2021. gada numeroloģiskais skatījums.

Numeroloģiski šis ir gads, kas dod vairāk iespēju un tai pašā laikā vairāk riska nekā iepriekšējais, kad viss savā ziņā tika likts sava veida rāmī. Tagad ir laiks paraudzīties vienlaikus atpakaļ un tai pašā laikā uz priekšu. Pārmaiņu vidusceļš, kas ir kā tilts no esošā un iespējamo. Notikumu var būt daudz, dažādu, jaušu un nejaušu. Citam tie būs milzīgi un tuvi, citam mazāki un tālāki. Noteikti neko nevar ne plānot, ne prognozēt. Galvenais censties pēc iespējām – vēro, skaties, baudi notiekošo un izvairies no notikumiem, kas ierobežo. Daudzas lietas var radīt tādu kā pārsteiguma efektu gan negaidīti, gan līdz galam neizprotami. Arī pārsteigumi var būt gan pozitīvi, gan ne tik pozitīvi. Tomēr svarīgi ir izprast, kāda visam nozīme būs ilgtermiņā. Svarīga informācija var parādīties kā tāda reklāma mūžīgi nebeidzamai filmai. Sava veida kārdinājums ar iespējām, par kurām vēl nav ne jausmas, ko iegūsim. Viss nezināmais nedaudz var baidīt,  likt gaidīt un ilgoties. Jaunas sajūtas, kas nāks līdz ar notikumiem, būs ar laiku jāsaprot pašiem un ne steigā.

Viss ir ciklisks un darbojas uz cēloņiem un sekām. Pārmaiņas noteikti būs, prognozējamas tās nav, bet lielākais ieguvums būs tiem, kas to visu baudīs, nevis pārlieku pieķersies. Viss var uzņemt lielus apgriezienus, likties nekontrolējams, tomēr jāatceras, jebkuras pārmaiņas tikai pēc laika var iedot labākus rezultātus, nekā sākumā var likties. Ne visus skar vienots fons, ir tādi, kurus skar vairāk, bet ir arī tikai vērotāji. Svarīgāk ir skatīties, ko dod individuālie gadi. Jebkura prognoze nav apsolījums, bet gan rīcības sekas.

Labas domas, vārdi, darbi, kas mīsies ar riskanto un praktisko. Labi mēģināt nedaudz sakārtot arī finansiālos jautājumus. Jaunas lietas solīt nevajag. Tikai to, kas jau bijis, var paveikt līdz galam. Tieši jaunās tradīcijas var mīties ar jau esošām vērtībām un dot zelta vērtus mirkļus. Galvenais būt kopā ar tiem, ko mīlam un ļaut viņiem sajust to, cik jums daudz tas nozīmē. Ģimene ir liela vērtība tieši tad, ja mēs to apzināmies un reāli novērtējam. Jebkura rutīna ar laiku nogurdina. Iespējas mainīties var dot ikvienam. Ja rodas domas par izmaiņām savā tuvajā vidē, tad īstais laiks to realizēt. Jebkura māja par savu iemītnieku var pastāstīt daudz vairāk. Nevar gribēt no visiem, lai tie ir vienādi. Gaume katram sava, novērtējums atšķirīgs. Pārmaiņu nepieciešamību var vairāk sajust pat mājās sēdētāji. Ja netaisa lielas izmaiņas, tad jāsaņemas uz mazumiņu. Lai cik aizrautīgi, nevar bēgt no atbildības.

Iespējams, ka daudzi jau tagad var sajust jau gada noslēguma emocijas. Nedaudz satraukuma, nemiera un sajūtas, ka noteikti kaut kas ir jādara. Apkārt virmo izdomas un zinātniskais gars. Jautājumiuvar būt vairāk kā atbilžu, prātam jāstrādā dubultā slodzē. Nekas nevar būt vienkārši, visu paši tik spējam sarežģīt vēl vairāk. Nav viennozīmīga harmonija, ir tikai struktūras, shēmas un grafiki. Pat ikdienas ierasto var sarežģīt līdz zinātniskajiem termiņiem. Gandarījums var būt par katru mazo sīkumiņu, kas licis aizdomāties par pārmaiņām. Liels ieguvums būs tiem, kas atradīs laiku sev, dabai un jauniem atklājumiem. Spējot atteikties no vecā, mēs atrodam sevī ko jaunu un nebijušu. Pat, ja neesam ticīgi, ir iemesls apdomāties par savām dvēseliskajām sajūtām. Darbu nevar uzlikt kā pirmo rindā. Ir jāpaveras nedaudz vairāk apkārt. Ļoti labs laiks kādām personīgās izaugsmes mācībām. Lai arī apkārt dzirdamais var likties pievilcīgs, tas ātri vien var iedvest šaubas.

Gada noslēgums ar savu atbildību un noteikumiem. Ja ko esi solījis, tad to ir jāizdara. Arī apkārtējo teiktajam ir jābūt pamatotam, tukši vārdi ir nevērtīgi. Daudz darba, rūpju un noteikumu, kas padara visu vēl vairāk nesaprotamu. Apjukums var būt, to jāpieņem. Labi, ja ir ar ko kopā to slāpēt. Dažreiz tik grūti savienojamas lietas ir atnākušas vienlaikus. Sirds, prāts un domas lidināsies, bet darbi liek tos izdarīt. Ļoti svarīgi ir koncentrēties, lai visu padarītu, kā nākas. Lai cik grūti ir koncentrēt uzmanību, tā ir nozīmīga, lai līdz galam izdarītu visu, kas vajadzīgs un apsolīts. Tikai tad, ja turi doto vārdu, vari saņemt bonusus un dāvanas. Viena no lielajām dāvanām var būt arī novērtējums, kas nav tikai kā materiāls. Arī materiāli ieguvumi var būt, tos jāprot nopelnīt gan saņemot, gan novērtējot. Drošība pirmajā vietā, neesam pārgalvīgi, izvērtējam – ko patiešām varam izdarīt, to arī darām.