Dāvanu idejas katrai zīmē – ieskatam!

Neapšaubāmi dāvināšana un dāvanu saņemšana jebkuru no mums vairāk vai mazāk iepriecina.

Lai ar dāvanu „trāpītu desmitniekā” jāzina, kas katrai horoskopa zīmei ir svarīgs, ko tā novērtē un kas tai atbilst un lai saprastu, kurā virzienā meklēt dāvanu,  iepazīstināšu ar dažām, katru horoskopa zīmi raksturojošām, īpašībām.

Auns –  patīk izaicinājums, viss azartiskais un ar sportu saistītais (sporta kluba abonements, biļetes uz sporta spēli, lēciens ar gumiju, sporta preces).

Vērsis – praktiskas, bet vienlaicīgi arī skaistas un baudāmas lietas (relaksējoša masāža, vīns, mīksts spilvens).

Dvīnis – visdažādākās intelektuālās dāvanas (grāmatas, enciklopēdijas, galda spēles, žurnāla abonements).

Vēzis – ar ģimeni, mājas mieru un omulību saistītas lietas (ģimenes foto albums, kopīgs ģimenes pasākums, siltas čības).

Lauva – galvenais, lai dāvana vai tās pasniegšana ir  karalisks un unikāla (biļetes uz teātri, operu, mākslas priekšmeti, zeltlietas).

Jaunava –  ikdienā noderīga, vēlams paša gatavota  (adītas zeķes, cimdi, eglīšu rotājumi, kārumi).

Svari – patiks gan intelektuālas, gan skaistas un elegantas lietas (biļetes uz teātri, rotaslietas, skaisti iesaiņoti saldumi).

Skorpions – dāvanai jābūt ar adrenalīna un noslēpumainības pieskaņu  (ja tā ir grāmata – tad detektīvs vai trilleris, amulets).

Strēlnieks – filozofiska rakstura literatūra, arī viss kas noderīgs ceļojumiem (izglītojoša literatūra par valsti uz kurieni strēlnieks plāno doties, vārdnīca).

Mežāzis – praktiska un klasiska dāvana, novērtēs kvalitāti (dāvanu karte, rotas, bet, pēc principa – kvalitāte un minimālisms, ne kvantitāte).

Ūdensvīrs – viss netradicionālais, jaunais, patiks pārsteigumi (loterijas biļete, netradicionāls interjera elements, kaut kas saistībā ar jaunākām tehnoloģijām).

Zivis – ar ūdeni, mūziku un mākslu saistītas lietas (SPA apmeklējums, meditatīvas  mūzikas disks, visdažādākās mākslinieciskās un radošās lietiņas).

Autore: Kristīne Brauna – Tursa sadarbībā ar žurnālu Citādā Pasaule
Citādā Pasaule


Comments are closed.