2021. gada numeroloģiskais skatījums.

Numeroloģiski šis ir gads, kas dod vairāk iespēju un tai pašā laikā vairāk riska nekā iepriekšējais, kad viss savā ziņā tika likts sava veida rāmī. Tagad ir laiks paraudzīties vienlaikus atpakaļ un tai pašā laikā uz priekšu. Pārmaiņu vidusceļš, kas ir kā tilts no esošā un iespējamo. Notikumu var būt daudz, dažādu, jaušu un nejaušu. Citam tie būs milzīgi un tuvi, citam mazāki un tālāki. Noteikti neko nevar ne plānot, ne prognozēt. Galvenais censties pēc iespējām – vēro, skaties, baudi notiekošo un izvairies no notikumiem, kas ierobežo. Daudzas lietas var radīt tādu kā pārsteiguma efektu gan negaidīti, gan līdz galam neizprotami. Arī pārsteigumi var būt gan pozitīvi, gan ne tik pozitīvi. Tomēr svarīgi ir izprast, kāda visam nozīme būs ilgtermiņā. Svarīga informācija var parādīties kā tāda reklāma mūžīgi nebeidzamai filmai. Sava veida kārdinājums ar iespējām, par kurām vēl nav ne jausmas, ko iegūsim. Viss nezināmais nedaudz var baidīt,  likt gaidīt un ilgoties. Jaunas sajūtas, kas nāks līdz ar notikumiem, būs ar laiku jāsaprot pašiem un ne steigā.

Viss ir ciklisks un darbojas uz cēloņiem un sekām. Pārmaiņas noteikti būs, prognozējamas tās nav, bet lielākais ieguvums būs tiem, kas to visu baudīs, nevis pārlieku pieķersies. Viss var uzņemt lielus apgriezienus, likties nekontrolējams, tomēr jāatceras, jebkuras pārmaiņas tikai pēc laika var iedot labākus rezultātus, nekā sākumā var likties. Ne visus skar vienots fons, ir tādi, kurus skar vairāk, bet ir arī tikai vērotāji. Svarīgāk ir skatīties, ko dod individuālie gadi. Jebkura prognoze nav apsolījums, bet gan rīcības sekas.

Gada noslēgums ar savu atbildību un noteikumiem. Ja ko esi solījis, tad to ir jāizdara. Arī apkārtējo teiktajam ir jābūt pamatotam, tukši vārdi ir nevērtīgi. Daudz darba, rūpju un noteikumu, kas padara visu vēl vairāk nesaprotamu. Apjukums var būt, to jāpieņem. Labi, ja ir ar ko kopā to slāpēt. Dažreiz tik grūti savienojamas lietas ir atnākušas vienlaikus. Sirds, prāts un domas lidināsies, bet darbi liek tos izdarīt. Ļoti svarīgi ir koncentrēties, lai visu padarītu, kā nākas. Lai cik grūti ir koncentrēt uzmanību, tā ir nozīmīga, lai līdz galam izdarītu visu, kas vajadzīgs un apsolīts. Tikai tad, ja turi doto vārdu, vari saņemt bonusus un dāvanas. Viena no lielajām dāvanām var būt arī novērtējums, kas nav tikai kā materiāls. Arī materiāli ieguvumi var būt, tos jāprot nopelnīt gan saņemot, gan novērtējot. Drošība pirmajā vietā, neesam pārgalvīgi, izvērtējam – ko patiešām varam izdarīt, to arī darām.

2022. gada numeroloģiskais skatījums.   

Numeroloģiski šis ir gads, kas radīs ģimeniskāku, praktiskāku un drošāku vidi. Cilvēki mainīs savas vērtības uz uzskatus, no nestabilā pāries uz stabilāku un drošāku. Daudzas lietas iegūs pavisam citu skatījumu. Ja mainās vērtības, mainās vēlmes un to iespējas. Nevieni mērķi var nebūt tik nozīmīgi, cik labi ir justies drošībā un mierā. Tā nav samierināšanās, tā ir ieguvumu izbaudīšana. Lai kādas vēlmes ir apkārt, tomēr labākās ir iegūtās. Cilvēks sāk vairāk saprast, cik patiesi ir vērtīgs. Lielu lomu spēlēs apkārtējie, tāpēc, jo tuvāki būs, jo vienkāršāk viss liksies. Labs laiks, lai atrastu daudz jaunus hobijus, kas iespējams nākotnē aizstās darbu. Vislabāk, ja var veikt ko praktisku ar rokām, izbaudīt darīšanas procesu un jau pēc iespējas ātrāk ieraudzīt taustāmu rezultātu. Arī naudai palielinās vērtība, kas nav tikai maksāšanas līdzeklis, bet iespēja sajusties arvien drošāk.

Numeroloģiski gads veidojas ļoti interesanti. Tajā akcents ir ciparam 2, kas mijoties ar vienu nulli, atkārtojas 3 reizes. Tas pastiprina divnieka dotās tēmas un enerģiju. Tātad, gadā uzsvars tiek likts uz sadarbību un diplomātiskumu. Lielu lomu spēlēs partnerība un attiecības. Ikviens vēlas sajusties mīlēts un mīlēt kādu. Emocijas virzās uz “ilgi un laimīgi” pusi, jo summā gads dod stabili ģimenisko sešinieku. Tas tikai liek cerēt uz prātīgu rezultātu no ik viena ieguldītā.

Kā jau ikvienai lietai, ir arī otra, negatīvā puse. Tā izpaudīsies tur, kur nespēsim rast saikni ar pozitīvo. Noteikti jārēķinās ar konfliktiem, viedokļu nesaprašanos un nepiemērotām piezīmēm. Lai kādas ir cilvēka domas, viņš var tikt virzīts tur, kur viņu nesapratīs. Konfliktu apmēri būs atkarīgi katra paša ambīcijām, principiem un spītīguma. Divnieks gaisā vizmos, mūsu izvēle – vai ņemam tā labās nianses, vai ļaujamies plūsmai.

Ja pievieno nedaudz mistikas, tad praktiskais paliek kā maģiskais. Visām šaubām atbildes jāmeklē ikdienišķās lietās. Liels padomdevējs var būt ģimene, bet tai pat laikā, ne tikai dos padomus, bet arī rast šaubas. Nav vienotu atbilžu, ir tikai papildus jautājumi. Gaisā virmo dažādas gudrības, parādās skolotāji, kas var parādīt pareizo virzienu, lai arī ticības iespējams ir mazāk. Nevar iegūt pārliecību no citu teiktā, ja nav ticības pašam sev. Rēķināt, analizēt, domāt un strukturēt. Lielus mērķus nelikt, liekus solījumus neteikt. Vairāk paļauties tikai uz sevi un saviem tuvajiem. Skaistas vides un nedaudz romantikas radīšana veicinās harmoniskāku mieru un labsajūtu. Ja kāds sola brīnumus, ir vērts pārliecināties, vai tie patiešām ir noderīgi. Labāk lieki neticēt tam, ko kāds sola. Pārliecību var iegūt tikai no tā, ko paši redz, dzird un spēj sataustīt. Atslēgas vārdi ir – praktiski, bet maģiski.

Ja darbos, tad darbos. Tā viennozīmīgi būs neatņemama sastāvdaļa šajā mēnesī. Rosība rada rosību. Visas darāmā lietas ir  jāpabeidz līdz galam. No vērošanas jāpāriet uz realizēšanu. Nav nozīmes sapņot par to, kā kaut kas varētu būt, bet labāk novērtēt to, kas ir, praktiski darbojoties. Jaudīgi darbojoties var iegūt lielus panākumus. Ambīcijas vairāk kā citreiz, jo ir jau par ko. Labi pastrādāts un godam nopelnīts rezultāts – kā dāvana no visuma, bet katram pēc saviem nopelniem. Jo vairāk cilvēks uzticas dabas likumiem, jo piemērotākas balvas var saņemt. Rīcība pēc plāna, struktūras un ar saskatāmu rezultātu. Visus mērķus ko vien var, ir vērts sadalīt mazākos posmos, lai rezultāts būtu acīmredzami saskatāms. Pamanot pārējās ģimenes stiprās puses, tās jāatbalsta, jo iespējama mijiedarbība caur tuvajiem. Atslēgas vārdi ir – aktīvi un līdz rezultātam.

Visas iespējas kā uz delnas. Ņemt vajag tikai tik, cik var pacelt. Ir jāizvērtē tas, kas jau tika piedāvāts, pret to, ko vēl varētu iegūt. Labais ir tas, kas atbilst katra paša vēlmēm. Kas vienam piemērots, tas citam kā tālākie svešumi. Nevērtē sevi pēc citu cilvēku mērauklas, bet sameklē savu. Jau tas, ka sapratīsim, kas pašiem ir izdevīgākais un piemērotākais, būs daļa no paveiktā. Izvēles iespējas ir vienmēr, tikai jāatceras, vai tas ko vēlamies ir tas, ko mums patiešām vajag. Bieži vēlmes nav tas pats, kas nepieciešamais. Tvert visu, ko visums dod, izvērtēt, izdarīt visu līdz galam un novērtēt iegūto. Balvas var būt tikai tad, ja redzams rezultāts. Laiks, kas tie pavadīts kopā ar ģimeni ir sirds laiks. Liela mīlestība nav novērtējama vārdos, bet darbos gan. Palīdzēt, izpalīdzēt, atbalstīt un novērtēt. Pateiktam vārdam ir liela nozīme. Atslēgas vārdi ir – pabeigt visu iesākto.