Vārda un uzvārda atbilstība pēc numeroloģijas

Vārda un uzvārda atbilstība pēc numeroloģijas

Dzimšanas dati – parāda, kādi cilvēkam iedoti resursi piedzimstot, kas ir viņa Dzīves ceļš un kādas ir raksturīgākās īpašības, spēcīgās puses, ko var dzīvē izmantot utt.

Vārds un uzvārds parāda, kādas cilvēkam ir iespējas sevi realizēt, kā ietekmējas esošā vide, izdodas vai neizdos sevi realizēt utt. Tas ir Liktenis, kas parāda, vai cilvēkam dzīvē ir viegli sevi realizēt vai nē. Mainot vārdu vai uzvārdu, mēs mainām likteni. Citreiz uz labāku, citreiz neitrāli, bet citreiz iegūstam ļoti grūtu. Numeroloģija ir tas instruments, ar kura palīdzību var pateikt, kāds vārds un uzvārds no esošajiem, vēlamajiem vai citiem ir cilvēkam piemērotāks, lai varētu sevi realizēt un sasniegt daudz vairāk.

Piedāvājums!

Vārda un uzvārda atbilstības noteikšana konkrētā cilvēka dzīves datiem. E-konsultācija, saņemot atbildi e-pastā.

Nepieciešamā informācija:

  • Dzimšanas dati (datums mēnesis, gads)
  • Pilns vārds uzvārds ar garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm, ja tādas ir
  • Iepriekšējie vārdi vai uzvārdi, ja tādi bijuši, kā arī potenciālais variants, ja ir vēlme mainīt.

Tu iegūsi:

  • Skaidrojumu, vai pašreizējais vārds un uzvārds atbilst, ko tas dod.
  • Ja ir iepriekšējie vai potenciālais – tad skaidrojumu, kurš variants būtu labāks dzīvē.
  • Negatīvas situācijas variantā ieteikumu, ko darīt un kādus ciparus meklēt, lai uzlabotu savu dzīvi. (varbūt ir iespēja mainīt uz citu, vecāku pirmslaulību, dzimtas utt uzvārdu)

Maksa:

  • 21 eiro
  • Rēķina izrakstīšanai nepieciešami rekvizīti

 

Izpildes laiks:

  • 3-10 dienas

Pieteikumi jāsūta uz simboli@simboli.lv


Ja mēs salīdzinām dzimšanas datus sadzīviskās tēmās, tad varētu teikt tā:

Dzīves ceļš, ko veido mūsu dzimšanas dati ir kā garšīga un baudāma zupa. Katram savs sastāvs, kas vairāk iedots, kas mazāk, bet visiem ir viņu īpašā zupiņa!

Vārds un uzvārds ir kā instruments, kas iedot, lai varētu baudīt jums paredzēto zupu. Tad atkarībā no tā, cik tas ir piemērots, cilvēks var kvalitatīvāk to izbaudīt. Kā piemēram, tā var būt laba un piemērota karote, kad vieglāk izdodas paēst, var būt karote, bet mazāka, kad izdodas, bet lēnāk, kā arī var būt dakšiņa, kas apgrūtina paēšanu, bet, tas neparāda, ka paliek pilnīgi bešā. Kaut kas vienmēr tiek, tikai atkarībā kādā kvalitātē un daudzumā. Un var būt arī iedots, tā teikt irbulītis, kad rezultātā iet pavisam nebaudāmi un ne tā, kā cilvēks vēlētos.

Jo labāks un piemērotāks instruments, jo garšīgāk un labāk paēdis cilvēks.

Tas pats ir ar vārdu un uzvārdu. Pats par sevi jau tas var būt skaists un labs, bet vai tas ir piemērots dzimšanas datiem? Ja piedzimstot, jau ielikts nepiemērots, tad cilvēks pierod pie tā kā ir, jo nezina, kā var būt savādāk. Ja precoties maina, un tad var ātri vien redzēt, ka kaut kas ir mainījies. Uz kuru pusi? Viss atkarīgs no instrumenta, kāds ir iedots.


Comments are closed.