Austrumu jeb Ķīniešu Jaunais gads

Austrumu Jaunais gads jeb Čūskas gads 2025

Par Čūskas gadu 2025.

Austrumu Jaunais gads katru gadu tiek svinēts citā datumā. Tas nav noteikts kalendārajā sistēmā, jo balstās uz Saules un Mēness ciklu savstarpējo saskaņu. Pēc Saules gada dzīvnieks iestājas 3./4. februārī.

Tradīcijas, rituāli un Jaunā gada svinēšana sākas otrā Mēness cikla pirmajā dienā pēc ziemas saulgriežiem. Šis laiks Austrumos tiek uzskatīts par īpaši spēcīgu un nozīmīgu gan dabas procesos, gan cilvēku dzīvē. Tas ir enerģētiski bagāts gada brīdis, kad ir  unikālas iespējas mainīt un uzlabot dzīves kvalitāti.

Tāpēc mūsu ierastais Austrumu jeb Ķīniešu Jaunais gads 2025. gadā sāksies 29. janvārī pl. 14:36 pēc LV laika, un tas būs Zaļās Čūskas gads. Šo Čūskas gadu pārvalda Koka stihiju.

Austrumu kalendārs ir cieši saistīts ar cikliskumu, kur viss sākas ar jaunu mēnesi. Šis datums var svārstīties no janvāra beigām līdz februāra vidum. Ķīniešu kalendārs sastāv no 60 gadu cikla, kas savukārt sadalīts piecos 12 gadu periodos. Katrs no šiem gadiem tiek simboliski pārstāvēts ar kāda dzīvnieka tēlu, kura izvēle balstās uz senām leģendām. Šie dzīvnieki nav tikai simboli, jo tie atspoguļo konkrētas īpašības, kas ietekmē gada enerģētiku, cilvēku uzvedību un rakstura tendences.

Šis Austrumu jeb Ķīniešu Jaunais gads ir saistīts ar Fenšui sistēmu jeb dzīvniekiem un stihijām. Un tā ir praktiska sistēma, kas piedāvā vienkāršus, bet efektīvus risinājumus, lai uzlabotu savu dzīvi. Bieži vien izmaksas ir minimālas vai pat nekādas. Galvenais ir veikt pārmaiņas pakāpeniski. Enerģiju nevar pilnībā mainīt, to iespējams līdzsvarot. Svarīgākais solis ir attīrīšana, tikai pēc tam ieviešot simbolus. Simboli darbojas kā enerģijas pastiprinātāji, bet tikai tad, ja vide un nodomi ir tīri. Pretējā gadījumā simboli var pastiprināt to, kas nav vēlams.

Ņem vērā, ka ir zinātniskais fenšui un simboliskais. Šeit tiek skatīts viss saistībā ar simbolisko fenšui. Nopietnai mājas pārbūvei, iekārtošanai, izveidošanai noteikti ir jāņem vērā šis īstais, zinātniskais fenšui.

Svarīgi ir arī pievērst uzmanību savai attieksmei. Simboliem ir spēks pastiprināt attiecīgas emocijas, un tos nedrīkst uztvert vieglprātīgi. Katrs var apsvērt, ko šobrīd vēlas aktivizēt savā dzīvē, vai veselību, harmoniju, labklājību vai kādu citu sfēru. Galvenais, ka to ko dari, to dari ar apdomu un mērķtiecību.

Zaļās Čūskas gads būs īpašs periods, kas virza mūs uz dziļāku pārdomu, intuīcijas un gudrības ceļu. Čūska, būdama miera un vieduma simbols, nes sevī gudrību un transformācijas spēku. Zaļais Koka elements piešķir šim gadam svaigumu, elastību un augšanas iespējas. Tas ir laiks, kad dabas un iekšējā harmonija būs galvenie vadmotīvi.

Čūskas gada maģija ir radošums, pārdomas un harmonija

Čūskas gada simboli ir gudrība un izlēmība.
Čūskas gadi ir intelektuāli piesātināti un radoši. Tas ir laiks, kad uzsvars tiek likts uz pārdomām, stratēģiju un gudrību. Lai arī šajā gadā dominēs harmonija, tomēr veiksme būs sabiedrotā tiem, kas apdomīgi un mērķtiecīgi virzīsies uz priekšu. Čūska simbolizē pacietību un iekšējo spēku, tādēļ šis ir gads, lai pārdomāt dzīves izvēles un pieņemt stratēģiskus lēmumus.

Finanses un plānošana
Čūskas gadā veiksme būs ar tiem, kas prot taupīt un plānot ilgtermiņā. Impulsīvi izdevumi un neapdomīgi ieguldījumi nebūs labvēlīgi. Tā vietā uzsvars jāliek uz uzkrājumu veidošanu un saprātīgu finanšu pārvaldību.

Attiecības un personīgā izaugsme
Šis gads dod iespēju veidot dziļas un stabilas attiecības. Ja esat gatavs atvērties un klausīties savā sirdsbalsī, var rasties ne tikai nozīmīgas draudzības, bet arī stipra mīlestība. Harmoniskas attiecības, kas veidojas Čūskas gadā, bieži vien kļūst par pamatu ilgtermiņam.

Radošums un personības attīstība
Čūskas gads ir ideāls laiks, lai attīstītu savas prasmes, iegūtu jaunas zināšanas un apgūtu radošus hobijus. Tas ir intelektuāls periods, kad lēnām, bet mērķtiecīgi var izstrādāt lielus plānus. Izmantojiet gada enerģiju, lai attīstītu personību un rastu atbildes uz dziļiem jautājumiem.

Čūskas gada svinēšanas tradīcijas un iedvesma:

Pirmais un galvenais būs mājas sagatavošana Jaunajam gadam. Te piedāvāju mājas kārtošanas un tīrīšanas rituālus pēc sektoriem, kas sadarīti atbilstoši debespusēm. (Informācija jau drīzumā)

Interjers un simbolika
Čūskas gada sagaidīšanai var izrotāt māju ar spīdīgiem elementiem, dabas motīviem un koka stihijas simboliem. Dzīvi augi, koka figūriņas un dabīgi koka elementi papildinās mājas interjeru, radot harmonisku un līdzsvarotu atmosfēru.

Apģērbs Jaunajam gadam
Izvēlieties apģērbu melnā, zelta vai zaļos toņos. Sievietēm piemēroti būs pieguļoši vakarkleitas tērpi, kas atgādina čūskas ādas faktūru, bet vīriešiem tā var būt eleganta kaklasaite vai krekls košākā tonī. Aksesuāros priekšroka dārgakmeņiem, īpaši briljantiem, kas simbolizē greznību un izsmalcinātību.

Svētku galds
Galdam jābūt pārdomātam un greznam. Pievērs uzmanību jūras veltēm, mazām zivīm un smalkiem gaļas ēdieniem. Čūska mīl izsmalcinātību, tādēļ neaizmirsti par delikatesēm un māksliniecisku galda noformējumu.

Sāc Čūskas gadu ar labām domām, sakārtotu vidi un skaidriem nodomiem. Gudrība, radošums un harmonija būs Tavi ceļabiedri visa gada garumā

Galvenās tendences 2025. gadam apvienojot 9 viedumu un čūskas prātu. Tomēr atceries, ka visu pamatā ir Tavs individuālais gads pēc kura vislabāk likt nodomus un mērķus.

Gatavošanās Jaunajam gadam

Austrumu Jaunais gads jeb Čūskas gads 2025

Tuvojoties Austrumu Jaunajam gadam, kad iestājas Zaļās Čūskas gada stihija pēc Saules kalendāra ir 2025. gada 3. februārī, bet ierasti svinēšana un tradīcijas ir pēc Mēness kalendāra, kas šogad sākas ar jaunu mēness ciklu, kas ir laikā no 29. janvārī pl. 14:46 – 30. janvāra pl. 9:18 pēc Latvijas laika.

Svarīgākais ir pievērsties tam, lai atbrīvotos no vecā un dotu iespēju jaunajam!

Sfēras, kuras var pārskatīt līdz 28.janvārim paralēli mājas tīrīšanai ir:

  • Iepriekšējā gada mērķu, vēlmju, Sarkano lapu pārskatīšana un stingra izvērtēšana. Gan salikt plusiņu par to, kas ir, gan padomāt par to, kas nav.
  • Apsolījumu izvērtēšana. Vai kādam nav kas solīts un neizdarīts? Te ietilpst arī intelektuālais apsolījums sev. Piemēram, kā ar mācībām, kursiem, semināriem, pirktajiem PDF. Vai esi noklausījies, izlasījis visu ko iegādājies?
  • Nozīmīgo pirkumu diagnostika. Gan praktiskās lietas, gan intelektuālās. Vai izmanto, vai noder, vai esi apmierināts ar savu izvēli?
  • Nenokārtotu attiecību vajadzība Tavā dzīvē. Ja lasot šo uzreiz galvā radās doma par kādu situāciju vai personu, tad tas ir aktuāli. Ja nevaru iedomāties, tad šo pat nedomā.
  • Sava izskata, stila, personības kritiska novērtēšana. Vai esi apmierināts par to, kā pēdējā gadā esi sevi lolojis, mīlējis, nosodījis? Ko varētu mainīt? Padomā.
  • Un protams, mājas fiziskā atbrīvošana. Novērtē esošo, izsapņo vēlamo un panāc reālo. Katrs stūrītis vai atvilktnīte ko sakārtoti būs ieguvums Tev pašam. Tieši tāpēc 18. janvārī sāksim mājas tīrīšanu pēc sektoriem un debespusēm.
  • Viss atkarīgs no Tevis paša. Atrod laiku sev!

Par iepriekšējo gadu Sarkanajām lapām piebildīšu tiem, kas vēl to nav darījuši.

  1. Sarkanās lapas raksta katru gadu pirmās mēness dienas ietvarā, kad ir Austrumu Jaunais gads.
  2. Pēc sarakstīšanas tās var atvērt ne ātrāk kā pēc sešiem mēnešiem. Kad laiks pagājis un tuvāk nākamajam Jaunajam gadam, tad var sākt apskatīt, kas un kā jau ir realizējies un pie kā, iespējams pašam vairāk jāpiedomā, jo piemirsies.
  3. Rakstot jauno lapu, var rakstīt arī vēlmes no iepriekšējās, kas vēl nav piepildījušās, tikai piedomāt vai nevajadzētu savādāk formulēt. Pārraksta ar domu, ka iepriekšējais tiek “anulēts”.
  4. Veco lapu var paturēt, kā arhīvu vai iznīcināt, ja vairs nav aktuāla.

Arī Vēlmju kolāžas var pārskatīt un paturēt, atjaunot, uzlabot. Neaktuālo liekam arhīvā vai iznīcinām.

(“arhīvs” šajā gadījumā ir kāda kaste vai lāde, kur turam savas vēstures, piemiņas lietas, ko gribas paturēt. Tai nav jābūt viesiem vai obligātai, bet skaistai un definētai. Tādu veido tikai tiem, kam sajūtas saka, ka tādu vajag)

Lai vieglāk fizisko tīrīšanu saorganizēt, piedāvāju piedalīties kopējā pasākumā katram savās mājās! Sākam sestdien, 18.janvārī! Līdz tam meklējam kompasu un sadalām savu dzīves vietu sektoros 🙂

Mājas sektori un to attīrīšana

Austrumu Jaunais gads jeb Čūskas gads 2025

Tas nav tikai par Vēlmju lapām…
Tas ir par veselu sistēmu… Enerģijas maiņu tavā vidē! Novērtē savu.
Māja ir tā vieta, kur pavadām ļoti daudz laika. Tai ir jābūt mūsu miera ostai un oāzei.
Šo to mums var pačukstēt mājas numurs, bet enerģijas kvalitāti radām paši. (par mājas numuriem nākamo nedēļu ielikšu blogā, ja interesē, ieskaties)

Tāpēc šī tradīcijas par mājas sektoru diagnosticēšanu un attīrīšanu ir tik svarīgas. Tikai uz labiem pamatiem var celt ko nozīmīgu.

Madāma Veiksme ir cimperlīga. Pavēro no malas. Atver durvis un novērtē. Cik ļoti vēlies ieiet savās mājās, ja skaties apzināti vērojot.

Tieši sāpīgākās vietas ir pirmais, kas jārisina pie katra sektora.

Pirmais ar ko sākam:

  • uzzīmējam mājas plānu vai sameklējam jau esošu.
  • nosakām ampēram kur ir centrs.
  • nosakām, kur ir Ziemeļu virziens.
  • savelkam astoņos sektoros. Paraugs bildē.
  • sarakstām virzienus Z,D,R,A,ZR,DR,ZA,DA.
  • izskatām un vizualizējam katra sektora plānu ar reālo mājas vietu.
  • gaidām info par katru virzienu. Dienu pirms, būs par nākamo dienu.
  • sākam no mājas centra, jo tā ir vieta, kur krustojas visas enerģijas plūsmas. To sauc par “či centru”. To vajadzētu saglabāt tīru un brīvu no traucēkļiem.
  • turpināsim ar sektoriem pārvietojies pa māju pēc pulksteņrādītāja kustības no viena sektora uz nākamo. Ja zini, ka kādu dienu vēlies vairākus vai izlaist, tad labi, ja tas būtu šajā secībā, kā iet pulkstenis sākot no Ziemeļiem.
  • katru dienu katru sektoru ar kritisku aci pārskatām. Gan pēc tēmas, ko tā simbolizē, gan stihijām, kas būs minētas, gan arī reāli, kurš sektors ir “sarežģītākais” vai pilnākais.

feng shui mājas plāna kompass

No sestdienas, sociālajos tīklos katru dienu būs plāns nākamajai dienai. Līdz pat 29.janvārim, jeb līdz sāksies Jaunais gads. Sekojat līdz un atceraties, ka to jūs darāt sev, nevis citiem! (Laicīgus atgādinājumus saņems arī tie, kas pieteicās e-pastos)

Plānam varēs sekot līdz arī te, šajā sadaļā!

Līdz tam atgādinu – ņemam kompasu, nosakām virzienus, skatoties no mājas centra un nākamās 8 dienas parūpēsimies par katru sektoru. Sektorus dala apmēram, noskatoties, kur ir katrs virziens. Tie kopā ir 8. Var cītīgi pēc mājas plāna, var apmēram. Te centimetru precizitāte nebūs tik būtiska. Galvenais saprast virzienu.

Katrs paņem tik, cik vēlas, nekas nav obligāts!

Mājas centra nozīmē pēc feng shui

Mājas Centrs

Sestdiena, 18. janvāris

Kopējā revīzija. Centrs, kas simbolizē visa mijiedarbību un veselību.

Elements – Zeme. Krāsa – dzeltena, terakota, oranža, bēša, smilšu

Svarīgi, lai mājas centrs nav pārblīvēts un spēj radīt plūsmu.

Dienas laikā apskaties katru no sektoriem. Rīt sāksim ar Ziemeļiem. Ja jūti, ka kāda cita zona prasa lielāku uzmanību, piepalīdzi tai arī citās dienās. Bet kopējā fonā zonu secību nevajadzētu mainīt. Var kādu dienu izlaist, kādu dienu divas, bet virziens, lai saglabājas.

Svarīgi ir paņemt no šī visa tik, cik sajūtas akceptē.

Sāc meklēt 27 dažādas lietas, ko 28.janvārī vajadzēs izmest kā rituālu.

Viens no punktiem, ko veic pirms Austrumu Jaunā gada ir 27 dažādo lietu izmešana. Tas simbolizē saiknes pārraušanu ar veco, kas jau savu nokalpojis. Princips ir tāds, ka no savas vides atlasa 27 dažādas lietas no kurām jāatbrīvojas noteiktā veidā. Skaitlis 27 tiek uzskatīts par spēcīgu, jo tas apvieno harmoniju un noslēgumu, dodot vietu jaunam sākumam. Un melns maiss ir tas, kas simboliski absorbē negatīvo enerģiju

Lietām jābūt dažāda veida. Nederēs, ja ir 10 zeķes un 10 burku vāciņi. Te svarīgi ir, lai katra būtu savādāka. Kāda ieplīsusi krūze, rakstāmais, beidzies šampūns, saskrāpēts disks, bojāts aizkars utt. Tās var būt vecas, nevajadzīgas vai bojātas lietas, kuras vairs nerada prieku vai neizpilda savu funkciju. Tātad tās var būt pilnīgi jebkādas, bet svarīgi, lai ir dažādas. Atlases laikā saglabā skaidru nodomu, ka ar šīm lietām atbrīvojies no visa, kas kavē tavu attīstību un labklājību.

Visu var sākt jau vākt pamazām un atlikt līdz 28.janvārim.

28.janvārī jeb 29.mēness dienas ietvarā visas 27 lietas jāliek melnā miskastes maisā un jāizmet tur, kur vismaz 24h neies garām. (bet tur, kur tās tiks utilizētas, nevis paliks). Tie var būt kādi publiskie atkritumu konteineri vai kas cits. Kad lietas aiznestas un izmestas, turpinām darboties ar pārējiem darbiem un pirms Jaunā gada noteikti sāls vanna vai duša.

Lai novērstu liekas domas, kārtojot un tīrot var skaitīt afirmācijas atbilstoši zonai.

  • Es mīlu savu ķermeni un daru visu, lai tas būtu vesels un stiprs.
  • Manā dzīvē valda harmonija, un tā atspoguļojas manā veselībā.
  • Manas domas un emocijas atbalsta manu fizisko un garīgo labsajūtu.
  • Es pateicos savam ķermenim par spēju būt veselam un enerģiskam.
  • Mana enerģija pieaug, un es katru dienu jūtos arvien spēcīgāks.
  • Mana dzīve ir piepildīta ar spēku, prieku un labklājību.
Ziemeļu virziens un tā nozīme feng shui

Ziemeļi

Svētdiena, 19. janvāris

Ziemeļu sektors, kas simbolizē karjeru ne tikai darbā, bet visās dzīves jomās.

Ziemeļi. Elements – Ūdens. Krāsa – melna, zila, debeszila.

Šajā sektorā parādās viss, kas saistīts ar jūsu darbu un izaugsmi. Pēc attīrīšanas tas var palīdzēt uzkāpt pa karjeras kāpnēm, palielināt algu, iegūt vēlamo darbu, izmainīt profesiju – viss atkarīgs tikai no jūsu mērķiem un centieniem. Jo vairāk šī tēma mums ir aktuāla, jo vairāk mums jārūpējas par mājas Ziemeļiem.

Paskatāmies, kas tur atrodas. Ja ir kādas nevajadzīgas vai vecas lietas, kā arī pārblīvēti plaukti, tad savu mērķu sasniegšanā būs jāpārcieš zināmas grūtības. Šeit svarīga ir enerģijas plūsma.

Lai novērstu liekas domas, kārtojot un tīrot var skaitīt afirmācijas atbilstoši zonai.

  • Mani talanti un prasmes palīdz man augt un attīstīties darbā.
  • Es izvēlos darbu, kas sniedz man prieku un piepildījumu.
  • Manā dzīvē ir skaidrs virziens, un es eju pa savu ceļu ar pārliecību.
  • Es atklāju jaunas iespējas, kas veicina manu profesionālo izaugsmi.
  • Mans darbs ir nozīmīgs, un tas rada labumu gan man, gan apkārtējiem.
  • Manas pūles vienmēr tiek novērtētas, un es ar prieku sasniedzu savus mērķus.
Ziemeļu austrumu virziens un tā nozīme feng shui

Ziemeļaustrumi

Pirmdiena, 20. janvāris

Ziemeļaustrumu sektors, kas simbolizē gudrību un zināšanas.

Ziemeļaustrumi. Elements – Zeme. Krāsa – bēša un visi brūnie toņi.

Attīrīšanai svarīgs sektors, ja jums ģimenē ir skolnieki un studenti. Palīdz gūt sekmes un saglabāt iegūtās zināšanas. Šī sektora attīrīšana palīdzēs pilnveidoties – kļūt gudrākiem, daudzās lietās atrast risinājumus, kā arī pēkšņi saprast daudzu notikumu patieso būtību un jēgu.

Ja šajā sektorā ir aizsprostojumi, tad bieži mums ir problēmas arī ar atmiņu, nevedas darījumi un pieļaujam daudz kļūdu kādos nozīmīgos lēmumos!

Lai novērstu liekas domas, kārtojot un tīrot var skaitīt afirmācijas atbilstoši zonai.

  • Es esmu atvērts mācībām un arvien dziļākai izpratnei par dzīvi.
  • Man ir pieejams iekšējās gudrības un zināšanu avots.
  • Es uzticos savai intuīcijai, kas mani vienmēr vada pareizajā virzienā.
  • Es redzu pasauli kā vietu, kas pilna mācību un iespēju.
  • Katru dienu es gūstu jaunas zināšanas, kas bagātina manu dzīvi.
  • Es esmu pateicīgs par spēju augt un mācīties katru dienu.
Austrumu virziens un tā nozīme feng shui

Austrumi

Otrdiena, 21. janvāris

Austrumu sektors, kas simbolizē ģimeni, tā ir dzimtas enerģija.

Austrumi. Elements – Koks. Krāsa – zaļa.

Ģimenes lietas, vecāku un bērnu, vecvecāku un mazbērnu savstarpējās attiecības – tas viss parādās šajā sektorā. Par to rūpējoties, jūs varat būtiski uzlabot klimatu ģimenē un pat palīdzēt gūt ģimenes pieaugumu! Šīs ir sava veida saknes, kas dod pamatus mūsu dzīvei. Mēs katrs esam radušies lielākā vai mazākā ģimenē. Nav nozīmes, vai tā ir jums līdzās vai nav. Pamati ir vērtība un ģimene ir viena no mūsu lielākām pamatvērtībām. Attīrot šo sektoru, mēs varam nostiprināt nākotni, celt savu ģimenes laimi. Kamēr pamati ir nestabili, tikmēr nevaram nekur augstu tikt. Rūpīgi pārskatām, vai mūsu pamatos nav krāmi un nevajadzīgas lietas.

Lai novērstu liekas domas, kārtojot un tīrot var skaitīt afirmācijas atbilstoši zonai.

  • Mana ģimene ir drošs un atbalstošs pamats manai dzīvei.
  • Es ar mīlestību rūpējos par saviem tuvākajiem, un viņi mani atbalsta.
  • Mūsu ģimenē valda harmonija, cieņa un siltums.
  • Es esmu pateicīgs par saikni ar savu ģimeni, kas mani bagātina un stiprina.
  • Mūsu ģimenes saites kļūst arvien stiprākas un mīlestības pilnākas.
  • Mani tuvākie vienmēr ir man blakus, un mēs kopā radām skaistas atmiņas.
Dienvidu austrumu virziens un tā nozīme feng shui

Dienvidustrumi

Trešdiena, 22. janvāris

Dienvidaustrumu sektors, kas simbolizē bagātību un labklājību.

Dienvidaustrumi. Elements – Koks, Krāsa – zaļa, violeta.

Šis sektors atbild par bagātību, uzplaukumu un visu, kas ar to saistīts, tai skaitā arī varu. Tas ir nosacīti, jo nauda dod varu, brīvību un neatkarību. Rūpējoties par šo sektoru, iespējams iegūt visu, ko vēlaties. Jo pārpilnība un uzplaukums var izpausties dažādos veidos, ne tikai naudas izteiksmē! Šis ir viens no cilvēku mīlētākiem un pieminētākiem sektoriem. Noteikti nepieciešams par to rūpēties un kopt ne tikai gadu mijā, bet katra mēneša 29. mēness dienā pēc mēness kalendāra. Mūsdienās daudz kas ir atkarīgs no finansēm. Nevaram mēs gribēt kaut nelielu stabilitāti, ja šajā zonā valda nekārtība un disharmonija. Noteikti rūpīgi izanalizējam, ko glabāt šajā vietā. Viss, kas tur ir, savā ziņā vairojās… Arī negatīvais…

Naudas tēmās ļoti svariga ir arī enerģijas apmaiņa. Gan domās, gan vārdos, gan darbos. Paldies, ka dalies ar maniem ierakstiem ar draugiem, sociālajos tīklos vai pārsūtot e-pastos. Arī tā ir enerģijas apmaina un ļauj labāk visam darboties. Tā pat vari man ari uzsaukt kafiju par visu šo ieguldīto informatīvo darbu 🙂 (spied uz vārda “KAFIJA” un atvērsies links, kur to droši vari izdarīt). Lai top! 

Lai novērstu liekas domas, kārtojot un tīrot var skaitīt afirmācijas atbilstoši zonai.

  • Esmu atvērts pārpilnībai un labklājībai savā dzīvē.
  • Nauda viegli un brīvi plūst pie manis no dažādiem avotiem.
  • Es prasmīgi pārvaldu savus resursus un ar tiem vairoju savu labklājību.
  • Pateicība par to, kas man ir, piesaista arvien vairāk bagātības.
  • Es dzīvoju harmonijā ar pārpilnības enerģiju, kas mani vienmēr atbalsta.
  • Mani ieņēmumi vienmēr pieaug, sniedzot man drošību un prieku.
Dienvidu virziens un tā nozīme feng shui

Dienvidi

Ceturtdiena, 23. janvāris

Dienvidu sektors, kas simbolizē slavu ikvienā dzīves jomā.

Dienvidi. Elements – Uguns. Krāsa – sarkana.

Slavas sektors (tāds ir oficiālais nosaukums, taču dotais sektors atbild arī par veiksmi dzīvē, popularitātes sasniegšanu un kāpšanu augšup pa karjeras kāpnēm) palīdzēs jums apmierināt savu godkārību. Šis mājas sektors jūs atbalsta kā personību, palīdz gūt panākumus un atzinību sabiedrībā. Jūs varat ne tikai nostiprināt savu reputāciju darbā, bet arī gūt popularitāti un pat slavu visā savā darba laukā (ja pēc tās tiecaties).

Biznesam palīdz laba reputācija, tādēļ pievērsiet uzmanību slavas sektoram. Turklāt var notikt arī citas izmaiņas: bizness paplašināsies, kas automātiski ienesīs vairāk naudas; jums radīsies spēki uzsākt darbu, kas jūs saista, bet līdz šim nezin kāpēc to darīt baidījāties; jūs sāksiet saņemt atbalstu no tiem, kas agrāk jums neuzticējās. Sastrēgumi šajā sektorā var radīt sajūtu, ka par jums nerunā to labāko, atsauksmes vai nu nav vai ir negatīvas, kā arī var rasties nepiemēroti cilvēki jums apkārt.

Lai novērstu liekas domas, kārtojot un tīrot var skaitīt afirmācijas atbilstoši zonai.

  • Mani panākumi iedvesmo un atbalsta citus.
  • Es vienmēr daru labāko, ko spēju, un tas piepilda mani ar lepnumu.
  • Manas prasmes un talanti tiek augstu novērtēti un atzīti.
  • Es dalos ar savām zināšanām un gūstu cieņu no apkārtējiem.
  • Mana pozitīvā attieksme un mērķtiecība piesaista veiksmi un panākumus.
  • Es ar pārliecību eju uz priekšu, zinot, ka mani gaida panākumi.
Dienvidu rietuma virziens un tā nozīme feng shui

Dienvidrietumi

Piektdiena, 24. janvāris

Dienvidrietuma sektors, kas simbolizē mīlestību, attiecības un laulības.

Dienvidrietumi. Elements – Zeme. Krāsa – terakota un visas zemes nokrāsas. Aktivizējas ar sarkano.

Otra populārākā tēma, kas cilvēkiem mūsdienās ir aktuāla. Dienvidrietumu sektors glabā sevī varenu potenciālu, kas spējīgs nozīmīgi uzlabot jūsu mīlestības, seksuālās un sociālās attiecības ar cilvēkiem. Šīs zonas attīrīšana un aktivizācija palīdzēs atdzimt laulāto attiecībām, piesaistīt jaunus draugus, atrast ceļabiedru dzīvei. Tādēļ jūsu mājvietas dienvidrietumu sektoram jākļūst par īstu Mīlestības saliņu, kas runā par mīlestību, izsaka mīlestību un piesaista mīlestību. Tad tas palīdzēs jums realizēt savus sapņus par mīlestību un laimi dzīvē. Jebkuri krāmi un liekas lietas šajā zonā var graut mūsu jau esošās attiecības un arī radīt problēmas jaunu, veiksmīgu attiecību izveidošanai.

Lai novērstu liekas domas, kārtojot un tīrot var skaitīt afirmācijas atbilstoši zonai.

  • Es esmu pelnījis mīlestību un pieņemu to ar pateicību.
  • Manas attiecības ir piepildītas ar cieņu, harmoniju un sirsnību.
  • Es dalos ar mīlestību, un tā vienmēr atgriežas pie manis vairākkārt.
  • Mana sirds ir atvērta patiesām un dziļām attiecībām.
  • Es cienu sevi un partneri, radot drošu un siltu vidi mīlestībai.
  • Mīlestība manā dzīvē plaukst un rada prieku katru dienu.
Rietumu virziens un tā nozīme feng shui

Rietumi

Sestdiena, 25. janvāris

Rietumu sektors, kas simbolizē bērnus, kā arī jebkuru citu jaunradi.

Rietumi. Elements – Metāls. Krāsa – balta, metāliska, zelta un sudraba.

Šajā sektorā parādās viss, kam ir kāda saistība ar bērniem (jūsu, svešiem, nākamajiem vai esošajiem). Tādēļ šī sektora attīrīšanai jāpievērš liela uzmanība. Turklāt, nedrīkst aizmirst, ka šī zona atbild arī par radīšanu.

Tādēļ, ja jūs esat cilvēks ar radošu profesiju, ja sevī nēsājat kādu radošu projektu vai tiecaties pēc artistiskas pašizpausmes, tad šis sektors ir vajadzīgs arī jums. Tieši šajā rietumu sektorā jūs varat nodarboties ar jebkura veida radīšanu. Ja šo zonu atstājam novārtā, tad varam ieslīgt rutīnā, kā arī tas var traucēt mūsu attiecībām ar bērniem. Bērni ir dārgākais, kas mums ir. Runājam mēs par to vai nē, bet katra māte sirdī saprot, ka nekā dārgāka nav par viņas bērnu. Pat negribot mēs varam sabojāt attiecības, iekšēji to nevēloties. Ārēji radīti šķēršļi ir neizskaidrojami un šķēršļi Rietumu sektorā var būt viens no rādītājiem.

Lai novērstu liekas domas, kārtojot un tīrot var skaitīt afirmācijas atbilstoši zonai.

  • Manī plūst nebeidzams radošuma avots, kas iedvesmo mani un citus.
  • Mani projekti un idejas vienmēr tiek realizēti veiksmīgi.
  • Es radu prieku un skaistumu gan sev, gan apkārtējiem.
  • Manas attiecības ar bērniem ir siltas, atbalstošas un harmoniskas.
  • Es uzticos savam radošumam, kas man palīdz pārveidot dzīvi.
  • Manas idejas piepilda manu dzīvi ar jēgu un pievieno tai vērtību.
Ziemeļu rietumu virziens un tā nozīme feng shui

Ziemeļrietumi

Svētdiena, 26. janvāris

Ziemeļu Rietumu sektors, kas simbolizē mūsu palīgus, autoritātes un veiksmīgus ceļojumus.

Ziemeļrietumi. Elements – Metāls. Krāsa – balta, metāliska, zelta un sudraba.

Tas ir mājas saimnieka sektors, tādēļ vairāk ietekmē tieši saimnieku. Šis sektors tāpat saistās ar cilvēkiem, kas jums dzīves ceļā sniedz savu palīdzību: autoritātēm, kolēģiem, vadītājiem. Pareizi aktivizējot, sektors par palīdzēt labvēlīgi noskaņot jums svarīgus cilvēkus, kā arī sniegt palīdzību no visnegaidītākajiem avotiem. Šis mājas sektors atbild arī par ceļojumiem. Tādēļ cilvēkiem, kuri sapņo doties kruīzā, iesaku šim sektoram pievērst īpašu uzmanību. Problēmas šajā vietā var noturēt mūs 4 sienās un neļaut paplašināt redzesloku. Un pat tajos gadījumos, kad esam nolēmuši kur doties, var rasties šķēršļi vai brauciens nenest gandarījumu. Ilgstoši atstājot novārtā Ziemeļu Rietumu sektoru, no mums var novērties tie, kas mums svarīgi, lai mēs saņemtu īstos norādījumus īstajā vietā un laikā.

Lai novērstu liekas domas, kārtojot un tīrot var skaitīt afirmācijas atbilstoši zonai.

  • Manā dzīvē vienmēr ir cilvēki, kuri mani atbalsta un palīdz.
  • Es ar prieku un uzticību dodos jaunos ceļojumos un piedzīvojumos.
  • Katrs ceļojums man nes jaunas iespējas un prieku.
  • Es atrodos drošībā, lai kur es arī dotos.
  • Dzīve manā ceļā sūta cilvēkus, kas palīdz sasniegt manas ieceres.
  • Es esmu pateicīgs par palīdzību, kas vienmēr nāk īstajā brīdī.
Mājas centra nozīmē pēc feng shui

Vēl nozīmigas lietas...

Pirmdiena, 27. janvāris

Noteikti ķeramies pie ledusskapja, ārdurvīm un naudas puķes.

Kad esam cītīgi izgājuši cauri visiem mājas sektoriem, tad ķeramies klāt dažām nozīmīgām lietām.

Ledusskapis simbolizē mājas pārpilnību un ģimenes labklājību. Svarīgi ir to iztīrīt gan no iekšpuses, gan ārpuses. Atkausēšana saldētavai ar būtu vēlama. Noteikti izmetam ārā visus produktus, kas bojāti, kā arī tos, ko zinām, ka neēdīsim. Pārskatām termiņus, lai tiešām atbrīvotos no liekā. Iztīrām visu cītīgi, bet der atcerēties, ka tieši tīrīšana ar prieku palīdz atbrīvoties no sastrēgumiem naudas lietās. Regulāra ledusskapja tīrīšana palīdz attīrīt materiālo enerģiju. Izvairies no bojātām durvīm. Ledusskapja durvīm un rokturim jābūt nevainojamā stāvoklī, jo tās simbolizē piekļuvi resursiem. Ledusskapis ir saistīts ar ūdens enerģiju, tāpēc nevajadzētu to novietot tieši pie plīts (uguns elements) vai pārāk tuvu ieejas durvīm (enerģijas aizplūšana).

Ledusskapim labi būt piepildītam ar kvalitatīviem produktiem, bet ne pārlieku pilnam. Tas simbolizē līdzsvarotu pārpilnību.

Ja veiksi rituālu ar šampanieša/dzirkstošā vīna ielikšanu, tad atceries, ka to var darīt tikai tīrā ledusskapī. Citādi tam nav nozīmes. Tam jāsimbolizē pārticību un tāda var būt tikai tīrā vietā.

Naudas puķe, kas var būt gumijkoki, biezlapes, krasulas, jeb puķes, kuru lapas ir apaļas un biezas. Ja puķe nīkuļo, tā diemžēl ir jāmet ārā. Un iesākoties jaunajam gadam, varam dot mājienu draugiem, lai uzdāvina jaunu. Tieši dāvināta, ir tā, kas labākā. Ja puķe ir laba un augoša, tad noteikti notīrām tās lapas un arī pašu podu, kurā tā atrodas. Samīļojam un aprunājamies. Šī nav tikai puķe, bet rezultāts. Izturieties tā, it kā jau būtu saņemts rezultāts un katra jauna izdīgusi lapa atnesīs jaunas iespējas…

Pēc fen šui mājas ārdurvis simbolizē enerģijas plūsmas galveno ieeju mājā, tās tiek dēvētas par “mājas muti”, caur kuru ienāk dzīves enerģija. Tās ietekmē mājas iedzīvotāju labklājību, veiksmi un veselību. Durvis simbolizē aizsardzību un drošību, kalpojot kā robeža starp ārējo pasauli un mājas privāto telpu. Harmoniski iekārtotas un labi uzturētas ārdurvis palīdz piesaistīt pozitīvu enerģiju un iespējas, kā arī nodrošina enerģijas plūsmas līdzsvaru. Tāpēc tām jābūt tīrām, stabilām un vizuāli pievilcīgām, bez bojājumiem. Tā pat svarīgi ir nodrošināt, lai pie durvīm nebūtu šķēršļu, kas bloķē enerģijas plūsmu, un lai tās būtu labi apgaismotas, jo tas simbolizē skaidrību un palīdz ienākt labklājības enerģijai. Neatkarīgi no tā, kādā sektorā tās ir. Rotājumi, talismani, piemēram, paklājiņi ar labvēlīgiem simboliem vai puķupodi, var stiprināt pozitīvo enerģiju, bet tiem ir jābūt atbilstošiem pēc debess puses virziena. Harmoniski iekārtotas un labi uzturētas ārdurvis noteikti kļūst par ceļu uz mājas iemītnieku harmoniju un labklājību.

Vēl papildus pievēršamies drēbju skapim un pagultēm, veļas kastēm.

Drēbju skapis ir ļoti aktuāla lieta mūsu mājās un dzīvē. Var teikt, ka kamēr neesam atbrīvojušās no vecajām drēbēm, tikmēr netiekam pie jaunām. Jo vairāk atbrīvosimies no drēbēm, ko tāpat nevelkam, jo dosim iespēju atnākt jaunām. Tas pats arī attiecas uz drēbēm, ko taupām nebaltām dienām vai, ja nu atkal notievēsim, paliksim apaļāki utt… (par nebaltām dienām lieki piebilst, ka tas, kam mēs krājam, tas arī pienāks… padomājam, vai ir tā vērts…). Paveramies ar kritisku aci! Vai tiešām visas tās drēbes mums vajag? Atceramies, ka ir cilvēki, kam tiešām nav ko vilkt… Pārdot, atdot labdarībā, piedāvāt draugiem, izmest… variantu ir daudz, izvērtē kuras ko pelnījušas. Kad esam atbrīvojušies no liekā, noteikti sakārtojam visu! Atceramies par apaviem – tos neieteiktu glabāt augstākos plauktos par jostas vietu, jo tas var radīt neuzticību.

Pagultes un veļas kastes arī ir īpašas uzmanības vērtas. Noteikti atbrīvojamies no liekā. Šeit var glabāt tikai tīrās gultas veļas un segas, spilvenus, kas nepieciešami miegam. Jebkuras citas lietas traucē miega kvalitāti.

atbrīvoties no vecā un rakstīt baltās lapas

Veco prom...

Otrdiena, 28. janvāris

Otrdiena, 28. janvāris pārskatām visu, atbrīvojamies no vietām, kas gausāk gāja prom un ir liekas, kā arī veicam nozīmīgus rituālus Pūķa gada pavadīšanai!

Lai no kaut kā atbrīvotos, labi izmantot 29. mēness dienu.

Lai veiksmīgi sagaidītu Jauno gadu, ir godam jāpavada Pūķa gads.

Svarīgākie darbi 28. janvārī:

  • Ja vēl kādi palikuši, tad atbrīvoties maksimāli no krāmiem un pievēršamies mājas tīrīšanai.
  • Melnā miskastes maisā savācam 27 nederīgas lietas un izmetam ārā tur, kur tajā un nākamajā dienā vairs neiesim garām. Kāpēc 27 lietas? Skaitlis 27 tiek uzskatīts par spēcīgu, jo tas apvieno: 2 (harmonija, līdzsvars) un 7 (iekšējā gudrība, garīgā izaugsme). 2 + 7 = 9, kas simbolizē pilnīgumu un noslēgumu, dodot vietu jaunam sākumam. Pirms sāc, skaidri definē savu nodomu, piemēram: “Es atbrīvojos no visa, kas mani kavē, un atveru durvis jaunām iespējām.”
  • Mazgājam māju ar ūdeni, kam piejaukts nedaudz terpentīna vai sāls. Pēc mājas tīrīšanas izmetam ārā visas slotas un lupatas. (Tā var būt laba tradīcija vismaz reizi gadā nomainīt šīs lietas). Tīrot māju, atbrīvojas no visa vecā un liekā, kas pa gadiem ir sakrājies (ja to dara regulāri, tad no tā, kas ir sakrājies tikai iepriekšējā gadā), lai, sākoties jaunajam gadam, var mājā ielaist Jaunā gada laimi.
  • Paskaties vēlreiz uz ledusskapi, tam svarīga īpašā tīrība. Tas savā ziņā simbolizē labklājību.
  • Dedzinām sveces, kadiķus, skandinām zvaniņu. Sākam no mājas ārdurvīm un stūros no augšas uz leju.
  • Ieejam sāls vannā vai noskalojamies dušā.
  • Atrisinām strīdus un pārpratumus ar visiem – ģimeni, draugiem, radiem vai vienkārši paziņām. Protams, ja šādi pārpratumu vai strīdi ir.
  • Naudas maka iztīrīšana, vecā nomaiņa (jaunu iekārtot vai esošo pārkārtot varēs Jaunajam gadam iesaķoties)
  • Baltās lapas rakstīšana, kur minam visu, ko nevēlamies, lai pārnestu uz jauno gadu. Īsumā – uz baltas lapas sarakstām visu, no kā gribam tikt vaļā un kas mūs iepriekšējā gadā traucējis: bailes, dusmas, kādas personīgās neveiksmes, citu cilvēku attieksme, nespēja organizēt savu laiku – jebko, no kā vēlamies tikt vaļā. Raksta tikai uz vienas lapas puses. Var izmantot vairākas lapas. Tad lēnām pārlasām, atvadāmies, aizmirstam, saplēšam, sadedzinām un noskalojam WC.
sagaidām austrumu jauno gadu

Sagaidām jauno

Trešdiena, 29. janvāris pl. 14:46

Trešdien, 1.mēness dienas ietvarā, 29. janvārī pl. 14:46 – 30. janvāra pl. 9:18 pēc Latvijas laika sagaidām jauno mēness ciklu un Jauno gadu! Nav jāķer konkrēta minūte, labi iekļauties tajā laikā.

Gada enerģija mainās pēc Saules kalendāra un tas notiek vienmēr ap 3-4to februārī. Šogad tas ir 3. februārī.

Tradīcijas un svinēšanu skatās pēc mēness kalendāra. Tas sākās ar pirmo mēness dienu un iekļaujas ciklā. Tātad, sagaidot 29. janvārī pl. 14:46 – 30. janvāra pl. 9:18 pēc Latvijas laika.

Sagaidot jauno gadu, svarīgi iekļauties maģiskajā laikā

  • Tātad, jau iesākoties Jaunajam gadam, kārtīgi izvēdinām māju. Atveram visus mājas logus un durvis! Ielaižam jauno enerģiju.
  • Šampanietis ir luksusa dzēriens, kas simbolizē panākumus un dzīves svinēšanu. Turēšana ledusskapī norāda, ka esi gatavs svinēt katru dzīves brīdi un piesaistīt vairāk pozitīvu notikumu. Tāpēc šajā laikā ledusskapī ievietot šampanieti vai dzirkstošo vīnu (simbolizē labklājību un kalpo kā simbols, lai mājās būtu pārpilnība un pozitīvas enerģijas plūsma), kam tur jāstāv visu gadu (to dara tikai iepriekš iztīrītā!) Kad šampanietis ir ievietots, noskaņojies uz pozitīvām domām un pateicību, piemēram, domās apstiprinot, ka Tavs ledusskapis vienmēr būs pilns pārpilnības, un Tava dzīve harmonijā. Tie, kas to dara katru gadu, var iepriekšējo izdzert un vietā likt jaunu.
  • Vienu, īpaši svarīgu vēlēšanos uzrakstām uz mini pergamenta papīra (cepampapīra), sadedzinām, pelnus ieberam glāzē ar šampanieti un izdzeram. (ļoti labi darbojas, ja ģimenē ir viena liela vēlme un to dara visi, kas iesaistīti un var)
  • Jauna maka iekārtošana (vai labi iztīrīta iepriekšējā)
  • Tā kā nauda mīl gaismu, tad visas darbības, kas saistās ar naudu cenšamies veikt kamēr gaišs, piemēram – ielikt makā 3 vienādas naudaszīmes vai to imitācijas no sarkana papīra, ielikt ledusskapī trīs vienādas monētas ar ģerboni uz augšu, palikt naudaszīmi zem virtuves galdauta, makā ielikt ķīniešu monētiņas, zvīņas utt.
  • Sarkanās lapas rakstīšana, kur minam visu, ko šajā gadā vēlamies realizēt. Īsumā – ņemam sarkanu lapu un mierīgā gaisotnē rakstām visas vēlmes, darbus, domas, ko vēlamies sasniegt nākamajā gadā (lapai tikai no vienas puses). Izdomājam kārtīgi un vērīgi apsveram. Visu, ko vēlamies, noformulējam precīzi, norādot arī, kāpēc mums tas ir vajadzīgs. Klāt pierakstām izpildes termiņus. Rakstām tagadnes formā. Esiet uzmanīgi, jo tas darbojas – ir pārbaudīts! Sarakstīto lapu salokām un noglabājam savas dzīves vietas Dienvidaustrumu sektorā. Tur arī var šajā laikā pielabināties ar monētiņām, naudas puķi u.c. sarkanīgiem un naudīgiem aksesuāriem.

Jaunā gada enerģijai piemīt liels spēks, tādēļ jābūt ļoti uzmanīgiem ar to, ko domā un saka. Sekojiet savām domām, darbiem, tāpat arī tam, ko jūs ēdat un ar ko komunicējat. Šeit arī radies maģiskais rituāls ar vēlmju rakstīšanu uz sarkanajām lapām.

Aktivizē tikai tās zonas, kas ir aktuālas! Nedrīkst pārspīlēt! Nav jēga aktivizēt, ja zona nav iztīrīta! Esiet uzmanīgi un ticiet! 

Veiksmi Jums Jaunā gada sagaidīšanā!

Talismani

Īss celvedis BAGUA zonām

Veselība – centrs

Bīstamie simboli – Zaļa, melna un zila krāsa, taisnstūrveida formas

Centrā talismanus neliek.

Karjera – ziemeļi

Bīstamie simboli – Sarkana krāsa, zemes krāsas, kvadrāta formas

Talismani: Fontāniņš, akvārijs, metāla trauks ar ūdeni, metāla pakavs, radošais loks, spoguļi, ar sarkanu lentīti sasietas ķīniešu monētas, „vēja mūzika”, bruņurupucis, zivis un to attēli 

Gudrība, zināšanas – ziemeļaustrumi

Bīstamie simboli – Zaļa, melna un zila krāsa, taisnstūrveida formas

Talismani: Globuss, grāmatas, radošais loks, kristāli, naudas pods (ar zeltu vai tā imitāciju), „vēja mūzika”, čūska

Ģimene – austrumi

Bīstamie simboli – kamīns, sveces, trijstūra formas, sarkanas krāsas un metālisku priekšmetu pārbagātība

Talismani: Dzīvi augi ar lapiņām uz augšu, zaļš koks kublā – „ģimenes” koks, augošs bambuss vai bambusa kociņi, ūdens attēli, ģimenes fotogrāfijas, radošais loks, nefrīta olas, Fu-sins ar bērnu un persikiem, mēness dieviete, zaļais drakons, drakons ar pērli. Dievība Geneša

Bagātība – dienvidaustrumi

Bīstamie simboli – Kamīns, sveces, metāla priekšmetu vai sarkanas krāsas pārbagātība, trijstūra formas

Talismani: Fontāniņš, akvārijs ar zelta zivtiņām, zivtiņas stikla kolonnā, puķes ar apaļām lapiņām (vijolīte), zaļi taisnstūri, bagātības un uzplaukuma simboli, radošais loks, liels ametists, ķīniešu monētas, visiespējamākie ķīniešu bagātības dievi (Hotejs, zvaigžņu sirmgalvji u.c.), sunīši, bruņurupucis, trīskāju varde, burukuģis.

Slava – dienvidi

Bīstamie simboli – Ar ūdeni saistīti objekti, melna un zila krāsa, spoguļo, viļņotas formas

Talismani: Kamīns, sarkanas sveces, gleznas ar saules uzaušanu, augi, sarkani trijstūri, zaļas krāsas priekšmeti, ziedošu saulespuķu vai magoņu attēli, diplomi un apbalvojumi, sava fotogrāfija ar priecīgu seju, savu vēlēšanos saraksts, radošais loks, kristāla sienas lampa, kristāla piramīda, Feniksa attēls, gaiļa vai pāva attēls, pāva, gaiļa vai baloža spalvas, zirgs

Mīlestība un Laulība – dienvidrietumi

Bīstamie simboli – Bildes ar vientuļu sieviešu attēliem, zaļa, zila un melna krāsa, taisnstūrveida formas

Talismani: Divas sarkanas sveces, kvēpināmais ar aromātiskiem kociņiem, kristāli, kalnu attēli, jaunajiem pāriem peonijas, svaigi ziedi, sirds veida priekšmeti vai to attēli, bildes ar laimīgiem pāriem, šokolādes konfektes, radošais loks, lietas pa pāriem (divas vāzītes, divi spilveni, divi svečturi, divas mandarīnu pīlītes, dzērvju, gārņu, papagaiļu vai baložu pāru attēli, nefrīta vai kristāla olu pāris utt.), sarkanas vai dzeltenas krāsas vāzes, sarkani ķīniešu lukturīši, „vēja mūzika”, mēness feja, dubultās veiksmes simbols, „mistiskais mezgls”

Bērni un radīšana – rietumi

Bīstamie simboli – Sveces, kamīns, sarkana un zaļa krāsa, trijstūra formas, ūdens simbolu pārbagātība

Talismani: Zvaniņi, pakavi, metāla priekšmeti (vāzes, glāzītes), bērnu fotogrāfijas, bērnu zīmējumu izstāde, radošais loks, kustošās rotaļlietas (mobilās), kristāli, kristāla ola, bērns ar persikiem

Palīgi un ceļojumi – ziemeļrietumi

Bīstamie simboli – Sveces, kamīns, sarkana un zaļa krāsa, trijstūra formas, ūdens simbolu pārbagātība

Talismani: Metāla zvaniņš, metāla pakavs, cilvēku – darbaudzinātāju portreti, tālu eksotisku zemju attēli, radošais loks, kristāli, dievība Geneša

Tulkojums iedvesmojoties no dažādām fen šui grāmatam. 

sarkano vēlmju lapu rakstīšana

Sarkanās vēlmju, nodomu un ieceru lapas

Kad un kā pareizi tās rakstīt:

♥️ Sarkanās lapas rakstīšana.♥️

Sarkanās lapas rakstīšana ir ļoti sena tradīcija Austrumu Jaunajā gadā. Tā ir kā vēlmju, nodomu un ieceru sēkla, kas iesēta pareizā laikā. Sarkanā krāsa simbolizē aktivitāti, kas apvīta ar mīlestību. Lapa katru gadu ir sarkana, bet rakstāmlietas krāsu var izvēlēties atbilstoši stihijai, kāda tuvojas. 20255. gadā tas ir koks, līdz ar to der arī zaļie toņi.

♥️ Sarkanā lapa ir lapa, kur minam visu, ko šajā gadā vēlamies realizēt. Īpaša nozīme ir iekļaut tās tēmas, kas ir Tavas pēc numeroloģijas, individuālā gada. Svarīgi 2025.gadā iekļauties 29. janvārī pl. 14:46 – 30. janvāra pl. 9:18 pēc Latvijas laika.

♥️ Ņemam sarkanu A4 lapu un mierīgā gaisotnē rakstām visas vēlmes, nodomus, darbus, domas, ko vēlamies sasniegt nākamajā gadā (tikai viena lapa un tikai no vienas puses). Fonā var aizdedzināt sarkanu sveci.

♥️ “Manas vēlēšanās uz 2025. gadu”, “Gada sapņi un mērķi”, “Mana Jaunā Gada Enerģija”. Utt.

Nav noteikums, kas liktu rakstīt noteiktu. Svarīgākais lai Tu izjūti to kā savu.

♥️ Var sākt ar pateicību. Uzrakstīt dažus vārdus par to, par ko esi pateicīgs iepriekšējam gadam. Piemēram: “Paldies par mīlestību, veselību un iespējām, ko piedzīvoju pagājušajā gadā.” Tad noskaņojies uz savām vēlmēm. Pirms rakstīšanas uzdod sev jautājumu: Ko es patiesi vēlos savā dzīvē? Koncentrējies uz vēlmēm, kas nāk no sirds, nevis tikai uz materiālām lietām.

♥️ Izdomājam kārtīgi un vērīgi visu apsveram. Visu, ko vēlamies, noformulējam precīzi, norādot arī, kāpēc mums tas ir vajadzīgs. Rakstām tagadnes formā un noteikti maģiskās pirmās mēness dienas ietvarā.

♥️ Raksta pa punktiem (piemēram, attiecībā uz veselību, naudu, mīlestību, ģimeni, darbu, izglītību, izklaidi u.c.). Katru vēlēšanos izsaka ļoti konkrēti, norādot – ko, kad, kur, ar ko, cik daudz, cik bieži, kādā veidā utt.. atbilstoši situācijai.

♥️ Tad visu pārlasa. To var darīt arī skaļi. Tas pastiprina enerģiju un ļauj apzināti sajust savu nodomu spēku. Tad sarkano lapu divreiz uz pusēm saloka (to vēl var ielikt sarkanā aploksnē) un noglabājam savas dzīves vietas DA sektorā, vai kādas mīļākās vai aktīvākās istabas DA sektorā. Tur arī var šajā laikā pielabināties ar monētiņām, naudas puķi u.c. sarkanīgiem un naudīgiem aksesuāriem. 

♥️ Ja iepriekšējā gadā rakstīta sarkanā lapa, to gada beigās pārskata, atzīmē ar “+” to, kas ir piepildījies (ļoti uzmanīgi analizē un izvērtē to, kas ir bijis). Jauno lapu var likt uz iepriekšējās, ja secinājums, ka gribas, lai tā turpina savu darbību, vai arī, ja vairs nav aktuāli, tad var sadedzināt un jaunajā ietvert tās tēmas un vēlmes, kas ir aktuālas šobrīd.

♥️ Ja ģimenē ir mazs bērns, kurš vēlas piedalīties šādā Jaunā gada sagaidīšanā, vecāki var saprotamā veidā to izskaidrot. Bērns var nevis rakstīt, bet uzzīmēt uz sarkanās lapas ko grib.

♥️ Vēlēšanās ir pozitīva; sasniedzama; atkarīga no paša cilvēka; pierādāma (pastāv iespēja zināt, ka ir piepildījusies); ekoloģiska (pārdomāta, kā tā var ietekmēt turpmāko savā un citu cilvēku dzīvē). Katra vēlēšanās mērāma atbilstoši kā 100%. Jāņem vērā, ka konkrēta vēlēšanās rada konkrētu rezultātu, savukārt abstrakta vēlēšanās – abstraktu rezultātu.

♥️ Ja mērķis ir saistīts ar materiālajām lietām, precīzi jānorāda, cik liela naudas summa būs vajadzīga konkrētajā laika periodā (ja tas ir iespējams). Ja mērķis nav saistīts ar materiālajām lietām (izveidot ģimeni u.c.), precīzi jānorāda, kādu (nevis kuru) vēlas partneri. Ja vēlme pēc jaunas darba vietas, tad apraksta kādu vēlas, nevis konkrētu uzņēmumu.

♥️ Galvenais ir spēja skaidri atbildēt pašam sev uz jautājumu: Ko es īsti gribu? Vai tas man ir vajadzīgs? Vai es tam ticu? Svarīga spēja precīzi noteikt savu stāvokli dzīvē – uz ko cilvēks pats ir gatavs. Jāņem vērā, ka gada laikā daudz kas (pats cilvēks, apstākļi u.c.) var mainīties. Rakstīt tikai rakstīšanas pēc nav jēga. Svarīgi, lai sajūtas akceptē un tam tic, ka tas var būt. Ja uzrakstīs “man ir jahta”, tad diez vai sajūtas tam ticēs.

♥️ Iekļauj un izmanto savas gada tēmas. Atbilstoši tam, tās realizēsies daudz vairāk un efektīvāk.

♥️ Lai visiem izdodas! Paldies, ka sekojiet Simboli.lv un paldies visiem, kas novērtē, atbalsta un dalās 🙂