Izvelc savu monētu!

Iedomājies vēlēšanos un ļauj intuīcijai izvēlēties ciparu!

Intuīcija ir spēcīgs instruments. Cipari ir simbols, kas palīdz nolasīt informāciju. Ja kaut ko vēlamies – cipars būs kā zīme atbildei.

1. Tu zini, kas jādara. Uzticies tieši savai iekšējai gudrībai un rīkojies nevilcinoties. Uzņemties iniciatīvu ir nozīmīgs solis. Neļauj prātam pārliecināt ar argumentiem, un sarežģīt vēlmi rīkoties.
2. Vēro notiekošo un seko mēness ritmiem. Arī vēlmes var būt gan pieaugošas, gan sarūkošas. Skaties, kā mēness ritmi ietekmē Tavu enerģijas virzienu un rīcības spēku, mācies to izmantot savā labā.
3. Izej pie dabas. Ieelpo svaigu gaisu un saplūsti ar dabu. Pirms ko dari, apbrīnojies no sasprindzinājuma un stresa, tādā veidā gūstot jaunas un radošas idejas. Mazie prieciņi ir visapkārt. Izmanto tos.
4. Attīri telpu. Atbrīvo savu tuvo apkārtni no liekā, gan fiziskajā, gan enerģētiskajā līmenī. Brīva telpa ļaus ritēt visam savu gaitu. Sēžot un neko nedarot, nekas arī nenotiks. Vari sekot fen šui principiem.
5. Tavas vēlmes ir sadzirdētas. Ļaujies notikumu virpulim un seko sirdij. Ja kaut kam ļoti tici, uz to paļaujies, tad zini, ka tas arī tā būs. Svarīgi nepieķerties, tici un palaid šo domu. Beznosacījuma mīlestības atbalsts.
6. Esi ļoti maigs un mierīgs pret visu, kas notiek Tavā tuvajā vidē. Tiecies tikai ar sev patīkamiem cilvēkiem, iesaisties jaukās situācijās un baudi skaistu apkārti. Tas viss radīs harmonisku vidi, lai radītu vēlamo.
7. Jūtīgums. Šobrīd esi īpaši jūtīgs pret apkārt notiekošo. Priecājies par dabas dotām lietām un paej soli uz ezotēriska rakstura informācijas pusi. Tieši tajā esošais ļaus padomāt par patiesajām vērtībām.
8. Nosaki svarīgāko. Koncentrējies uz pašlaik vissvarīgāko, tas palīdzēs būt vairāk sakārtotam, organizatoriskam un motivētam. Pareizie iemesli ir zināmi tikai Tev pašam. Neļauj citiem norādīt, kas nepieciešams Tev.
9. Viss notiek tieši tā, kā tam jānotiek. Atmet maldinošas ilūzijas, un Tu saredzēsi lietu patieso nozīmi un jēgu. Skolotājs dzīvei vari būt pats, bet labi padomi var atnākt arī no citiem. Izvērtē, pirms sper pirmo soli.

Tici sevi, savai intuīcijai un spēkam! 2022 ir spēcīgs sajūtu gads. Atver sev nozīmīgu lapas pusi un ļaujies!