MZ – mēness zīmes
Mēness periodiski iet cauri visām 12 zodiaka zīmēm. Apmēram 2,5 dienas ir tas laiks, kad mēness atrodas vienā zīmē. Mēness zīme parāda emocionālo fonu, kas ietekmē cilvēka domas, sajūtas un kā cilvēks reaģē. Kāda ir pašsajūta un noskaņojums, ko arī varam izmatot kā palīgu praktiskām un maģiskām lietām. Tas ir kā sajūtu raksturojums, kas, saistībā ar mēness dienām un fāzēm, parāda to intensitāti.

Mēness auna zīmē
Uguns liek iemirdzēties gan acīm, gan domām. Visu vēlamies sasteigt, darīt ar steigu un rīkoties. Laiks ir kļuvis ātrāks, notikumi dinamiskāki. Cilvēki ātrāk un vairāk aizsvilstas, kļūst nepacietīgāki, iet, skrien un nemēdz atskatīties, lai lietas sakārtotu. Labs laiks aktīviem darbiem, prezentācijām, uzsākt visu, kur vajadzīga ātra rīcība.

Mēness vērša zīmē
Pacietību un rūpību. Labi izvēlēties laiku tiem darbiem, kas prasa vairāk piedomāšanu, rūpību un laika ieguldījumu. Var sakārtot finanšu lietas, radīt jaunus ieguldījumus, pievērsties kam skaistam. Pastiprinās vēlme pēc baudām, naudas un skaistām lietām. Ja ko dara, rezultāts būs saskatāms daudz ātrāk un spilgtāk.

Mēness dvīņu zīmē
Informācija pirmajā vietā. Viss notiek teorētiski, sarunājoties un risinot. Labi izteikties, debatēt, pievērsties informācijas apmaiņai. Praktiskās tēmas var palikt otrajā plānā. Labākais aktīvi darboties tajās jomās, kas prasa kustību, sarunas, pārliecināšanu. Labi dibināt kontaktus, prezentēt sevi, reklamēties, kā arī mācīties un pamācīt citus.

Mēness vēža zīmē
Viss uz sevi vērsts un jūtīgs. Cilvēki paliek noslēgtāki, aizdomājas par savām jūtām, domā par ģimeni un ģimeniskām vērtībām. Emocijas var parādīties uz āru, bet rīcība uz iekšu. Jāpiedomā par ģimenes tradīcijām un vērtībām. Veiksmīgi komunicēt, būt līdzās tieši mājiniekiem un tuviem ģimeniskiem cilvēkiem. Cilvēki visu uztver saasināti un emocionāli.

Mēness lauvas zīmē
Aktivitāte, spilgtas lietas, redzamība un cilvēku vēlme sevi parādīt, kā arī izdarīt. Visi grib vairāk būt uzmanības centrā. Labs laiks efektīviem pasākumiem, prezentācijām, publiskajām runām un sevis demonstrēšanai. Var ātrāk uzvilkties, uzjundīt jūtas un emocijas. Vajag visu skaistu, spilgtu un redzamu.

Mēness jaunavas zīmē
Rūpes un praktiskās vajadzības pirmajā plānā. Pievēršamies daudz vairāk dažādām ikdienišķām lietām un sīkumiem. Redzamas vairāk detaļas un nianses. Var ieviest kārtību savā ikdienā, visu salikt pa plauktiņiem ieviešot tādu kā ģenerālo tīrīšanu. Labi iedziļināties tajās lietās, kas prasa uzmanību un korektumu.

Mēness svaru zīmē
Priekšroka visam skaistajam, diplomātiskajam un labi saprotamajam. Cilvēki tiecas pēc skaistā, sakārtotā un harmoniskā. Labi veidot dažādas sarunas, publiskas tikšanās, pārdošanas kampaņas. Jebkurus darbus risinot, parādās vairāk iespējas. Jāizvairās no strīdiem, jo tie var ieilgt. Laiks, kad darba jautājumus var kārtot dažāda veida lietišķās sarunas.

Mēness skorpiona zīmē
Emociju un kaisles plūdi. Cilvēks paliek uzvilktāks un jūtīgāks. Daudz ko uztver vairāk uz sevi vērstu, divdomīgi un var pāršaut pār strīpu. Mierīgi nebūs, viss tiek laists cauri emocionālam fonam. Liels kārdinājumu laiks, cilvēki var aizrauties ar daudz ko azartiskāk. Viss liekas daudz vilinošāks, kārdinošāks un kaislīgāks. Vienaldzības nav.

Mēness strēlnieka zīmē
Idealizēt, domāt, vēlēties un sapņot. Vēlmes augt un attīstīties. Labi pievērsties sevis pilnveidošanai, mācībām, ceļošanai un domām par eksistenciālo. Galvenais ir virzīties uz priekšu un neskatīties atpakaļ. Tieši virzība ir tā, kas nosaka toni. Labi tikties ar gudriem cilvēkiem, skolotājiem, pievērsties izzinošajai literatūrai. Labs laiks pasākumiem un prezentācijām.

Mēness mežāža zīmē
Praktiskais laiks, kas mijas ar noteikumiem un ambīcijām. Vēlme pateikt savu pēdējo vārdu, rīkoties un saukt lietas īstajos vārdos. Daudz nopietnības, precizējumu un rāmju ikdienas notikumiem. Iespēja apdomāt, koriģēt un sakārtot visas domas, par kurām iepriekš esam tikai sapņojuši. Tā teikt, no idejām pie darbiem.

Mēness ūdensvīra zīmē
Kur ir, tur rodas – ideju vārdā radām, domājam un darām. Vēlme pēc kā jauna, nezināma, nekonkrēta. Var iepazīt nezināmo, atļauties eksperimentēt. Cilvēki apkārt var runāt savā ziņā citā valodā, tomēr pateikt daudz noderīgu lietu. Arī tehniskā puse paliek aktuālāka, viss, kas saistās ar informācijas tehnoloģijām, ir kā neatņemama ikdienas sastāvdaļa.

Mēness zivs zīmē
Lidināties sapņos, bet atrast ceļu uz sevi. Pastiprinās emocijas, intuīcija. Cilvēki paliek jūtīgāki, pievēršas vairāk ilūziju pasaulei. Grūtāk sevi saņemt rokās un koncentrēt uz praktiskām lietām. Var pastiprināties vēlme pēc garīgām tēmām. Cilvēki kļūst žēlsirdīgāki, iejūtīgāki un līdzjūtīgāki. Jābūt piesardzīgākiem uz lietām, kas prasa koncentrēšanos.