2020. gada numeroloģiskais skatījums

Kārtības ieviešanas laiks, kad lielu nozīmi piešķiram drošībai un kvalitātei. Ne vienmēr tas, kas ir daudz ir labi. Šoreiz vairāk jāpiedomā pie nopietnākām vērtībām. Tas, kas rada visa pamatus un drošu sajūtu būs īstais. Liela nozīme būs darbam. Tas vai vispār ir, un ja ir, tad kāds ir un ja nav, tad pie kā labāk strādāt. Mazāk, kā uzņēmējam, vairāk kā darbiniekam. Pat, ja cilvēks ir uzņēmējs, var vairāk piedomāt pie pamatlietām un ikdienas darbiem. Tieši no tā vislabāk varēs saprast, kas ir maināms, labojams vai nelabojams. Ar cilvēkiem ir jādarbojas kopā. Nevar tikai diktēt noteiktumus.

Gada griezumā var parādīties kādi uzdevumi pie kā jāpiestrādā nopietnāk. Savā ziņā var teikt, ka lietu sakārtošanas laiks. Ja nedarīs pats, tad dzīve iedos kādu uzdevumu pati pēc savas izvēles. Tas dažiem var nesakrist ar vēlamo. Tā iemesla dēļ var likties, ka gads ir ar tādiem kā šķēršļiem. Tas ir kā neliels rāmītis, kuru ir jāiemācās sakārtot. Uzdevumi kā spēlē “Tetris”, ko var aizpildīt pavirši un zaudēt, vai arī piedomāt pie plāniem, struktūras un saņemt lielus ieguvumus. Katrā ziņā, šogad vinnēs tie, kas kārtību un sistēmas novērtēs. Būs mēneši, kur to spēcīgāk jutīsim, un būs, kur varēs atļauties brīvāk.

Janvāris

Gads var iestāties diez gan haotiski. Sajūta, ka gribas pieķerties pie visa, bet tajā pašā laikā nav nekas īpašs. Tāds kā ierobežotu pārmaiņu laiks. Kaut kas mainās, bet ļoti gausi un ilgāk kā citas reizes. Entuziasms labi sevi parādīs, un liksies, ka pamatīgs uzrāviens un iedvesma visā ko dara. Problēma būs tā, ka reti kura dzirkstele var aizšķilties līdz ugunskuram. Jāpārbauda  divreiz viss teiktais un solītais. Tiem ārējais veidols var būt daudz skaistāks un saldāks par tā saturu. Ja ticēsim visam, ko mums saka, tad beigās ieguvums būs mazs. Darbs tomēr galvenais, bet šobrīd tas ir jāiemācās miksēt ar aktīvo atpūtu. Vēl var paspēt uzsākt jaunus hobijus. Gaisā romantika, nedaudz mistiskums un bieži vien aizmirstas par praktisko darbu pusi. Veiksme ar tiem, kas rutīnu uztver ar efektu un prot pat vienkārši vārīto olu pasniegt ar glanci.

Februāris

Ar sparu un spēku nevar panākt vēlamo. Plānotais un strukturētais nesīs vairāk, nekā strauji iesāktais. Solījumi citiem un sev būs reālāki. Nevajadzētu bārstīties ar liekiem. Darbs kopā ar ģimeni parādās ar lielāku vērtību. Nozīmi piešķiram ne tikai mājas sadzīviskajiem jautājumiem, bet arī iespējām palīdzēt otra darbā. Arī pretēji var izskanēt interese, ka darba jautājumos lūdz palīdzību pie radiem. Jeb kas, kas tiek veikts ir jāpārbauda praktiski. Vai būs droši, kvalitatīvi un vēlams ienesīgi. Finanšu jomās var parādīties drošības sajūta, ka viss iegūstamais pēkšņi ir skaidrāk saredzams. Maksimumu enerģijas var iztērēt pie esošiem ikdienas darbiem. Rūpes par citiem, izpalīdzēšana, sirsnīgu sajūtu radīšana. Ar vien vairāk tiek runāts par cilvēcīgumu ne tikai uz cilvēkiem, bet arī cilvēku draugiem, kas ir mājdzīvnieki. Rūpējamies par tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties.

Marts

Mistiska pieskaņa ik uz soļa. Daudz solījumu, kas var pārvērsties par neizprotamiem, nesaprastiem un arī tukšiem. Nav dūmu bez uguns. Ir lietas, ar ko labāk prātīgi. Finanses nav tā lieta ar ko vajag jokoties. Lai cik smagi pie kaut kā tiek strādāts, detaļas var tikt nepamanītas vai pārprastas. Jebko darot, ir jāpārjautā, tikai tas var palīdzēt izvairīties no neskaidrībām. Ja kaut kas nesaprotams un pārpratumiem pilns parādās, tad pirmā lieta, kas jādara, ir tā pamatīga izanalizēšana. No visiem aspektiem un pusēm. Viens ir dalīt darbus, katram piešķirot gan praktisko gan intelektuālo vērtību, otrs – dalīt dienu, daļu darot rutīnas darbus, bet daļu atceroties par savām garīgajām vērtībām. Daba ir kā bonuss. Tieši ieklausoties tajā, var sajust patieso klusumu un nesavtīgumu. Dzīves pērles ir īstas tikai tad, kad tās ievēro, pareizi novērtē un spēj nosargāt.

Aprīlis

Panākumi tieši no padarītā darba. Ir jāizdara nopietna izvēle un jāpieņem lēmumi par nozīmīgām dzīves tēmām. Darīt vai nedarīt, uzklausīt vai neuzklausīt, turpināt vai neturpināt. Jautājumi ar atrisinājumiem. Ja kaut ko dara, tad var arī izdarīt. Atalgojums par padarīto, jau esošiem sasniegumiem un kopumā nopelnīto. Viss, kas drīzumā nebūs nepieciešams, dzīve sakāros. Tas var būt gan papildus saņemts, gan arī atņemts. Arī kaut kā atņemšana un trūkums var izrādīties nākotnē kā pozitīvs faktors. Ja rodas sajūta, ka zeme zem kājām pazūd un viss slīd prom rokām, un nekam netiekam klāt – tad tas ir atbilstoši esošajai situācijai. Visu labāk sadalīt mazākos mērķos, lai pēc iespējas lielāki ieguvumi. Ja lietas darām paši, izvēle būs mūsu rokās. Laiks, kad var kārtot materiālas dabas jautājumus, īpaši piedomājot par ieguldījumiem. Nauda kā instruments nevis mērķis. Jāsaredz nozīme.

Maijs

Beigas var būt arī labākais sākums. Atbrīvojamies no visa, kas traucē – no domām, darbiem, materiālām lietām, uzskatiem utt. Viss, kas traucēja līdz šim, ir jāmet prom. Sevišķi, ja runa ir par darba jautājumiem. Caur atteikšanās iedvesmu, var aiziet pie nākotnes iespējām. Jācenšas būt organizētiem, jāsavalda emocijas lai var saņemt sabiedrības atzinību. Var uzlaboties darba finansiālais fons, no tā, kas ir ilgu gadu rezultātā gaidīts un lolots. Jaunu lietu sākšana ir jāatliek, jebkas, kas parādās kā jaunas iespējas, pēc tam var dot vilšanos vai īslaicīgu rezultātu. Ja rodas sajūta, ka darbā nenovērtē, tad jāatceras to, ka saredz tikai tos darbus, kas ir pienācīgi novesti līdz pozitīvam rezultātam. Tie var būt gan nelieli, gan globālāki. Sašķeļot uzdevumu vairākos, ir iespēja saņemt vairāk novērtējuma. To ir jāatpazīst, lai būtu skaidrs, ka esošais ir vēlamais. Analizējot mērķus, iespējams saskatīt tā rezultātu.

Jūnijs

Aktivitāšu sākums. Iespēja gūt panākumus darbā un biznesā, ja cītīgi un kvalitatīvi piestrādā pie esošo darbu uzlabošanas. Uzsvars uz plānošanas un ideju radīšanas, nevis rezultāta gaidīšanas. Iespējami jauni sadarbības piedāvājumi un visai noderīgas iepazīšanās ar cilvēkiem. Periods ir aktīvs, tomēr ne vienmēr izdosies uzsākt visu, kas ir ieplānots, tādēļ jāizvērtē, ko mēs patiesi vēlamies darīt un realizēt. Vairāk jāpievēršas darbam, savai karjeras izaugsmei un attīstībai. Droši var spert pirmo soli, tomēr vispirms izvērtējot, vai virziens ir pareizs. Kā vērtību nosakot kvalitāti un drošību. Jāizvairās no bailēm, trauksmes sajūtas. Lietderīgas ir dažādas medicīniskās profilakses. Var rasties iespējas uzsākt kādus nopietnākus fiziskās aktivitātes kursus. Jāiegulda maksimāli veselībā, ikdienas darbā un karjerā. Iniciatīva nebūs pārvērtēta, ne pamatlietās, ne augstākos jautājumos.

Jūlijs

Attiecību veidošana, rūpēšanās par jau esošajām attiecībām, dažāda darba attiecību izveidošana. Radīsies jauni kolēģi, partneri vai pat priekšnieki, ar ko izveidosies saprotošs kontakts. Viss, kas mums ir svarīgs, prasa laiku un ieguldījumu. Paviršība šeit nederēs. Runājiet ar saviem darba biedriem un cenšaties piestrādāt pie saliedēšanas pasākumiem un dariet daudz kopā! Veiciet jau ierastas lietas, bet komandā! Labs laiks ir informācijas ievākšanai, lai turpinātu darboties pie tā, kas ir iepriekš ieplānots. Vairāk emociju un sajūtu ikdienas darbos. Smaids ikdienā darba vietā var ieviest labāku atmosfēru.  Dzīves apstākļi uzlabosies, pateicoties pacietībai un labai plānošanai. Jāizvairās no pārsteidzības un satraukumiem. Viss līdzsvarā līdz pēdējai niansei. Ne tikai nesakritīs viedokļi, bet parādīsies arī pretēji. Tas ir labs rādītājs tam, lai pārliecinātos, vai tā ir īstā un piemērotā vide. Ieklausīties un uzklausīt citus.