Mēness dienas

Mēness dienas: 18.novembris – 24.novembris

17.11 pl. 20:13 – 18.11 pl. 21:30
Divdesmit otrā mēness diena – zinību un intelekta diena, kad jāpievēršas teorijai, informācijai un padomiem. Labi mācīties, uzkrāt zināšanas, veidot pieredzi. Vērojiet zīmes, notikumus un likumsakarības, kas ir visapkārt. Nepieņemiet neuzmanīgus un nepārdomātus lēmumus. Var mācīt arī citus, nodot savas zināšanas.

18.11 pl. 21:30 – 19.11 pl. 22:54
Divdesmit trešā mēness diena – nepadodieties citu cilvēku spiedienam, centieties apspiest sevī jebkādas negatīvās emocijas. Labāk izvairīties no sabiedriskiem pasākumiem un neļaut citiem ietekmēt jūsu viedokli. Tas var būt neprognozējami un ar nezināmām sekām. Labāk būt piesardzīgiem un uzmanīgiem. Turpiniet mierīgi iesāktos darbus.

19.11 pl. 22:54 – 21.11 pl. 0:22
Divdesmit ceturtā mēness diena – pamatu likšanas diena. Tieši tas, kas vērsts uz stabilitāti un ilgtermiņu. Labi, ja šīs lietas ir iepriekš jau ieplānotas. Laba diena arī mājas celtniecības uzsākšanai un pamatu likšanai lielajiem projektiem. Var būt jauni enerģijas pieplūdumi un spars uzņemties vairāk darbu. Izmantojiet to radošiem procesiem.

21.11 pl. 0:22 – 22.11 pl. 1:51
Divdesmit piektā mēness diena – atpūtas un pārdomu diena. Turpinām lēnā garā iesāktos darbus, tomēr, lai kā gribētos slinkot, cenšamies savilkt sevi grožos, vismaz uz minimumu. Radies tāds kā atslābums. Aktīva rīcībai var pietrūkt spēka. Veltiet laiku garīgajai attīstībai, intelektuālajai darbībai. Nav ieteicams sākt jaunas lietas, labāk turpināt iesākto.

22.11 pl. 1:51 – 23.11 pl. 3:20
Divdesmit sestā mēness diena – viena no negatīvajām dienām, kad cilvēki noskaņoti uz konfliktiem, saspringti un pasaka daudz muļķību. Labāk izvairīties no sabiedriskām vietām un cilvēku pūļiem. Var būt neparedzamas darbības no apkārtējiem. Neprognozējami. Neiesaistieties strīdos, neatbalstiet tukšu pļāpāšanu. Atturieties arī no iepirkšanās, jo izdosiet naudu par nevajadzīgām lietām.

23.11 pl. 3:20 – 24.11 pl. 4:50
Divdesmit septītā mēness diena – informācijas diena intelektuālām darbībām. Pastiprinās intuīcija, cilvēks sevī var atklāt slēptākus talantus un tikt vairāk klāt nezināmajam. Var būs apgaismības sajūta. Ikdienas praktiskās lietas labāk atstāt otrajā plānā un pievērsties informācijas izzināšanai. Neapgrūtiniet sevi ar liekām rūpēm. Esiet labvēlīgi un optimistiski.

24.11 pl. 4:50 – 25.11 pl. 6:20
Divdesmit astotā mēness diena – harmoniska un gaiša diena, ko dēvē par mīlestības dienu. Izdosies viss, ko darām patiesi un aiz mīlestības. Ja cilvēkā valda harmonija, jebkuri darbi ies kā no rokas. Viss, kas vērsts uz labiem nodomiem, nesīs tikai panākumus. Izvairieties no sliktiem vārdiem, graujošām darbībām, negatīvām domām. Labi pavadīt laiku pie dabas, smelties enerģiju.