Paduses kasīšana

Vispirms ar labo roku pakasa kreiso padusi, tad ar kreiso roku – labo padusi. Pēc tam sevi jānosauc burvju vārdā: «Es esmu tas (tā), kas kasa padusi!» Tas darbojas, jo kreisā roka mūsu apziņā asociējas ar pagātni, labā – ar nākotni. Kasot „pagātnes” padusi, mēs stimulējam uzkrātās zināšanas un pārnesam tās uz „nākotnes” padusi, transformējot veiksmi.

Nakts uz mācību grāmatas, lai iegūtās zināšanas nostiprinātu

Vakarā pirms eksāmena jāpaņem tā priekšmeta mācību grāmata, kurš nākamajā dienā jākārto. Lappusēs, kurās dotas atbildes uz eksāmena jautājumiem, jāieliek grāmatzīmes. Grāmata trīs reizes jāapsaitē ar sarkanu lenti un jāsaka: „Labās grāmatzīmes – tās man palīdzēs atcerēties, aizpildīt baltos plankumus, nostiprināt atmiņu. Kamēr es gulēšu, atbildes savirknēsies manā galvā, bet uz rīta pusi tās tur būs stingri iesēdušās. Mans vārds ir likums!”

Labā atzīme

Pusnaktī pirms eksāmena jāatver vēdlodziņš, pa to jāizbāž vaļēja ieskaišu grāmatiņa un trīs reizes skaļi jāsauc: „Cūkas laime, uzķeries!”

Pārliecības gūšana

2-3 dienas pirms eksāmena jānoformulē savs nodoms (mutiski vai rakstiski): „Es tādā un tādā datumā, tādā un tādā eksāmenā pavisam vienkārši saņemšu teicamu atzīmi!”

Vakara vizualizēšana

Vakarā pirms aizmigšanas jānodzēš gaisma, jāizslēdz mūzika, jāapguļas gultā un jāaizver acis. Jāatslābinās un lēni jāskaita no 50 līdz 1. Tiekot līdz vienam, jāiedomājas (jāvizualizē) eksāmens – kā pieiesiet pie pasniedzēja, iedosiet atzīmju grāmatiņu ar savu uzvārdu, kā pasniedzējs atvērs to vajadzīgajā vietā un ierakstīs „teicami” (vai „labi” – kā vēlaties). Pēc tam jāpacenšas aizmigt. Tas jādara 2 dienas pirms eksāmena, bet vēlreiz jāatkārto vakarā pirms eksāmena.

Labais sūtījums

Jāsūta pasniedzējam domās mīlestības apliecinājumi – jādomā, kā jūs viņu apbērsiet ar rožu ziedlapiņām, cik ļoti jūs viņu mīlat. Jāatkārto vairākas reizes.

Vērtīgas dāvanas

Domās jāstādās priekšā, kā jūs „uzpērkat” pasniedzēju – dāvināt dažādas vērtīgas lietas: mašīnu, dzīvokli, ziedus, rotaslietas, gleznas ar puskailām sievietēm, briljantus, konfektes utt. Viss atkarīgs no tā, vai pasniedzējs ir vīrietis vai sieviete. Jāiedomājas, kā jūs dāvanu pasniegsiet, kā saņēmējs priecāsies, kā tā viņam piestāvēs.

Galvenais – visus darīt labā noskaņojumā, kā spēlējoties. Un ticēt rituālu varenajam spēkam.