Sava individuālā gada aprēķināšana

Aprēķināšana:

Lai uzzinātu savu gada numeroloģisko prognozi, nepieciešams saskaitīt dzimšanas datumu,  mēnesi un interesējošo gadu.

Piemēram, jūs esat dzimis 13. jūnijā un interesē, kas būs 2014. gadā – saskaitām: 1+3+0+6=10=1+0=1. Tālāk iegūtais skaitlis jāpieskaita gada skaitlim, kas ir 7 (2+0+1+4=7), tad atkal jāreducē līdz vienkāršam skaitlim. Šajā gadījumā: 1+7=8. Tātad šī cilvēka 2014. gada skaitlis ir 8.

Vieglākai skaitīšanai varam izmantot rīku “Skaiti pats” ievadot tikai datus: 13 06 2014

1. individuālais gads

Gads jums paies ar devīzi: „Ņem no dzīves visu!” Tas būs visai aktīvs un produktīvs gads. Jūs bez šaubīšanās variet izvirzīt jebkurus mērķus, viss, ko jūs uzsāksiet, tiks daudz vieglāk novests līdz galam, turklāt ar pozitīviem rezultātiem. Pat tad, ja jūsu idejas no pirmā acu skata liksies grūti realizējamas – nebaidieties, jo esošais laiks būs jūsu pusē. Jums viss veiksies viegli un ātri. Šis gads jums vēsta arī par to, ka, iespējams, satiksiet jaunu mīlestību. Šajā gadā īpaši veiksies tām personībām, kuras radušas paļauties tikai uz sevi. Jūs esat cikla pašā sākumā, gads ir ideāls, lai droši raudzītos uz priekšu, ķertos pie jauniem projektiem, sāktu no nulles. Tā ir sākotne, atjaunošanās, atvērtas durvis visdažādākajām iespējām, par kurām agrāk jūs, iespējams, pat nespējāt domāt. Jūs iesēsiet sēklas, kuras sadīgs un dos augļus… tikai vēlāk! Darbā var gūt panākumus viss, kas oriģināls, nepazīstams. Sāciet jaunus darījumus, meklējiet jaunus ceļus, jo pārmaiņas nāks. Jums ir viss iespējams – personīgā izaugsme, paaugstinājums, kursa un mērķu maiņa. Mīlestībā iespējams, ka cipars 1 liks jums justies vientuļam un pamestam likteņa varā. Ja dzīvojat ar partneri, tad darbs var traucēt personīgajai dzīvei. Var parādīties vēlme dzīvot brīvāk, neatkarīgāk. Neprecētie gūs iespējas uzsākt jaunas attiecības. Nemēģiniet stabilizēt situāciju, esiet mierā ar to, ka tā sāk mainīties.

2.individuālais gads

Gads var dos augļus jūsu pagājušā gadā iesāktajam darbam. Tomēr nevajag sēdēt un gaidīt, līdz veiksme nostāsies jums līdzās. Šis gads prasīs no jums cītīgu darbu, kurš gan tiks dāsni atalgots. Sēžot ar klēpī saliktām rokām, jūs no jaunā gada neiegūsiet tās dāvanas, kuras liktenis jums sagatavojis. Gads būs teicams attiecību veidošanai un stabilizēšanai. Ja jūs vēl neesat atradis savu otro pusīti, tad jums ir visas iespējas iegūt mīlestību un laimi tieši šajā gadā. Cipars 2 pauž divdabīgumu, līdzsvara noturēšanu, savienību dibināšanu vai saraušanu. Jūs sajutīsieties atkarīgi, ar grūtībām reaģēsiet uz notikumiem, ne vienmēr spēsiet tos kontrolēt. Iespējams, ka palēnināsies ritms, parādīsies spriedze – iekšējā un ārējā, un jums nāksies uzlabot attiecības, bet tam nolūkam jāseko savai intuīcijai un jāparāda elastība. Darbā šajā gadā nav vērts uzsākt kaut ko jaunu, ja nu vienīgi ar kādu kopā, vairāk vērts uzlabot to, kas jau eksistē. Ir iespējami palēninājumi, kavēšanās. Kā negatīvu var gaidīt līguma laušanu, domstarpības, strīdus, kā pozitīvu – darbu komandā, kopīgu projektu, apvienošanos, līguma parakstīšanu vai auglīgus darba meklējumos. Mīlestībā prognozētas daudzas emocijas. Nekas nebūs atkarīgs tikai no Jums. Viss saistās ar partnerības jautājumiem. Šajā gadā iegūsiet līdzsvaru. Ja esošās attiecībās pastāv slēpta spriedze, tad tā tikai pastiprināsies. Un nav izslēgts, ka tas ir īstai brīdis īslaicīgai un galīgai attiecību saraušanai. Ja jūsu pārī viss ir harmoniski, tad savienība tikai nostiprināsies un novedīs līdz kopdzīvei, samierināšanās vai kāzām. Vientuļajiem iespējama tikšanās, pazīšanās un ciešas attiecības.

 3.individuālais gads

Gada numeroloģija jums iesaka atcerēties par sevi. Jūs gaida daudzas interesantas pazīšanās. Nenoslēdzieties sevī, atverieties cilvēkiem, iepazīstieties, meklējiet jaunus draugus. Tas jums noderēs ne tikai sevis apliecināšanai morāli, bet palīdzēs arī darbā. Tas būs neticams laiks jaunām idejām un radošai attīstībai. Ja esat atraduši jaunu aizraušanos vai mērķi – attīstiet tos. Ticiet, ka tas nākotnē noderēs un dos ļoti lielu labumu. Ja pirmajā gadā likās, ka dzīvojat palēninātā tempā, tad gads ar ciparu 3 liks jums pamosties! Parādīsies vēlēšanās komunicēt, iziet pasaulē, ceļot, vienmēr būt patīkamu cilvēku sabiedrībā. Dzīve paātrināsies, kļūs aizraujošāka un atnesīs negaidītas tikšanās, pazīšanās un jaunas intereses. Kļūs aktuāls jautājums par jaunas dzīves sākšanu, necenšoties to tūlīt stabilizēt. Tas ir nemierīgs gads, kas ļaus jums paplašināt redzesloku, atklāt jaunas vēlmes, izdarīt negaidītus secinājumus pašiem par sevi. Reklāmas un sevis pasniegšanas gads. Šajā gadā jums ir tiesības dažādot intereses, atgūt zaudēto brīvību, atklāt nepazīstamo. Apgūstiet kādu svešvalodu, nesēdiet uz vietas, izmainiet savu darbības sektoru, piekrītiet pārmaiņām, sāciet apgūt kaut ko radošu, kādu mākslas nozari. Sakot īsāk – mēģiniet sevi izteikt ar kaut ko jaunu. Ja esat vientuļi, tad plāns var ietvert tikšanos, flirtu, sakarus. Jums jāiekaro sirdis un jāpiesaista apbrīnas skatieni, jo nākamais gads radīs iespējas jaunām attiecībām. Ja dzīvojat pārī, tad jūs gaida jauninājumi: attiecību uzlabošanās ģimenē, kopīgi plāni vai bērna dzimšana. Šajā gadā situācija būs viegla un labvēlīga stipru draudzīgu attiecību radīšanai.

 4.individuālais gads

Darba gads, kas savā ziņā būs neprognozējams. Tas jums dos gan patīkamus pārsteigumus, gan nelielas grūtības. Tomēr nav jābaidās. Esiet pārliecināti, ka tiksiet galā ar visām problēmām, kas radīsies jūsu ceļā. Ja pierādīsiet savu pacietību gada sākumā, tad gada vidū un beigās būs daudz vieglāk. Gads visai labvēlīgs arī mīlas attiecību nostabilizēšanai. Šis gads nav radīts ne straujam paātrinājumam, ne radikālām pārvērtībām. Jums jānovāc akmeņi, kas tika izmētāti iepriekšējā gadā, jāizveido noteikumi, jārada drošs pamats nākotnei. Virzieties lēni, bet droši, vienu pēc otra pārvarot šķēršļus. Ceļā uz mērķi var rasties palēninājums, bet ar savu neatlaidību jūs spēsiet turpināt nosprausto kursu. Rēķinieties tikai ar saviem spēkiem. Šis ir produktīva darba gads. Turpiniet darīt tikai tos darbus, ko iesākāt iepriekšējā gādā. Veidojiet plānus vidēji steidzamai perspektīvai, apzīmējiet robežas un tās ievērojiet, noslīpējiet detaļas, rūpīgi organizējiet savu laiku. Ticiet savām spējām, nekrītiet izmisumā, ja ritms palēninās, ja jūs nomāc rutīna, ja radušās problēmas. Tie ir tikai pārbaudījumi, kurus nepieciešams izturēt. Gads svarīgs dzīves sabiedriskajai, nevis jutekliskajai pusei. Un tomēr tas jums sola līdzsvarotas attiecības un sakaru stabilizāciju. Jūs meklēsiet mieru, drošību, nevis kaislību uguni vai dzirksteli, no kuras var rasties liesma. Palieciet uzticīgi paši sev un savam ceļa biedram, nemētājieties ar jūtām. Sastopoties ar problēmu, neskandiniet zvanus – iespējams, ka situācija nākamajā gadā izmainīsies pati no sevis.

 5.individuālais gads

Šis gads būs negaidītu notikumu, interesantu tikšanos un auglīgu ideju gads. Jūs spīdēsiet ar savu radošo potenciālu, darbs priecēs un nesīs ienākumus, arī mīlestības sfēra priecēs ar saviem patīkamajiem momentiem. Galvenais – pacentieties nepārcensties gada sākumā, citādi līdz gada beigām zaudēsiet spēkus, un notikumu jums vairs par labu nenāks. Visam jānotiek ar mēru. 5.gads – tas ir vidus, 9-gadu cikla serdenis. Pārejas periods, kas ļauj izmainīt ierasto dzīvesveidu, reizēm pat visradikālākā veidā. Jums jāpārskata savs pasaules uzskats, jāsāk viss no nulles un jāsarauj saites ar kādu daļu no savas pagātnes. Dzīves ritms būs ātrs, nemierīgs, bet rezultātā būs uzlabojumi, izaugsme, virzība, iegūtā brīvība. Nav izslēgts, ka starp sākumu un beigām jūs izmainīsieties līdz nepazīšanai! Šajā gadā jānodarbojas ar virziena maiņu, jaunu sevis izteikšanas veidu meklēšanu, sevis reklamēšanu un pozicionēšanu. Jūs meklēsiet atbildes uz jautājumiem, kas jūs nomoka (un ne vienmēr atradīsiet), taču jāatceras, ka šajā gadā jūs sagaida visdažādākās iespējas, kas pavērsīsies par pārmaiņām, jauniem projektiem, darba vai darbības virziena maiņu. Nav šaubu, ka tas ir lielisks periods, lai mainītu vecos paradumus, pārvākotos vai dotos ceļojumā. Miers būs iztraucēts, un jūsu sirds pārdzīvo jaunu sajūtu gammu. Vientuļie sasniegs aktivitātes virsotni: negaidītas pazīšanās, tikšanās, daudzie sakari… Citi atkal riskē pārkāpt uzticības zvērestu. Jums gribēsies savaldzināt, radīsies nepārvarama vēlme pēc neatkarības. Iespējams, ka tas tikai novedīs līdz atjauninātam uzskatam par jūsu laulības dzīvi, pie pārmaiņām mīlēšanās manierē.

6.individuālais gads

Gads lielā mērā paredzēts kādiem nozīmīgiem notikumiem, drīzāk tas būs stabils un mierīgs. Tas ir teicams laiks, lai nodarbotos ar savas mājas iekārtošanu. Iztaisiet remontu, pārkārtojiet savu istabu, ieviesiet jaunus elementus. Labs laiks padomāt par savām mīlas attiecībām. Tas ir teicams periods, lai sāktu domāt par kāzām vai bērniem. Materiālajā plānā gads būs samērā veiksmīgs. Šajā gadā jūs gūsiet pārliecību, labklājību un mieru. Jums gribēsies it visā gūt līdzsvaru, iegūt mieru arī mājās un dzīvot saticībā ar saviem tuviniekiem. Periods ļoti svarīgs un nopietns. Uzmanības centrā atradīsieties nevis jūs, bet jūsu tuvie, un rezultātā jūsu attiecības uzlabosies. Jāizdara izvēle un jāpieņem lēmums. Var nostabilizēties iepriekšējos gados sareklamētais, iesāktie darbi. Var padomāt arī par finansu investīcijām vai iegādāties nekustamo īpašumu. Jums būs iespējas arī paust savu talantu, jo šis gads uzlabos jūsu sociālo stāvokli un profesionālo attieksmi. Jūs sajutīsiet asu vajadzību pēc mierīgas mīlestības un jutekliskas labklājības. Vientuļajiem būs iespējas pārtraukt savu mētāšanos. Ja esat pārī, tad iespējama attiecību atjaunināšanās: kopīga dzīvošana, pārcelšanās uz jaunu dzīvesvietu, kāzas vai bērna piedzimšana. Jums pirmajā plānā būs attiecības ar vecākiem un bērniem. Jums jāvelta sevi otram, dāsni jādāvā sava mīlestība un uzmanība. Tas ir kā tests jūsu jūtu briedumam.

7.individuālais gads

Teicams laiks, lai atcerētos par to, kas tuvs dvēselei, un par atpūtu. Nav vērts meklēt jaunas idejas un mērķus, jo tie tikai sarežģīs šo gadu. Labāk nodarbojieties ar sevi un savām personīgajām attiecībām. Jo numeroloģija prognozē jums interesantu periodu mīlas frontē. Izbaudiet visus patīkamos momentus. Gads ar skaitli 7 nesīs daudz negaidītu pārsteigumu. Jums jāpalēnina dzīves ritms, citādā veidā jāpieiet darbam, savai manierei dzīvot un mīlēt. Būs jāsastopas ar negaidītām grūtībām, taču jūs gaida arī patīkami pārsteigumi. Šis gads ir pārejas periods, laiks, kad ieturēt pauzi. Nevajag atvēzēties uz lieliem projektiem, labāk izmantojiet šo laiku, lai pārdomātu, izpētītu situāciju, atpūstos vai, vēl labāk, paņemtu atvaļinājumu gada garumā. Sajūtot, ka dzīves ritms palēninās un zemūdens akmeņi kļuvuši saskatāmāki, nekrītiet panikā. Atejiet nost no rutīnas, no visa ierastā, dzīvojiet pēc sava prāta. Pilnveidojiet hobijus un kādu no tiem ieviesiet ikdienas darbā. Attiecībās ar mīļoto var iezīmēsies atsvešinātība un vientulība (gribēta vai uzspiesta), un tas pār jums dominēs. Praktiski tas izskatīsies kā īslaicīga šķiršanās, (laika veltīšana sev un savām vēlmēm), savstarpējās sapratnes pazušana vai pilnīga attiecību saraušana. Vientuļos sagaida negaidīta, brīnumaina tikšanās, taču nesteidzieties uzreiz izdarīt secinājumus.

8.individuālais gads

Šis gads būs īpaši labvēlīgs tiem cilvēkiem, kuri raduši strādāt, un kuriem darbs ir pirmajā vietā. Visi jūsu plāni un mērķi tiks novesti līdz pozitīvam rezultātam. Jūs būsiet pārpilni ar idejām un enerģiju, kas labvēlīgi ietekmē jūsu darbību. Šim gadam ir ļoti svarīga, pat noteicoša nozīme, jo esat cikla posmā, kas raksturo savā veidā “algas dienu”. Iepriekšējos gados uzsāktie projekti sāks dot savus rezultātus. Beidzot saņemsiet novērtējumu par paveikto. Šis ir ražas novākšanas gads, bet viss atkarīgs no tā, ko jūs iesējāt. Negatīvais: jums nāksies samaksāt par pieļautajām kļūdām, bet tas var būt sāpīgi. Pozitīvais: jūs sasniegsiet cerētos rezultātus. Ja jums ir plāni, idejas un ambīcijas, tad laiks ir pienācis! Gada laikā jums būs daudz iespēju tās realizēt. Tas var izpausties kā pavirzīšanās uz augšu karjerā, ienākumu palielināšanās, kāda svarīga līguma parakstīšana. Šis gads svarīgs arī finansiālā ziņā vai ar to, ka iegādāsieties nekustamo īpašumu. Komforta palielināšana. Tiem, kuri ir piesardzīgi, gads būs labvēlīgu investīciju periods. Kaislības, greizsirdība, jūtas līst pāri malām… atpūsties jums nenāksies! Tiem, kuri pārī, vajadzēs izdarīt kopsavilkumu, pieņemt lēmumus, kas jau sen nobrieduši. Ja spriedze jau eksistēja, tad šajā gadā tā var novest pie īslaicīgas vai galīgas šķiršanās, bet lēmums būs jāpieņem pašiem. Ja jūtas ir savstarpējas, tad šis gads dos manāmu uzlabojumu, un jūs kopā izlemsiet savu nākamo likteni. Vientuļajiem parādīsies iespēja iepazīties, esiet gatavi daudziem romantiskiem piedzīvojumiem.

9.individuālais gads

Laiks aizdomāties par savu dzīvi un izmainīt to, kas jums traucē dzīvot līdz 100 gadiem… Savā veidā parakājieties sevī, saprotiet, kas jums nav tā, kā vajadzētu, un kas neļauj gūt dzīvē pilnīgu apmierinājumu. Tas ir pats labākais periods izmainīt sevi uz labo pusi, vēl jo vairāk tādēļ, ka gada numeroloģija jums to palīdzēs izdarīt. Jūsu cikla pēdējais etaps, gads svārstās no vienkāršas tīrīšanas līdz pilnīgai dzīves pārskatīšanai. Gads nav vienkāršs. Taču tas ir nepieciešams, jo palīdzēs izprast jūsu dziļākās motivācijas, atvieglos stāvokli, atļaus iegūt lielu patstāvību. Visa cikla laikā jūs daudz esat uzkrājuši, un tagad ir vērts atbrīvoties no liekā. Neaizmirstiet, ka tas, kas iesākts 9. gadā, parasti ir īslaicīgs. Nav vērts uzsākt ambiciozus projektus. Var tikt vaļā no apnikuša darba, no visa, kas traucē. Ja gadījums ļauj, izmainiet savu darbošanās veidu, lietu stāvokli, pielieciet punktu izpildāmajam darbam. Iespējams, ka jums stāv priekšā sen iesākta nekustāmā īpašuma, auto pārdošana, noslēdzas projekta fāze. Jebkurā gadījumā pavērojiet situāciju no malas. Šajā gadā jūs sagaida jūtu daudzveidība. Viss, kas jums likās viduvējs, nogurdinošs, nu beigsies. Jūs sajutīsiet iekšēju spriedzi, garastāvokļa maiņu, vajadzību pēc mīlestības, kas lielāka par visu un varbūt kādreiz bijusi. Tas var izpausties, pārskatot mīlas un draudzības attiecības, pie īslaicīgas vai galīgas attiecību saraušanas, kad tuvojas šķiršanās. Ja attiecības svarīgas, pie tām vajadzēs stipri piedomāt. Uzsāktās jaunās attiecības būs īslaicīgas. Gads tam nav paredzēts.


Comments are closed.