Dāvanas Jaunavai

Atslēgas vārdi dāvanas izvēlei: praktiska; noderīga; konstruktīva; intelektuāla, analītiska un izzinoša; inteliģenta un vienkārša; viss, kas padara ikdienu ērtāku un komfortablāku.

Ieteikums: noskaidro no jubilāra vai viņa tuviniekiem, kas patiešām viņam/viņai ir nepieciešams un noderēs, ja nezini dāvini dāvanu karti. Jaunavai ir svarīgi sajust, ka par viņu rūpējas.

Sievietei: dāvanu karte, var arī naudu; maks, soma; grāmata par veselīgu dzīvesveidu vai recepšu grāmata; virtuves piederumi; sadzīves tehnika; visdažādākās mājsaimniecībā nepieciešamās lietas; atpūta pie dabas; viss, kas viņai noderēs savā profesijā.

Vīrietim: – maks; kaklasaite; siksna; aproču pogas; kabatas portfelis; rokas pulkstenis; galda spēles (kārtis, monopols, šahs, dambrete); enciklopēdija, zinātniska literatūra, zinātniska žurnāla abonements; dāvanu karte; saldumi; dažādas darbā (profesijā) nepieciešamas un lietderīgas lietas.

Bērnam: krājkase ar naudiņu, dāvanu karte, visdažādākās intelektuālās dāvanas (enciklopēdijas, krustvārdu mīklas, grāmatas); prāta spēles (konstruktors, puzle, lego, mozaīka, kubiks-rubiks), dažādi našķi; mīksti spilveni; apģērbi; lietas, kas atbilst reālām profesijām – ārstu, frizieru, pavāru, oficiantu piederumi u.c.; mājdzīvnieks; meitenei – matu sprādzes, zeķubikses, somiņa, maks; zēnam – bikšturi, siksna, šlipse, mugursoma.

Iesaiņojums: kārtīgi, rūpīgi un akurāti iesaiņota vai ielikta dāvanu maisiņā, bez pārmērībām.

Krāsas: balta, bezkrāsaina, zaļa, laimas, matēta, caurspīdīga, tumša, pasteļtoņi, klusie toņi

Ziedi: ziedi, kas ilgi saglabājas svaigi, ziedi podiņos, vai, kas stādāmi brīvā dabā.

Autore: Kristīne Brauna – Tursa sadarbībā ar žurnālu Citādā Pasaule
Citādā Pasaule


Comments are closed.