Dāvanas Zivij

Atslēgas vārdi dāvanai: romantisks, radošs, māksliniecisks, muzikāls, mistisks, maģisks, noslēpumains, ezotērisks.

Ieteikums: zivis ir jūtīgas, maigas un romantiskas, tapēc piedomā, lai dāvanā būtu kāds romantisks piesitiens.

Sievietei: meditatīvas mūzikas disks; viss, kas ir saistīts ar ūdeni (SPA, zemūdens masāžas, pirtis); romantiskas un radošas lietas (auskariņi, matu sprādze, piespraude, gredzens, aproce, josta, glezna, kolāža, kanva); grāmata par ezotēriku vai psiholoģiju, dzeja, „sapņu tulks”, pasakas pieaugšajiem; smaržas; biļetes uz izstādi, mūziklu, baletu vai teātri; amulets vai „Taro” kārtis; romantiskas vakariņas vai vīns un saldumi; abonaments uz jogu; noteikti ziedi.

Vīrietim: mūzikas disks vai biļetes uz iemīļotā mūziķa koncertu; kompaktdisku vai plašu atskaņotājs; biļetes uz kino; smaržas; tāpat kā sievietei, viss kas ir saistīts ar ūdeni; filozofiska atziņu grāmata; kanva; mūzikas instruments vai dāvanu karte kāda mūzikas instrumenta apgūšanai; romantisks vakars; saldumi, aromātisks dzēriens; ūdenspīpe.

Bērnam: pasaku grāmata, filma vai mūzikas disks; dažādas radošas lietas (zīmuļi, krāsas, izšūšanas komplekts); biļetes uz kino; saldumi; grāmata par burvju trikiem; spēles, kurās nepieciešama fantāzija, iztēle vai radoša pašizpausme; mūzikas instruments; meitenei – matu lentas, somiņa, piespraude, auskari.

Iesaiņojums: caurspīdīgs papīrs, kas izrotāds ar ziedu. Zivīm ir laba smaržas izjūta, tāpēc labāk izmantot dabīgu ziedu, ja tas ir mākslīgs, tad dāvanu varat iesmaržināt.

Krāsas: jūras zila

Ziedi: ja ir, pirmie sniegpulkstenīši vai krokosiņi, hiacintes, alpu vijolītes – ziedi, kas izstaro mīļumu un sirsnību, drīzāk nelieli, bet pasniegti no sirds.

Autore: Kristīne Brauna – Tursa sadarbībā ar žurnālu Citādā Pasaule
Citādā Pasaule


Comments are closed.