vien gaida, ka cilvēks kļūdīsies. Piemērota diena svarīgu līgumu slēgšanai, lielu darījumu veikšanai, intelektuālajam darbam. Vienīgā diena, kad drīkst spēlēt visu veidu azartspēles un kad var rasties iespēja izkļūt no ikdienas labirinta. Jābūt piesardzīgam ar melno maģiju – jāseko teiktajiem vārdiem un domātajām domām, jo jebkura ļauna doma var piepildīties septiņkārtīgi. Var veikt attīrīšanās procedūras, atbrīvoties no lāstiem un nobūrumiem. Labi uzsākt svaru regulējošas diētas. Nav ieteicams griezt nagus un matus. Laimīgie skaitļi – 5, 13, 33, 55, 128, 555, 1024. Krāsas – cēli sarkana, ceriņu, visi baltie toņi. Nav ieteicam blāvi dzeltenie, brūnganie un zaļie toņi. Uzturs – vajadzētu ēst pēc iespējas mazāk, nedrīkst lietot dzīvnieku valsts produktus. Labākais ēdiens – bezrauga maize un plāceņi. Vispār ēšanas jomā šīs dienas moto ir “maize, sāls un ūdens”.  Sarežģīta Saules diena.

3. maijs 14. Saules diena 5:32-21:09 – Dzīvnieku aizbildņa un pārpilnības diena. Dienas, kas saistīta ar atpūtu un strīdnieku samierināšanu. Labi apsekot savus īpašumus, rūpēties par materiālajiem labumiem, sākt celtniecību, kārtot finanšu darījumus, iepirkties. Nedrīkst darīt pāri dzīvniekiem, var tos iegādāties, sākt dresūru. Nav ieteicams badoties, piemēslot apkārtni, pieņemt svarīgus lēmumus. Laimīgie skaitļi – 4, 24, 83. Krāsas – visi maigie, nomierinošie toņi, tāpat arī aizsargkrāsas – haki, zaļi dzeltenie un brūnīgie toņi. Nav ieteicamas krāsas, kas atgādina asinis, arī zilās asinis ne. Šajā dienā labāk nevilkt ādas un kažokādu izstrādājumus. Uzturs – visa veida piena produkti, maize, putras. Rituālais ēdiens – maize, kas vispirms iemērkta medū, pēc tam – pienā. Ieteicami rieksti, sēklas. Jāatturas no liellopu, cūkas, aitas un kazas gaļas, var ēst vistas gaļu. Nedrīkst ēst pirms pašas došanās gulēt, bet dienas laikā gan vajadzētu ik pa brīdim kaut ko apēst.

4. maijs 15. Saules diena 5:29-21:11 – Auglības un debess ūdeņu valdnieces diena. Labvēlīga diena kāzām un citu savienību slēgšanai. Ļoti spēcīga mīlestības un laimes enerģijas diena. Labi uzkopt māju, sētu, dārzu, rūpēties par dzīvniekiem. Piemērots laiks skaistumkopšanasun pirts rituāliem. Var griezt matus un nagus. Diena, kad ieteicams dabisks dzīvesveids, nav ieteicams piepūlēties, celt smagumus. Darbu, kas nepatīk, labāk nedarīt, bet pievērsties hobijiem. Laimīgie skaitļi – 15, 27, 74, 81. Krāsas – oranžie, pērļu krāsas un sudrabainie toņi. Nav ieteicami spilgti zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot sulas un augļus, sukādes, medu un saldumus. Nedrīkst dzert vīnu, bet ieteicams spiest vīnogu sulu vīnam, gatavot dažādus uzlējumus. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

5. maijs 16. Saules diena 5:27-21:13 – Likuma un taisnīguma diena. Diena, kas saistīta ar attiecību skaidrošanu, var kārtot rēķinus, izlīgt mieru, jāievēro iepriekš noslēgtās vienošanās. Labi sākt tiesas procesus, ja ir pārliecība par savu taisnību, bet ļoti jāseko līdzi teiktajiem vārdiem. Var slēgt līgumus, risināt svarīgas pārrunas, sākt darbu jaunā darba vietā. Ieteicams atzīt savas kļūdas un veikt rituālus, lai tās izlabotu un vērstu par labu. Piedošanas diena. Pats galvenais – strādāt, strādāt un strādāt. Var celt sētu, likt nožogojumus, jaunas durvis, aizmūrēt caurumus, laba diena signalizācijas ierīkošanai. Diena grūta priekšniekiem un avantūristiem. Nedrīkst mānīties, zinot, ka nevarēs izpildīt, tomēr dot solījumus. Laimīgie skaitļi – 16, 35, 51. Krāsas – zilā un indigo zilā, nav ieteicami dzeltenie un zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot maz šķidruma, pārsvarā tīru ūdeni, bet no ēdiena – maizi. Var ēst asus ēdienus, sīpolus, mārrutkus, piparus, sālītus produktus, zivis, sēnes, konservus, riekstus. Ieteicams gavēnis.


Saules dienas: 22.aprīlis – 28.aprīlis

22.aprīlis 3. saules diena 5:58-20:46 – Uguns diena. Viena no labākajām dienām lūgšanām, rituālu veikšanai. Uguns godināšana – vislabāk no rīta. Labi sākt celtniecību, tiesas procesus. Nav vēlams plānot tālus ceļojumus un medicīniskas operācijas. Viegli pārvarēt profesionālos šķēršļus un grūti risināmus jautājumus. Šis laiks jāvelta ģimenei, mājai. Jābūt pateicīgam par visu. Laimīgie skaitļi – 16, 62, 73. Krāsas – tumši, piesātināti sarkanie toņi – karmīnsarkans, ķiršu krāsas, kā arī tumši zils. Uzturs – vislabāk paša gatavots, ieteicami pīrāgi, plātsmaizes, pankūkas. Nav ieteicama gaļa un vīns. Ieteicams ievērot gavēni.

23.aprīlis 4. Saules diena 5:55-20:48 – Debesu kareivju diena. Viena no kritiskākajām Saules dienām. Šodien jābūt gana uzmanīgam, nedrīkst zāģēt, cirst un kaut ko iznīcināt. Diena aktīvai rīcībai, taču tikai drosmīgiem cilvēkiem – var cīnīties par savu taisnību, aizstāvēt vājākos, asināt instrumentus. Ieteicams daudz staigāt kājām. Labāk nenodoties rakstu darbiem. Nedrīkst spēlēt azartspēles un iesaistīties strīdos. Laba diena sporta sacensībām, kaujas mākslai. Laimīgie skaitļi – 15, 39. Krāsas – rubīnsarkans, rozā un pienbalti toņi. Nav vēlami nekādas nokrāsas zaļie toņi. Uzturs – nav ieteicams ēst dzīvnieku valsts produktus, labi lietot asus garšaugus – ķiplokus, sīpolus, piparus. Ieteicams dzert daudz šķidruma. Sarežģīta Saules diena.

24.aprīlis 5. Saules diena 5:53-20:50 – Sievišķā pirmsākuma un labdarības diena. Šodien ir labi ar kādu izlīgt un nekādā gadījumā nedrīkst ķildoties. Ieteicama saskarsme ar koku, ar koka lietām. Ieteicams veikt darbus ar rokām, tostarp rakt zemi, stādīt, sēt, dēstīt, rūpēties par dzīvniekiem. Laba diena bērna ieņemšanai. Var slēgt ilgtermiņa līgumus. Nedrīkst veikt lielus pirkumus, pieņemt dāvanas un doties tālos braucienos. Laimīgie skaitļi – 5, 24, 29, 60. Krāsas – piesātināti dzeltena, balti rožaina, visi pasteļtoņi. Labi valkāt vara rotas. Jāizvairās no spilgtiem toņiem. Uzturs – visu veidu putras, graudaugu ēdieni, rieksti, kartupeļi, rāceņi, bietes. Gaļai, jo īpaši truša gaļai, labāk nepieskarties. Nav ieteicams sākt badošanos.

25.aprīlis 6. Saules diena 5:51-20:52 – Veseluma un veselības diena. Simboliska palīdzības diena, kad jāmeklē ceļš uz otra cilvēka sirdi. Labvēlīga diena seksuālām attiecībām. Šodien īpaša uzmanība veltāma ūdenim – vēsam, nevis karstam. Labi tajā mazgāties, veikt veselības rituālus, rakt un tīrīt akas, dīķus, remontēt. Ieteicams pievērst uzmanību bērniem, aprunāties ar viņiem. Laimīgie skaitļi – 6, 20, 51. Krāsas – dažādi sudrabainie un gaišzilie toņi. Nav ieteicami melnie un izteikti spilgti toņi. Uzturs – ieteicams pēc iespējas vairāk dzert un lietot daudz šķidra ēdiena, jālieto vairāk svaigu, sulīgu augļu un mazāk – žāvētu augļu. Drīkst dzert baltvīnu, no sarkanas krāsas dzērieniem jāizvairās. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

26.aprīlis 7. Saules diena 5:48-20:54 – Nemirstības diena. Dzīves apliecinājuma un prieka diena. Labi sākt nopietnus, iepriekš izplānotus darbus, doties ceļojumos, tālos braucienos, nostiprināt fizisko veselību, uzsākt attiecības un ieņemt bērnu. Piemērots laiks stādīt un pārstādīt augus un kokus. Nedrīkst postīt dabu! Ieteicams koncentrēties uz iekšējo siltumu, kas silda, baudīt karstu vannu, iet pirtī. Nav ieteicams vienatnē sēdēt mājās. Laimīgie skaitļi – 7, 13, 56. Krāsas – balta, dzeltena, zeltaina. Nav vēlami tumšie toņi, jo īpaši brūnie. Ieteicams pēc iespējas vieglāks un gaisīgāks apģērbs, nedrīkst tuntulēties. Uzturs – visa veida graudaugi, jo īpaši mieži un kvieši, putras (tikai bez piena), kā arī augu valsts pārtika – salāti ar eļļu, augļi, sēklas, rieksti. Var lietot vīnu, dažādus kokteiļus, vēlams karstus.

27.aprīlis 8. Saules diena 5:46-20:56 – Dieva svētības un augstākās harizmas diena. Diena, kad nevar dzīvot pēc iepriekš izstrādāta plāna vai grafika – iespējams, ka tādā gadījumā viss sanāks diametrāli pretēji iecerētajam. Jebkuri jauni darbi vai risinājumi – lieliski! Var visu sākt no nulles, no baltas lapas. Ir jābūt gatavam pārsteigumiem. Piemērots laiks attīrīšanās procedūrām, pirtij, nagu un matu griešanai, operācijām. Laba diena zīlēšanai un nākotnes pareģošanai. Laimīgie skaitļi – 64, 8, 75. Krāsas – raibas 3-4 dažādos toņos. Sievietēm jāizvairās no brūnajiem un sarkanbrūnajiem toņiem. Uzturs – viss, ko gribas, un pēc iespējas daudzveidīgāk. Tikai nevajag ēst, ja tiešām negribas.

28.aprīlis 9. Saules diena 5:43-20:58 – Svētās uguns diena. Cīņas diena, kad nedrīkst daudz gulēt un vajag ēst, bet nedrīkst pārēsties. Var dedzināt visu lieko, taču tā, lai nerastos dūmi (tāpēc var dedzināt sausus priekšmetus, bet jāatturas no mitru lietu dedzināšanas). Ir jāstrādā – labi sākt fiziski smagus darbus. Laba diena ceļojumiem, tāliem braucieniem, svētvietu apmeklēšanai, lūgšanu skaitīšanai. Nedrīkst slinkot un iesaistīties avantūrās. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 81. Krāsas – visas mirdzošās krāsas tumši sarkanā, brūnā un dzeltenā gammā. Nav ieteicami aukstie toņi, jo īpaši tumši zilais. Uzturs – jebkuri produkti. Galvenais, lai tie ir daudzveidīgi un karsti, kā arī tādi, kurus organisms ātri asimilē – šokolāde, maize u.c. Nav ieteicama smaga barība – sēnes, gaļa utt. Vēlams ievērot gavēni.


Saules dienas: 15.aprīlis – 21.aprīlis

15.aprīlis 26. saules diena 6:16-20:31 – Mantisko labumu diena. Šajā dienā ieteicams iepirkties – var pirkt visu, ko vien ierauga un kas iepatīkas. Šodien var nevairīties ne no kādiem priekiem. Vajag uzvilkt to, kas ilgi stāvējis skapī, gaidot savu reizi – uzposties. Vīriešiem vajag savām sievām dāvināt dāvanas – kaut vai mazas, bet vajadzīgas un iepriecinošas. Var kārtot visu veidu naudas darījumus, parakstīt dokumentus, organizēt nopietnus pasākumus. Labi ārstēt zobus, veikt kosmētiskās procedūras, attīrīt organismu un ādu. Ja šajā dienā uzreiz nevar iedarbināt mašīnu, labāk ar to nebraukt. Laimīgie skaitļi – 26, 62, 93. Krāsas – balta, zelta, sarkana. Nav ieteicami melnie, zilie un ceriņkrāsas toņi. Svarīgi uzvilkt kādu jaunu apģērbu un bagātīgi rotāties. Uzturs – drīkst ēst visu, kas garšo, galdam jābūt bagātīgi un daudzveidīgi klātam. Par rituāliem ēdieniem var uzskatīt piena produktus un biezpienu ar žāvētiem augļiem.

16.aprīlis 27. Saules diena 6:12-20:34 – Sargeņģeļa diena. Šajā dienā itin kā atveras debesu vārti, un visi svētie nolūkojas, kas notiek uz zemes. Nedrīkst melot, krāpt dzīvesbiedru, vajag atbrīvoties no nevajadzīgām lietām – atdot citiem vai izmest. Laba diena maiņai – samainīt ar kādu to, kas jums nav vajadzīgs, pret to, kas šķiet noderīgs. Ieteicams pēc iespējas mazāk atrasties savās mājās, bet doties brīvā dabā. Jāievēro savstarpējās pieklājības normas un jābūt viesmīlīgam. Ieteicams tikties ar draugiem, daudz runāt, apmainīties ar pieredzi. Laba diena ceļojumiem (tikai ne pa ūdeni!), naudas darījumiem, kontaktiem. Šī ir savādu nejaušību diena – ja gadās neparastas sakritības, tās norāda uz pārmaiņām dzīvē. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 89. Krāsas – visi gaiši zilie, zilie un zeltainie toņi. Nav ieteicami zaļi un brūni toņi. Uzturs – ieteicami daudzveidīgi, viegli, šķidri ēdieni. Nekādā gadījumā nedrīkst pārēsties – vajadzētu justies nedaudz izsalkušam. Rituālie ēdieni šajā dienā ir kefīrs un paniņas. Veiksmīga Saules diena.

17.aprīlis 28. Saules diena 6:10-20:35 – Pazemes valstības diena. Vissmagākā no Saules dienām, tiek pielīdzināta Mēness kalendāra sātaniskajām dienām. Nevajag tikties ar nepatīkamiem cilvēkiem. Nav ieteicams griezt matus, lietot daudz medikamentu, uzsākt ārstēšanās kursu, veikt operācijas. Ieteicami zemes darbi – var rakt, likt pamatus, stādīt augus, pieminēt mirušos. Ja dodas kaut kur ciemos, jāņem līdzi pašam savs cienasts un jāēd tikai tas. Nav ieteicams skaļi smieties. Laimīgie skaitļi – 28, 82, 93. Krāsas – melna, tumši zila, brūna, jāizvairās no dzeltenas, sarkanas un rozā krāsas. Uzturs – var ēst visu, izņemot siltasiņu dzīvnieku produktus un svarīgi nejaukt pārtiku – ēst atsevišķi piena produktus, dārzeņus un citus. Ja lieto biezpienu, no citas pārtikas jāatturas. Laba ir maize. Sarežģīta Saules diena.

18.aprīlis 29. Saules diena 6:08-20:37 – Dievišķo lūgšanu diena. Diena, kad nedrīkst atteikties no laulāto pienākumiem. Ieteicams lāpīt, šūt, pirkt jaunu apģērbu. Ieteicams uzklausīt citus, kontaktēties ar cilvēkiem, taču pēc iespējas mazāk runāt pašam par sevi – nekādu “Es”! Var nodarboties ar remontdarbiem, iet pirtī, bet nevajadzētu lietot smaržas un kosmētikas līdzekļus – šajā dienā visam jābūt dabiskam. Labi visu dienu strādāt kādu vieglu, patīkamu darbu. Nav piemērota diena ceļošanai, bet var sākt apgūt jaunas zināšanas. Pēc saulrieta nevajadzētu palikt vienam. Laimīgie skaitļi – 29, 43, 56, 65. Krāsas – spilgti, mirdzoši toņi, zelta un violeta krāsa. Labi iegādāties un vilkt jaunas drēbes un bižutēriju. Uzturs – viegls, vislabāk dārzeņi (salāti, burkāni, kāposti), pīrāgi ar kāpostiem un sēnēm. Nedrīkst ēst gaļu. Var iedzert vīnu, miežu alu. Ieteicams gavēnis.

19.aprīlis 30. Saules diena 6:05-20:39 – Svētā Gara diena. Saules mēnesis iesākas ar Radītājam veltītu dienu un beidzas ar Svētajam Garam veltītu. Jāpabeidz iesāktie darbi un nav jāsāk jauni. Ieteicams kontrolēt domas un neko neplānot. Šajā dienā labāk atrasties tuvinieku lokā un izvairīties no svešiem cilvēkiem. Vislabāk turēties savu māju tuvumā un lieki nerunāt. Ieteicams atbrīvoties no vecām lietām, iznesot tās ārā no mājas. Nedrīkst mazgāt veļu, tīrīt māju, gatavot ēst. Labi gavēt. Lūgšanu un mirušo piemiņas diena. Laimīgie skaitļi – 40, 85. Krāsas – visas, izņemot melnu. Uzturs – piena, jo īpaši skābpiena produkti, maize, rozīnes, augļi. Nedrīkst lietot alkoholu.

20.aprīlis 1. Saules diena 6:03-20:41 – Pasaules radītāja diena. Visu lietu sākšana, radošums, iniciatīva. Ieteicams būt cēlsirdīgam un dāsnam it visā. Var doties ceļā. Labi slēgt laulības, kas pamatojas uz mīlestību. Ieteicams sākt spēka vingrinājumus. Laba diena skaistumkopšanas procedūrām. Pēc saulrieta vērtīgi iet pirtī. Laimīgie skaitļi – 21, 72. Krāsas – ugunīga, zeltaina, balta. Jāatturas no melnajiem un pelēkajiem toņiem apģērbā. Uzturs – cep maizi, pankūkas, pīrāgus, lieto istabas temperatūras sarkanvīnu ar medu. Veiksmīga Saules diena.

21.aprīlis 2. Saules diena 6:00-20:44 – Dievišķā vārda diena. Liels spēks vārdam. Labi sākt apgūt kaut ko jaunu – valodas, profesiju. Labvēlīga diena sarunām, kontaktiem, informācijas vākšanai. Var iepirkties, tirgoties, veikt naudas darījumus. Piemērots laiks zīlēšanai. Labi vilkt jaunas drēbes. Nedrīkst atteikt ziedojumu, ja to lūdz. Nav ieteicams saskarties ar uguni. Nevajag uzņemt viesus, tīrīt māju, mazgāt veļu. Laimīgie skaitļi – 17, 31, 48. Krāsas – dzeltenā, zilganzaļā, gaiši zilā. Uzturs – viegli ēdieni, sviestmaizes, salāti, uzkodas. Nedrīkst lietot alkoholu.


Saules dienas: 08.aprīlis – 14.aprīlis

08.aprīlis 19. saules diena 6:33-20:17 – Senču dvēseļu diena. Piemērota diena, lai sāktu ilglaicīgu veselības uzlabošanu, ārstēšanos. Labi atrasties kalnos vai kādā augstākā vietā, valkāt talismanus. Ieteicams godināt senčus, kārtot pagātnes lietas, piedot tuviniekiem, pavadīt dienu ģimenes lokā, darboties pa māju. Nav ieteicams rīkot jautrus pasākumus un dot jebkādus solījumus. Laimīgie skaitļi – 19, 26, 61. Krāsas – visi zaļie toņi, jāizvairās no melnas, oranžas un kritušu lapu krāsas. Uzturs – lieto sēru mielastiem paredzētu, spēcīgu barību. Labi ēst vairāk dārzeņu un zaļumu. Var nedaudz iemalkot kādu stipro alkoholisko dzērienu, pieminot sev tuvos aizgājušos cilvēkus.

09.aprīlis 20. Saules diena 6:31-20:18 – Uzvaru un kritušo varoņu diena. Nav ieteicamas ūdens procedūras, matu griešana. Veiksies darbs ar metālu. Var aktīvi rīkoties, sākt celtniecību, mērīt robežas, atdot parādus, cīnīties par taisnību, pieņemt lēmumus un sākt realizāciju. Nav labvēlīga diena apaļīgiem cilvēkiem. Nedrīkst baidīties, daudz ēst un gulēt! Laba diena spēka vingrinājumiem. Var nodot asinis, izdzīt parazītus visos līmeņos. Laimīgie skaitļi – 20, 27, 68. Krāsas – koši sarkana un kanārijputniņu dzeltena. Nav ieteicama balta krāsa un gaišie toņi. Uzturs – rudzu plāceņi, sēnes, visi sakņaugi, gaļa, izņemot cūkgaļu, daudz garšaugu – sīpoli, ķiploki, mārrutki. Nedrīkst ēst saldumus un lietot alkoholu.

10.aprīlis 21. Saules diena 6:28-20:21 – Labklājības un bagātības diena. Šī ir lozēšanas diena – ja vēlies sākt ko darīt, ieteicams iziet ārā, nostāties nama lieveņa priekšā un mest gaisā monētu, ģerboņa puse būs “jā”, otra puse – “nē”. Tā var jautāt ne vairāk par trim jautājumiem, turklāt attiecībā uz šo dienu vai arī uz tuvākajām šī mēneša dienām. Vislabāk to darīt saullēktā vai dienas vidū. Diena, kad ir ļoti jākoncentrējas, lai paveiktu ko nozīmīgu. Tā ir enerģētiskās dziedināšanas diena, kad šāds spēks ir ugunij (var veikt kādu rituālu ar svecēm). Rūpīgi jāsakopj mati – tie jāsavāc kopā un nedrīkst staigāt ar vaļējiem. Materiālās labklājības diena – visas ar uzkrāšanu saistītās finanšu operācijas jāveic tieši šodien. Labs laiks kolektīvam darbam, kāzām, pārbraucieniem, var pāriet uz jaunu darbu. Ja šajā dienā niez acis, cilvēks kaut ko nepareizi redz. Laimīgie skaitļi – 30, 59. Krāsas – tumši zili, sarkanbrūni, terakotas un zemes krāsas toņi. Apģērbā nav vēlami gaiši zili toņi un raibas krāsas. Uzturs – gaļu labāk neēst, ieteicami mežloki, sakņaugi, lapiņu sēnes, zivis. Rituālais ēdiens labklājības veicināšanai – cepti kastaņi.

11.aprīlis 22. Saules diena 6:26-20:23 – Vēju rozes diena. Šajā dienā ieteicams tikt skaidrībā par sevi un izdarīt izvēli, pa kādu ceļu turpmāk doties. Var notikt viss, arī tas, kas nepavisam nenāk prātā. Šī ir neparedzamu notikumu diena, kad neko nedrīkst plānot, bet ieteicams kaut ko krasi mainīt dzīvē. Piemēram, pēkšņi pāriet uz citu darbu vai dzīvesvietu, bet tas nedrīkst būt iepriekš plānots. Pirts diena, var griezt matus un nagus. Jācenšas pēc iespējas mazāk uzturēties zem savas mājas jumta. Jāklausa intuīcija, jāatrodas plūsmā, nevajag vairīties no atrašanās kompānijā. Laimīgie skaitļi – 22, 39, 53, 86. Krāsas – visi pasteļtoņi, jāizvairās no košiem, īpaši sarkaniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicama veģetāra pārtika, drīkst ēst daudz, bet vieglu ēdienu – salātus, zaļumus, dārzeņus un augļus, dažādas sēklas, riekstus, rozīnes, pupas un zirņus. Labi dzert daudz tējas. Nedrīkst ēst gaļu, īpaši tādu, kas satur skrimšļus un kaulus. Kā rituālo ēdienu var pagatavot miežu plāceņus ar kanēļa un ingvera piedevu. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

12.aprīlis 23. Saules diena 6:23-20:25 – Pirmatnējā tukšuma diena. Šajā dienā ceļ sētas, maina durvju atslēgas, ierīko signalizāciju. Laba diena sabiedriskiem pasākumiem, līgumu noformēšanai un juridisku lietu kārtošanai. Nevajag pirkt neko jaunu – ātri nolietosies, taču ieteicams uzvilkt jaunu apģērbu vai apavus, kas iegādāti iepriekš. Ieteicams izgulēties, mazgāties, griezt matus, nagus. Vēlams staigāt bez galvassegas. Nevajag sevi ierobežot un turēties pie reglamentiem. Var precēties, bet nav ieteicams šķirties. Laimīgie skaitļi – 22, 44. Krāsas – visi pelēkie toņi, haki krāsa. Apģērbā nevajadzētu izmantot ne spilgtus toņus, ne melnbaltu salikumu. Uzturs – līdz pusdienām labāk atturēties no ēšanas, jālieto viegli ēdieni, uzkodas, augļi, dārzeņi, ieteicami skābi produkti vai ēdieni ar izteiktu smaržu. Nedrīkst ēst un dzert neko, kas ir sarkanā krāsā vai atgādina asinis. Veiksmīga Saules diena.

13.aprīlis 24. Saules diena 6:20-20:27 – Attīrīšanās diena. Smaga, kritiska diena, kad nedrīkst ļauties provokācijām, teikt rupjības. Ieteicams klusēt un neiesaistīties kompānijās. Labi nodoties lūgšanām un gavēnim. Jāuzturas gaismā vai gaišā vietā un savās mājās, nevajag doties ceļojumos. Var attīrīt organismu, tīrīt māju, remontēt vai restaurēt. Laba diena pašam smagākajam un netīrākajam darbam. Var indēt mušas un citus insektus. Veiksme visiem roku darbiem, bet nedrīkst darboties ar zemi. Lai nepiesaistītu tumsas spēkus, uz nakti jāaizver logi. Laimīgie skaitļi – 24, 79, 86. Krāsas – sarkanās un melnās kombinācija, spilgti dzeltenzaļš. Jāatsakās no pelēkiem, brūniem un violetiem toņiem. Uzturs – nav ieteicams ēst no dienas vidus līdz saulrietam. Pārējā laikā – biezpiens, krējums, piens, rupjmaize. Dienas rituālais ēdiens – sālīts biezpiens ar riekstiem, brinza. Sarežģīta Saules diena, ieteicams gavēnis.

14.aprīlis 25. Saules diena 6:17-20:30 – Patiesības valstības diena. Šajā dienā ne uz vienu nedrīkst dusmoties, un, ja kāds ko lūdz, tad ieteicams to dot. Ieteicams atpūsties mājās, ģimenes lokā, nevajadzētu doties ceļojumos. Diena, kas jāvelta bērniem, jāpavada ar viņiem kopā. Var rīkot ģimenes svētkus, jābūt saudzīgam pret dabu, jāizrāda cieņa dzīvniekiem. Ļoti slikti sākt kaut kādus jaunus darbus vai iesaistīties avantūrās. Šī ir skolotāja un tradīciju izvēles diena. Ja kāds pasaka rupjību, uz to ieteicams atbildēt ar smaidu un komplimentu. Var veikt rituālus naudas piesaistīšanai. Nedrīkst mānīties. Laimīgie skaitļi – 27, 34, 75. Krāsas – balta, dzeltena, rozā. Jāizvairās no melnas, zilas un brūnas krāsas. Uzturs – ieteicama viegla barība, jo īpaši putras no jauktiem graudiem – kvieši ar rīsiem, grūbas ar auzām – un ar sviestu, tāpat vēlami piena produkti, medus. Nedrīkst lietot gaļu un gaļas produktus.


Saules dienas: 01.aprīlis – 07.aprīlis

1.aprīlis 12. saules diena 6:52-20:02 – Mēness dievietes diena. Diena laba dārgumu meklēšanai, noslēpumu risināšanai, senu draugu apmeklējumam, konfliktu noregulēšanai. Nav ieteicams pārpūlēties, savukārt izklaidēties vislabāk ģimenes lokā. Ieteicams veltīt dienu lūgšanām un meditācijām, var veikt piedošanas un atlaišanas rituālus. Šodien ūdens apveltīts ar īpašu spēku, tāpēc labi iet peldēties, veikt pirts rituālus, smelt no avota dzīvo ūdeni. Labi iegādāties dārglietas. Sekss vēlams tikai ar mērķi ieņemt bērnu. Mēness pārvalda arī ļaunos garus – izrādot cieņu, var izlūgties viņu labvēlību. Laimīgie skaitļi – 32 sievietēm, 71 vīriešiem. Krāsas – balta krāsa uz tumšzila fona, jāizvairās no dzelteniem un oranžiem toņiem. Uzturs – ieteicams dzert daudz šķidruma, kā arī ēst šķidrus ēdienus, zupas, ķīseļus, želejas. Turklāt ķīselim jābūt biezam. Nedrīkst ēst medu, riekstus, grūti sagremojamus ēdienus un vistas gaļu. Var dzert baltvīnu. Veiksmīga Saules diena.

2.aprīlis 13. Saules diena 6:50-20:04 – Lietu dāvājošā debesu jātnieka diena. Nopietna diena, kad visi tumšie spēki to vien gaida, ka cilvēks kļūdīsies. Piemērota diena svarīgu līgumu slēgšanai, lielu darījumu veikšanai, intelektuālajam darbam. Vienīgā diena, kad drīkst spēlēt visu veidu azartspēles un kad var rasties iespēja izkļūt no ikdienas labirinta. Jābūt piesardzīgam ar melno maģiju – jāseko teiktajiem vārdiem un domātajām domām, jo jebkura ļauna doma var piepildīties septiņkārtīgi. Var veikt attīrīšanās procedūras, atbrīvoties no lāstiem un nobūrumiem. Labi uzsākt svaru regulējošas diētas. Nav ieteicams griezt nagus un matus. Laimīgie skaitļi – 5, 13, 33, 55, 128, 555, 1024. Krāsas – cēli sarkana, ceriņu, visi baltie toņi. Nav ieteicami blāvi dzeltenie, brūnganie un zaļie toņi. Uzturs – vajadzētu ēst pēc iespējas mazāk, nedrīkst lietot dzīvnieku valsts produktus. Labākais ēdiens – bezrauga maize un plāceņi. Vispār ēšanas jomā šīs dienas moto ir “maize, sāls un ūdens”. Sarežģīta Saules diena.

3.aprīlis 14. Saules diena 6:46-20:06 – Dzīvnieku aizbildņa un pārpilnības diena. Dienas, kas saistīta ar atpūtu un strīdnieku samierināšanu. Labi apsekot savus īpašumus, rūpēties par materiālajiem labumiem, sākt celtniecību, kārtot finanšu darījumus, iepirkties. Nedrīkst darīt pāri dzīvniekiem, var tos iegādāties, sākt dresūru. Nav ieteicams badoties, piemēslot apkārtni, pieņemt svarīgus lēmumus. Laimīgie skaitļi – 4, 24, 83. Krāsas – visi maigie, nomierinošie toņi, tāpat arī aizsargkrāsas – haki, zaļi dzeltenie un brūnie toņi. Nav ieteicamas krāsas, kas atgādina asinis, arī zilās asinis ne. Šajā dienā labāk nelietot ādas un kažokādu izstrādājumus. Uzturs – visa veida piena produkti, maize, putras. Rituālais ēdiens – maize, kas vispirms iemērkta medū, pēc tam – pienā. Ieteicami rieksti, sēklas. Jāatturas no liellopu, cūkas, aitas un kazas gaļas, var ēst vistas gaļu. Nedrīkst ēst pirms pašas došanās gulēt, bet dienas laikā gan vajadzētu ik pa brīdim kaut ko apēst.

4.aprīlis 15. Saules diena 6:44-20:08 – Auglības un debess ūdeņu valdnieces diena. Labvēlīga diena kāzām un citu savienību slēgšanai. Ļoti spēcīga mīlestības un laimes enerģijas diena. Labi uzkopt māju, sētu, dārzu, rūpēties par dzīvniekiem. Piemērots laiks skaistumkopšanas un pirts rituāliem. Var griezt matus un nagus. Diena, kad ieteicams dabisks dzīvesveids, nav ieteicams piepūlēties, celt smagumus. Darbu, kas nepatīk, labāk nedarīt, bet pievērsties hobijiem. Laimīgie skaitļi – 15, 27, 74, 81. Krāsas – oranžie, pērļu krāsas un sudrabainie toņi. Nav ieteicami spilgti zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot sulas un augļus, sukādes, medu un saldumus. Nedrīkst dzert vīnu, bet ieteicams spiest vīnogu sulu vīnam, gatavot dažādus uzlējumus. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

5.aprīlis 16. Saules diena 6:42-20:10 – Likuma un taisnīguma diena. Diena, kas saistīta ar attiecību skaidrošanu, var kārtot rēķinus, izlīgt mieru, jāievēro iepriekš noslēgtās vienošanās. Labi sākt tiesas procesus, ja ir pārliecība par savu taisnību, bet ļoti jāseko līdzi teiktajiem vārdiem. Var slēgt līgumus, risināt svarīgas pārrunas, sākt darbu jaunā darba vietā. Ieteicams atzīt savas kļūdas un veikt rituālus, lai tās izlabotu un vērstu par labu. Piedošanas diena. Pats galvenais – strādāt, strādāt un strādāt. Var celt sētu, likt nožogojumus, jaunas durvis, aizmūrēt caurumus, laba diena signalizācijas ierīkošanai. Diena grūta priekšniekiem un avantūristiem. Nedrīkst mānīties, zinot, ka nevarēs izpildīt, tomēr dot solījumus. Laimīgie skaitļi – 16, 35, 51. Krāsas – zilā un indigo zilā, nav ieteicami dzeltenie un zaļie toņi. Uzturs – ieteicams lietot maz šķidruma, pārsvarā tīru ūdeni, bet no ēdiena – maizi. Var ēst asus ēdienus, sīpolus, mārrutkus, piparus, sālītus produktus, zivis, sēnes, konservus, riekstus. Ieteicams gavēnis.

6.aprīlis 17. Saules diena 6:39-20:12 – Veļu valstības aizbildņa diena. Viena no kritiskajām, smagajām dienām. Labi piecelties pirms saullēkta, pastāvēt vējā. Vajadzētu viscaur nomazgāties, īpašu uzmanību pievēršot galvai. Diena ir saistīta arī ar zinību apguvi – labi uzsākt kādu mācību ciklu. Ieteicami īsi braucieni un viss, ko var nokārtot ātri. Neko nevajag plānot, īpaši kādu vienu lietu, un jābūt gatavam saņemt dažādus pārsteigumus. Diennakts tumšajā laikā labi iedegt gaismu un atstāt to uz visu nakti. Īpaši jāuzmana bērni, jāskaita lūgšanas par viņiem. Naktī nav vēlams atvērt logus. Nedrīkst lietot alkoholu, rīkot ballītes, slēgt laulību līgumus. Laimīgie skaitļi – 17, 23, 59, 84. Krāsas – tumši sarkana, oranža, balta, dzeltena. Nav ieteicama melnā krāsa, kā arī pelēkie un zilie toņi. Vēlams uzvilkt jaunu, tīru apģērbu. Uzturs – ļoti ieteicamas ir visu veidu pankūkas – biezās, plānās, pildītās, pildījumam izmantojot medu, biezpienu, ievārījumu. Nav ieteicams ēst sēnes, zaļumus. Ēdiens jāsagatavo iepriekšējā dienā. Sarežģīta Saules diena.

7.aprīlis 18. Saules diena 6:37-20:14 – Taisnīguma diena. Šajā dienā ar mēru jāstrādā, jāatpūšas, jāpriecājas, var ar mēru iedzert kādu alkoholisku dzērienu. Nav vēlams būt vienam, skumt un sērot. Nav ieteicama liela iepirkšanās, došanās tālā ceļā un laulību slēgšana – uzskata, ka tāda savienība nebūs ilgstoša. Laimīgie skaitļi – 18, 36. Krāsas – ieturēti, tumši toņi, melni zaļa, tumši pelēka, tumši zila, tumši brūna krāsa, jāizvairās no gaiša apģērba. Uzturs – viegla barība, piena produkti. Ieteicams ēst nedaudz, bet bieži – vismaz piecas-septiņas reizes, tikai ne smagu un rupju pārtiku. No gaļas labāk atteikties, var lietot buljonu. Šai dienā nav piemēroti saldumi. Veiksmīga Saules diena.


Saules dienas: 25.marts – 31.marts

25. marts 5. saules diena 6:11-18:47 – Sievišķā pirmsākuma un labdarības diena. Šodien ir labi ar kādu izlīgt un nekādā gadījumā nedrīkst ķildoties. Ieteicama saskarsme ar koku, ar koka lietām. Ieteicams veikt darbus ar rokām, tostarp, rūpēties par dzīvniekiem. Laba diena bērna ieņemšanai. Var slēgt ilgtermiņa līgumus. Nedrīkst veikt lielus pirkumus, pieņemt dāvanas un doties tālos braucienos. Laimīgie skaitļi – 5, 24, 29, 60. Krāsas – piesātināti dzeltena, balti rožaina, visi pasteļtoņi. Labi valkāt vara rotas. Jāizvairās no spilgtiem toņiem. Uzturs – visu veidu putras, graudaugu ēdieni, rieksti, kartupeļi, rāceņi, bietes. Gaļai, jo īpaši truša gaļai, labāk nepieskarties. Nav ieteicams sākt badošanos.

26.marts 6. Saules diena 6:09-18:49 – Veseluma un veselības diena. Simboliska palīdzības diena, kad jāmeklē ceļš uz otra cilvēka sirdi. Labvēlīga diena seksuālām attiecībām. Šodien īpaša uzmanība veltāma ūdenim – vēsam, nevis karstam. Labi tajā mazgāties, veikt veselības rituālus, rakt un tīrīt akas, dīķus, remontēt. Ieteicams pievērst uzmanību bērniem, aprunāties ar viņiem. Laimīgie skaitļi – 6, 20, 51. Krāsas – dažādi sudrabainie un gaišzilie toņi. Nav ieteicami melnie un izteikti spilgti toņi. Uzturs – ieteicams pēc iespējas vairāk dzert un lietot daudz šķidra ēdiena, jālieto vairāk svaigu, sulīgu augļu un mazāk – žāvētu augļu. Drīkst dzert baltvīnu, no sarkanas krāsas dzērieniem jāizvairās. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

27. marts 7. Saules diena 6:06-18:51 – Nemirstības diena. Dzīves apliecinājuma un prieka diena. Labi sākt nopietnus, iepriekš izplānotus darbus, doties ceļojumos, tālos braucienos, nostiprināt fizisko veselību, uzsākt attiecības un ieņemt bērnu. Piemērots laiks stādīt un pārstādīt augus un kokus. Nedrīkst postīt dabu! Ieteicams koncentrēties uz iekšējo siltumu, kas silda, baudīt karstu vannu, iet pirtī. Nav ieteicams vienatnē sēdēt mājās. Laimīgie skaitļi – 7, 13, 56. Krāsas – balta, dzeltena, zeltaina. Nav vēlami tumšie toņi, jo īpaši brūnie. Ieteicams pēc iespējas vieglāks un gaisīgāks apģērbs, nedrīkst tuntulēties. Uzturs – visa veida graudaugi, jo īpaši mieži un kvieši, putras (tikai bez piena), kā arī augu valsts pārtika – salāti ar eļļu, augļi, sēklas, rieksti. Var lietot vīnu, dažādus kokteiļus, vēlams karstus.

28. marts 8. Saules diena 6:03-18:54 – Dieva svētības un augstākās harizmas diena. Diena, kad nevar dzīvot pēc iepriekš izstrādāta plāna vai grafika – iespējams, ka tādā gadījumā viss sanāks diametrāli pretēji iecerētajam. Jebkuri jauni darbi vai risinājumi – lieliski! Var visu sākt no nulles, no baltas lapas. Ir jābūt gatavam pārsteigumiem. Piemērots laiks attīrīšanās procedūrām, pirtij, nagu un matu griešanai, operācijām. Laba diena zīlēšanai un nākotnes pareģošanai. Laimīgie skaitļi – 64, 8, 75. Krāsas – raibas 3-4 dažādos toņos. Sievietēm jāizvairās no brūnajiem un sarkanbrūnajiem toņiem. Uzturs – viss, ko gribas, un pēc iespējas daudzveidīgāk. Tikai nevajag ēst, ja tiešām negribas.

29. marts 9. Saules diena 6:00-18:56 – Svētās uguns diena. Cīņas diena, kad nedrīkst daudz gulēt un vajag ēst, bet nedrīkst pārēsties. Var dedzināt visu lieko, taču tā, lai nerastos dūmi (tāpēc var dedzināt sausus priekšmetus, bet jāatturas no mitru lietu dedzināšanas). Ir jāstrādā – labi sākt fiziski smagus darbus. Laba diena ceļojumiem, tāliem braucieniem, svētvietu apmeklēšanai, lūgšanu skaitīšanai. Nedrīkst slinkot un iesaistīties avantūrās. Laimīgie skaitļi – 27, 68, 81. Krāsas – visas mirdzošās krāsas tumši sarkanā, brūnā un dzeltenā gammā. Nav ieteicami aukstie toņi, jo īpaši tumši zilais. Uzturs – jebkuri produkti. Galvenais, lai tie ir daudzveidīgi un karsti, kā arī tādi, kurus organisms ātri asimilē – šokolāde, maize u.c. Nav ieteicama smaga barība – sēnes, gaļa utt. Vēlams ievērot gavēni.

30. marts 10. Saules diena 5:58-18:58 – Ūdens diena. Labi nodoties filozofiskām pārdomām, sapņot. Drīkst ilgāk pagulēt, ieteicams atrasties pie dabas. Vajag mazāk strādāt un runāt. Nav ieteicams lieki traucēt ūdens garus – iet pirtī, peldēties, mazgāt veļu, lietot zāles. Labs laiks ūdens vārdošanai – saulrieta laikā tekošam ūdenim var izstāstīt visu, no kā vēlies atbrīvoties. Laimīgie skaitļi – 20, 41. Krāsas – piesātināti un caurspīdīgi zilās gammas toņi, kā arī vienkārši tumši pelēks ar zaļganu nokrāsu. Nav ieteicami spilgti toņi, īpaši sarkans. Uzturs – piena produkti, biezsulas (bez skābuma), sakņaugi, jo īpaši ieteicami ir pienā vārīti rāceņi (ja kāds tādus spēj ieēst). Tāpat labi lietot zivis, jūraszāles u.c. jūras veltes. Labāk lietot mazāk šķidruma, atteikties no zupām, ķīseļiem, alkohola un smagi sagremojamas pārtikas. Ieteicams īpaši parūpēties par veselību.

31. marts 11. Saules diena 6:55-20:00 – Saules rituma diena. Galvenais ieteikums – viss jādara ātri. Krīzes situāciju un asu problēmu risināšanas diena, uz visu jāreaģē zibenīgi. Nedrīkst vilcināties, slinkot, gulēt, īdēt. Labi pavadīt šo dienu kopā ar bērniem – rotaļāties, iepriecināt un apdāvināt. Var sākt jebkurus mācību procesus, uzņemt viesus, tāpat arī šūt un labot apģērbu, uzpost māju. Nedrīkst badoties. Var vilkt lozes. Nedrīkst atteikt, ja bērni ko lūdz, šajā dienā viņiem jādāvina dāvanas. Laimīgie skaitļi – 34, 79. Krāsas – spilgti dzelteni un oranži toņi, kā arī balta krāsa. Nav ieteicamas tumšas krāsas – melna, zila un visu toņu zaļā. Uzturs – sēkliņas, rieksti, eļļas, miežu alus. Labi ēst sāļus ēdienus, zivis. Nedrīkst ēst saldumus un gaļu. Var gatavot apaļus ēdienus – raušus, bezrauga, biezpiena pankūkas u.c.


Saules dienas: 18.marts – 24.marts

18.marts 6:30-18:33, 19. marts 6:27-18:35, 20. marts 6:24-18:37 0. Saules diena – Nulles diena– dienas pirms Pavasara saulgriežiem, kad Saule gatavojas uzsākt jaunu gadu, jaunu dzīves apli. Senatnē šo dienu sauca par sēru un raudāšanas dienu. Nav nepieciešams sērot un raudāt, ja dvēsele to neprasa, bet vēlams ieturēt gavēni, atpūsties un veltīt laiku sev – iekšējam klusuma brīdim –, uzkrāt spēkus jaunam dzīves ciklam.

21.marts 1. Saules diena 6:22-18:39 – Pasaules radītāja diena. Visu lietu sākšana, radošums, iniciatīva. Ieteicams būt cēlsirdīgam un dāsnam it visā. Var doties ceļā. Labi slēgt laulības, kas pamatojas uz mīlestību. Ieteicams sākt spēka vingrinājumus. Laba diena skaistumkopšanas procedūrām. Pēc saulrieta vērtīgi iet pirtī. Laimīgie skaitļi – 21, 72. Krāsas – ugunīga, zeltaina, balta. Jāatturas no melnajiem un pelēkajiem toņiem apģērbā. Uzturs – cep maizi, pankūkas, pīrāgus, lieto istabas temperatūras sarkanvīnu ar medu. Veiksmīga Saules diena.

22.marts 2. Saules diena 6:19-18:41 – Dievišķā vārda diena. Liels spēks vārdam. Labi sākt apgūt kaut ko jaunu – valodas, profesiju. Labvēlīga diena sarunām, kontaktiem, informācijas vākšanai. Var iepirkties, tirgoties, veikt naudas darījumus. Piemērots laiks zīlēšanai. Labi vilkt jaunas drēbes. Nedrīkst atteikt ziedojumu, ja to lūdz. Nav ieteicams saskarties ar uguni. Nevajag uzņemt viesus, tīrīt māju, mazgāt veļu. Laimīgie skaitļi – 17, 31, 48. Krāsas – dzeltenā, zilganzaļā, gaiši zilā. Uzturs – viegli ēdieni, sviestmaizes, salāti, uzkodas. Nedrīkst lietot alkoholu.

23.marts 3. Saules diena 6:16-18:43 – Uguns diena. Viena no labākajām dienām lūgšanām, rituālu veikšanai. Uguns godināšana – vislabāk no rīta. Labi sākt celtniecību, tiesas procesus. Nav vēlams plānot tālus ceļojumus un medicīniskas operācijas. Viegli pārvarēt profesionālos šķēršļus un grūti risināmus jautājumus. Šis laiks jāvelta ģimenei, mājai. Jābūt pateicīgam par visu. Laimīgie skaitļi – 16, 62, 73. Krāsas – tumši, piesātināti sarkanie toņi – karmīnsarkans, ķiršu krāsas, kā arī tumši zils. Uzturs – vislabāk paša gatavots, ieteicami pīrāgi, plātsmaizes, pankūkas. Nav ieteicama gaļa un vīns. Ieteicams ievērot gavēni.

24.marts 4. Saules diena 6:14-18:45 – Debesu kareivju diena. Viena no kritiskākajām Saules dienām. Šodien jābūt gana uzmanīgam, nedrīkst zāģēt, cirst un kaut ko iznīcināt. Diena aktīvai rīcībai, taču tikai drosmīgiem cilvēkiem – var cīnīties par savu taisnību, aizstāvēt vājākos, asināt instrumentus. Ieteicams daudz staigāt kājām. Labāk nenodoties rakstu darbiem. Nedrīkst spēlēt azartspēles un iesaistīties strīdos. Laba diena sporta sacensībām, kaujas mākslai. Laimīgie skaitļi – 15, 39. Krāsas – rubīnsarkans, rozā un pienbalti toņi. Nav vēlami nekādas nokrāsas zaļie toņi. Uzturs – nav ieteicams ēst dzīvnieku valsts produktus, labi lietot asus garšaugus – ķiplokus, sīpolus, piparus. Ieteicams dzert daudz šķidruma. Sarežģīta Saules diena.