Personīgais maģiskais gada skaitlis.

Personīgais maģiskais skaitlis — tas ir savdabīgs kods, ar kuru Visums mums sūta zīmi par to, kas pats labākais mūs sagaida nākošajā gadā. Katru gadu šis skaitlis attiecīgi mainās.

Tiem, kas nodarbojas ar maģiskajiem rituāliem, šo skaitli var pārvērst dienās un stundās.

Izskaitļojams tas ir ļoti vienkārši. Tam nolūkam jāsaskaita visi jūsu dzimšanas dienas skaitļi un summai jāpieskaita gada skaitlis.

Piemēram, jūs esat dzimis 15. martā 1985. gadā: 1+5+3+1+9+8+5=24+2+4=6.

Šim skaitlim pievienojiet 2+0+1+1=4 (2011. gadam): 6+4=10=1+0=1 — tas ir jūsu gada skaitlis. Skaitlis, kas tajā gadā jums atnesīs veiksmi.

Pieņemsim, ka jums gada skaitļa kopējā summā iznāca 1. Tātad, jebkura mēneša 1. datums gan vienos nakti, gan pa dienu būs labvēlīgs, lai nodarbotos ar maģiju. Ko tad sola jums gada skaitlis?

1 — Vispirms savediet kārtībā savas lietas, domas, darba vietu. Un tad jums būs daudz vieglāk realizēt visu, ko esat iecerējis! Bet, lai jums ceļā uz mērķi neviens netraucētu, savācieties, mazāk sapņojiet un vairāk dariet.

2 — Jums jau sen bija laiks nopietni sākt realizēt savus nospraustos plānus. Atcerieties, ka veiksme mīl spēcīgos un neatlaidīgos. Ja jūs no sava ceļa nenovirzīsieties, tad jūsu grandiozie plāni noteikti piepildīsies. Jums vienkārši nav izvēles ciest sakāvi.

3 — Jums būs daudz interesantu priekšlikumu. Iniciatīva no jums plūdīs kā no fontāna. Tad sāciet darboties! Nebaidieties uzņemties līdera lomu! Lai jums veiktos, atcerieties vienu — nekad nav vērts nolaist rokas, arī tad, ja sākumā kaut kas neizdodas! Neatlaidība un pacietība — lūk, kas jums vajadzīgs iecerētā realizēšanai!

4 — Uzreiz nesteidzieties realizēt savus grandiozos plānus. Kā saka — lēnāk brauksi, ātrāk tiksi! Un pats galvenais jums šajā gadā — nepārpūlēties, bet gan atpūsties. Un nostiprināt savu veselību. Ja jūs to izdarīsiet, tad liktenis pats jūs aizvedīs līdz vajadzīgajam lēmumam.

5 — Beidzot jūsu priekšā pavērušās lielas iespējas. Un tagad pats galvenais — nepārkāpt likumus, bet vairāk pievērsties darbam un sevis radošai realizācijai. Šis gads jums atnesīs nelielus, bet patīkamus pārsteigumus.

6 – Gads sola panākumus darījumu uzsākšanā, bet panākumi nenāks paši no sevis, jo sākumā jums vajadzēs iekarot apkārtējo uzticību. Tad jūs piesaistīsiet ne tikai klientus, bet arī sekotājus. Gads ir lielisks dažādu lietu uzsākšanai, īpaši tādu, kurām jātērē liela enerģija un spēks. Gada otrā puse kļūs par veiksmīgu periodu arī personīgajās attiecībās.

7 —Urā! Tieši šajā gadā jums būs vienkārši globālas izmaiņas! Jūs satiksiet cilvēkus, kuri ieklausīsies jūsu idejās un padomos. Un laiks strādās jūsu labā! Bet draugi un kolēģi palīdzēs realizēt jūsu vēlēšanās. Un, lai cik dīvaini tas arī nebūtu, jums palīdzēs arī ienaidnieki! Bet kāpēc? Gluži vienkārši – jūs esat īsts laimes putns! Un tādēļ nepalaidiet garām šo laimīgo brīdi, kad pašas debesis jums dod savu labvēlību sapņa piepildīšanā.

8 — Nesteidzieties savus plānus kādam atklāt! Piesargieties, jo tieši šis gads jums ir noteicošais! Jūs uzsāksiet jaunas, samērā izdevīgas lietišķās pazīšanās. Jums parādīsies jauni darījumu partneri, kuri mācēs jūsos klausīties un izdarīt jums tīkamus secinājumu. Kaut arī strīdēsieties, aizstāvēsiet savas domas un pašlepnumu, tomēr nonāksiet pie kopsaucēja un noslēgsiet daudzus izdevīgus līgumus. Nerauciet pieri, nečinkstiet pat tad, ja kaut kas neizdosies. Vienkārši nevajag nolaist rokas, un liktenis padosies jūsu neatlaidības priekšā. Un nevajag žēloties saviem draugiem par likteņa sīkajiem dūrieniem. Tāpat jums neviens neticēs, ka esat nelaimīgs pēc visa tā, ko šajā gadā spējāt panākt! Vajadzīga tikai pacietība un neatlaidība – un jums viss izdosies.

9 — Jā, jums sākušies zelta laiki! Šis gads jums būs ļoti liktenīgs un daudz ko izmainīs jūsu dzīvē. Taču viss būs atkarīgs vienīgi no jums. Nebaidieties pateikt pasaulei: «Te esmu es! Un te mani plāni!» Tikko cilvēki sapratīs, ka jums ir derīgas idejas un plāni, ka jums ir ko viņiem pateikt, tā viņi piekritīs jūs ar interesi uzklausīt. Tikko jūs viņus ieinteresēsiet, tā karjeras augšupeja jums būs nodrošināta. Bet plānu realizēšanā jums palīdzēs gan draugi, gan tuvinieki, gan kolēģi. Un, lai cik dīvaini tas arī nebūtu, bet tos atbalstīs arī daži jūsu nedraugi.


Comments are closed.