MD – mēness dienas
Mēness dienas ir sava veida dzīves ritms, kas parāda noteiktu darbību veiksmīgāku izdošanos. Tas parāda enerģijas daudzumu cilvēkos un spēju to realizēt. Tās ir iespējas savus plānus realizēt daudz vienmērīgāk, harmoniskāk un produktīvāk. Katrai dzīves tēmai ir sava būtība – savienojot to ar piemērotāko laiku pēc dabas ritmiem, mēs iekļaujamies šajos ciklos un spējam vairāk paredzēt ikdienas tempu, iespējas un to veiksmīgākus rezultātus.

Pirmā mēness diena – ļoti gaiša un tīra diena. Šodien visām jūsu domām piemīt spēks un tās tiecas uz to, lai priekšā stāvošā mēneša laikā realizētos. Ļoti svarīgi šajā dienā domāt tikai labas domas. Maģiska diena, kas piemērota dažādu ikdienas maģiju veikšanai, lielajai plānošanai, čeku dedzināšanai, simorona rituālu veikšanai. Viss, kas aizsākts šajā dienā, ir ar labākajiem ceļavējiem uz izdošanos.

Otrā mēness diena jāvelta aktīvai darbībai, atpūsties varēs vēlāk. Uztveriet jaunu informāciju, jo vēlāk tā noderēs. Cilvēki sāk uzkrāt dzīvības spēkus, sajūt izlēmību un spējas darboties, kļūst gatavi realizēt pašas drosmīgākās idejas. Diena laba braucieniem, komandējumiem un jebkura veida ceļojumiem, var pārvākties arī uz citu dzīves vietu. Visam savs sākums, uz kā likt pamatus turpmākajam.

Trešā mēness diena – lielais enerģijas uzkrāšanas laiks, laiks, kad sākt realizēt un cīnīties par savām iecerēm un plāniem. Diena kā atspēriens pirms lielā lēciena un darbu realizēšanas. Jārīkojas aktīvi, enerģiski un sparīgi. Pēc iespējas vairāk jāizvairās no negatīvām domām un darbiem, kas nerada patiku. Jebkuri konflikti var ievest dziļākos strīdos.

Ceturtā mēness diena ir laba dažādu darbu uzsākšanai. Ja pie tā piedomā, tad viennozīmīgi būs ar paredzamu veiksmīgu turpinājumu. Pārsteigties nevajag, bet piedomāt, kas ir tas, ko vēlamies attīstīt. Labi pievērsties arī garīgām praksēm, pašanalīzei un informācijas meklēšanai. Viss darbojas pēc principa „ko sēsi – to pļausi”

Piektā mēness diena – neliela atpūtas diena no jauniem darbiem, kad jāturpina iesāktais. Var būt neuzmanības kļūdas, kas atspēlēsies vēlāk. Līdz ar to vieglprātībai īpaši jāseko, lai tā netraucētu. Var vērot notikumus – ja ko dara un tas neizdodas, tad jāapsver, vai vērts vispār turpināt. Rezultāts var nepatikt. Uzmanīgi ar dažādu lietu nozaudēšanu.

Sestā mēness diena – dažādu zīmju un vērošanas diena. Vērojam notiekošo, skatāmies zīmēs – ja ejam pretrunā ar dabu un likumu, rezultāts nebūs labs. Pozitīva un veiksmīga diena dažādiem darbiem. Var izdoties praktiski viss, kas ir vēlams. Maģiska diena, kas piemērota dažādu ikdienas maģiju veikšanai, čeku dedzināšanai, simorona rituālu veikšanai.

Septītā mēness diena – vārda spēka diena, kad izteiktajam ir liels spēks. Labi kādu pārliecināt, reklamēt, darīt visiem zināmu. Nesoliet to, ko nevarat pildīt, piedomājiet pie katra teikuma, tādā veidā izvairoties no nepatikšanām. Arī nelietderīga pļāpāšana ir uzskatāma par negatīvu iezīmi. Jebkurš negatīvi izteiktais nāk atpakaļ. Pievērsieties aktīvai darbībai, izmantojot tieši pateiktā spēku.

Astotā mēness diena – izmaiņu laiks, kad mijas domu, jūtu un darbu pasaules. Savā ziņā transformācijas laiks, kurā gatavojamies uz jaunām pārmaiņām un pārvērtībām. Var būt negaidīti pārsteigumi, dažādi notikumi, kuriem neesat vēl gatavi. Viss ir tikai procesā. Var turpināt iesāktos darbus, aktīvi darboties. Jāizvairās no lēnīguma un gausuma.

Devītā mēness diena ir viena no nelabvēlīgajām dienām, ko mēdz dēvēt par Sātana dienu. Jābūt piesardzīgiem un uzmanīgiem. Nevajag sākt jaunus darbus, pirkt kaut ko, iet milzīgās publiskās vietās vai vienkārši aktīvi darboties. Labākais ir mierīgi turpināt iesākto, kārtot un tīrīt māju. Atpūsties no ikdienas steigas, pārdomāt ikdienas darbus.

Desmitā mēness diena – ļoti laba un aktīva diena, kad var uzsākt un mainīt visus darbus. Labi pieņemt lēmumus, mainīt ikdienu, uzsākt kaut ko jaunu vai ieplānot, ko vēlētos sākt nākotnē. Jādarbojas aktīvi, pievēršoties izaugsmei. Uzsāktais var mainīt visu. Iepriekš uzsāktās lietas var parādīties jau ar kādu realizāciju. Laba diena reklāmai, prezentācijām un citu pārliecināšanai.

Vienpadsmitā mēness diena – lielas enerģijas diena, viss koncentrējas uz mūsu plāniem un realizāciju. Var parādīties pirmie augļi mūsu ieplānotajam pirmajā mēness dienā. Jābūt aktīviem un jādarbojas pie iesāktā. Svarīgi ir saprast, ko īsti vēlamies. Ja domas sakrīt ar vārdiem un rīcību – plāns ir īstais un varam darboties. Jākontrolē emocijas.

Divpadsmitā mēness diena – mīlestības un gudrības diena. Visu darām, domājot ar sirdi. Esam atvērti arī žēlsirdībai un dievišķiem atklājumiem gan par sevi, gan apkārtējiem. Apdāviniet tuvākos, atzīstieties mīlestībā, runājiet par jūtām. Jebkuru darbu darot, pieslēdzam sajūtas. Galvenais izvairīties no negatīvā, kašķiem un ļaunām domām.

Trīspadsmitā mēness diena – veiksmīga aktīvai komunikācijai. Aktīviem un sabiedriskiem cilvēkiem būs vairāk panākumu. Laba diena komunikācijai, reklāmai, sevis prezentēšanai. Jādarbojas kopā ar kolektīvu. Maģiska diena, kas piemērota dažādu ikdienas maģiju veikšanai, čeku dedzināšanai, simorona rituālu veikšanai.

Četrpadsmitā mēness diena ir diena, kad jāvelta laiks tieši svarīgiem darbiem, to pozicionēšanai. Labi darboties ar informācijas plūsmu. Derīga sarunām, prezentācijām, reklamēšanai. Pat nejauši uzzinātai informācijai ir liela nozīme. Ir vērts ieklausīties citu cilvēku padomos. Labi uzsākt arī kaut ko jaunu.

Piecpadsmitā mēness diena ir viena no nelabvēlīgajām dienām, ko mēdz dēvēt par Sātana dienu. Ļoti sarežģīta un smaga diena, kas pamatā saistās ar tuvu stāvošo kritisko punktu – pilnmēnesi. Cilvēki paliek ļoti jūtīgi, impulsīvi, aizdomīgi, saasinās negatīvās emocijas un spriedze. Labāk nogaidīt un censties izvairīties no jebkādiem strīdiem.

Sešpadsmitā mēness diena – vēl pilnmēness dod dienai aktīvu enerģiju, tomēr tā ir jau nedaudz piezemināta. Var darboties adekvātāk, pieņemt lēmumus, runāt ar cilvēkiem. Labi reklamēt, prezentēt sevi. Laba diena, lai sāktu attīrīšanos, darbu pie sevis. Nevajag iet galējībās, tieši līdzsvars un harmonija būs labākie.

Septiņpadsmitā mēness diena – laba un aktīva diena. Liels spēks vārdam. Prieks, kas gūts no sarunām, attiecībām. Var veiksmīgi sadarboties ar pretējo dzimumu. Laba diena, lai tiktos ar mīļotajiem, pavērstu attiecības jaunā līmenī, pievērstos mīlestībai un tuvībai. Piemērota randiņiem un romantikai. Arī darba attiecībās var būt veiksmīgas sarunas ar pretējo dzimumu.

Astoņpadsmitā mēness diena – viss, kas notiek, atstaro jūs pašus. Nav nozīmes izlikties. Esat, kas esat un, vērojot dienas notikumus, sapratīsiet, kas ir sevī jāmaina. No cilvēkiem uzzināsiet, kādus viņi jūs redz no malas. Ja nonāksiet strupceļā, laiks būs ko mainīt. Lai izvairītos no nepatikšanām, nepieciešami sevi objektīvi novērtēt no malas.

Deviņpadsmitā mēness diena ir viena no nelabvēlīgajām dienām, ko mēdz dēvēt par Sātana dienu. Jābūt piesardzīgiem un uzmanīgiem. Nav vēlams ticēt visam, kas notiek. Šodien labāk ne ar vienu neiepazīties, jo saskarsme var būt smaga. Dienu labāk pavadīt, kārtojot vecas lietas, atbrīvojoties no krāmiem un tīrot māju. Izvairieties no nozīmīgiem pirkumiem, nesāciet neko jaunu un neparakstiet dokumentus.

Divdesmitā mēness diena – nedaudz no materiālās pasaules uz garīgo plānu. Var noslēgties sevī, ieņemt nogaidīšanas pozīciju. Pēc iespējas jāizvairās no sabiedrības un burzmas, dienu labi pavadīt mājās, uzņemt spēkus un enerģiju. Nav ieteicams ķerties pie svarīgiem un jauniem darbiem. Jebkura aktīva rīcība var izrādīties liktenīga.

Divdesmit pirmā mēness diena – laba un aktīva diena kolektīvām lietām. Sadarbība būs labākais trumpis jūsu rokās. Izvairieties no egoistiskas rīcības un lepnības. Tā agri vai vēlu nodarīs pāri jums pašiem. Neesiet sīkumaini, dalieties gan praktiskās lietās un dāvanās, gan arī informācijā. Ja jautā padomu, noteikti palīdziet. No iegūtās pieredzes būs iespējas kvalitatīvāk virzīties uz nākotni.

Divdesmit otrā mēness diena – zinību un intelekta diena, kad jāpievēršas teorijai, informācijai un padomiem. Labi mācīties, uzkrāt zināšanas, veidot pieredzi. Vērojiet zīmes, notikumus un likumsakarības, kas ir visapkārt. Nepieņemiet neuzmanīgus un nepārdomātus lēmumus. Var mācīt arī citus, nodot savas zināšanas.

Divdesmit trešā mēness diena – nepadodieties citu cilvēku spiedienam, centieties apspiest sevī jebkādas negatīvās emocijas. Labāk izvairīties no sabiedriskiem pasākumiem un neļaut citiem ietekmēt jūsu viedokli. Tas var būt neprognozējami un ar nezināmām sekām. Labāk būt piesardzīgiem un uzmanīgiem. Turpiniet mierīgi iesāktos darbus.

Divdesmit ceturtā mēness diena – pamatu likšanas diena. Tieši tas, kas vērsts uz stabilitāti un ilgtermiņu. Labi, ja šīs lietas ir iepriekš jau ieplānotas. Laba diena arī mājas celtniecības uzsākšanai un pamatu likšanai lielajiem projektiem. Var būt jauni enerģijas pieplūdumi un spars uzņemties vairāk darbu. Izmantojiet to radošiem procesiem.

Divdesmit piektā mēness diena – atpūtas un pārdomu diena. Turpinām lēnā garā iesāktos darbus, tomēr, lai kā gribētos slinkot, cenšamies savilkt sevi grožos, vismaz uz minimumu. Radies tāds kā atslābums. Aktīva rīcībai var pietrūkt spēka. Veltiet laiku garīgajai attīstībai, intelektuālajai darbībai. Nav ieteicams sākt jaunas lietas, labāk turpināt iesākto.

Divdesmit sestā mēness diena – viena no negatīvajām dienām, kad cilvēki noskaņoti uz konfliktiem, saspringti un pasaka daudz muļķību. Labāk izvairīties no sabiedriskām vietām un cilvēku pūļiem. Var būt neparedzamas darbības no apkārtējiem. Neprognozējami. Neiesaistieties strīdos, neatbalstiet tukšu pļāpāšanu. Atturieties arī no iepirkšanās, jo izdosiet naudu par nevajadzīgām lietām.

Divdesmit septītā mēness diena – informācijas diena intelektuālām darbībām. Pastiprinās intuīcija, cilvēks sevī var atklāt slēptākus talantus un tikt vairāk klāt nezināmajam. Var būs apgaismības sajūta. Ikdienas praktiskās lietas labāk atstāt otrajā plānā un pievērsties informācijas izzināšanai. Neapgrūtiniet sevi ar liekām rūpēm. Esiet labvēlīgi un optimistiski.

Divdesmit astotā mēness diena – harmoniska un gaiša diena, ko dēvē par mīlestības dienu. Izdosies viss, ko darām patiesi un aiz mīlestības. Ja cilvēkā valda harmonija, jebkuri darbi ies kā no rokas. Viss, kas vērsts uz labiem nodomiem, nesīs tikai panākumus. Izvairieties no sliktiem vārdiem, graujošām darbībām, negatīvām domām. Labi pavadīt laiku pie dabas, smelties enerģiju.

Divdesmit devītā mēness diena – viena no visnelabvēlīgākajām dienām, ko mēdz dēvēt par Sātana dienu. Jābūt piesardzīgiem un uzmanīgiem. Jāizvairās no jebkādu jaunu darbu darīšanas, labāk tīrīt māju, atbrīvoties no krāmiem, darīt tikai pašu nepieciešamāko. Nav ieteicams kaut ko pirkt. Diena prasa milzīgu uzmanību, tādēļ jāizvairās no visa, kas prasa koncentrēšanos. Labi no kaut kā atbrīvoties.

Trīsdesmitā mēness diena – šī diena nav katru mēnesi, bet to var uzskatīt par mīlestības dienu. Vēlams izdarīt mēneša kopsavilkumus, pārdomāt notikumus un rīcību. Uzsākt ko jaunu nevajag. Jācenšas saglabāt prieku, jāpabeidz iesāktie darbi. Uzturot mieru, diena dos viegluma sajūtu. Nesteidzieties, izbaudiet to, kas jums jau ir. Ja ir 30. mēness diena, tā atvieglo 29. mēness dienas negatīvo pusi.