Individuālie gadi – 2016

Katrs Jauns gads cilvēka dzīvē ienāk ar jaunām cerībām, mērķiem un vēlmēm. No numeroloģijas viedokļa var aprēķināt gada tematiku, atklājot iespējas, notikumus un gada nozīmi. Dzīvē ir iespējams izvairīties no šķēršļiem un negatīviem notikumiem. Ja Tu dari to, kas Tev attiecīgajā gadā paredzēts, viss izdodas vieglāk.

Katram cilvēkam ir savs skaitlis numeroloģijā, pēc kura aprēķina individuālo gada prognozi. To aprēķinot, var noteikt savu stāvokli 9 gadu ciklā. Lai to uzzinātu, vispirms jānoskaidro, kurš ir jūsu cipars. Jāsaskaita dzimšanas dienas datums un dzimšanas mēnesis. Ja summā ir divciparu skaitlis, tad skaita to atkal kopā, līdz iegūst viencipara skaitli. Attiecīgi izrēķinātais cipars ir jūsu Personīgais cipars, pēc kura jāskatās attiecīgā prognoze.

Piem. Ja cilvēks dzimis 26. augustā, tad skaita 2+6+0+8=16 1+6=7.
Katram Personīgajam ciparam atbilst savs individuālais gads ar atbilstošu skaidrojumu.

2016tais gads:

Ciparam 1 – 1. individuālais gads
Kopējās tendences
Gads, kas dod impulsu un jaunu sākumu. Tas ir savā ziņā sējas gads, kad varam izvēlēties, ko vēlamies darīt nākamos 9 gadus. Ja darbus nepaspējam uzsākt, tad vismaz sastādām ilgtermiņa plānus kādā no labām plānošanas dienām. (Šajā gadā „Sarkanā lapa” ir sevišķi nozīmīga.) Var uzsākt dažādus darbus, projektus, jaunas lietas. Šogad uzsāktās lietas nākotnē būs vieglāk realizēt un tās vainagosies panākumiem. Labi aktīvi pavadīt laiku, darboties, kalt plānus un pēc iespējas vairāk tos iesākt.
Karjera
Labi uzsākt biznesu, reģistrēt uzņēmumu, sākt mācības augstskolās, koledžās u.c. ilgtermiņa mācību iestādēs. Jau esošajā biznesā var veidot jaunu papildnozari, attīstīties citā līmenī. Labi mainīt darbu, kāpt pa karjeras kāpnēm, izvirzīt mērķus.
Attiecībās
Partnerattiecības var palikt otrajā plānā, var būt grūtāk saņemties uz mierīgu parunāšanos. Lai cik liela vēlme ir nostiprināt attiecības, labāk to atlikt uz nākamo gadu. Veiksies vairāk tiem, kuri vēlas iepazīties no jauna.
No kā jāizvairās?
Jūsu ienaidnieki – nostalģija, nožēla, dīkdienība un atkarība no citiem.
Kā jāuzvedas?
Viss, kas jauns, būs pozitīvs. Ja vajag, virzieties uz priekšu vienatnē, paši pa savu ceļu. Jūsu trumpji – iedvesma, optimisms, uzņēmība un motivācija.

Ciparam 2 – 2. individuālais gads
Kopējās tendences
Gads ir labs, mierīgā garā turpinot pagājušajā gadā iesāktās lietas un plānus. Ja esat ko uzsākuši, tad labākais laiks turpināt darboties. Savā ziņā šis ir informācijas gads, kad varam uzzināt daudz ko jaunu, iegūt papildus norādes, kā dzīvē tālāk darboties, Svarīgi vairāk sadarboties ar mums nozīmīgiem cilvēkiem. Gads ir mierīgs, bet vienmēr jārēķinās ar to, ka nekas nebūs atkarīgs tikai un vienīgi no jums. Pastāv iespējas, ka sastapsieties arī ar pretēju viedokli, kas ne vienmēr saskanēs ar jūsu domām.
Karjera
Karjerā iespējama izaugsme tiem, kas strādā tiešā saskarsmē ar cilvēkiem. Piemēram, konsultantiem. Labi veidot dažādas sadarbības, tikšanās, prezentācijas. Ieteicams izvairīties no pārsteidzīgiem lēmumiem un pārlieku lielas aktivitātes. Pārdomāta rīcība var būt veiksmīgāka.
Attiecībās
Viens no labākajiem gadiem dažāda veida attiecībām. Vienīgi jārēķinās ar to, ka jūsu un otrās pusītes vēlmes ne vienmēr var sakrist. Tādēļ šogad iespējams vai nu labi izveidot attiecības, vai arī izšķirties. Attiecību tēma katrā ziņā šogad būs viena no aktualitātēm.
No kā jāizvairās?
Šajā gadā labāk izvairīties pašiem no savas aktivitātes, bet būt uzņēmīgākiem pret svešu aktivitāti. Netiecieties pēc neatkarības par katru cenu, izvairieties no neiecietības.
Kā jāuzvedas?
Jūsu trumpji – pacietība, maigums, diplomātiskums un intuīcija. Jāuztur līdzsvars ar apkārtējo pasauli, nedrīkst padoties grūtsirdībai, ja situācija iziet ārpus kontroles.

Ciparam 3 – 3.individuālais gads
Kopējās tendences
Šajā gadā vairāk notikumu, pasākumu un dažādu iespēju. Šis ir aktīvs gads, to nevajag noslinkot un sēdēt mājās. Var parādīties daudz iespēju, jaunu cilvēku, kas nākotnē var būt noderīgi. Labi veidot visdažādākās draudzības. Noteikti vajag atvēlēt laiku sociālajai dzīvei, teātriem, koncertiem un dažādiem citiem pasākumiem. Šis ir prieka gads, kad vajag priecāties par to, kas ir un var būt. Draudzējaties, priecājaties, iepērkaties un atļaujaties būt nedaudz nenopietnāki!
Karjera
Labi apstākļi dažādiem projektiem, reklāmām, prezentācijām. Var mainīt darbu, uzsākt jaunus projektus un izvirzīt mērķus. Gan īsākus, gan ilgtermiņa. Pie tā, ko šajā gadā izreklamēs un darīs citiem zināmu, varēs cītīgi strādāt nākamajā gadā. Ja ir vēlme ko mainīt, tad šis ir īstais laiks.
Attiecībās
Prieki, optimisms un notikumi. Gan otrā pusīte, gan draugi būs tie, kas centīsies dabūt jūs ārā no mājas. Vajag ļauties romantikai, dažādiem pārsteigumiem. Brīvajiem tas var būt arī labs iepazīšanās gads, labs laiks uzsākt skaistas un romantiskas attiecības. Nesēdiet mājās, izbaudiet dažādos notikumus.
No kā jāizvairās?
Neveiciet galējo izvēli, necentieties ar visiem spēkiem kontrolēt situāciju. Jūsu ienaidnieki – bezdarbība, bailes no nezināmā, kā arī vientulība.
Kā jāuzvedas?
Virzieties vienlaikus dažādos virzienos, atklājiet jaunus ceļus. Jūsu trumpji – zinātkāre, kustīgums, dinamisms.

Ciparam 4 – 4. individuālais gads
Kopējās tendences
Šis ir savā ziņā darba gads, kad varam likt pamatus un nostabilizēt visu, ko iepriekšējā gadā sākām. Darba vairāk nekā gribētos, un nav ieteicams no tā izvairīties. Vienīgi, atceramies, lai cik veltītu sevi pienākumiem, jāparūpējas arī par veselību. Labāk sēdēt spa nekā poliklīnikā. Noteikti atvēliet laiku sev un ģimenei papildus atpūtai, lai gūtu mieru un labsajūtu. Veiksies viss, kas iepriekš plānots. Pilnīgi jaunas lietas ieteicams atstāt uz nākamo gadu. Tagad liekam pamatus – jo stabilāki tie būs, jo nākamajā gadā gaidīs labākas pārmaiņas. Ir vērts pacensties.
Karjera
Darbs pirmajā vietā. Labākais ir turpināt cītīgi strādāt pie pagājušajā gadā iesāktām lietām, tās stabilizēt, precizēt un sakārtot. Var likties, ka darbu ir vairāk, bet novērtējuma mazāk. Šajā gadā labāk iemācīties novērtēt sevi pašam, jo vēlāk tas atmaksāsies.
Attiecībās
Veiksmīgs gads tiem, kuri vēlas savas attiecības sakārtot, salikt savā ziņā pa plauktiņiem. Arī attiecības ir darbs, un šajā gadā tas var īpaši izcelties. Bonuss tiem pāriem, kas kopā strādā, jo būs iespēja saprast, cik daudz var padarīt, ja ir īsta komanda. Romantiskās lietas var palikt otrajā plānā.
No kā jāizvairās?
Jūsu ienaidnieki – mēģinājums aptvert neaptveramo, nepacietība un pesimisms.
Kā jāuzvedas?
Šis gads ir kā nogāze, pa kuru vajag lēni, bet droši laisties lejā. Jums jānodemonstrē tādas savas īpašības, kā atbildība, mērķtiecība, drosme un neatlaidība.

Ciparam 5. – 5.individuālais gads
Kopējās tendences
Miera nebūs, jo gaidāmas pārmaiņas. Salīdzinot gada sākumu ar gada beigām, dzīve visticamāk būs pagriezusies par 180 grādiem. Tie var būt jauni cilvēki, pasākumi, notikumi, kas ienāk jūsu dzīvē. Dzīves vietas maiņa, ārzemju un vietējie braucieni. Pēc pagājušā gada, kad visu noteica pārāk liela atbildība, šis var likties kā „gads – ballīte”. Iegūt stabilitāti var būt grūtāk, tādēļ labāk priecāties un baudīt to, kas ir un to, ka nāk klāt. Ņemt visu, kas ir interesants. Var atļauties arī nedaudz riskēt.
Karjera
Pārmaiņas, notikumi, braucieni un arī risks. Gads, kad var iegūt gan labāku darbu, gan pazaudēt esošo. Viss ir atkarīgs no jums pašiem. Ļoti labs gads radošo profesiju pārstāvjiem. Labas iespējas reklamēt sevi vai savu produktu/ pakalpojumu.
Attiecībās
Laiks, kad var iemīlēties no jauna vai atkal. Jau esošajās harmoniskajās attiecībās šī iemīlēšanās var būt saistīta ar dažādiem jauniem hobijiem. Var rasties disharmoniskas attiecības ar citiem cilvēkiem. Attiecības nostiprināt var būt grūtāk, bet romantika gan būs tieši īstajā vietā.
No kā jāizvairās?
Jūsu ienaidnieki – bailes no pārmaiņām, vēlme apstāties pie sasniegtā, spītīga virzīšanās pa iebrauktu ceļu.
Kā jāuzvedas?
Jūsu ikdienas dzīvi var iztraucēt no pirmā skata nepārvarami šķēršļi. Tos pārvarēt palīdzēs drosme, neatkarība un prasme adaptēties dotajā situācijā.

Ciparam 6 – 6.individuālais gads
Kopējās tendences
Ģimenisks gads, kad visur varam saskarties ar ģimeniskām lietām. Darbā veidosies draudzīgāka vide, mājās vairāk laika varēsim pavadīt ar savējiem. Var veikt lielākus ieguldījumus sev un ģimenei, kā arī lielākus remontus vai labiekārtošanas darbus. Iespējama lielāka atbildība par tuvākiem, vairāk rūpju par citiem. Labs gads, kad var iegādāties arī mājdzīvnieku. Impulsīvi lēmumi var neizdoties, priekšroka ir labi pārdomātiem lēmumiem. Var nostiprināties arī finansiālais stāvoklis – vairāk uz stabilo pusi, nevis augšupeju. Labi pavadīt laiku ar bērniem un vecākiem. Ģimenē būs svarīgas visas paaudzes.
Karjera
Var sakārtot darba jautājumus, neskaidrības. Ja iepriekšējā gadā sevi labi pozicionējāt, tad šogad ir iespējams visu sakārtot un nostiprināt. Var rasties papildus pienākumi parūpēties par kolēģiem vai klientiem. Veiksmīgāks darbs ar dažāda veida ieguldījumiem. Dažiem darbs var palikt otrajā plānā, jo pirmajā vietā izvirzīsies ģimene.
Attiecībās
Ģimenes gads. Šinī gadā iespējams sakārtot ģimeniskās lietas. Labi dibināt ģimeni, rūpēties par ģimenes pieaugumu. Ja attiecības esošajai ģimenei nav tās labākās, tad var būt šķiršanās. Šis gads sakārto visu pats no sevis. Veiksmīgi veidojas attiecības tiem, kuri viens par otru rūpējas.
No kā jāizvairās?
Jūsu ienaidnieki – egoisms, pašpaļāvība, paviršība un vēlme brīvi dzīvot.
Kā jāuzvedas?
Šajā gadā uzmanības centrā jābūt attiecībām ar tiem, kuri jūs mīl. Esiet atklāti, līdzsvaroti un atbildīgi par savu rīcību.

Ciparam 7 – 7.individuālais gads
Kopējās tendences
Pārdomu laiks, meditācija, pilnveidošanās un garīgā izaugsme. Šogad priekšplānā viss, kas saistīts ar dvēseli. Ikdienā turpinām iesāktās lietas, bet iespēju robežās cenšamies papildus iegūt visu, kas nav materiāls. Labi dažādi kursi, semināri, sevis meklējumi. Var būt svētvietu apceļošana. Cits var satuvināties ar reliģiju, filosofiju vai ezorētiku. Gads, kad gribas vairāk noslēgties sevī, pārdomāt dzīvi, uzkrāt spēkus nākamajam gadam. Nedaudz vientulības, kas ļauj uzkrāt spēkus, apkopot informāciju un gūt iespēju daudzas lietas saprast jau citā kontekstā. Galvenais – neskriet ar pieri sienā un ļauties notiekošajam.
Karjera
Ikdienas rutīna, iesāktais darbs. Šogad uzmanīgi ar dažādiem jauniem projektiem, naudas ieguldījumiem. Tos labāk atstāt uz nākamo gadu. Sevišķi uzmanīgi ar svešu naudu – nekādā gadījumā neņemt kredītu, sevišķi biznesam vai materiālajām vērtībām. Labāk ieguldīt sevis izaugsmē, mācībās.
Attiecībās
Ne vienmēr attiecībām ir jābūt neatņemamai ikdienas sastāvdaļai. Šogad, pat esot attiecībās, varam vēlēties vairāk būt vieni. Te var parādīties kopēji sarunu biedri, domubiedri, bet ne attiecības, kas ir balstītas uz fizisko tuvību. Labi atbalstīt tos, kuriem šis gads arī ir septītais individuālais.
No kā jāizvairās?
Jūsu ienaidnieki – tieksme noskaidrot situāciju, nodoms riskēt ar finansēm, sasteigta rīcība vai mēģinājumi paātrināt notikumus.
Kā jāuzvedas?
Šis gads ir kā eja, durvis, reizēm pārāk šauras, tā ir iespēja uzdot sev svarīgus jautājumus un labāk izzināt pašam sevi. Jūsu trumpji – pārdomas, pacietība un gudrība.

Ciparam 8 – 8.individuālais gads
Kopējās tendences
Ko sēsi – to pļausi. Tā varētu teikt par šo gadu. Šis ir laiks, kad saņemam atalgojumu par iepriekš veikto un ieguldīto. Gads var būt ar dažādām niansēm un notikumiem. Ne vienmēr varam saņemt to, ko vēlamies, biežāk saņemam to, kas beigu beigās ir labāk mums. Tikai ne vienmēr mēs to saprotam uzreiz. Šajā gadā nav vērts ko sasteigt un censties mainīt notikumus. Viss lielākoties notiks tā, kā notiks. Gada laikā varam iziet vairākiem notikumiem cauri, iegūt citādāku skatījumu uz dzīvi, līdzcilvēkiem. Varam daudzas lietas saprast labāk, iepazīt, kas īsti ir mums līdzās. Noteikti vajag izvērtēt, kas ir tas, kas patiešām ir mūsu.
Karjera
Labs gads dažādiem plānotiem finanšu darījumiem. Jāizvairās no nepārdomātiem, pēkšņiem pasākumiem. Viss, kas notiek, ir jau kā atalgojums. Ir iespēja saņemt novērtējumu, finansiālu bonusu, algas pielikumu vai paaugstinājumu. Var būt arī jauns darba piedāvājums, kuru ignorēt nevajadzētu.
Attiecībās
Attiecību kārtošana var nevesties tik vienkārši un gludi. Daži pāri var saskarties ar to, ka viens otram vienkārši neatrod laiku. Lai noturētu attiecības, labāk vienoties par kādu kopēju laika sprīdi, ko pavadīt kopā. Labākais ir visu darīt tieši kopā. Ja attiecības nav „paredzētas”, tās šogad var izjukt. Brīviem ir iespēja satikt jaunu mīļoto.
No kā jāizvairās?
Tie, kuri ir bailīgi, svārstīgi un vējaini, sadursies ar dzīves realitāti, ja iepriekšējos gados būs pieļāvuši nopietnas kļūdas.
Kā jāuzvedas?
Lai būtu zirgā, vajag precīzi zināt, uz ko tiecamies, ticēt saviem spēkiem, pārliecinoši darboties, klauvēt pie visām durvīm un neslēpt savus talantus.

Ciparam 9 – 9. individuālais gads
Kopējās tendences
Noslēguma gads 9 gadu ciklā. Šis ir gads, kad jāizdara secinājumi un jāizveido kopsavilkums. Labi pabeigt tās lietas, kas ir iesāktas un pie kurām nav vēlme turpmāk darboties. Nav vēlams uzsākt ko jaunu, izņemot to, kas ir šī gada ietvarā arī paveicams. Ja no kaut kā ilgstoši nevarēja tikt vaļā, tad šinī gadā to ir daudz vieglāk izdarīt. Piemēram, pārdot īpašumus, izbeigt dažāda veida attiecības, noslēgt darījumus, ja nav vajadzība tos turpināt. Jo vairāk sakārtosiet to, kas ir iesākts, jo veiksmīgāk varēsiet uzsākt jauno ciklu.
Karjera
Labi pārtraukt darba attiecības, noslēgt ilgtermiņa vai īstermiņa projektus, pabeigt iesāktos darbus. Var izdarīt secinājumus, vai pašreizējā situācijā vēlaties turpināt darīt tieši to, ko esat iesākuši. Jau nākamais gads iesāksies ar jaunu ciklu un būs iespēja esošo situāciju mainīt. Nozīmīgus lēmumus atlieciet uz nākamo gadu.
Attiecībās
Attiecības var nebūt pirmajā vietā. Tām vienkārši var nebūt laika. Šis gads sevī vairāk ietver dažādus citus cilvēka plānus un darbus. Labāk var veikties tieši iepriekšējos gados izloloto lietu pabeigšana. Attiecības var būt vieglāk izbeigt. Ja tās tomēr vēlas saglabāt, pie tā nepieciešams piestrādāt vairāk nekā citos gados.
No kā jāizvairās?
Nevajag mēģināt saglabāt to, kas vairs nav vajadzīgs, baidīties palaist kaut ko garām – pamēģiniet lietu stāvokli novērtēt ar skaidru prātu. Lai gads būtu sekmīgs, jums nevajag censties iegūt, bet gan no kaut kā atteikties.
Kā jāuzvedas?
Jums jābūt gataviem galīgi atteikties no apgrūtinošām materiālajām vērtībām, no priekšstatiem, kas traucē attīstībai, un no attiecībām, kurām vairs nekas jauns nav vajadzīgs, jo tad nākamā cikla pirmajā gadā jutīsieties atjaunoti.Comments are closed.