Piedāvājumi uzņēmumiem

Uzņēmuma stratēģijas izvērtēšana, izveide un pilnveidošana, izmantojot numeroloģiskās metodes.

  • esošā uzņēmuma novērtēšana – nosaukums, dibināšanas dati, īpašnieka dati, adreses, telefoni, bankas utt.,
  • esošā kolektīva izvērtējums – darbinieku atbilstība noteiktiem amatiem, saderība savstarpējās attiecībās un ar tiešo vadītāju,
  • jaunu amatu izvērtēšana, darbu aprakstu izveide, personāla atlase no kandidātiem,
  • stratēģijas plānošana, prognozes, ieteikumi mārketinga aktivitāšu periodiem,
  • uzņēmumu biroju telpu izvērtēšana, izmantojot enerģijas mijiedarbības metodes – krāsas, virzieni, darba galdi, talismani,  utt.

Kas ir uzņēmēja nozīmīgās lietas no numeroloģijas viedokļa?

1) Īpašnieka dzimšanas dati. Tas ir pamats, ko skatās, lai īpašnieks ir saistīts ar vēlamo vai esošo uzņēmumu.

2) Uzņēmuma reģistrēšana – datums, kas savstarpēji saistīts ar īpašnieku, kā arī veido atbilstošu Dzīves ceļu. Nosaukums – kas atbilst datiem un parāda uzņēmuma likteni, jeb to, kā uzņēmumam veiksies. Vai esošo datu analīze atbilstoši nosacījumiem, to paturēšanai vai iespējamai maiņai.

3) Komanda. Svarīgi, lai iesaistītie cilvēki, personāls, finansisti utt ir labi sader ar konkrēto uzņēmumu. Kā arī atbilstoši katra spējām pielāgots darba amats, apraksts. Komanda, kas viens otru papildina, bet iet uz vienotu mērķi.

4) Ikdienas darbošanās. Prognozes, iespējas, labākie periodi noteiktām lietām. Darbinieku virzīšana atbilstoši prognozēm.

5) Ikdienas nepieciešamie instrumenti. Telefons, adrese, bankas konts, auto, struktūrvienības u.c. nepieciešamais, lai atbilst uzņēmumam un virzībai.

Klātienes konsultācijas

E-konsultācijas


Comments are closed.