Prognozēšana

Sadaļa par prognozēšanu nedaudz atšķiras no pierastām standarta, kurās varam atrast dažādas plānotās prognozes, ciklus, horoskopus utt. Šajā sadaļā piedāvājam dažādas tehnikas, lai katrs varētu pārliecināties, ar kuru konkrēto metodi iespējams uzlabot savu dzīvi un ikdienas kvalitāti. Metodes nav jāizmanto visas, bet gan jāizvēlas sev tuvākās, ko varam praktizēt. Tās ir dažāda rakstura, gan ilgtermiņa, gan īstermiņa. Nav svarīgākas vai nesvarīgākas, katrai ir sava nozīme un katra paredzēta dažādām dzīves jomām.

Individuālie gadi – metode, ar kuras palīdzību katram cilvēkam individuāli nosaka tikai viņam atbilstošus gadus, izmantojot cilvēka dzimšanas datumu un mēnesi. Gads sākas no 1. janvāra, bet spilgtāk tas var iezīmēties tieši uz gada otru pusi. Varam redzēt, kādai tēmai attiecīgais gads vairāk paredzēts.

Aprēķināšana un skaidrojumi šeit

Dzimšanas gadu cikli – tas ir enerģētiskais gads, kas sākas katra cilvēka dzimšanas dienā un ilgst līdz nākamajai dzimšanas dienai. Tas parāda, kāda ir mūsu enerģija minimuma un maksimuma punktos, kā arī dažādas tendences.

Aprēķināšana un skaidrojumi vēl top.

Gada enerģētika pēc dzimšanas dienas nedēļas dienas – parāda, kā diena un tās pārvaldījuma planēta var ietekmēt gadu. Katrs esam dzimuši noteiktā nedēļas dienā, bet arī katra gada dzimšanas diena parāda tā saucamo fonu konkrētajam dzimšanas gadam. Te ne tik daudz parādās notikumi, bet gan varbūtības, kas mūs katrā gadā var sagaidīt, arī mūs pašus padarot jūtīgākus vai aktīvākus.

Aprēķināšana un skaidrojumi šeit

Fen šui – gadi pēc Austrumu kalendāra – vispārīgās prognozes. Tabula, kas parāda, kad sāksies nākamais Austrumu jaunais gads vai jauns gads pēc dabas ritmiem. Redzam arī to, kādā zvēra gadā esam dzimuši. Šī metode ir ļoti būtiska tiem, kas vēlas sagaidīt enerģiski spēcīgu gadu un veikt mazās maģijas, tai skaitā rakstīt sarkanās un baltās lapas, kas jau pēdējos gadus ir sevi pierādījušas, un cilvēki izteikuši vēlmi to praktizēt arī turpmāk. Lai vieglāk plānot, tabula šos datumus parāda jau laicīgi.

Tabula šeit

Retrogrādas planētas – vispārīgs debesu stāvoklis, kas ietekmē ikvienu. Debesīs ir daudz planētu, kas ietekmē cilvēku ikdienu. Piecas no tām ir nozīmīgas dažādās dzīves sfērās – Merkurs, Venēra, Marss, Jupiters un Saturns. Tieši šīs planētas katra savā ritmā un laikā virzās pa debess jumu, un ir periodi, kad tās veido cilpas vai iet atpakaļgaitā. Tas rada ierobežojumus, šķēršļus un neskaidrības tajās jomās, par kurām attiecīgā planēta atbild. Laicīgi zinot šos ciklus, varam nozīmīgus darbus un projektus nokārtot veiksmīgākā periodā.

Grafiki un skaidrojumi šeit

Sadaļā metodes tiks papildinātas.


Comments are closed.