Cipari…

1 – no visiem skaitļiem vislielākais individuālists, neatkarīgs un taisnprātīgs. Viņš simbolizē sākumu, sākotni, novatorismu, organizētību un unikālu individualitāti. Ir vīrišķīgs, ar spēcīgi izteiktu drosmi un līdera īpašībām. Ambiciozs un orientēts uz mērķi. Ir ievirze un nešaubās, bet darbojās. Spītīgs un precīzi zina, kas labi, kas slikti. Viņa lielā enerģija, dinamiskais spēks iet tieši pretim liktenim. Kūdītājs.

2 – maigākais no visiem skaitļiem, reprezentē sadarbību, diplomātiskumu un taktu. Tas ir spēks aiz troņa. Tas ir atbalsta skaitlis, un bieži spēlē padomnieka lomu. Sievišķīgs un izsmalcināts. Pilns mīlestības, ievainojams un kautrīgs. Mīl mūziku un harmoniju jebkurā veidā. Izvairās no tiešas konfrontācijas, viegli ievainojams un necieš kritiku. Tai pašā laikā ļoti dzīvotspējīgs. Dod spēku virzīties uz priekšu.

3 – rotaļīgākais no visiem skaitļiem. Tas ir radošs, iedvesmojošs un dod motivāciju. Pašizteikšanās un saskarsme – skaitļa galvenās īpašības. Tas ir laimīgs, veiksmīgs skaitlis, tas ir gan optimisms, gan entuziasms. Viņa enerģija ir ekspansīva, nekorekta un tiecas uz iekliedēšanos. Trijnieki izceļas savā tuvākajā apkārtnē, priecājas par dzīvi un visu uzņem viegli. Tas ir saules apspīdēts skaitlis.

4 – vispraktiskākais no visiem skaitļiem, ļoti uzmanīgs pret neievērojamām detaļām. Tas ir sistemātiski, metodiski un precīzi sakārtots. Droši un punktuāli. Dara tikai to, ko nepieciešams darīt. Godīgi izpelnās uzticību, nav elastīgs un nemīl pārmaiņas. Nepieciešama prognozējamība, pieķeršanās paradumiem un rituāliem. Veido jebkura uzņēmuma pamatu un bāzi. Viņi – balsts un stūrakmens.

5 – dinamiskākais no visiem skaitļiem. Spējīgs pārliecināt, dzimis tirgotājs un menedžeris. Kustīgs un spējīgs adaptēties. Tas ir eksperimentētājs un reformators. Viņš spīd ar savu asprātību, neparasto pasaules uztveri. Žonglē ar daudziem projektiem, bet tai pašā laikā dēļ mīlestības un jutekliskām baudām viegli novirzās no galvenā, mīl ātrus rezultātus. Viņš ir drosminieks un piedzīvojumu meklētājs. 5 – ceļotāju skaitlis.

6 – no visiem skaitļiem vispilnākais ar mīlestību. Ar visiem pārējiem skaitļiem atrodas harmoniskās attiecībās. Vienmēr gatavs sadarboties, atbalstīt un aizsargāt citus. Tai pašā laikā nav atbildīgi prasīgs un tiecas uz pašizteikšanos. Mīl māju, laulību un ģimeni, orientēts uz sociālo vidi. Skaitlis 6 ņem aizbildniecībā vājos un pazemotos. Ārēji tas ir aristokrātisks, radošs un prasmīgs. Tas ir tēvišķības un mātišķības skaitlis.

7 – visgarīgākais no visiem skaitļiem. Viņš ir taisnības meklētājs ar analītisku intelektu, koncentrējies, radošs un meditatīvs. Tas ir zināšanu un gudrības akumulators, intelektuālis un abstraktais domātājs. Ļoti augsta intuīcija un izpratne. Tas ir Sargeņģeļa Skaitlis.

8 – no visiem skaitļiem visvairāk orientēts uz rezultātu. Tas notur līdzsvaru starp materiālo un garīgo pasauli. Tas ir spēcīgs, ambiciozs skaitlis, kurš prot strādāt ar naudu un raksturojas ar savu devību. Naudu uztver kā ieroci. Viņš ir līderis un biznesmenis ar plašām idejām un lieliem plāniem. Analītiķis un menedžeris. Spēks spējās visām lietām redzēt caur. Spēlmanis. Sapratne, piedošana un plašs prāts. Tas ir zināšanu skaitlis.

9 – humāniskākais no visiem skaitļiem. Tas ir darbs un ziedošanās, nedomājot par atlīdzību. Darbība, mīlestība un aizbildniecība. Valsts darbinieks, politiķis, likumdevējs, rakstnieks, filozofs un pirmām kārtām ideālists. Bezgalīga apzinība, ģēnijs un radītājs. Viņš ir talantīgs un artistisks. Turas malā, pateicīgs un aristokrātisks. Viņš ir daudzu nabadzīgo glābējs.