Saules ietekme uz cilvēku dzimšanas datumos. Decembris

Saule astroloģijā ir mūsu centrs – dzīvības enerģija.

Diena, kad piedzimām norāda kurā zodiaka grādā Saule atrodas mūsu horoskopā. Par katru zodiaka grādu atbild viena vai vairākas planētas.

Mūsu dzimšanas diena ietver sevī informāciju par to kā savai dzīvei piesaistīt vairāk saules enerģijas, kam jāpievērš uzmanība, kas sevī ir jāattīsta, jāpilnveido vai gluži otrādi, no kā jāatbrīvojas, lai mūsu dzīve būtu piepildītāka, interesantāka, saulaināka, lai mēs justos laimīgāki un varētu darīt laimīgākus arī apkārtesošos.

Noskaidro, par decembrī dzimušajiem, pievērs uzmanību abiem blakus esošiem datumiem, arī tie var sniegt noderīgu informāciju.

Ja piedzimi –

 1. decembrī – domā filozofiski, atrodi kopīgas aktivitātes ar radiniekiem, pilnveido savas stiprās rakstura īpašības, rūpīgi izvērtē nākotnes plānus.
 2. decembrī – kultivē taisnīgumu, pilnveido sevī praktiskumu un ekonomiskumu, sporto, veic fizisku darbu, draudzējies un sadarbojies ar vecākiem cilvēkiem.
 3. decembrī – esi kārtīgs, atpūties pasīvi, nepārdzīvo, ja nav vienprātības ar draugiem, profesionālā jomā darbojies centīgi.
 4. decembrī- tiecies pārvarēt grūtības, attīsti vīrišķās rakstura īpašības, atbrīvojies no stingrības un materiālisma, esi devīgs.
 5. decembrī – bagātini savu vārdu krājumu, lasi daiļliteratūru, apgūsti svešvalodas, tiecies ar līdzīgi domājošiem.
 6. decembrī – studē eksaktās zinātnes, filozofē par nākotni, draudzējies ar sievietēm, attīsti garšas izjūtu.
 7. decembrī – nepārdzīvo, ja rezultāts nav tik ātrs kā gribēts, lasi radošu personu biogrāfiju, pavadi laiku ar draugiem, brāļiem un māsām.
 8. decembrī – nostiprināt ticību sev, strādā ar pašvērtējumu, izbaudi vientulību, kontaktējies ar garīgi tuviem cilvēkiem.
 9. decembrī – uzņemties vairāk atbildību, paplašināt savu darbības sfēru, studē eksaktās zinātnes, darbojies lielā kolektīvā.
 10. decembrī- esi organizēts, domā skaidri, nodarbojies ar intelektuālu darbu, dejo, plāno ikdienas darbus, uzturi kontaktus ar bērnības draugiem.
 11. decembrī – attīsti izlēmību un mērķtiecību, pārvari šķēršļus, uzsāc ko jaunu, atrodi kopīgu hobiju ar draugiem.
 12. decembrī – rūpējies par apkārtējiem, domā elastīgi, attīsti muzikālās spējas, meditē vai apmeklē baznīcu.
 13. decembrī – studē psiholoģiju, analizē likumsakarības savā dzīvē, atbrīvojies no aizdomīguma un fobijām.
 14. decembrī – attīsti neparastas spējas, piemēram, gaišredzību, apgūsti eksaktās zinātnes, eksperimentē, pavadi laiku ar līdzīgi domājošiem.
 15. decembrī- attīsti drosmi, gribasspēku, izrādi iniciatīvu, nestrīdies ar radiniekiem, nepārdzīvo, ja uzsākot ko jaunu, rezultāts, nav ātri redzams.
 16. decembrī – trenē atmiņu, analizē savu pagātni, atrodi laiku atpūtai vienatnē, draudzējies ar kolēģiem, darbojies radošā jomā.
 17. decembrī – esi sabiedrisks un atvērts, izrādi interese par apkārtesošo cilvēku problēmām un talantiem, realizē kādu ilgtermiņa projektu, novērtē jaunas iepazīšanās.
 18. decembrī – attīsti komerciālās spējas, kontrolē emocijas, uzsāc ko jaunu, esi uzņēmīgs.
 19. decembrī – attīsti gribu un neatlaidību, attīsti pašvērtējumu, esi uzņēmīgs, nodarbojies ar mūziku, atrodi kopīgu nodarbošanos ar savu otru pusīti.
 20. decembrī – kultivē kārtības mīlestību, esi ekonomisks, nebaidies no šķēršļiem, mācies pielāgoties apstākļiem.
 21. decembris – attīsti arktiskumu, draudzējies ar radošiem cilvēkiem, dodies pārgājienos, esi līdzsvarā.
 22. decembris – attīsti maigumu un empātiju, apmeklē baznīcu, lasi svētos tekstus, rūpējies par ģimenes labklājību, nodarbojies ar sadzīviskām lietām.
 23. decembris – attīsti kārtīgumu un darba mīlestību, paplašini savu interešu sfēru, attīsti savus talantus un spējas.
 24. decembris- atbrīvojies no pārmērīga pragmatisma, nekonfliktē ar kolēģiem, pavadi laiku ar līdzīgi domājošiem.
 25. decembris- attīsti mērķtiecību un organizatora spējas, tiecies uz vislabākajiem rezultātiem savā profesijā, esi devīgs.
 26. decembris – attīsti muzikālās spējas, komunikabilitāti, atbrīvojies no emocionālās atkarības no cilvēkiem un apstākļiem, atrodi kopīgu hobiju ar mīļajiem.
 27. decembris – attīsti intelektuālās spējas, trenē atmiņu, atrodi laiku sabiedriskam darbam, attiecies filozofiski pret dzīvi.
 28. decembris – kultivē kārtības mīlestību, lasi zinātnisko literatūru, izrādi interesi par citu cilvēku talantiem un spējām.
 29. decembris – atbrīvojies no aizvainojuma, greizsirdības, pārāk lielām emocijām, eksperimentē un radi, kaut ko oriģinālu.
 30. decembris – tici sev, īsteno ilgtermiņa projektus, paplašini savu profesionālo sfēru, attīsti organizatoriskās spējas.
 31. decembris – atbrīvojies no bailēm un pārdzīvojumiem, ko izraisa vientulības sajūta, draudzējies ar radošiem cilvēkiem.

Sagatavoja: Kristīne Brauna-Tursa


Comments are closed.