Sava individuālā gada noteikšana pēc numeroloģijas.

Numeroloģija ir viena no metodēm, ar kuras palīdzību mēs varam ielūkoties noteikto gadu tematikā. Pats par sevi tas negarantē to, ka nākamais gads būs tieši tāds, bet gan parāda konkrētā gada iespējas. Sekojot ieteikumiem mēs varam efektīvāk izmantot sev piešķirto enerģiju un panākt uzlabojumus dzīvē.

Arī numeroloģijas prognozēšanai ir vairākas tehnikas. Šoreiz izklāstīšu vienu no metodēm, kuras aprēķināšana ir ļoti vienkārša, un katram iespējams noteikt nākamā gada tematiku. Šīs tematikas ir cikliskas un mainās ik pēc deviņiem gadiem. Pareizi iekļaujoties šai ritmā, mēs sakārtojam savu dzīvi.

Vispirms jāsāk ar rēķināšanu. Tā ir vienkārša. Izmēģiniet!

Aprēķināšanai nepieciešamie dati – cilvēka dzimšanas dienas datums un mēnesis, kā arī interesējošais gads.

Piemērs – cilvēks, kas dzimis 23. oktobrī, interesējas par 2011. gadu.
Jāskaita visi dati kopā un jāreducē līdz vienam ciparam: 2+3+1+0+2+0+1+1 = 10 = 1+0=1

Kā divciparu skaitli atstāj tikai Meistara, jeb Valdošos skaitļus, kas ir 11/2 un 22/4.

Šai piemērā cilvēkam 2011. gads būs pirmais individuālais gads.

Skaidrojumam piedāvāju vienu no variantiem, ko izdevusi autore Luīze Heija.

Meklē, kurš skaitlis ir tavējais un zini – tās ir tavas gada iespējas, kuras droši vari izmantot!

1. Individuālais gads

Krāsa: SARKANA. Dārgakmens: RUBĪNS. Noteicošais vārds: SĀKUMS.
Gads jaunam sākumam, jauniem startiem, jau­nām idejām un visam jaunajam. Šis ir laiks, kad jāsēj un jāstāda. Sēklas, kuras iesētas šajā gadā, ietekmēs tur­pmākos astoņus gadus. Atcerieties, ka sēklas neuzdīgst vienā naktī. Vispirms tām jāuzdīgst un jāiesakņojas. Tikai tad parādīsies asni. Ļaujiet savām idejām iesakņoties. Pārdomājiet, ko jūs vēlaties no deviņu gadu cikla, un sāciet strādāt pie šā plāna tieši šobrīd. Esiet tāda, kāda esat īstenībā, un droši dodieties uz priekšu. Ņemiet varu savās rokās. Uzticieties sev, nevis partnerattiecī­bām vai savienībām. Šajā gadā visietekmīgākā ir neat­karība un patstāvība. Šobrīd veiciet sagatavošanās dar­bus. Nezaudējiet laiku, neapstājieties. Šis gads jums dots, lai sastrādātu augsni un sagatavotu jaunus ceļus.

2. Individuālais gads

Krāsa: ORANŽA. Dārgakmens: MĒNESS AKMENS. Noteicošais vārds: PACIETĪBA.
Sēklas, kuras jūs iesējāt pirms gada, atrodas augsnē un ir gatavas uzdīgt.
Gads ir pelnījis atpūtu un mieru. Pārliecinieties, ka esat ar to nodrošināta. Mācieties un uzkrājiet zināšanas. Praktizējieties diplomātijā un smalkjūtībā. Sadar­bība un kopīgs darbs komandā šim gadam ir vispiemērotākais.
Šajā gadā nepārcentieties. Esiet pacietīga un gai­diet. Patiesība pati pie jums atnāks. Pievērsiet uzmanību detaļām. Krājiet to, kas jums nepieciešams. Meklējiet apslēpto jēgu. Gan iespēja radīsies. Domājiet, plānojiet, saglabājiet dvēseles mieru. Esiet mierīga un gaidiet.
Gads ļoti labvēlīgs mīlestībai, attiecībām un partnerībai.

3. Individuālais gads

Krāsa: DZELTENA. Dārgakmens: TOPĀZS. Noteicošais vārds: PRIEKS.
Gads ir domāts priekam. Tas, ko jūs iesējāt pirms diviem gadiem, sāk īstenoties dzīvē. Ticiet sev. Sēklas sāk laist saknes.
Dzimšana ir acīm redzama. Viss ir labi, un jūs to jū­tat. Mīlestība ir visur. Šis ir laiks, lai tiktos ar draugiem un darītu to, kas jums patīk. Izklaidējieties, ejiet uz randiņiem un ballītēm. Svētkos un atvaļinājuma laikā dodieties projām. Šis gads ir tendēts uz biedrošanos un mākslu.
Cik vien iespējams, rodiet pašizpausmi daiļradē. Smaidiet un smejieties, dziediet un dejojiet, izgaismojiet ar prieku savu apkārtni. Jūsu gads būs prieka pilns.

4. Individuālais gads

Krāsa: ZAĻA. Dārgakmeņi: SMARAGDS/NEFRĪTS. Noteicošais vārds: PRAKTISKUMS.
Tagad laiks ķerties pie darba. No sēklām ir izveido­jušies asni. Nodarbojieties ar ravēšanu. Esiet darbaspē­jīga un organizēta. Ielieciet savus pamatus. Strādājiet un sekojiet savam grafikam. Veiciet inventarizāciju. Savediet kārtībā savu dzīvi un pievērsiet uzmanību detaļām.
Balstieties uz pašdisciplīnu un izvairieties no slinkuma. Dariet visu ar prieku, un jums būs visa nepieciešamā enerģija. Kā nākas parūpējieties par veselību. Jūs veidojat savu nākotni, tāpēc attiecieties pret to radoši. Atrisiniet pašreizējā gada problēmas.
Jo vairāk pūļu pieliksiet, jo lielāks atalgojums jūs sagaida. Rezultāti būs lieliski.

5. Individuālais gads

Krāsa: GAIŠZILA. Dārgakmeņi: TIRKĪZS/AKVAMARĪNS. Noteicošais vārds: PĀRMAIŅAS.
Gaisā vējo brīvība un pārmaiņas. Briest raža. Pēc iepriekšējā gada pūliņiem jūs esat pelnījusi atpūtu. Lai šis personīgais gads kļūst par pārmaiņu laiku! Speriet izšķirošu soli uz priekšu. Pārkāpiet ierasto kārtību. Atbrīvojieties no vecajām idejām. Izdariet kaut ko neparastu. Izmainieties. Atbrīvojieties un sāciet jaunu dzīvi. Šis ir lielisks gads, lai mācītos jaunu svešvalodu vai pārvāktos uz jaunu dzīvesvietu. Radiet pārmaiņas gan sevī, gan savā mājā, gan dzīvesveidā un darbā. Tikai pārliecinieties, vai šīs pārmaiņas nekaitēs citiem cilvēkiem. Biedrojieties pēc iespējas ar vairākiem cilvēkiem. Meklējiet patīkamus pārsteigumus. Taču nezaudējiet modrību. Esiet aktīva, bet ne uztraukta. Šis gads var sagādāt jums daudz prieka.

6. Individuālais gads

Krāsa: ZILA. Dārgakmeņi: PĒRLE/SAFĪRS/LAZURITS. Noteicošais vārds: ATBILDĪBA.
Pienācis laiks veltīt uzmanību mājai un ģimenei, drau­giem un paziņām. Jums ir milzums plānu. Padariet māju par savas dzīves centru. Esiet atbildīga, godīga un taisnīga. Esiet gatava ar degsmi pildīt savus pienākumus. Parūpējieties par visu, kas jums pieder, – par cilvēkiem, lietām un vietām, kuras jūs mēdzat apmeklēt. Šis ir labākais gads, lai apprecētos, kā arī labākais gads, lai pār­vāktos uz jaunu mājvietu. Padariet mūziku par savas dzīves sastāvdaļu. Vakaros biežāk palieciet mājās. Izvir­ziet sev jaunus uzvedības noteikumus un ievērojiet tos. Pabeidziet visu, ko esat iesākusi. Padariet savu dzīvi rit­misku un harmonisku. Viss, ko jūs darāt citu labā, nāks par labu arī jums. Kļūstiet par padomdevēju. Piedāvājiet savu palīdzību visur, kur vien varat. Šo gadu jūs varat veltīt sev. Gads, kas atnes dziļa apmierinājuma sajūtu.

7. Individuālais gads

Krāsas: PURPURSARKANA/VIOLETA. Dārgakmens: AMETISTS. Noteicošais vārds: TICĪBA.
Šis ir garīguma gads. Auglis tikko sāk parādīties pie zara, un mums jātic, ka tas nogatavosies. Veltiet laiku pārdomām, mācībām un pašanalīzei. Daudz laika pava­diet vientulībā un šo laiku izmantojiet radoši. Analizējiet savas domas un rīcību. Ko jūs sevī gribētu izmainīt? Skaitlis “7” atklāj to, ko mēs parasti nepamanām. Pārdomājiet savu dzīvi. Šis gads ir paredzēts iekšējai iz­augsmei un sagatavotībai. Nelieniet ārā no ādas un nesteidziniet notikumus – lai viss rit savu gaitu. Pacen­tieties pēc iespējas atslogot savu darījumu dzīvi. Meditējiet, nodarbojieties ar pašanalīzi. Uz laiku pametiet sabiedrisko dzīvi. Lai vairāk par sevi uzzinātu, varat ce­ļot. Šis ir garīguma gads, pakļaujieties tā ietekmei. Ļaujiet savai dvēselei augt.

8. Individuālais gads

Krāsas: BĒŠA/BRŪNA/ROZĀ. Dārgakmens: BRILJANTS. Noteicošais vārds: PANĀKUMI.
Šis ir veiksmīgs gads. Laiks ievākt ražu. Tas, ko jūs iestādījāt pirms astoņiem gadiem, ir nogatavojies. Nesiet savus augļus uz tirgu. Bizness un visi materiālie labumi tagad pieder jums. Pielieciet mazliet pūļu, un jūs sasniegsiet daudz ko. Dodieties pēc tā, ko vēlaties.
Esiet vadītāja, administratore, organizatore. Esiet kvalificēta un lietišķa. Esiet pārliecināta par sevi. Esiet godīga un taisnīga visos savos darījumos. Jūs varat sasniegt ļoti daudz. Varat cerēt uz negaidītu naudas pieplū­dumu.
Gads ir labvēlīgs lietišķiem izbraucieniem.
Šis ir sasniegumu gads. Droši uz priekšu!

9. Individuālais gads

Krāsas: VISAS PASTEĻKRĀSAS. Dārglietas: OPĀLS/ZELTS. Noteicošais vārds: NOSLĒGUMS.
Šis ir laiks noslēgumam un piepildījumam. Dārzs savu ciklu ir beidzis, taču daži augļi vēl briest. Šis ir pavasara tīrīšanas gads. Ieskatieties visos stūros. Aplūko­jiet visu un izmetiet to, kas jūsu dzīvē kļuvis lieks, – cilvēkus, vietas, idejas un lietas. Ļaujiet aiziet tam, kas ir beidzies. Neturieties pie tā. Šajā gadā no jūsu dzīves aizies daudz kas. Dodiet tam svētību un atlaidiet to. Jūs atbrīvojat vietu nākamajam gadam. Jums visapkārt ir daudz laimes. Šis ir noslēguma gads. Neuzsāciet neko jaunu. Nemeklējiet jaunus mīlas sakarus – tie nebūs ilgtspējīgi. Baudiet dzīves māksliniecisko pusi. Brauciet tālos ceļojumos un iepazīstiet citus cilvēkus. Piekāpie­ties. Dodiet citiem. Esiet iecietīga, līdzjūtīga un augst­sirdīga. Mīlestībā jādalās ar visiem. Iepazīstiet visu šīs planētas iemītnieku radniecību. Vecais cikls noslēdzas. Gatavojieties jaunam ciklam, kas sākas nākamajā gadā.

11/2 Individuālais gads

Krāsas: BALTA/MELNA vai PĒRĻU PELĒKA. Dārgmetāls: SUDRABS. Noteicošais vārds: INTUĪCIJA.
11/2 ir valdošais skaitlis. Pacelieties virs ikdienas rutīnas. Starojiet kā zvaigzne. Izvēlieties sev jaunus mērķus garīgajā līmenī. Vairāk pētiet dzīves garīgo un metafizisko pusi.
Šajā gadā universālā mīlestība ir svarīgāka par per­sonīgo mīlestību. Jūs vairāk interesēs noslēpumainais.
Šis nav darījumu gads, kaut gan jums radīsies mil­zums nākotnes plānu. Dzīvojiet saskaņā ar saviem ideā­liem. Esiet gatavībā.
Šogad jūs gaida gods un slava. Šobrīd ir laiks iekšē­jai izaugsmei, pārdomām un izskaidrojumiem.

22/4 Individuālais gads

Krāsas: KORAĻĻKRĀSA/SARKANBRŪNA, DZELTENBRŪNA. Dārgakmens: KORALLIS. Noteicošais vārds: DIŽENUMS.
22/4 ir valdošais skaitlis. Ja pacelsieties virs 4, jūs gaida augstākie sasniegumi. Jūs esat vajadzīga sabiedrībai. Ja strādājat vienīgi sev, jūs palaidīsiet garām visas šā gada priekšrocības. Ja strādājat pie lieliem projektiem sabiedrības labā, jūsu darbība būs veiksmīga. Ir iespēja šo laiku padarīt par varenu, dižiem projektiem pārpilnu gadu. Izveidojiet kaut ko vērtīgu. Izmantojiet savas prāta spējas. Šāds gads jums negadās tik bieži. Slava un vara var kļūt par jūsu balvu.

Sagatavoja Dita Blūma-Balinska izmantojot Luīzes Heijas tekstus


Comments are closed.