2015. gada decembra numeroloģiskā prognoze

Mēneša prognozes pēc numeroloģijas

Katram cilvēkam ir savs skaitlis numeroloģijā, pēc kura aprēķina individuālo gada un mēnešu prognozi, un nosaka savu stāvokli šajā ciklā. Lai šo skaitli uzzinātu, jāsaskaita dzimšanas dienas datums un dzimšanas mēnesis. Ja summā ir divciparu skaitlis, tad skaita to atkal kopā, līdz iegūst viencipara skaitli. Iegūtais skaitlis ir jūsu Personīgais cipars, pēc kura jāskatās attiecīgā prognoze.

Piem. Ja cilvēks dzimis 26. augustā, tad skaita 2+6+0+8=16 1+6=7. Šajā gadījumā jāskatās cipars 7.

! Šis cipars vienmēr būs nemainīgs.

 2015.gada decembris

 Ciparam 1

Beidzot arī paši pēdējie punktiņi uz visiem i. Tāds kā kopsavilkums par labi aizmirstu veco, kas var būt kā jauns sākums. Radošas izpausmes, interesanta pieeja, ideju realizēšana, kas ir mazo projektu ietvaros. Labi iesaistīties dažādu pasākumu organizēšanā un labdarības pasākumos. Piemēram, Ziemassvētku pasākums kādā bērnu dārzā vai ģimenēm, kurām šādi svētki ir grūtāk noorganizējami. Var doties nelielos izbraukumos, radīt svētku sajūtu pašiem sev. Galvenais nesēdēt mājās 4 sienās. Viss jāuztver skaisti, viegli, ar izdomu un radošumu. Labi organizēt arī svētkus saviem tuvajiem, draugiem, paziņām. Jo lielāks un dažādiem pasākumiem bagātāks laiks, jo labāk. Droši var atpūsties, necenšoties vēl stādīt lielos apņemšanās plānus nākamajam gadam. To varēs paspēt. Attiecībās var pastiprināties romantika, labi aizvest partneri uz kādu teātri, koncertu vai skaistu restorānu. Noderīgi arī pavadīt laiku ar bērniem. Tomēr visam pa vidu jācenšas pārdomāt, vai viss ir paveikts, kas apsolīts un ieplānots. Ja vēl ir kādas nepabeigtas lietas, tad tās ar steigu vajag sakārtot, lai sirds mierīga. Labas lietas jānosvin, esiet priecīgi.

Ciparam 2

Svētki mīsies ar praktisko. Pēkšņa atskārta, ka no šajā gadā plānotā palicis daudz nepadarīta. Labāk ir ķerties pie tiem darbiem, kurus jāpaspēj iesākt, lai nākamajā gadā var mierīgi pie tiem strādāt. Var pietrūkt radošā gara, bet tad labāk apsēsties, apdomāt un mēģināt atcerēties jau iepriekš plānotās lietas un idejas. To atjaunošana dos labākus rezultātus. Var uzsākt jaunus darbus, jaunus projektus, kas saistīti uz ieguldījumiem un ilgtermiņu. Iespējas aizrauties ar darbiem. Sevišķi tie, kas tendēti uz darba holismu. Jāsaudzē veselība, nav ieteicams pārpūlēties. Gan pārpūle, gan stress šajā periodā radīs lielākos draudus jeb piespiedu atpūtu, lai veseļotos. Svētkos labi uzņemties organizatoriskos jautājumus, sevišķi labi pieteikties palīdzēt savam darba kolektīvam, radot skaistu noskaņu arī profesionālajā ziņā. Pašiem jāmēģina vairāk meklēt prieku, nevis rūpes, kas tāpat šobrīd būs. Ja tomēr nevar mierā nosēdēt, tad labāk padomāt, ko var izdarīt savas stabilitātes veidošanas labā, nevis nenovērtēti un tukši darboties citu labā. Ir jāizvērtē, vai tas ir tiešām īstais, ko dariet savā profesionālajā ziņā.

 Ciparam 3

Kad ikdienas rutīnā iezogas gana daudz romantikas, tad viss ir skaisti, mīļi, rozā un ar cukuru. Šobrīd jāļaujas, lai jūs lutina, un savi mīļie jālutina arī pašiem. Veidojiet dažādas tikšanās, pasākumus un mazos svētkus. Dažādi nieciņi, vēstulītes, dziesmiņas, gaismiņas utt. ir tā vērti, lai tiktu ieviesti savā ikdienā. Pat no vienkāršas ikdienas lietas var izvērst ko skaistu un mīlu. Pacentieties to savienot ar svētku noskaņu. Atļaujieties būt svētku rūķis, kas rada prieku. Pie darbiem gan būs grūti pieķerties, tāpēc nesasolāt neko, ko nevarat paspēt izdarīt, labāk, lai darbi pagaida nākamo gadu. Labs laiks ceļojumiem, pasaules tautu tradīciju izzināšanai kopā ar partneri. Var būt jaunas un skaistas iepazīšanās, kas svētku laiku padarīs vēl burvīgāku. Brīviem putniem noteikti vajag apmeklēt dažādus aktīvus un spilgtus pasākumus, kur ir iespējas arī nejauši satikt kādu, ar ko kopā sagaidīt jauno gadu. Galvenais ir ļauties sajūtām un tradicionālā nē vietā pateikt jā tām iespējām, kas atnāk līdz jums. Tieši viss radītais ir atkarīgs no jums. Nepieķerieties tikai uzreiz, bet uztveriet to kā skaistu iespēju, kam ir lemts būt tā, kā lemts.

Ciparam 4

Skaists laiks ar skaistām iespējām. Ģimene un draugi, kas ir tuvākie, būs līdzās. Iespējas daudz, prieka vēl vairāk. Daudz var izdarīt, ja dara. Darbi būs svarīgi, bet daudz svarīgākas būs mājas un ģimene. Noteikti vajag organizēt svētku vakariņas ģimenei, sasaukt radu saietu un izbaudīt sen neredzētu tuvinieku klātbūtni. Iepazīstiet savas saknes no jauna, radot jaunas tradīcijas. Aiciniet ciemos draugus, rotājiet māju, rūpējieties par sirds siltumu. Prieks radīsies no visa skaistā, radošā. Jaunas atklāsmes mākslas jomā. Paplašiniet arī savas intereses, iepazīstiet jaunus draugus, kā arī atjaunojiet attiecības ar kādiem, kas kādu laiku bijuši aizmirsti. Necentieties pārliecināt neticīgos, jo katram tomēr savs viedoklis ir svarīgākais, tomēr, ja kāds pie jums ir ieradies un prasa padomu, ziniet, ka būsiet tas, kas pateiks to labāko. Arī praktiska palīdzēšana būs laba skola. Attiecības būs svarīgas, var pāriet uz nopietnākiem attiecību līmeņiem, bildināt, veidot ģimeni. Arī tiem, kas vēl nav paspējuši satikt savu īsto, iespējas ir ļoti lietas.

Ciparam 5

Sevis izziņas laiks. Meklējiet pārliecību, faktus un domas, kas jums ļauj saprast, cik vērtīgi esat. Pat katra sīkākā nianse var būt liels solis uz priekšu. Ikdienas rutīnā var parādīties daudz jautājumu, daudz neskaidrību un mazāk atbilžu. Nav jāizanalizē visa dzīve, pietiks tikai ar pašreizējo situāciju. Izvairieties no jebkādas kritikas, tai skaitā paškritikas, sevis žēlošanas vai sēdēšanas vientulībā. Labāk atvērt dvēseli uz visu skaisto, kas visapkārt notiek, smelties spēkus no sveču gaismām, skaistas mūzikas un svētku sajūtas. Sevišķi garīgā plānā. Piemērots laiks labam koncertam, baznīcas apmeklējumam vai kādam svētceļojumam. Lai kā gribas nošķirties no citiem, ilgstoši to darīt vajadzētu izvairīties. Pacietība palīdzēs, jo jau pavisam drīz dzīve iegriezīsies jautrākās deju taktīs. Parūpējieties par veselību, nepadodieties uztraukumiem, aizdomām un greizsirdībai. Nav vēlamas lielas darbības naudas lietās, tikai pašu svarīgāko un ikdienai nepieciešamāko. Attiecību jomā var iezagties spēcīgāks klusums, ko labāk arī atstāt neizanalizētu. Jebkura analizēšana var novest pie sevis žēlošanas. Darba jomā esiet korekti un neļaujieties kritizēšanai.

 Ciparam 6

Augšā, lejā, pa labi, pa kreisi. Kustības uz visām pusēm, miera nebūs. Jebkurš risks, kas būs bijis izdevīgs, attaisnosies. Ja nebūsiet pāršāvuši pār strīpu ar kādu neapdomību, tad beidzot tiks ieviesta skaidrība tajā, kas notiek. Pārmaiņas būs acīmredzamākas un taustāmākas. Gan novērtējums, gan iespējas, gan bonusi. Skaistais Ziemassvētku laiks to papildinās ar dāvanām un pārsteigumiem. Nesēdiet malā un arī paši esiet labi svētku vecīši, kas pārsteidz citus. Rutīnas darbus pie malas, kārtību ieviesīsiet pēc tam. Galvenais ir izbaudīt to, kas ir šobrīd. Arī katra mazā dāvaniņa var būt lielais pārsteigums. Un, ja ar visu steigu pamanīsieties, tad šobrīd varēsiet arī meklēt un atrast jaunu darbu, reklamēt jau esošo, kā arī prezentēt savas idejas un projektus. Darba jomā – no idejas pie realizēšanas. Jaunus plānus nav vairs nozīmes kalt, vairāk piestrādāt pie realizēšanas. Aktīvi darbojoties, idejas nāks pašas no sevis un būs iespējas uzlabot jebkuru situāciju. Darba jomā var iezagties neliela romantika, ko iespējams norakstīt uz svētku rēķinu. Arī nauda tērēsies daudz vairāk un aktīvāk. Grūti ieplānot uzkrājumus, jo viss liksies tik svarīgs un vajadzīgs.

 Ciparam 7

Kas citam labs sākums, tas otram labas beigas. Veiksmīgi pielikt punktu pie iesāktā darba, remonta, mājas, attiecībām. Lai cik skarbi neliktos, bet arī attiecību izbeigšana var būt kas skaists un uz nākotni orientēts. Saka, ka svētki nav īstais laiks, lai par to runātu, tomēr svētki ir īstais laiks, lai priecātos un baudītu, un, ja attiecības tam ir šķērslis, tad labāk pielikt punktu. Jauks laiks, lai domātu par tuviniekiem, gādātu tiem jaukus svētkus, aprūpētu, izrādītu īpašu uzmanību. Nākošgad šādas rūpes sevi attaisnos. Labs laiks piedalīties labdarības pasākumos, parādīt savas rūpes. Ja nav kam palīdzēt līdzās, meklējiet attālāk. Tomēr centieties vairāk padomāt par citiem. Var sakārtoties kādi finansiāli jautājumi, parādīties skaidrība par situācijām. Tas pats attiecas arī uz naudas izdošanu – parādīsies daudz variantu, kur būs vēlme ieguldīt. Labāk kādās mazās un praktiskās lietās, nevis lielos projektos. Dāsnums iet labi kopā ar svētku laiku, kā arī dots devējam atdodas vienmēr ir patiess stāsts.

Ciparam 8

Mājas darbus pie malas, neierasti svētku laikam – labākais ir padomāt par sevi, savu izaugsmi un iespējām. Varbūt uz svētku rēķina var pamācīties kādos kursos, palasīt kādas izglītojošas grāmatas un padomāt, ko vēl dzīvē attīstīt intelektuālajā jomā. Praktiskās lietas var tik labi neizdoties, tās var atstāt citiem, lai parūpējas. Šis ir skaists emocionāls laiks, ko var pavadīt ar garīgām un dvēseliskām lietām. Svētku koncerti, noskaņa, baznīca, tikšanās ar domubiedriem. Var braukt kādā svētceļojumā, iepazīt citu tautu kultūras svētku noskaņās. Labi atrast sev papildus nodarbi, kas saistīta ar garīgo plānu, tie var būt kādi kursi, semināri, joga, utt. Ja parādās vēlme ko izzināt un izprast, tad tas var būs labs pamats arī tālākai zinātniskajai darbībai. Jauni atklājumi var būt ārkārtīgi vērtīgi un izdaiļot ikdienu. Mazāk rūpju par citiem un citu viedokļiem, vairāk patstāvīgi pieņemti lēmumi. Jāizvairās no aizdomīguma un greizsirdības, tas tāpat pēcāk radīs vilšanos. Svētku gaisotni mājās var radīt daudz estētiskāku un sirsnīgāku, neiekļaujot lielas trakulības, ballītes un aktivitātes.

Ciparam 9

Ne velti saka – esi Tu pats, un Tavi draugi būs tādi paši. Tik liela iespēja novērtēt to, ko dara līdzcilvēki, ir apsveicama. Sevišķi attiecības, kas ir pelnītas. Pat, ja liekas, ka kaut kas nav kārtībā, tas vienmēr ar laiku atrisinās. Svētku laiks ir piedošanas laiks, ir nepieciešams atrisināt visus iekrājušos strīdus, nepabeigtās sarunas un izdarīt savu izvēli. Ja dzīvot nevar vairs kā līdz šim, tad kaut kas ir jāmaina. Tieši lēmumu pieņemšana par noteikto maiņu ir labs solis virzienā, kur iespējas mainīt savu ikdienu. Tuvojas lielais izvērtēšanas laiks, tādēļ vēl ir vērts ievākt informāciju par nozīmīgām lietām, ko varēs realizēt drīzumā. Tieši izvērtēšana, sarunas, informācija var būt ārkārtīgi svarīga, tāpēc vien jātur abas ausis un acis vaļā, lai nepalaistu garām kādas nianses. Vērtīgi slēgt darījumus, vienoties par nākamā gada iespējām, vairāk tikties ar sadarbības partneriem. Svētku laikā var rīkot darba pasākumus, lietišķas svētku pusdienas. Mājas dzīvei laika paliek mazāk, tomēr laiks svētkos jāatrod ikvienam. Ieklausieties savos ģimenes locekļos, viņu viedoklis būs ļoti noderīgs.


Comments are closed.