Saules ietekme uz cilvēku dzimšanas datumos. Novembris.

Saule astroloģijā ir mūsu centrs – dzīvības enerģija, prieks un laime, no saules mēs saņemam arī radošo enerģiju. Saule izgaismo indivīda horoskopā darbības jomu, kurā norāda, kas var darīt viņu laimīgu, apmierinātu ar sevi, palīdz saskatīt personīgo potenciālu. Katru zodiaka grādu pārvalda viena vai vairākas planētas, kas arī norāda uz akcentiem konkrētā mēnesī un datumā dzimušajam.

Diena, kad piedzimām norāda kādā zodiaka grādā Saule atrodas mūsu horoskopā. Mūsu dzimšanas diena ietver sevī informāciju par to kā savai dzīvei piesaistīt vairāk saules enerģijas, kam jāpievērš uzmanība, kas sevī ir jāattīsta, jāpilnveido vai gluži otrādi, no kā jāatbrīvojas, lai mūsu dzīve būtu piepildītāka, interesantāka, saulaināka, lai mēs justos laimīgāki un varētu darīt laimīgākus arī mums apkārtesošos.

Noskaidro, kas palīdzēs Tev justies laimīgāk, harmoniskāk un veiksmīgāk, pievērs uzmanību arī abiem blakus esošiem datumiem, tie arī var sniegt noderīgu informāciju.

Ja esi dzimis –

 1. novembrī – atbrīvošanās no neapmierinātības, kautrības, atriebības, agresijas, savu sajūtu un personīgo plānu analīze, sava projekta realizācija.
 2. novembrī – atbrīvošanās no egocentrisma, uzmanīga attieksme pret apkārtējo personu interesēm un vajadzībām, akurāta savu pienākumu izpilde.
 3. novembrī – atbrīvošanās no aizvainojumiem, gaumes pilnveide, labas manieres, mājas labiekārtošana, kopīgas nodarbes ar brāļiem un māsām.
 4. novembrī – attīsti intuīciju, ieklausies savos sapņos, analizē likumsakarības savā dzīvē, apdomā nākotnes plānus.
 5. novembrī – filozofiska attieksme pret dzīvi, darbības un interešu sfēras paplašināšana, draudzība ar perspektīvām personām.
 1. novembrī – atbrīvojies no aizdomīguma un neizlēmības, iemācies aizstāvēt savas intereses, piekop aktīvu dzīves modeli, sporto.
 2. novembris- meditācija, interese par dabaszinībām, pētnieciskās un starpnieciskās darbības jomas, draudzība ar zinātniekiem, izvairies no konflikta ar savu otru pusīti.
 3. novembris – izvairies no konfliktiem ar sievietēm, nepārdzīvo par finansēm, mācies ekonomēt, nodarbojies ar rokdarbiem.
 4. novembris – ceļo, apgūsti svešvalodas, attīsti muzikālās spējas, pavadi laiku ar draugiem.
 5. novembris – attīsti mērķtiecību, darbojies sfērā, kas dod ātru rezultātu, risini ģimenes problēmas, atbrīvojies no pesimisma, pārsteidzības, esi devīgs.
 6. novembris – attīsti centību, neesi lepns, veic monotonu darbu, atrodi kopīgu hobiju ar tuviniekiem.
 7. novembris – attīsti atbildību, rūpīgumu, punktualitāti, izvairies no kontaktiem ar cilvēkiem, kas cenšas pakļaut savai gribai, nekonfliktē ar vecākiem cilvēkiem.
 8. novembris- kultivē patstāvību, atpūties vienatnē, darbojies kopā ar brāļiem, māsām, kaimiņiem, draugiem.
 9. novembris – attīsti radošās un organizatoriskās spējas, bezrūpīgi attiecies pret šķēršļiem, kas traucē uzlabot materiālo situāciju.
 10. novembris – attīsti diplomātiskās īpašības, neesi skops, neesi merkantils, samierinies, ja ir neiespējami mainīt realitāti.
 11. novembris – atbrīvojies no egocentrisma, nepārdzīvo, ja kaut ko nesaproti, pēti dažādas tradīcijas, studē eksaktās zinātnes, strādā ar tehniku.
 12. novembris – nepārdzīvo, ja nesanāk pielāgoties apstākļiem, nodarbojies ar cīņas mākslu, atrodi jaunu hobiju.
 13. novembris – realizē personīgos plānus, esi mērķtiecīgs, sakārto privāto dzīvi, piedalies dažādās sacensībās.
 14. novembris – nodarbojies ar labdarību, rūpējies par apkārtējiem, studē filozofiju, paaugstini profesionālās prasmes.
 15. novembris – attīsti radošās spējas un analītisko domāšanu, draudzējies ar reliģioziem un viediem cilvēkiem, mācies okultās zinības.
 16. novembris – attīsti dāsnumu, iecietību, palīdzi vājākiem, nepatstāvīgiem cilvēkiem, darbojies kopā ar bērniem, esi sociāli aktīvs.
 17. novembris – domā filozofiski, meditē, atpūties pasīvi, risini finansiālus jautājumus, nodarbojies ar rokdarbiem.
 18. novembris – nekonfliktē ar tuviniekiem, rūpējies par mīļajiem, piedalies visdažādākajās sacensībās, dodies nelielos ceļojumos.
 19. novembris- paplašini darbības jomu, iepazīsties ar jauniem cilvēkiem, attīsti neatlaidību, apgūsti, kaut ko jaunu, nodarbojies ar mājas lietām.
 20. novembris- attīsti empātiju, nodarbojies ar pedagoģiju, draudzējies un strādā kopā ar pašpārliecinātiem cilvēkiem.
 21. novembris – atbrīvojies no melanholiskuma, atbrīvojies no nevēlēšanās risināt dzīves uzdevumus, attīsti atbildīgumu.
 22. novembris – attīsti takta izjūtu, apgūsti etiķeti, nodarbojies ar rokdarbiem, strādā darbu, kurā ātri redzams rezultāts.
 23. novembris- neslinko, neesi apātisks, nestrīdies ar mīļajiem, organizē dažādas radošas nodarbes.
 24. novembris- nostiprini psihi, atpūties pie ūdens, nodarbojies ar ūdens sporta veidiem, atbrīvojies no aizdomīguma un pastiprināta jūtīguma.
 25. novembris – attiecies bezrūpīgi pret grūtībām un šķēršļiem, eksperimentē, darbojies kopā ar domubiedriem, izmēģini visu jauno.

Sagatavoja Kristīne Brauna-Tursa

Izmantotā literatūra:

Мазова Е. Астрология…От прошлого к настоящему…Москва: Амрита-Русь, 2017,-183.стр.


Comments are closed.