Dāvanas Vērsim

Atslēgas vārdi dāvanas izvēlei: praktiska un noderīga, tai pašā laikā skaista un baudāma, kas sniedz komfortu un labsajūtu, arī romantiska

Ieteikums: Piedomā ne tikai pie dāvanas, bet arī pie tādām niansēm kā dāvanas pasniegšana un noformējums, jo Vērsis ir estēts, un to novērtēs.

Sievietei: sievietes ir elegantas un sievišķīgas, kam patīk pucēties, tāpēc viņai derēs ne tikai dažādas skaistumlietas un dārglietas (izteiktāk gredzeni un rokassprādzes), smaržas, kosmētika, bet arī biļetes uz kādu pasākumu (teātris, koncerts), kur parādīt savu sievišķību; abonements modes žurnālam vai modes preces; iemīļotais vīns, saldumi vai delikateses; mājsaimniecības piederumi (skaisti trauki, fondī, karafe, recepšu grāmata, mikseris, smalka gultas veļa); interjera priekšmeti; kanva; dārzniecībai nepieciešamas lietas (košs grābeklītis).

Vīrietim: – maks; rokas pulkstenis; relaksējoša masāža; mīksts spilvens, sega vai pleds; patiks arī dāvanu karte, bet tad piedomā pie tās iesaiņojuma; juvelierizstrādājumi; trauki; mūzikas disks; patafons; delikateses; pīpe; konjaks; karafe; glezna. Vīrietim ir laba humora izjūta, to der atcerēties pasniedzot dāvanu – var uzdāvināt piem. smieklīgu virtuves priekšautu.

Bērnam: krājkasīte, maks; saldumi; mājdzīvnieks; zīmēšanas piederumi; noderīgas lietas skolai; meitenēm – rotaslietas, smaržas, kosmētika, lelles, trauki, visdažādākās modes lietas; zēniem – lego, puzles, galdniecības piederumi, konstruktors.

Iesaiņojums: Noteikti piedomā pie iesaiņojuma, jo Vērsis to uzskata par daļu no dāvanas. Iesaiņo gaumīgi, bet neaizmirsti par „odziņu”.

Krāsas: visa zaļās krāsas gamma, oranži dzeltena

Ziedi: lilija; ceriņa zars; narcises.  Labāk patiks pļāvās vai piemājas dārzā auguši ziedi.

Autore: Kristīne Brauna – Tursa sadarbībā ar žurnālu Citādā Pasaule
Citādā Pasaule


Comments are closed.