Prognozēšana

Sadaļa par prognozēšanu nedaudz atšķiras no pierastām standarta, kurās varam atrast dažādas plānotās prognozes, ciklus, horoskopus utt. Šajā sadaļā piedāvājam dažādas tehnikas, lai katrs varētu pārliecināties, ar kuru konkrēto metodi iespējams uzlabot savu dzīvi un ikdienas kvalitāti. Metodes nav jāizmanto visas, bet gan jāizvēlas sev tuvākās, ko varam praktizēt. Tās ir dažāda rakstura, gan ilgtermiņa, gan īstermiņa. Nav svarīgākas vai nesvarīgākas, katrai ir sava nozīme un katra paredzēta dažādām dzīves jomām.

Individuālie gadi – metode, ar kuras palīdzību katram cilvēkam individuāli nosaka tikai viņam atbilstošus gadus, izmantojot cilvēka dzimšanas datumu un mēnesi. Gads sākas no 1. janvāra, bet spilgtāk tas var iezīmēties tieši uz gada otru pusi. Varam redzēt, kādai tēmai attiecīgais gads vairāk paredzēts.

Aprēķināšana un skaidrojumi šeit

Gada enerģētika pēc dzimšanas dienas nedēļas dienas – parāda, kā diena un tās pārvaldījuma planēta var ietekmēt gadu. Katrs esam dzimuši noteiktā nedēļas dienā, bet arī katra gada dzimšanas diena parāda tā saucamo fonu konkrētajam dzimšanas gadam. Te ne tik daudz parādās notikumi, bet gan varbūtības, kas mūs katrā gadā var sagaidīt, arī mūs pašus padarot jūtīgākus vai aktīvākus.

Aprēķināšana un skaidrojumi šeit

Retrogrādas planētas – vispārīgs debesu stāvoklis, kas ietekmē ikvienu. Debesīs ir daudz planētu, kas ietekmē cilvēku ikdienu. Piecas no tām ir nozīmīgas dažādās dzīves sfērās – Merkurs, Venēra, Marss, Jupiters un Saturns. Tieši šīs planētas katra savā ritmā un laikā virzās pa debess jumu, un ir periodi, kad tās veido cilpas vai iet atpakaļgaitā. Tas rada ierobežojumus, šķēršļus un neskaidrības tajās jomās, par kurām attiecīgā planēta atbild. Laicīgi zinot šos ciklus, varam nozīmīgus darbus un projektus nokārtot veiksmīgākā periodā.

Grafiki un skaidrojumi šeit


Comments are closed.