Dāvanas Dvīnim

Atslēgas vārdi dāvanas izvēlei: intelektuāla; informatīva; redzesloku paplašinoša; izzinoša; viss jaunais; kam ir saistība ar kustību, gaisu vai roku veiklību; asprātīga; paša darināta.

Ieteikums: Dvīnis ir pati zinātkārākā horoskopa zīme, tāpēc noderēs dāvanā viss, kas, kas tieši Tavu Dvīni var ieinteresēt vai aizraut.

Sievietei: dāvanu karti uz dekupāžas, rokdarbu, izšūšanas vai ēdienu gatavošanas kursiem; dāvanu karte – grāmatnīcā; grāmata, enciklopēdija, ceļojuma žurnāla abonements;  tamborēšanai vai adīšanai nepieciešami piederumi; aktivitātes svaigā gaisā; pārgājieniem noderīgas lietas (termoss, telts, guļammaiss, piknika grozs);  pašcepta torte; dažādas pašdarinātas lietas  (sedziņas, galdauti, šallītes, apgleznoti tauki u.c.); manikīra piederumi; biļetes uz jaunāko kino filmu vai koncertu.

Vīrietim: galda spēles (kārtis, monopols, šahs, dambrete); enciklopēdija, zinātniska literatūra, zinātniska žurnāla abonements; mobilais telefons, dažādas jaunākās tehnoloģijas (datoru piederumi); sporta spēļu inventārs; izklaides pasākumi svaigā gaisā (lidojums ar paraplānu, šaušana ar loku); pārgājieniem nepieciešamas lietas  (navigācijas ierīces).

Bērnam: patiks visdažādākās intelektuālās dāvanas (enciklopēdijas, krustvārdu mīklas, grāmatas);prāta spēles (konstruktors, puzle, lego, mozaīka, kubiks-rubiks); tehniskas lietas (datorspēles, dators un tā piederumi, mobilais telefons, tā aksesuāri); dažādu krāsu piederumi (guašas, akvareļi, flomāsteri, krītiņi, zīmuļi); plastilīns; bumba; badmintons; meitenēm – rokdarbu (izšūšanas) komplekti, pērļošanas piederumi; virtuves lietas (spēļu trauki, priekšauts); friziera piederumi.

Iesaiņojums: būtiskāka ir pati dāvana, nevis iesaiņojums, tāpēc varat pie tā daudz nepiedomāt, tomēr Dvīnis priecāsies par paša gatavotu kartiņu pie dāvanas.

Krāsas:  – dzeltena, raibi krāsu salikumi

Ziedi: ziedi, kuriem pašā ziedā ir vairākas krāsas – vijolītes, atraitnītes, īrisi, tulpes.

Autore: Kristīne Brauna – Tursa sadarbībā ar žurnālu Citādā Pasaule
Citādā Pasaule


Comments are closed.