2021.gada numeroloģiskais skatījums

Numeroloģiski šis ir gads, kas dod vairāk iespēju un tai pašā laikā vairāk riska nekā iepriekšējais, kad viss savā ziņā tika likts sava veida rāmī. Tagad ir laiks paraudzīties vienlaikus atpakaļ un tai pašā laikā uz priekšu. Pārmaiņu vidusceļš, kas ir kā tilts no esošā un iespējamo. Notikumu var būt daudz, dažādu, jaušu un nejaušu. Citam tie būs milzīgi un tuvi, citam mazāki un tālāki. Noteikti neko nevar ne plānot, ne prognozēt. Galvenais censties pēc iespējām – vēro, skaties, baudi notiekošo un izvairies no notikumiem, kas ierobežo. Daudzas lietas var radīt tādu kā pārsteiguma efektu gan negaidīti, gan līdz galam neizprotami. Arī pārsteigumi var būt gan pozitīvi, gan ne tik pozitīvi. Tomēr svarīgi ir izprast, kāda visam nozīme būs ilgtermiņā. Svarīga informācija var parādīties kā tāda reklāma mūžīgi nebeidzamai filmai. Sava veida kārdinājums ar iespējām, par kurām vēl nav ne jausmas, ko iegūsim. Viss nezināmais nedaudz var baidīt,  likt gaidīt un ilgoties. Jaunas sajūtas, kas nāks līdz ar notikumiem, būs ar laiku jāsaprot pašiem un ne steigā.

Viss ir ciklisks un darbojas uz cēloņiem un sekām. Pārmaiņas noteikti būs, prognozējamas tās nav, bet lielākais ieguvums būs tiem, kas to visu baudīs, nevis pārlieku pieķersies. Viss var uzņemt lielus apgriezienus, likties nekontrolējams, tomēr jāatceras, jebkuras pārmaiņas tikai pēc laika var iedot labākus rezultātus, nekā sākumā var likties. Ne visus skar vienots fons, ir tādi, kurus skar vairāk, bet ir arī tikai vērotāji. Svarīgāk ir skatīties, ko dod individuālie gadi. Jebkura prognoze nav apsolījums, bet gan rīcības sekas.

Janvāris

It kā ir, bet tomēr nav. Uzsākot jauno gadu, mūs vienmēr pavada jaunas cerības. Ja kāds gaida uz brīnumu, tas to sagaidīs, tikai šoreiz nedaudz vēl jāpagaida. Lielākos priekus radīs ģimene un kopā būšana. Milzīgu lomu spēlēs spēja uzticēties ne tikai tuvajiem, bet galvenais tiem, kuriem ticam. Pievilt var ātri, bet atgūt uzticību dažreiz nevar vispār. Ieklausāmies tajos padomos, kas izklausās loģiski, prātīgi un praktiski. Nekam nevajag akli ticēt, labāk noklausīties, pārbaudīt un tikai tad pieņemt par savu. Laiks, kad varam vairāk brīvos brīžus pavadīt ar bēriem, mācīt tiem, ko nozīmē uzticība, atbildība un lojalitāte. Stāstām savus piedzīvojumus, atceramies to, kas bijis, un uzburam to kā lielu pasaku. Sajūtām vajag drošu pamatu – lai uzticoties apkārt notiekošajam, nav jāķeras pie izmisuma salmiņa. Tā teikt – rakt vajag tur, kur zināma augsne. Laba raža būs tikai apkoptā vidē.

Februāris

Tas, uz ko mēs skatāmies, ne vienmēr parāda to, ko mēs redzam. Būtiski ir saskatīt to, kas katram šķiet pareizi. Nekad visiem nebūs vienādas domas par kādu konkrētu lietu. Var parādīties daudz vairāk riskantu piedāvājumu, šaubīgu solījumu. Tas pats attiecas uz visu, ko dzirdam par mums. Pārsteiguma moments nesaprotamā virzienā. Te ir saruna, te atkal tā pagaist. Šaubas kliedēs tikai pārliecinātība un pārbaudīta informācija. Ja ko nesaprotam, jautājam kaut piecas reizes. Nevar baidīties no tā, ko nezinām. Lai spertu pārliecinošu soli, noskaidrojam ceļu, pa kuru ejam. Skaisti vārdi būs kā medusmaize ausīm, bet reāls ieguvums var būt tikai ilūzijās. Skaists laiks skaistām runām, jebkuri solījumi kā laba reklāma. Iet, skriet, izzināt, noskaidrot un izbaudīt. Dažreiz labāk uz visu paraudzīties bērna acīm, ar prieku un tai pašā laikā – naivumu. 

Marts

No riska pie idejām. Ne viss dzirdēts ir tīkams. Daudz pārsteigumu, bet šoreiz to skala nav nosakāma. Tas var būt gan ar pluss zīmi, gan mīnusa. Katram savi rādītāji. Nevajag pieņemt visu kā vienīgo un pareizo patiesību. Tikai tas, kas praksē pārbaudīts, devis rezultātu, pilnveidots un personalizēts, ir pieņemams. Tukšas runas nekad tālu nav tikušas. Svarīgi ir visu vēlreiz un vēlreiz pārbaudīt. Liels uzsvars ir uz izpildīšanu. Kamēr citi runā, labāk ķerties pie darbiem. Tas ir galvenais, kas liks mums izcelties un iegūt vēlamo. Ja pabeigsim iesākto, kamēr citi tik stāstīs par iecerēm, rezultāts būs taustāms un labs. Darīt, izpildīt, vērot, analizēt, bet nepieķerties domai. Neliels risks attaisnosies, bet nevajag akli to darīt. Lai cik viss ir plūstoši, kaut kādas normas ir jāatceras. Veiksmīgi var atrast kopsaucēju starp radošo un sakārtoto. Ja kaut kas uzrunā, to izdarām – viegli, radoši un nepieķeroties.

Aprīlis

Savā ziņā tāds kā ļoti laicīgs pļaujas laiks ir sācies. Savus rezultātus var iegūt, ja pirms tam ir kas iesēts. Arī domas, mērķi un idejas spēj izaugt sasniegumos. Lieli panākumi un vērtīgi ieguvumi tiem, kas nesēž un negaida. Jārīkojas, visas vērtības plūst un mainās, līdz beidzot iegūst vajadzīgo formu. Tās var būt gan redzamas, gan dzirdamas, gan baudāmas. Var salikties dažādi punktiņi uz i. Jaunas lietas un idejas vēl jāatliek, ja tomēr kāds ko negaidītu piedāvā, ir vērts padomāt, bet tikai padomāt. Tam paredzēts būs nākamais mēnesis. Šoreiz veiksmīgāk ir pabeigt iesākto, sakārtot, parūpēties par to, kas jau ir mūsu īpašumā. Savā ziņā tieši esošā novērtēšana var iedot lielāku motivāciju jaunajiem plāniem, kas tūlīt jau parādīsies pie apvāršņa. Svarīgākais ir saprast, ka viss, kas notiek, nav tas, ko mēs vēlamies, bet tas, kas ir labāk priekš mums. Beigas var būt arī labākais sākums.

Maijs

Negaidīti (patiešām negaidīti) pavērsieni. Dažādas vētras virmo virs cilvēkiem. Aktivitātes iet uz viesiem 100. Apkārt viss virmo pēc kā jauna, satriecoša un valdzinoša. Jaunas iespējas, jauni draugi, jaunas idejas, bet nekā stabila. Viss vēl tikai kā plāni vai solījumi. Acis iemirdzas, sajūtas jūsmo, domas lidinās. Nedaudz tāda saldā ēdiena efekts. Kļūdas rodas, ja esam sailgojušies pēc drošības un sasteigsim, visu ieliekot rāmī. Mākonis ies pušu un viss tecēs prom no mūsu rokām. Jāatceras, ka viss ir mainīgs, un ieguvums var būt tikai ilgtermiņā domājot. Ja arī pašiem liekas, ka kaut ko solām, ir vērts pierakstīt, jo aizmirstot mēs negūsim neko. Lai cik viss ir vienkārši un skaisti, attiecību joma var palikt otrā plānā vai arī viss apstāsies tikai pie idejas un romantiskās fāzes. Nelielais ballīšu efekts var noturēties visu mēnesi, tikai cilvēkam pašam jāsaprot, vai to izbaudīs, vai sēdēs malā kā vērotājs. Iespējas tiek dotas katram, tikai, kurš un kā tās izmantos.

Jūnijs

Pēc kāda ilgāka laika gaisā varēs atkal varēs sajust romantisku vēsmu. Pat sarunās bez tādas nots neiztikt. Daudz varēs arī sadzirdēt priecīgas un negaidītas ziņas, bet jāturas pie tā, lai nesapriecātos par daudz. Vai visam ticēt, tas būs cits jautājums. Var būt ļoti izpušķota informācija, kas ne vienmēr pateiks pareizo, lai arī ļoti vilinoši izklausās. Var pavērties iespējas partnerības jautājumos, negaidīti piedāvājumi. Galvenais ir saklausīt pamatu, saprast, kas ir tas, ko otrs vēlējies ar to pateikt. Klusie telefoni bieži var pārtapt par bojātiem. Lieka informācija var tikpat labi sabojāt esošo, kā uzlabot. Tā robeža, ko pārkāpt, ir visai maza. Draudzības var pāraugt par mīlestību un mīlestība – par ienaidu. Satiekoties diviem viedokļiem, ir jāizvērtē, ko ņemt un ko laist tālāk. Nepieķerties nejaušām attiecībām, lai nav vilšanās. Ejam to ceļu, kuru izvēlas līdzās esošie.

Jūlijs

Sajūtas, ka gaisā vairāk ko elpot. Kā kaut kāds slogs nokritis no pleciem. Parādās vairāk viegluma, prieka, optimisma. Būtisku lomu spēlēs draugi un romantiskie partneri. Šis laiks ir burtiski jābauda. Jāpriecājas par katru sīkumu, katru notikumu un iespēju. Ja parādās problēmas, tad tās ir vairāk vieglprātības dēļ. Noskatāmies to kā tādu filmu par sevi un tikai pēc tās izdarām secinājumus. Ne viss būs tikai melnbaltās krāsās, te var parādīties arī krāsu eksplozija. Tik jāatceras, ka ne visas solītās rozes vajag uzreiz saglabāt. Labāk baudīt to, kas ir. Minūtes var paiet kā sekundes, pat nespējot aptvert, cik ātri viss iet un skrien. Prieks acīs būs kā lielākā balva, lai pēc tam redzētu iesāktajam sekas. Rezultāts vienmēr parādās pēc mērķiem un idejām. Labas lietas dzīvē ir jāsvin, tad tādas ienāk arvien vairāk. Ja tomēr rodas šaubas par dzirdēto, vērts uzklausīt vēl kāda viedokli.

Augusts

Vai robežas var būt stingrākas? Var, ja grib ielikt rāmī visu, kas kustas. Principā jebkurā kārtībā var parādīties nekārtība. Tāda kā sistēmas kļūda un nesaprašanās. Viss likās tik skaisti, bet pēkšņi par to liek maksāt un atskaitīties. Papildus noteiktumi, drošība, rakstītie un nerakstītie likumi. Ir labi, ja var visu uztvert brīvi, bet ar saviem ierobežojumiem. Smeļ tik, cik var nest, lai arī vilinājums ir milzīgs. Visu nesasmels. Labāk izvēlēties vērtīgāko. No kvantitātes jāvirzās tikai un vienīgi uz kvalitāti. Sajūtas uzlabot var atpūta, miers, nelielas dāvanas. Ja nejūtam novērtējumu, apbalvojam sevi paši. Pat neliels sevis radīts prieks  dos papildus pozitīvo enerģiju. Tieši tas ir tas, kas šī mēneša apjukumu var palīdzēt pārlaist. Mierīgi, nosvērti un tai pašā laikā saglabājot degsmi par notiekošo. Ikvieni notikumi var būt kā labs pamats jaunām un intensīvākām pārmaiņām.

Septembris

Var uzburt ainu no kāda lielāka rokkoncerta. Viss uzņem pamatīgu ātrumu un neprognozējamu rezultātu. Nav svarīgi, kas ko saka vai sola, ir svarīgi izvēlēties tikai to, kas pašiem patīk. Piedāvājumi var būt dažādas intensitātes, daudzuma un jaudīguma, bet visu mums nevajag. Nav īstais brīdis kādu pamatu veidošanai, jo daudzi no solījumiem var būt diezgan tukši. Kas ir, par to jūsmojam, kas nav, tas nav. Jebkuras domas un idejas par pārmaiņām jau ir apsveicamas. Galvenais palaist šo domu uz realizāciju un ļauties sapņu iedvesmai. Varbūtība, ka jau drīz atnāks reāli piedāvājumi, lai ko uzsāktu šajā virzienā, ir ļoti iespējami. Ja vēl tam visam klāt draudzīga tērzēšana, smaida trenēšana un mirkļa baudīšana, tad ne tikai diena izdevusies, bet arī mēnesis. Zaudēs tas, kas centīsies ko ierobežot un ielikt kastītē, un plusā tam visam vēl uzlikt savām vēlmēm punktu teikuma beigās.