Prognozēšana nav apsolījums. Tas nepateiks, kas ar konkrēto cilvēku notiks. Bet gan kādā dabas dotā cikla periodā tas ir. Tas būs kā zīme, kas norādīs kam vairāk pievērst uzmanību un no kā izvairīties, lai būtu mazāk šķēršļu. Vairāk pozitīvas pieredzes stiprina un tieši šādi pamati dod iespējas sasniegt vairāk to, kas cilvēkam paredzēts. Nav vienādu cilvēku, katram savs dzīves ceļš un katram savi resursi un liktenis, ar kuru jāvirzās, lai iegūtu pilnību un harmoniju. Atbilstoši sev, savai patiesai būtībai un vēlmēm. Esi Tu pats un izmanto atbilstošos resursus piemērotākajā brīdī.
Numeroloģijas prognožu ieteikumi ir tieši tādi. Tie ir dabas ciklu zīmes, kas parāda paredzēto. Izmanto, lai gūtu ieguvumus!
Prognozes ir cikliskas. 9 gadu cikli, kas periodiski dod savas tēmas. Sekojot līdzi iespējams saprast notikumus dzīvē un plānot izmantojot piemērotākos laikus.
No numeroloģijas viedokļa var aprēķināt gada tematiku, atklājot iespējas, notikumus un gada nozīmi. Dzīvē ir iespējams izvairīties no šķēršļiem un negatīviem notikumiem. Ja Tu dari to, kas Tev attiecīgajā gadā paredzēts, viss izdodas vieglāk. Attiecīgi katrs mēness ir ar iespējām koriģēt gada tematiku un atrast labāko veidu, lai aktīvi darbotos, vai pretēji – tieši mazāk darbotos.

E-konsultācija. 

Saņem savu gada prognozes aprakstu savā e-pastā.

Apraksts ietver gada tematiku un katra mēneša tematiku.

Maksa 21 eiro

Sūtot sev un dāvanai vairākas – būs atlaide: trīs – 10%, četras – 15% piecas un vairāk -20% atlaide

Pasūtīt iespējams rakstot simboli@simboli.lv

Prognozi iespējams pasūtīt jebkurā brīdī, attiecīgi saņemot gadam un 12 mēnešiem, no konkrētā mēneša! Piem. no 2021. gada marta līdz 2022. gada martam. 


Iegūsti instrukciju visai dzīvei!

Prognozēšana. Prognozes ir cikliskas. 9 gadu cikli, kas periodiski dod savas tēmas. Sekojot līdzi iespējams saprast notikumus dzīvē un plānot izmantojot piemērotākos laikus. Prognozes gada un mēnešu apraksts tekošajam gadam 21 eiro. Tā, kā ir deviņu gadu tēmas, kas iet uz riņķi, tad iespējams iegūt savā īpašumā arī visu 9 gadu aprakstus. Liels materiāls, kas būtu kā ceļvedis visam mūžam. Mazāk šķēršļu, vairāk sasniegumu! Šāda materiāla cena 135 eiro.


Numeroloģisko individuālo dienu rēķināšana.
Savam datuma un mēneša (gadu nevajag) cipariem pieskaiti pilnu interesējošo datumu!
Dz.datums+Dz.mēnesis+šisGads+šisMēnesis+šīDiena= Tava individuālā numeroloģiskā diena!
Rēķini, pārbaudi, pamēģini!
Piem., ja cilvēks dzimis 15. oktobrī (gads šeit nav nozīmīgs) un interesē 30. decembris 2020. gadā:
15+10+2020+30+12=8
Ērtākai rēķināšanai izmanto Skaiti Pats! Vienkārši ierakstot visus nepieciešamos ciparus!
http://simboli.lv/skaiti-pats/ (ja lieto telefonā, tad jāuzliek desktop versija, vai jālieto no datora)
1 – Idejas un mērķi. Plānot, domāt, rakstīt mērķus, vizualizēt tos un uzsākt to, ko var paspēt. Uzņemties līdera lomu, būt aktīvam un izrādīt iniciatīvu. Rīkot un rīkoties.
2 – Sadarbība un izziņa. Laiks ieklausīties otrā, pieņem lēmumus komandā, būt pacietīgam un atbalstošam. Liela loma partneriem un līdzcilvēkiem jebkuru jautājumu risināšanā.
3 – Prieks un jaunrade. Organizēt sarunas, tikšanās, domubiedru grupas. Būt ar draugiem, iepriecināt tos un priecāties kopā. Mainīt esošos projektus un darbus , kā arī uzsākt jaunus. Ļauties iedvesmai.
4 – Darbs un veselība. Dažādu ikdienas darbu sakārtošana, organizēšana un nostabilizēšana. Var salabot visu, kas saplīsis. Šodienas darbs nepazudīs. Labi pārbaudīt veselību un veikt profilakses.
5 – Pārsteigumi un risks. Veikt pārmaiņas un reorganizāciju ikdienas darbos. Paskatīties uz lietām no cita skatu punkta. Baudīt, priecāties un nekam nepieķerties. Risks var attaisnoties.
6 – Ģimene un praktiskums. Rūpēties par ikdienišķām lietām, māju un ģimenes locekļiem. Sakārtot praktiskos jautājumus, naudas lietas un finanses. Ieguldīt tajā, kas vērtīgs un svarīgs.
7 – Garīgums un mācības. Mācīties, pilnveidoties un izzināt. Var apmeklēt kādus kursus vai seminārus, konsultēties pie speciālistiem. Iet pie dabas, baudīt klusumu un palasīt kādu labu grāmatu.
8 – Atbildība un pienākumi. Uzņemties atbildību par saviem solījumiem, pabeigt visus iesāktos darbus un izdarīt apsolīto. Darbs ar finansēm un uzkrājumiem. Rezultāts no padarītā un līdz galam paveiktā.
9 – Nobeigums un izvērtēšana. Izvērtēt to, kas jau sasniegts, pieņemt lēmumus par darbiem ko turpināt un ko pabeigt. Izdarīt visu līdz galam, lai pēc tam sāktu atkal ko jaunu, ar nu jau citu pieredzi.