2021.gada numeroloģiskais skatījums

Numeroloģiski šis ir gads, kas dod vairāk iespēju un tai pašā laikā vairāk riska nekā iepriekšējais, kad viss savā ziņā tika likts sava veida rāmī. Tagad ir laiks paraudzīties vienlaikus atpakaļ un tai pašā laikā uz priekšu. Pārmaiņu vidusceļš, kas ir kā tilts no esošā un iespējamo. Notikumu var būt daudz, dažādu, jaušu un nejaušu. Citam tie būs milzīgi un tuvi, citam mazāki un tālāki. Noteikti neko nevar ne plānot, ne prognozēt. Galvenais censties pēc iespējām – vēro, skaties, baudi notiekošo un izvairies no notikumiem, kas ierobežo. Daudzas lietas var radīt tādu kā pārsteiguma efektu gan negaidīti, gan līdz galam neizprotami. Arī pārsteigumi var būt gan pozitīvi, gan ne tik pozitīvi. Tomēr svarīgi ir izprast, kāda visam nozīme būs ilgtermiņā. Svarīga informācija var parādīties kā tāda reklāma mūžīgi nebeidzamai filmai. Sava veida kārdinājums ar iespējām, par kurām vēl nav ne jausmas, ko iegūsim. Viss nezināmais nedaudz var baidīt,  likt gaidīt un ilgoties. Jaunas sajūtas, kas nāks līdz ar notikumiem, būs ar laiku jāsaprot pašiem un ne steigā.

Viss ir ciklisks un darbojas uz cēloņiem un sekām. Pārmaiņas noteikti būs, prognozējamas tās nav, bet lielākais ieguvums būs tiem, kas to visu baudīs, nevis pārlieku pieķersies. Viss var uzņemt lielus apgriezienus, likties nekontrolējams, tomēr jāatceras, jebkuras pārmaiņas tikai pēc laika var iedot labākus rezultātus, nekā sākumā var likties. Ne visus skar vienots fons, ir tādi, kurus skar vairāk, bet ir arī tikai vērotāji. Svarīgāk ir skatīties, ko dod individuālie gadi. Jebkura prognoze nav apsolījums, bet gan rīcības sekas.

Janvāris

It kā ir, bet tomēr nav. Uzsākot jauno gadu, mūs vienmēr pavada jaunas cerības. Ja kāds gaida uz brīnumu, tas to sagaidīs, tikai šoreiz nedaudz vēl jāpagaida. Lielākos priekus radīs ģimene un kopā būšana. Milzīgu lomu spēlēs spēja uzticēties ne tikai tuvajiem, bet galvenais tiem, kuriem ticam. Pievilt var ātri, bet atgūt uzticību dažreiz nevar vispār. Ieklausāmies tajos padomos, kas izklausās loģiski, prātīgi un praktiski. Nekam nevajag akli ticēt, labāk noklausīties, pārbaudīt un tikai tad pieņemt par savu. Laiks, kad varam vairāk brīvos brīžus pavadīt ar bēriem, mācīt tiem, ko nozīmē uzticība, atbildība un lojalitāte. Stāstām savus piedzīvojumus, atceramies to, kas bijis, un uzburam to kā lielu pasaku. Sajūtām vajag drošu pamatu – lai uzticoties apkārt notiekošajam, nav jāķeras pie izmisuma salmiņa. Tā teikt – rakt vajag tur, kur zināma augsne. Laba raža būs tikai apkoptā vidē.

Februāris

Tas, uz ko mēs skatāmies, ne vienmēr parāda to, ko mēs redzam. Būtiski ir saskatīt to, kas katram šķiet pareizi. Nekad visiem nebūs vienādas domas par kādu konkrētu lietu. Var parādīties daudz vairāk riskantu piedāvājumu, šaubīgu solījumu. Tas pats attiecas uz visu, ko dzirdam par mums. Pārsteiguma moments nesaprotamā virzienā. Te ir saruna, te atkal tā pagaist. Šaubas kliedēs tikai pārliecinātība un pārbaudīta informācija. Ja ko nesaprotam, jautājam kaut piecas reizes. Nevar baidīties no tā, ko nezinām. Lai spertu pārliecinošu soli, noskaidrojam ceļu, pa kuru ejam. Skaisti vārdi būs kā medusmaize ausīm, bet reāls ieguvums var būt tikai ilūzijās. Skaists laiks skaistām runām, jebkuri solījumi kā laba reklāma. Iet, skriet, izzināt, noskaidrot un izbaudīt. Dažreiz labāk uz visu paraudzīties bērna acīm, ar prieku un tai pašā laikā – naivumu. 

Marts

No riska pie idejām. Ne viss dzirdēts ir tīkams. Daudz pārsteigumu, bet šoreiz to skala nav nosakāma. Tas var būt gan ar pluss zīmi, gan mīnusa. Katram savi rādītāji. Nevajag pieņemt visu kā vienīgo un pareizo patiesību. Tikai tas, kas praksē pārbaudīts, devis rezultātu, pilnveidots un personalizēts, ir pieņemams. Tukšas runas nekad tālu nav tikušas. Svarīgi ir visu vēlreiz un vēlreiz pārbaudīt. Liels uzsvars ir uz izpildīšanu. Kamēr citi runā, labāk ķerties pie darbiem. Tas ir galvenais, kas liks mums izcelties un iegūt vēlamo. Ja pabeigsim iesākto, kamēr citi tik stāstīs par iecerēm, rezultāts būs taustāms un labs. Darīt, izpildīt, vērot, analizēt, bet nepieķerties domai. Neliels risks attaisnosies, bet nevajag akli to darīt. Lai cik viss ir plūstoši, kaut kādas normas ir jāatceras. Veiksmīgi var atrast kopsaucēju starp radošo un sakārtoto. Ja kaut kas uzrunā, to izdarām – viegli, radoši un nepieķeroties.

Individuālajām numeroloģijas prognozēm akcijas cena: http://simboli.lv/8373-2/ipasie-piedavajumi/