Dāvanas Lauvai

Atslēgas vārdi dāvanai: radoša, azartiska, karaliska, krāšņa, unikāla, ekskluzīva, iespaidīga, saistīta ar izklaidi vai mākslu, arī ar uguni.

Ieteikums: lauvai ir svarīgi atrasties uzmanības centrā, tāpēc pasniedzot dāvanu dari to ar žestu, lai redzētu arī citi. Neaizmirsti lauviņu paslavēt, pateikt cik viņa/viņš ir īpaša/īpašs.

Sievietei: zeltlietas, arī citas dārglietas; biļetes uz teātri, operu vai kādu izklaides pasākumu; dārgas smaržas; romantiskas vakariņas pie kamīna; krāšņi apģērbi vai apģērba aksesuāri (kažokādas apmetnis); ekskluzīvi trauki (servīze ar zelta ornamentiem); dažādi mākslas darbi (var būt arī pašas portrets); dāvanu karti uz individuālo foto sesiju.

Vīrietim: mākslas un interjera priekšmeti; vari noorganizēt atpūtas pasākumu kazino; labas smaržas; zelta juvelierizstrādājumi; individuāli jubilāram darināta lieta; galda kamīns; ekskluzīva pildspalva, šķiltavas, kaklasaite, rokas pulkstenis (vēlams ar iniciāli), arī cigārs vai ekskluzīvs dzēriens; medībām un sportam nepieciešamas lietas; dāvanu karte uz kādu atraktīvu vai ar sportu saistītu pasākumu; romantiskas vakariņas ar pikantiem ēdieniem.

Bērnam:  iespaidīga lieluma mīkstās rotaļlietas; meitenei – kosmētika, smaržas, biļetes uz teātri, krāšņas lelles, dažādas princešu lietiņas; zēnam – sportam nepieciešamas lietas, dāvanu karti uz kādu izklaides vai sporta pasākumu, automašīnas, motocikls, spilgtu multfilmas varoņu maskas.

Iesaiņojums: krāšņs vai iespaidīgs – vai nu lielā kastē ar banti, vai spilgtos (zeltītos) toņos iesaiņots, pieticībai te nebūs vietas.

Krāsas: visi zeltītie toņi – zelta, dzintara, dzeltena, dzeltenoranža, spilgti dzeltena, ruda, medus krāsa.

Ziedi: iespaidīga lieluma, krāsaini ziedu pušķi.

Autore: Kristīne Brauna – Tursa sadarbībā ar žurnālu Citādā Pasaule
Citādā Pasaule


Comments are closed.