Simorona rituāls slavas piesaistīšanai

Paņemam lielu papīra lapu un zīmējam televizora ekrānu. Tad ekrāna vietu akurāti izgriežam, bet iegūto rāmīti piestiprinām pie spoguļa tā, lai tajā atspoguļotos mūsu seja. Un katru reizi, ieskatoties spogulī, jāsaka: „Mana popularitāte aug ar katru dienu!”

Nomaini apavus – iesoļo jaunā dzīvē

Gribi sākt jaunu dzīvo profesionālajā sfērā – nomaini kurpes.

Gribi sākt jaunu dzīvi, kurā vajadzēs daudz „karot”, nomaini zābakus.

Gribi sākt jaunu dzīvi, kas pilna mīlestības un kaisles, nomaini balles kurpītes.

Gribi sākt jaunu dzīvi komfortā – nomaini čības.

Simorona rituāls „Es – karaliene!”

No šīs dienas jūs esat karaliene! Izdomājiet sev visu jaunu – vārdu, bagātus un aristokrātiskus senčus. Un uzvedieties kā karaliene. Tikai kā īsta karaliene, kas kalpo savai tautai, neaizmirstot arī pat sevi. Neaizmirstiet palikt šajā tēlā uz visiem laikiem, un pavisam nemanāmi jūsu dzīve kļūs par pasaku.

Zīmējiet – sevi, savas vēlmes, savus smaidošos tuviniekus un apkārtējo pasauli. Un atcerieties, ka jūs tagad esat cita! Tātad – labsirdīga, priecīga, mīloša, laimīga! Jebkurā situācijā sev to atgādiniet.

„Katru dienu 3 brīnumi”

No rīta, kad pamosties, pasaki sev domās „šodien notiks trīs brīnumi”, noklikšķini ar pirkstiem, sakot „atļauju” un turpini dienu kā iesākts. Vakarā pirms gulētiešanas paņem iepriekš iekārtoto „brīnumu blociņu” un padomā, kas ir tas, kas pa dienu noticis. Pieraksti šos brīnumus. Tie var būt dažāda veida – iekārotā prece ar atlaidi, bērns pats izpildījis mājas darbu, piezvanīja kāda sena draudzene, vīrs iznesa miskasti utt. Mazie brīnumi ar katru dienu kļūs lielāki! Galvenais nosacījums – šos brīnumus pasūti katru rītu!

Simoroniskais – Fenšui

Uz fēna uzraksta „šui”, pielīmē. Pūš telpā gaisu.

„ES esmu tā, kam mājas ir labs fenšui”.

„ES esmu tā, kam galvā labs fenšui”.

Galvenais – visus darīt labā noskaņojumā, kā spēlējoties. Un ticēt rituālu varenajam spēkam.