Janvāra īpašais piedāvājums E-instrukcijas ar 20% atlaidi!

Tagad ir iespējams izzināt sevi, savus bērnus un apkārtējos pašam! Jebkurā laikā, kad vien vēlaties! Tematiskās e-mācības / instrukcijas ir izveidotas kā drukājams materiāls, lai katrs pats varētu iegūt vajadzīgo informāciju, ietaupot laiku un resursus, braucot uz mācībām, pērkot grāmatas vai konsultējoties ar speciālistu. Viss, atbilstoši tēmai ir apkopots vienuviet, atzīmējot un aprakstot svarīgāko, lai lēmumu varētu pieņemt patstāvīgi. Attiecīgā tēmā, materiāls var aizstāt konsultantu. (piem. izvēloties sev jaunu uzvārdu, bērnam liekot vārdu vai meklējot piemērotāku dzīves vietu)

Ieguvumi:

  • Izzini kad un kur vien vēlies
  • Materiāls ir kā instrukcija ar neierobežotu termiņu, un noder jebkurā laikā, kad tas paliek aktuāli
  • Instrukcija, kas palīdz pieņemt lēmumus sev un arī saviem tuviniekiem
  • Nav jāpārlasa daudz grāmatas vai materiālus, kur jāizanalizē, kas īsti noteiktā tēmā būs svarīgākais, kas ir patiess vai kas ir mums piemērotākais. Būtiskākie apraksti konkrēti, pa punktiņiem.
  • Nav jātērē laiks un nauda braucot uz semināriem.

Materiāli piemēroti ikvienam, gan bez kādām zināšanām numeroloģijā, gan kursu studentiem, kas vēlas papildus vēl pilnveidot noteikto tēmu. Informācija balstās uz zināšanām un pieredzi, kas iegūta no 2008.gada. Materiālu autore sertificēta numeroloģe Dita Blūma – Balinska

Šobrīd pieejamās tēmas:

  • Vārda un uzvārda izzināšana. Noderēs, ja vēlme mainīt uzvārdu, vai saprast kā ģimenē veidojas katram liktenis. Maksa 45 eiro (janvārī -20% atlaide)
  • Bērna vārda izvēlei. Noderēs, ja gaidāms mazulis, kā arī jau esošiem vecākiem, lai labāk izzinātu savas atvases. Maksa 45 eiro (janvārī -20% atlaide)
  • Dažādi numeroloģiskie instrumenti. Noderēs tiem, kas vēlas vairāk izzināt apkārt notiekošo. Maksa 45 eiro (janvārī -20% atlaide)

Par tēmām vairāk šeit: http://simboli.lv/e-instrukcijas/

Interesenti pieteikties var rakstot – simboli@simboli.lv

ℹ️ Konsultē: Dita Blūma – Balinska, sertificēta numeroloģe, projekta www.simboli.lv autore, viena no Latvijas Numerologu biedrības dibinātājām, žurnāla Citādā Pasaule un citu laikrakstu regulāru publikāciju autore.