Izzini sevi pats. E-instrukcijas

Tagad ir iespējams izzināt sevi, savus bērnus un apkārtējos pašam! Jebkurā laikā, kad vien vēlaties! Tematiskās e-mācības / instrukcijas ir izveidotas kā drukājams materiāls, lai katrs pats varētu iegūt vajadzīgo informāciju, ietaupot laiku un resursus, braucot uz mācībām, pērkot grāmatas vai konsultējoties ar speciālistu. Viss, atbilstoši tēmai ir apkopots vienuviet, atzīmējot un aprakstot svarīgāko, lai lēmumu varētu pieņemt patstāvīgi. Attiecīgā tēmā, materiāls var aizstāt konsultantu. (piem. izvēloties sev jaunu uzvārdu, bērnam liekot vārdu vai meklējot piemērotāku dzīves vietu)

Ieguvumi:
– Izzini kad un kur vien vēlies
– Materiāls ir kā instrukcija ar neierobežotu termiņu, un noder jebkurā laikā, kad tas paliek aktuāli
– Instrukcija, kas palīdz pieņemt lēmumus sev un arī saviem tuviniekiem
– Nav jāpārlasa daudz grāmatas vai materiālus, kur jāizanalizē, kas īsti noteiktā tēmā būs svarīgākais, kas ir patiess vai kas ir mums piemērotākais. Būtiskākie apraksti konkrēti, pa punktiņiem.
– Nav jātērē laiks un nauda braucot uz semināriem.

Materiāli piemēroti ikvienam, gan bez kādām zināšanām numeroloģijā, gan kursu studentiem, kas vēlas papildus vēl pilnveidot noteikto tēmu. Informācija balstās uz zināšanām un pieredzi, kas iegūta no 2008.gada. Materiālu autore sertificēta numeroloģe Dita Blūma – Balinska

Ja interesē vēl kādas citas tēmas, droši sūti ziņu! Pamazām tiks strādāts pie nākamajām tēmām, lai pēc iespējas labāk varētu noformēt un pasniegt jums šo būtisko informāciju.