Balons

Paņemiet gaisa balonu un uz tā uzrakstiet, cik kilogramus vēlaties „nomest”. Tad piepildiet to ar ūdeni, aizsieniet un izmetiet pa logu uz ielas.

Superdiēta

Paņemiet tīru papīra lapu un uzrakstiet uz tā „Superdiēta”. Lieciet to sev zem dibena vienmēr, kad gribat apsēsties. Šīs tehnikas būtība – jūs burtiski „sēžat uz diētas”.

Jods uz vēdera

Paņemiet jodu un izdariet ar to uzrakstu savas nabas apvidū:

„Es novājēju par 3 kg”. Pēc tam ar jodu pāri uzrakstam pārvelciet tādu kā sietiņu un 30 minūtes guliet uz vēdera. Šajā laikā notiek svara pazemināšanās process.

Maģiskā duša

Kad esat dušā, izrunājiet sekojošu frāzi: „Paldies tev, tauciņi, par darbu un aizsardzību! Karš beidzies – jūs esat atlaisti rezervē, izkūstiet un barojiet manas smadzenes!”

Soļu virtene

Pastaigas laikā vizualizējiet, kā ar katru soli jūs pakāpeniski atbrīvojaties no liekajiem kilogramiem. Varat soļu ritmā atkārtot sekojošu frāzi: „Viens solis, divi soļi, taukus zaudēju uz visiem laikiem!”

Brīnišķīgā dušas želeja

Nopērciet parastu dušas želeju un svinīgos apstākļos uz tās uzrakstiet „Želeja novājēšanai”. Jūs varat tai piestiprināt arī skaistu etiķeti ar uzrakstu „Antitauki”.

Izmantojiet katru reizi, kad ejat dušā.

Tievinošais krēms

Nopērciet sejas krēmu un uzlīmējiet uz tā etiķeti: „Krēms pret liekajiem kilogramiem”. Regulāri to lietojiet, skaitot dzejolīti:

Katru dienu paliek mazāk
Mani mīļie tauciņi.
Tagad esmu laimīga,
Skaista un smaidīga!

Galvenais – visus darīt labā noskaņojumā, kā spēlējoties. Un ticēt rituālu varenajam spēkam.