Kursi un semināri

Jaunums!

Tagad ir iespējams mācīties numeroloģijas tehnikas arī mājās! Jebkurā laikā, kad vien vēlaties! Tematiskās e-mācības / instrukcijas ir izveidotas kā drukājams materiāls, lai katrs pats varētu iegūt vajadzīgo informāciju, ietaupot laiku un resursus, braucot uz mācībām, pērkot grāmatas vai konsultējoties ar speciālistu. Viss, atbilstoši tēmai ir apkopots vienuviet, atzīmējot un aprakstot svarīgāko, lai lēmumu varētu pieņemt patstāvīgi.

Jau no 19.jūnija pieejamas divas tēmas!

Bērna vārda izvēle. Noder gan vecākiem, gan vecvecākiem, gan krustvecākiem bērniņa ienākšanai ģimenē, lai vieglāk pieņemt lēmumu par vārdu un līdz ar to arī par likteni. Materiālā ir aprakstīts, kas ir būtisks aprēķinos, kā un ko rēķina. Tad- kā izvēlās labākos variantus, kas kam vislabāk der. Aprasts, ko dod vārda izvēle, kas raksturīgs parādās dzīvē ar noteiktām kombinācijām, dzimšanas datu, jeb dzīves ceļa (1-12) apraksti un ieteikumi, kas jāņem vērā, kā arī piezīmes, par dažādām niansēm.
! materiāls noder arī tiem, kas jau vārdiņu bērnam ielikuši, lai redzētu kam pievērts vairāk uzmanības!

Vārda uz uzvārda piemērotība. Kā izvēlēties piemērotāko uzvārdu tā maiņas gadījumā? Noder ikvienam, kas vēlas zināt vai viņa vārds ir atbilstošs un ko izvēlēties, ja ir vēlme mainīt. Piemēram, precoties. Aprakstā ietilpst informācija par aprēķināšanu, norādes par labākajām izvēlēm, katras vārda un uzvārda rezultāta kombinācijas apraksts un personas būtisko dzimšanas datu, jeb dzīves ceļa (1-12) apraksti, kas jāņem vērā, kā arī piezīmes par niansēm. Ar materiāla palīdzību iespējams saprast gan savu, gan arī ģimenes locekļu vārda un uzvārda atbilstību.

Katras tēmas vasaras iepazīšanās maksa 20 eiro. Jūnijā un jūlijā iegādājoties abas, komplekts 35 eiro!
No 1.08.2018 katras tēmas cena 30 eiro.

Iegādāties var rakstot vēlmes uz simboli@simboli.lv, kur attiecīgi saņemsiet norādes kas jādara tālāk un kur jāveic apmaksa!

Ieguvumi:
– Mācies kad un kur vien vēlies
– Materiāls ir kā instrukcija ar neierobežotu termiņu, un noder jebkurā laikā, kad tas paliek aktuāli
– Instrukcija, kas palīdz pieņemt lēmumus sev un arī saviem tuviniekiem
– Nav jāpārlasa daudz grāmatas vai materiālus, kur jāizanalizē, kas īsti noteiktā tēmā būs svarīgākais, kas ir patiess vai kas ir mums piemērotākais. Būtiskākie apraksti konkrēti, pa punktiņiem.
– Nav jātērē laiks un nauda braucot uz semināriem.

Materiāli paredzēti, lai cilvēks pats var iemācīties izvēlēties apbilstošāko vārdu vai uzvārdu. Tas informācijas ziņā ir kā seminārs, kur visu izstāsta, tikai šeit aprakstīts pa punktiņiem. Un tas aizstāj arī individuālo konsultāciju par noteikto tēmu, iedodot bonusā ne tikai personai būtisko, kas viņam šajā momentā attiecas, bet arī pārējos variantus, kas var palīdzēt nākamajā reizē, kad paliek aktuāls līdzīgs jautājums.

Materiāli piemēroti ikvienam, gan bez kādām zināšanām numeroloģijā, gan kursu studentiem, kas vēlas papildus vēl pilnveidot noteikto tēmu. Informācija balstās uz zināšanām un pieredzi, kas iegūta no 2018.gada. Materiālu autore sertificēta numeroloģe Dita Blūma – Balinska

Ja interesē vēl kādas citas tēmas, droši sūti ziņu! Pamazām tiks strādāts pie nākamajām tēmām, lai pēc iespējas labāk varētu noformēt un pasniegt jums šo būtisko informāciju.

Nākamās plānotas tēmas:

  • Cilvēka dzīves ceļš.
  • Dažādi būtiski sadzīves instrumenti, to aprēķināšana un ietekme.
  • Plānošana ar numeroloģijas metodēm.

Comments are closed.