Adreses numeroloģija

Vienīgi savā dzīves telpā mēs varam atslēgties no ārējās pasaules un iegremdēties mierā un klusumā. Mājas īpašības veido tās enerģētiku. Mājas iekārtojums iestrādās šīs īpašības savos iemītniekos un apmeklētājos.

Numeroloģija saistībā ar adresēm rāda tās vibrācijas, kādas cilvēks lieto attiecībā uz adresi. Cits saka vai raksta pilno adresi, tad tādā gadījumā kopsumma reaģēs uz noteikto ciparu, ja lieto kādā īsākā variantā, tad reaģēs cits skaitlis. Piem. Stabu iela 58 vai Stabu 58. Numeroloģiski katrā variantā parādās cita kopsumma.

S t a b u  i e l a  5 8
8 1 1 3 2  4 7 9 1  5 8
Kopsumma: 49 / 4

S t a b u  5 8
8 1 1 3 2  5 8
Kopsumma: 28 / 1

Palīgā ņemam valsts alfabētu, pārvēršot burtus par cipariem. Šeit ir rīks kur vari ierakstot rēķināt: “Skaiti Pats”

Skaitļi no 1 – 9 var ietekmēt atmosfēru noteiktajā adresē:

1 – enerģija sekmēs ne tikai Tavu, bet pārējo attiecīgās mājas iemītnieku individualitātes attīstību. Mājas iedzīvotāju devīze: „Tu būsi pirmais – pēc manis!”. 1 dod spilgtus notikumus. Atnes prieku un jautrību, mūžīgo svētku atmosfēru. Ved cilvēku uz slavu un panākumiem. Pastiprina iekšējo valdzinājumu. Dod labu fizisko aizrautību. Jūtas pakļaujas cilvēka apziņai, un tikai no viņa ir atkarīga to izpausmes pakāpe.

Mājoklis cilvēkiem, kuri mācās no savas pieredzes, nevis no citu kļūdām. Te labi dzīvot neatkarīgiem cilvēkiem, kā arī tiem, kuru darbs saistīts ar biznesu, mērķiem un izaugsmi. Bet šeit nevajag dzīvot cilvēkiem, kuri tiecas uz vientulību, jo te šī vēlme tikai pastiprināsies.

2 – enerģija parāda savstarpējo saikni un sadarbību. 2 – pastiprina dzīvojošo seksuālo, maigo un juteklisko pievilcību. Apvieno cilvēkus un pievelk vienu pie otra. Pastiprina emocijas un sajūtas. Bieži var atnest arī melanholiju, kas gūt ģimenes dzīves laimi īpaši gan netraucē. Cilvēka fiziskā un prāta veselība tieši atkarīga no cilvēka emocionālā stāvokļa. Depresijas laikā viņa pašsajūta pasliktināsies, bet dvēseles pacēluma brīdī krietni uzlabosies. Divnieks pastiprina pievilkšanos un cilvēku atkarību vienam no otra. Tas pakļauj organisma iekšējos ritmus Mēness ritmiem. Tādēļ pie augoša Mēness būs spēku pieplūdums, bet pirms jauna mēness – kritums. Pastiprina gan emociju, gan intelekta dzīvīgumu. 2 – šeit viss tiks atrisināts mierīgā ceļā. Neder nervoziem un pārāk emocionāliem cilvēkiem, jo tad var draudēt nervu sabrukums.

3 – enerģija mājas atmosfērā nes prieku, pozitīvas domas un ciešu pārliecību, ka par spīti visam, dzīve turpinās. Mājiniekiem raksturīga frāze: „Tu nesatraucies, viss ir un būs labi!” 3 – dod lielu dzīves un fizisko entuziasmu, kā arī spēkus. Pastiprina kaisli un tai pašā laikā arī naidu. Nodrošina lielu fizisku spriedzi un daudz darba. Dod panākumus jebkurā jomā, kas saistīta ar vieglumu, optimismu un radošu darbību. 3 – māja radīta jautrībai un izklaidēm, tajā palielinās seksuālā un garīgā enerģija. Kategoriski nav piemērota tiem, kas mētājas ar naudu vai meklē mieru.

4 – enerģija mājās atnesīs kārtību un stabilitāti. Tā dod iespēju un vēlmi paļauties vienam uz otru. 4 – pastiprina cītīgumu, apdomīgumu un intelektu, kas ļauj gūt panākumus intelektuālajā darbībā, ielikt pamatus projektiem, strādāt amatos, kur nepieciešama atbildība un cītīgs darbs. Nes daudz tikšanos un saskarsmes. Lai nostiprinātu savu veselību, nepieciešams iemācīties draudzīgas sarunas mākslu, kas ļauj ar visiem runāt no līdzvērtīgām pozīcijām, nevienam nepakļaujoties un nevienu nepakļaujot sev. 4 – piemīt enerģijas aizsargāšanas spējas un labi der nepārliecinātiem cilvēkiem, kuri meklē savu vietu dzīvē. Ideāla māja cilvēkiem, ja nodarbojas ar kādu vienu konkrētu lietu. Vienīgās briesmas var draudēt darbaholiķiem, jo tie te strādās vairāk un vairāk.

5 – enerģija dod aktivitāti un laiku sākt darboties. Šī māja viegli var kļūt par sākuma posmu daudziem ceļojumiem. Aktivitāte un kustība. Laiks paiet nemanot, ja to pavadi dzīvespriekā un apmierinājumā. 5 – nosaka arī cilvēka sabiedrisko stāvokli. Dod optimismu, pārliecību un ticību saviem spēkiem. Cilvēka dzīve vienmēr saistīta ar vesela kolektīva dzīvi. Ieskauj cilvēku darbīguma un lietišķības atmosfērā, bet ar to sekmē viņa izaugsmi un autoritāti. Paplašina redzesloku. Piecnieks dod tiekšanos uz pilnību. Ļauj izbaudīt visus fiziskos dzīves priekus, dod dzīvesprieku. Dod radošas idejas, priecīgus notikumus, bet iespējams dzīvē saskarties ar riskantām situācijām. 5 – spilgts kaleidoskops: dažādas tikšanās, ballītes. Ja vēlaties mierīgu dzīvi, tad šeit ievākties nevajadzētu.

6 – enerģija dod siltumu, viesmīlību, ērtu atmosfēru. Ideāli piemērota bērnu audzināšanai un ģimenes tradīciju uzturēšanai. Šeit var aizmirst visas savas bēdas un nelaimes! Mājas enerģija dod mierinājumu un sirds mieru. 6 – atbild arī par materiālo stāvokli un vēlmi pēc labākām lietām. Pārticība – tas ir galvenais, ko šis skaitlis cilvēkam dod reizē ar panākumiem mīlestībā. Nedrīkst aizmirst arī par savu pievilcību un veselību. Šis skaitlis dod dzīvei vienmērīgumu, notikumu plūdumu, novērš lieku un tukšu rosīšanos. 6 – ļoti harmoniska māja, kurā labi dzīvot mierīgu ģimenes dzīvi, attīstīt mākslinieciskās spējas. Jaunās izveidotās attiecības var kļūt par īstu ģimenisku savienību.

7 – enerģija, kas sevi vairāk pozicionē kā klusu vietu, kurā vienmēr jūtamas alkas pēc zināšanām, vēlme pafilozofēt, meklēt dzīves jēgu, tiekties uz skaisto un mācēt to novērtēt. Cilvēkos tiek radīta vēlme mācīties daudz dziļākas un nopietnākas tēmas. 7 – atnes dzīvē sava veida stabilitāti. Dod profesionālu izaugsmi. Māca cilvēku atmest visu, kas traucē iekšējai harmonijai. Māca apvaldīt jūtas. Piedod raksturam neatlaidību un gribasspēku. Atnes veiksmi un panākumus, kas saistīti ar garīgo izaugsmi un māca pacietību. Neļauj izsēt savus spēkus. Var sagaidīt arī kādus ne tik patīkamus, bet pilnībā prognozējamus notikumus, kuri mācīs ne tikai valdīt pār savām jūtām, bet arī ieskatīties nākotnē, paredzot jebkuras savas rīcības sekas. 7 – ideāla vieta tiem, kas grib vientulību un vēlas nodarboties ar situācijas analīzi. Gūs panākumus ja apgūs ezotērisku, filozofiju, medicīnu un mēģinās atrast savu ceļu dzīvē. Nav piemērota tiem, kam svarīga materiālā labklājība un tiem, kas grib tikt vaļā no vientulības.

8 – mājas enerģētiskajā atmosfērā jūtams spēks un vara. Šī skaitļa ietekmē kādam no mājas iemītniekiem var strauji pieaugt autoritāte un ietekmīgums, arī uz panākumiem ilgi jāgaida nebūs. 8 – pārsteigumu skaitlis. Savu dzīvi ieprogrammēt un precīzi izplānot šeit neizdosies. Jums noteikti vajadzēs iemācīties plānot savu laiku, jo brīžiem tā var būt pa daudz un citreiz tieši pretēji, stipri par maz. Astotnieks attīsta ātru reakciju, tādēļ atnes dzīvē tik daudz negaidītus likteņa pagriezienus, ka ar laiku var pārstāt par tiem brīnīties un jebkurā situācijā iemācīties aizstāvēt savas intereses. Var dot daudz interesantu pazīšanos un materiālu labklājību. Tomēr jāatceras, ka ne visiem šī vibrācija būs atbilstoša. Šis skaitlis dod veiksmi tikai tiem, kuri svēti tic „savai zvaigznei”. 8 – sola mājā dzīvojošiem veiksmi visās dzīves sfērās: finansu, garīgajā, ģimenes. Bet, ja jūs neprotiet racionāli apieties ar naudu, tad šī vieta jums nesīs neveiksmes.

9 – enerģijas un humānisma principi neļaus atpūsties no dzīves nopietnības, bet gan līdzsvaros tieksmi palīdzēt citiem un vajadzību atjaunot dvēseles spēkus. Bez garīguma šeit nebūs nekādas dzīves.  9 – pasaules harmonijas skaitlis. Dod ļoti lielu garīgo spēku un enerģiju. Uz konkrētiem dzīves notikumiem lielu iespaidu neatstāj, tikai nedaudz visu notiekošo pamīkstina. Cilvēki tiek ievilkti pasaules procesos. Māca meklēt apmierinājumu savā iekšējā pasaulē. Dod aizsardzību un veiksmi garīgi attīstīties arī tuviem cilvēkiem. Dod miermīlību un mieru. 9 – mīlestības un līdzcietības vieta, kurā gudrības virsotnes tiek izzinātas īpaši viegli. Nevajag šeit dzīvot altruistiem, kuri spēj aizrauties ar citu problēmām un aizmirst paši par sevi.

Bieži ir tā, ka cilvēki ieiet mājā un tūlīt uzrodas doma: „Tas ir tas, kas vajadzīgs!”. Mājas vibrācija, kuru Jūs sajūtat, ideāli sader ar Jūsu personību un to, ko Jūs vēlaties no šīs mājas iegūt. Ja dzīves vietas izvēlē vadīsieties pēc numeroloģijas, tad apbrīnojami ātri atradīsiet sev piemērotu māju.

Autore: Dita Blūma – Balinska


Comments are closed.