Liktenis ar šķērsli. Skatījums no numeroloģijas viedokļa.

Katrs cilvēks piedzimst noteiktā datumā ar noteiktām skaitļu kombinācijām. Numerologi pēta šo skaitļu īpašības, likumsakarības, mijiedarbību un kombinācijas, tā redzot, kas var mainīties vai parādīties cilvēka dzīvē.

Pēdējā laikā arvien vairāk nākas saskarties ar situācijām, ka dzīvē parādās atbilstoši likteņi atbilstoši skaitļu rādījumiem.

Šobrīd esmu secinājusi, ka ir pāris situācijas, kas parādās un nes sevī visnegatīvākos rezultātus. Katram ir iespēja pārbaudīt šīs kombinācijas. Sevišķi iesaku pārbaudīt tiem, kuri jūt, ka dzīvē viss, ko dara, notiek lēni un brīžiem kā pret sienu.

Vissmagāk klājas tiem, kuriem liktens skaitlis ir 4.

Liktens skaitlis ir pilna vārda un uzvārda burtu summa pēc valsts alfabēta, kurā cilvēks dzīvo. Šeit var atrast atfabētu vai saskaiti automātiski šeit

Iegūtā kopsumma parāda cilvēka liktens skaitli. Jāatceras, ka šī ir tikai maza daļiņa no tā, ko pēta, bet, ja šis faktors ir negatīvs, tad var skatīties, ko darīt lietas labā.

Kuriem liktens skaitlis 4 ir dots piedzimstot, ir vieglāk, jo cilvēks jau no pašas bērnības ir pieradis, ka viss notiek lēnāk, caur smagu darbu un nopietni pārdomājot.

Ja sieviete precoties maina uzvārdu un iegūst skaitli 4, tad dzīvē viss pāris gadu laikā var mainīsies uz negatīvo pusi.

Ne visiem cilvēkiem šī kombinācija būs vienlīdz negatīva. Ja salīdzina ar Dzīves Ceļu (saskaitot kopā datums + mēnesis + gads), tad vieglāk liktens skaitli ir atpazīt tiem, kam Dzīves ceļš ir 4 vai 6 – (Bērniem šeit)

Visgrūtāk būs tiem, kam šis skaitlis ir 3, 5, 1 vai 9.

Izprotot, ko uzliek šis liktens skaitlis, cilvēks var iet ar to saskaņā un sasniegt daudz vairāk pat pie nelabvēlīgām situācijām, ja nav ieteicams neko mainīt.

Liktens Skaitlis 4

Dzīvē cilvēkam vairāk paredzēta pārvaldnieka un organizatora loma. Cilvēks ir kā celtnieks, un viņa misija — padarīt visas lietas noturīgas un ilglaicīgas. Lai dzīvē kas izdotos, tam ir jādod praktiska ievirze un fantāzijas jāpiezemē. Dzīve neļaus uz visu raudzīties vienkārši, un liels daudzums nopietnu problēmu cilvēkam var nelikt mieru, līdz viņš neiemācīsieties prasmīgi sasistematizēt un savest kārtībā savu biznesu un personīgās lietas. Tas ne vienmēr sakritīs ar cilvēka vēlmēm, bet, ja viņš grib no dzīves saņemt visu to labāko, tad nemitīgi jātiecas uz ideju vienotību un rezultātu. Cilvēkam ir piešķirts liktenis, lai uzņemtos atbildību, bet citi griezīsies pie viņa pēc padoma un aizsardzības. Panākumu noturība ir atkarīga no tā, kā cilvēks apzinās – lai kādu darbu viņš uzsāk, virzība uz priekšu ir tikai tad, ja sāk «no nulles». Lieka steiga un nevīžīgums var pazudināt. Jebkuras izmaiņas vai jaunus plānus cilvēks savā dzīvē var atļauties tikai tad, ja saprot, ka tas nesīs uzlabojumus kārtībā, vadībā un drošībā. Jau no pašiem pirmsākumiem lemts aizstāvēt godīguma principus, patiesumu, pacietību, neatlaidību, apņēmību un ticību. Pieturoties pie šīm vērtībām savā dzīvē, ir iespējas sadzīvot ar likteni.

Laimīgu iespēju sfēra

Pienāks laiks, kad cilvēkam vajadzēs paplašināt savu spēku pielikšanas sfēru. Tādos periodos jāmācās organizēt pasākumus, kas saistīti ar pirkšanu, pārdošanu, apmaiņu, celtniecību, izglītību, administrēšanu, iekārtošanu darbā un esošās kārtības, sistēmas uzturēšanu. Personīgie panākumi ir atkarīgi no spējas sistematizēt un ieviest kārtību savās iesāktajās lietās. Jābūt kopā ar cilvēkiem, kas nodarbojas ar praktiskām un vērtīgām lietām. Labvēlīgi ir atrast uzticamus cilvēkus zinātnieku, organizatoru, juristu vidū, kas gatavi nākt palīgā, lai cilvēks varētu uzlabot savas dzīves līmeni. Nedrīkst pieļaut nolaidību šo cilvēku izvēlē. Cilvēka dzīvē var rasties problēmas, saistītas ar radiniekiem, un var nākties aizstāvēt savas tiesības. Nevajag nonākt pretrunās; cilvēkam jābūt gatavam viņiem palīdzēt, bet savu dzīvi veidot pēc noteikta plāna, kas nodrošinās drošību un iespēju realizēt savus talantus.

Ir muļķīgi sacelties pret ierobežojumiem, ko cilvēkam ar šo Liktens Skaitli uzliek, – tikai sarežģīsiet sev dzīvi. Ja viss sāk iet šķībi un greizi, tad nelīdzēs nekādas pūles. Un nav ko pārdzīvot – jūs neko nepanāksiet, vienīgi iedzīvosieties depresijā. Jūs esat pārāk gudrs, lai sev kaitētu, padodoties skaudībai vai aizspriedumiem, – prātīgāk būt pateicīgam par visu, kas ir, un nevēlēties neko svešu. Samierinieties ar savu izvilkto lozi, centieties «sadzīvot» ar savu Liktens skaitli un jūs sagaidīsiet savu augsto stāvokli un iepazīsiet prieku izbaudīt visu, ko esat pelnījuši.

Autors Dita Blūma-Balinska


Comments are closed.