INSTRUKCIJA KALENDĀRAM. 

Ikdienas lietošanā, svarīgākais ir to visu apvienot. Katru mēness ciklu ir 1. mēness diena, bet skatoties kādā mēness zīmē tā ir, var redzēt tās fonu, kas var būt caur šīs zīmēs spilgtākajām iezīmēm. Piem. 1 MD zivs zīmē būs daudz emocionālāka, bet 1 MD auna zīmē būs daudz enerģiskāka. (skatīt skaidrojumus mēness zīmēm) + tam, mēs skatāmies čika laikus, kas var ietekmēt tieši darbību un rīcību. Var būt neliels apgrūtinājums. Tāpēc šajā laikā darbus ar konkrētu rīcību nav ieteicams plānot.

Ja ikdienā iekļaujamies šajos ciklos, tad skatoties gada ietvarā uz lielo projektu realizēšanu, ir jāņem vērā retrogrādās planētas, kur 5 dažādās jomās var būt ilgstošāku laiku neliels apgrūtinājums, jeb noteiktas darbības tiek noslogotas. Šajos periodos labāk izvairīties no minētajām darbībām, kas ir aprakstos.

Dienās, kad ir retrogrādas un čika laiks – veidojas dubulta slodze uz dažādām darbībām.

MD – MĒNESS DIENAS

Mēness dienas ir sava veida dzīves ritms, kas parāda noteiktu darbību veiksmīgāku izdošanos. Tās ir iespējas savus plānus realizēt daudz vienmērīgāk, harmoniskām un produktīvāk. Katrai dzīves tēmai ir sava būtība – savienojot to ar piemērotāko laiku pēc dabas ritmiem, mēs iekļaujamies šajos ciklos un spējam vairāk paredzēt ikdienas tempu, iespējas un to veiksmīgākus rezultātus.

Īss mēness dienu raksturojums
Mēness dienas – mīlestība un attiecības

MZ – MĒNESS ZĪMES

Mēness periodiski iet cauri visām 12 zodiaka zīmēm. Atkarībā no zīmes, tas parāda, cik spilgti izteiktas noteikta veida emocijas, kā cilvēki reaģē, kādas ir pašsajūtas un noskaņojums, ko arī varam izmatot kā palīgu praktiskām un maģiskām lietām. Tas ir kā emociju fons, kas saistībā ar mēness dienām un fāzēm, parāda to intensitāti.

Īss mēness zīmju apraksts
Mēness spēks zodiaka zīmēs

MF – MĒNESS FĀZES

Atkarībā no mēness atrašanās vietas no Saules un Zemes, ir izteiktas 4 fāzes, kas ietekmē cilvēka dabiskos procesus un to veiktspēju. Kad mēness pie debesīm nav redzams, tad tam u8z cilvēkiem ir praktiski vismazākā ietekme, bet, kad pie debesīm redzam tā saucamo „lielo bumbu”, tad arī enerģija dabā un cilvēkos ir daudz spēcīgāka, un tad ietekme uz mums ir daudz spēcīgāka.

ČL – ČIKA LAIKI

Čika laiks vai mēness brīvsolī. Tas ir periods, kad mēness neveido nevienu būtisku saikni ar nozīmīgām planētām, kuras ietekmē mūsu ikdienu. Līdz ar to var teikt, ka šajā periodā tiek traucētas darbības, kurās vajag koncentrēties. Nav ieteicam šajā laikā veikt darbības, kas prasa rezultātus. Tomēr šis ir labs laiks pārdomām. No čika laika baidīties nevajag, bet atcerēties, ka šajā laikā ir apgrūtināta mērķtiecīga darbība un viss iecerētais var neizdoties. Laiku var veltīt ierastām lietām, bet ne lietu uzsākšanai.

RETROGRĀDAS PLANĒTAS

Debesīs ir daudz planētu, kas ietekmē cilvēku ikdienu. Piecas no tām ir nozīmīgas dažādās dzīves sfērās – Merkurs, Venēra, Marss, Jupiters un Saturns. Tieši šīs planētas katra savā ritmā un laikā virzās pa debess jumu, un ir periodi, kad tās veido cilpas vai iet atpakaļgaitā. Tas rada ierobežojumus, šķēršļus un neskaidrības tajās jomās, par kurām attiecīgā planēta atbild.