2020. gada numeroloģiskais skatījums

Kārtības ieviešanas laiks, kad lielu nozīmi piešķiram drošībai un kvalitātei. Ne vienmēr tas, kas ir daudz ir labi. Šoreiz vairāk jāpiedomā pie nopietnākām vērtībām. Tas, kas rada visa pamatus un drošu sajūtu būs īstais. Liela nozīme būs darbam. Tas vai vispār ir, un ja ir, tad kāds ir un ja nav, tad pie kā labāk strādāt. Mazāk, kā uzņēmējam, vairāk kā darbiniekam. Pat, ja cilvēks ir uzņēmējs, var vairāk piedomāt pie pamatlietām un ikdienas darbiem. Tieši no tā vislabāk varēs saprast, kas ir maināms, labojams vai nelabojams. Ar cilvēkiem ir jādarbojas kopā. Nevar tikai diktēt noteiktumus.

Gada griezumā var parādīties kādi uzdevumi pie kā jāpiestrādā nopietnāk. Savā ziņā var teikt, ka lietu sakārtošanas laiks. Ja nedarīs pats, tad dzīve iedos kādu uzdevumu pati pēc savas izvēles. Tas dažiem var nesakrist ar vēlamo. Tā iemesla dēļ var likties, ka gads ir ar tādiem kā šķēršļiem. Tas ir kā neliels rāmītis, kuru ir jāiemācās sakārtot. Uzdevumi kā spēlē “Tetris”, ko var aizpildīt pavirši un zaudēt, vai arī piedomāt pie plāniem, struktūras un saņemt lielus ieguvumus. Katrā ziņā, šogad vinnēs tie, kas kārtību un sistēmas novērtēs. Būs mēneši, kur to spēcīgāk jutīsim, un būs, kur varēs atļauties brīvāk.

Janvāris

Gads var iestāties diez gan haotiski. Sajūta, ka gribas pieķerties pie visa, bet tajā pašā laikā nav nekas īpašs. Tāds kā ierobežotu pārmaiņu laiks. Kaut kas mainās, bet ļoti gausi un ilgāk kā citas reizes. Entuziasms labi sevi parādīs, un liksies, ka pamatīgs uzrāviens un iedvesma visā ko dara. Problēma būs tā, ka reti kura dzirkstele var aizšķilties līdz ugunskuram. Jāpārbauda  divreiz viss teiktais un solītais. Tiem ārējais veidols var būt daudz skaistāks un saldāks par tā saturu. Ja ticēsim visam, ko mums saka, tad beigās ieguvums būs mazs. Darbs tomēr galvenais, bet šobrīd tas ir jāiemācās miksēt ar aktīvo atpūtu. Vēl var paspēt uzsākt jaunus hobijus. Gaisā romantika, nedaudz mistiskums un bieži vien aizmirstas par praktisko darbu pusi. Veiksme ar tiem, kas rutīnu uztver ar efektu un prot pat vienkārši vārīto olu pasniegt ar glanci.