Dāvanas Skorpionam

Atslēgas vārdi dāvanai: mistiska, maģiska, noslēpumaina, nedaudz bīstama, satraucoša; ezotēriska, erotiska, eksperimentāla, ekstrēma, neizdibināma, saistīta ar okultismu.

Ieteikums: dāvanai jābūt ar adrenalīna un noslēpumainības pieskaņu, vari dāvaniņu paslēpt, lai Skorpions to meklē, vai arī izdomā mīklu, kuras atminējums ir dāvanas atrašanās vieta.

Sievietei: grāmatas – detektīvs, trilleris, mistika vai ezotērika; amulets; erotiska veļa, naktsveļa, zeķes; apģērbi, apģērba aksesuāri vai rotas ar maģisku pieskaņu; SPA apmeklējums, arī citas ūdens procedūras; tetovējums; pīrsings; abonements uz jogu/cigun; taro kārtis; aromātiskās sveces; dāvanu karti pie numerologa vai astrologa.

Vīrietim: aktīva atpūta saistībā ar ūdeni; psiholoģiska rakstura literatūra/ filma/ teātra izrāde; kārtis; tetovējums; noslēpumainas noskaņas mūzikas disks; salokāmais nazis; smaržas; talismani – akmeņi; biļetes vai dāvanu karti saistībā ar aktīvu vai ekstrēmu sporta veidu; dāvanu karti restorānā ar degustāciju ēdienkarti.

Bērnam: kārtis; dāvanu karti ūdens atrakciju parkā; grāmatas par burvju trikiem; mīklu grāmata; atjautības uzdevumu grāmata; daktera komplekts; krājkase ar naudu; spēles, kurās tiek izmantota spēļu nauda (piem. monopols); meitenei – amuleti, maģiskas rotas; puikam – ierīces eksperimentu veikšanai, jebkura spēle ar satraucošiem akcentiem.

Iesaiņojums: iesaiņo tā, lai skorpions nevarētu uzminēt, kas tur iekšā.

Krāsas: aveņu, tumši bordo, tumši brūna, tumši sarkana, melna, purpura.

Ziedi: spilgtas krāsa puķes ar mistisku piesitienu (piem. strelēcija, retāk sastopamās orhideja, hortenzija).

Autore: Kristīne Brauna – Tursa sadarbībā ar žurnālu Citādā Pasaule
Citādā Pasaule


Comments are closed.