Simorona naudas rituāls

Jūs kādreiz esat rausuši naudu ar lāpstu? Burtiskā nozīmē? Nē? Tad pamēģiniet! To vajag darīt labāk kompānijā, jo darbojas tā saucamā apļa enerģētika, kad to sūta uz Visumu vesela grupa cilvēku. Nosēdieties ap galdu un sāciet galda viduūmest monētas – labāk dzeltenā krāsā.  Tad viens no sēdošajiem paņem mazu lāpstiņu un sāk naudu raust pie sevis. Pārējie parasti smejas, uzmundrina un parāda monētas, kas paripojušas tālāk. Pēc tam sāk visu no sākuma, un rauš kāds cits, kuram vajag naudu.

Simorona rituāls „Pelde naudā”

Paņemam glīti sagrieztus zaļa papīra gabaliņus, uz kuriem ar zaļu flomāsteru uzrakstām naudas vērtību pēc saviem ieskatiem. Piepildām vannu ar ūdeni kā parasti, pievienojam putas, eļļas, sāli utt., vēlams zaļā krāsā. Paņemam līdz glāzi šampanieša vai vīna. Ieguļamies vannā, jūtamies kā karaliene, iedzeram un pa vienam metam vannā zaļos papīriņus. Jo vairāk, jo labāk. Tie līp pie jūsu ķermeņa, bet jūs tai laikā varat skaitīt afirmācijas uz naudu, uzsaukt attiecīgus tostus u.t.t.

Tas jādara augošā mēnesī.

Zeķes

Pirmdienā novelkam zeķubikses un uzkarinām uz lampas (sievietes). Ceturtdienā novelk zeķes un arī karina uz lampas (vīrieši). To darot, jāsaka: „Es esmu tā (tas), kas karina zeķubikses (zeķes) uz lampas”. Jātur diennakts.

Naudai

Kāpostu sagriezt ar šķērēm, pieliek garšvielas, olu. Cep pīrāgu un cienā ciemiņus, pie sevis domājot: „Es esmu tā, kas izcepa naudas pīrāgu”.

Galvenais – visus darīt labā noskaņojumā, kā spēlējoties. Un ticēt rituālu varenajam spēkam.