Numeroloģijas konsultācija – sevis izzināšana.

Numerologa konsultācijas ir labs sevis izzināšanas instruments. Tas ir pats pamats, kas katram cilvēkam būtu svarīgi zināt. Informācija ir rakstisks konspekts, kas sagatavots pēc konkrētā cilvēka dzimšanas datiem un vērtīgā informācija būs noderīga visu mūžu. Ir nemainīgais pamats, kas vienmēr paliks tāds kā ir, jo dzimšanas dati pēc numeroloģijas ir paliekoši, un ir mainīgie, kas saistās ar vārdu un uzvārdu, kā arī prognozes. Tās ir kā tematika, ar ieteikumiem, kurā periodā ir cilvēks šobrīd un kā šos dabas noteiktos ritmus izmantot savā labā.

Ikdiena cilvēka dzīvē pirmais un svarīgākais ir viņš pats. Tikai tad, kad zinām sevi, mēs varam pievērsties citiem. Ja zini, kas esi, vari iegūt ko vēlies.

  • Sevis izzināšana ir kā labs atgādinājums tam, kas ir mūsu stiprās puses un resursi, ko izmantojot, varam iet uz sev paredzētu dzīves ceļu. E-konsultācijas laikā, jeb aprakstā par dzimšanas datiem iespējams saprast to, kas mums dots, kādas iespējas un kā noteiktā periodā izmantot iedoto, lai virzītos pareizajā virzienā.

Tikai tad, kad ir zināms pamats, ir vērts interesēties par pārējo, kas dzīvē svarīgs. Tie ir gan līdzcilvēki, gan attiecības, gan darba un karjeras jomas, gan arī bizness.

Maksa 45 eiro

Tajā ietilpst:

  • dzimšanas datu dzīves ceļa apskats
  • vārda un uzvārda dotās iespējas
  • dažādas mazas nianses, kas pēc datiem jāņem vērā (darba vietas nosaukums, dzīves vieta, auto nr)

Nepieciešami:
Pilni dzimšanas dati – datums, mēnesis, gads. Pilns vārds un uzvārds ar garumzīmēm un mīkstinājumiem, ja ir, kā arī, ja uzvārdi bijuši mainīti, tad tos.

Pieteikties var rakstot uz epastu: simboli@simboli.lv

Apraksts parasti ir pāris dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.