Dāvanas Vēzim

Atslēgas vārdi dāvanai: mājīgs, gādīgs, māksliniecisks, radošs, romantisks, tradicionāls (tautisks, etnogrāfisks, kam ir saistība ar kultūru un vēsturi), viss kam ir saistība ar ūdeni.

Ieteikums: vēzis ir ļoti ģimenisks, tāpēc dāvanā noderēs viss, kam ir saistība ar ģimeni, mājas mieru un omulību – būs priecīgs arī par visu, kas saistīts ar dzimtas vēstures pētīšanu; novērtēs dāvanas, kas ir gatavotas no dabīgiem materiāliem.

Sievietei: viss, kas ir saistīts ar ūdeni (SPA, zemūdens masāžas, pirtis) vai ģimeni (fotoalbums, kāds kopīgs ģimenes pasākums); sievietes ir saimnieciskas (noderēs mājsaimniecībā nepieciešamas lietas) un radošas (novērtēs dažādas pašdarinātas skaistumlietiņas); visdažādākās pašdarinātas un ekoloģiskas lietas (kosmētika, pārtika, dzērieni, latviešu dizaineru apģērbi); mājas augi.

Vīrietim:  tāpat kā sievietei, viss kas ir saistīts ar ūdeni (pirts, brauciens ar ūdensmotociklu); visdažādākie ekoloģiski un videi draudzīgi produkti (Latvijā brūvēts dzēriens; paša cepta torte vai cits kārums); dāvanu karte, ko var izmantot kopā ar ģimeni (piem. ģimenes fotosesija, kopīgas vakariņas); visdažādākās ar mājokli saistītas lietas (gan praktiski, gan interjera, gan dekoratīvi priekšmeti – piem. dekoratīvais ūdenskritums), vēsturiska rakstura literatūru.

Bērnam:  patīk kolekcionēt tāpēc noderēs viss, ko vēzītis kolekcionē; ūdens sportam un pludmalei nepieciešamas lietas un spēles; pasaku grāmatas, pasaku filmas, dažādas radošas lietas; spēles, kurās nepieciešama fantāzija, iztēle vai radoša pašizpausme.

Iesaiņojums: dabīgos materiālos (nekādā gadījumā neiesaiņojat dabai „nedraudzīgos” materiālos)

Krāsas: balta, sudrabaina, perlamutra, pērļu, dzeltenzaļa.

Ziedi: jebkādi, galvenais, kas ir no sirds dāvināti, patiks paša audzēti un pļavas ziedi (margrietiņas, rudzupuķes).

Autore: Kristīne Brauna – Tursa sadarbībā ar žurnālu Citādā Pasaule
Citādā Pasaule


Comments are closed.