Dāvanas Svariem

Atslēgas vārdi dāvanas izvēlei: intelektuāla; informatīva; eleganta un estētiska; nedaudz romantiska; gaumīga; modīga; saistīta ar mākslu, kultūru un visu skaisto.

Ieteikums: Svaru zīmē dzimušajiem ļoti būtiskas ir partnerattiecības, tāpēc priecāsies gan par dāvaniņu, gan par kopīga pasākuma apmeklējumu un neaizmirsti par komplimentiem! Nekādā gadījumā neatstāj Svarus vienus viņu svētkos.

Sievietei: biļetes uz teātri, mūzikas, mākslas vai modes pasākumu, kopīga dejas pasākuma apmeklējums, dažādas skaistumlietas – rotaslietas, teātra somiņa, mākslinieciski aksesuāri, smaržas, kosmētika; apgleznoti trauki; skaisti iesaiņoti saldumi, iemīļotais vīns vai delikateses; interjera priekšmeti no mākslas galerijas; dāvanu karte skaistumkopšanas vai modes preču salonā; mobilais tālrunis.

Vīrietim: biļetes uz mākslas vai kultūras pasākumu; dažādi modīgi apģērbi vai apģērba aksesuāri; smaržas; interjera priekšmeti – glezna, kanva, statuja u.c.; juvelierizstrādājumi; mūzikas disks; saldumi; grāmatas par mākslu, modi, dizainu; arī vīriešiem ir svarīgi kā viņi izskatās, tāpēc arī viņi novērtēs dāvanu karti kosmētikas veikalā vai skaistumkopšanas salonā.

Bērnam: meitenēm – grāmata par princesēm; visdažādākās mazo dāmu lietiņas (spogulītis, maciņš, cepurīte, bantes, lentas, smaržas, lūpukrāsa, rotaslietas, elegantas kleitas, somiņa, lietussargs, modīgas lelles), puikām – smaržas; modīga kaklasaite vai apģērbi, to aksesuāri; skaistas automašīnas; konstruktors; kā arī dažādas tā brīža „top” lietiņas, lai mazie Svari var padižoties.

Iesaiņojums:  gaumīgi un eleganti iesaiņots, vari apsiet ar krāšņu lentu.

Krāsas: balta, caurspīdīga, zaļa, spilgti zaļa, matēta, caurspīdīga, tumša.

Ziedi: rozes vai elegants ziedu pušķis vēlams ar kādu māksliniecisku akcentu.

Autore: Kristīne Brauna – Tursa sadarbībā ar žurnālu Citādā Pasaule
Citādā Pasaule


Comments are closed.